WN8
2719
Recent WN8
2863
(883 Bitev)
Winrate
57.49%
Recent WR
57.98%
(883 Bitev)
Bitev
36915
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 36915 0 5 527 883
Průměrný Tier 8.26 0.0 10.0 9.77 9.77
Winrate 57.49% 0.0% 20.0% 57.31% 57.98%
Tanků odhaleno 1.03 0.0 0.6 0.57 0.65
Udělené poškození 2184.94 0 2774.0 3026.78 3087.35
Obrana základny 0.63 0 5.2 0.78 0.47
Průměrně zkušeností 846.28 0 557.0 957.0 980.0
WN8 2719 0 5024 2848 (+2) 2863 (+5)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 276 19 0 295
Průměrný Tier 10 8 6 9.87
Winrate 52.54% 63.16% 0.0% 53.22%
Tanků odhaleno 0.91 0.37 0.0 0.87
Udělené poškození 2248 1368 0 2191.0
Obrana základny 0.42 0.47 0.0 0.42
Průměrně zkušeností 852 849 0 852.0
Průměrně střel 11.26 10.26 0.0 11.2
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 484 876 373 44
Průměrný Tier 10 8 6 8.13
Winrate 53.72% 56.39% 59.79% 31.82%
Tanků odhaleno 0.7 0.72 0.61 0.86
Udělené poškození 2289 1531 717 2083.0
Obrana základny 2.92 1.18 1.6 1.48
Průměrně zkušeností 875 839 515 565.0
Průměrně střel 9.08 8.89 8.4 9.93
(WG Player ID: 534993310)
Načteno za 0.81s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 22:40:49 - 17.10.2026 4:49:15)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/TheGamer323.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=TheGamer323][img]https://lab-vole.cz/Signature/TheGamer323.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Unicum
2350+ WN8
67% (369 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2791
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2744
(33972 Bitev)
WN8 Tier VI
1819
(3504 Bitev)
WN8 Tier VII
1758
(1838 Bitev)
WN8 Tier VIII
2843
(11930 Bitev)
WN8 Tier IX
2663
(4453 Bitev)
WN8 Tier X
3086
(11637 Bitev)

Tanky (417)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6822771174450.0%7227.9
Sexton I3425480757.14%1434.6
Excalibur61469916966.67%2492.6
Object 703 Version II82263114733363.96%3102.7
EMIL 19518256812342568.0%3584.6
Kampfpanzer 50 t9280512199465.96%3108.1
Jagdtiger Prototype8306612963655.56%4478.6
Wz. 64GC Bzyg1024127681850.0%1599.2
T110E41028007748847.73%2325.3
Type 89 I-Go/Chi-Ro2186257785.71%920.2
STA-28239812782458.33%4551.4
ERAC 105 Proto93248151100.0%397.6
FV30467104247462.16%1349.2
Aufklärungspanzer Panther75906341250.0%1041.2
S-51791336148445.66%1078.9
Löwe8196294141158.15%2821.3
CS-631028919595461.11%2710.3
Strv 103B1025478123161.29%2084.5
T778241414407100.0%3391.1
O-Ho8111849438253.93%1293.4
BZ-7911442111754555.56%3147.5
Jagdpanzer E 9091570653425.0%1190.1
Buryan9343612831668.75%3089.4
M-V-Y10343611001250.0%3378.3
Jagdpanther II821306875158.82%2754.1
MTLS-1G1435117222568.0%3253.1
FV230 Canopener10367912763574.29%3354.1
L-60216424810.0%615.1
Panther/M107126613891100.0%2783.4
BZ-72-110297910402657.69%3107.1
Strv S18223910512885.71%2655.7
Lansen C82182123310966.06%3493.5
SU-122A547128316445.73%979.0
T959319511414261.9%3599.0
Marder II31391553938.46%204.4
WZ-120G FT93078107910459.62%3042.4
Forest Spirit8263111802065.0%3574.8
Type 4 Heavy9149752757852.25%1435.0
Rheinmetall Skorpion G8215390398655.58%2890.7
E 10010325693731056.45%3072.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. D42162117154.93%574.6
Ho-Ri 31036099946163.93%3200.3
AM 39 Gendron-Somua219915320.0%488.5
Patton the Tank92620920966.67%3379.7
LT-4328130793517754.8%3137.2
FV201 (A45)71216912862.5%2050.2
A-2052733453562.86%1041.5
T-2842232856756.72%626.0
Tiger 1316106958539362.09%2201.4
Kampfpanzer 07 RH82234114118857.98%3848.0
Type 638112248420.0%797.7
IS-M81172755560.0%1545.4
AMX 50 Foch B1036149848555.29%3234.6
Tiger II8252212243562.86%3846.3
Object 252U Defender8245412005466.67%3686.5
E 75 TS82596126210165.35%4333.4
Object 7049200651553748.98%1703.6
Object 268 Version V10393112091580.0%3519.1
Pz.Kpfw. I Ausf. C328739710265.69%1846.8
Saryuda9284411252568.0%3029.4
Ares 90 C11383312009664.58%3701.5
AMX 50 B103591104420956.94%3527.8
M10 RBFM5141163910.0%2945.4
T499170692818759.89%3148.2
Object 777 Version II9306412321163.64%3181.7
AMX M4 mle. 498188610271450.0%2386.1
SFAC 10582724106111658.62%3051.0
E 759323312903473.53%4755.5
Object 279 early104181130438669.43%3901.6
AMX ELC bis528231718949.21%868.7
VK 168.01 Mauerbrecher8221910175955.93%3220.5
AMX 3832083821435.71%572.9
AMX 13 757569479977.78%1377.1
Kanonenjagdpanzer 281509653250.0%1379.8
AMX 50 Foch (155)10353796215456.49%3233.7
A-44712337216261.29%2270.6
KV-581282939250.0%1350.5
T 55A92516109517860.11%2967.5
KR-111357411563759.46%2726.2
Caernarvon Action X8250313893467.65%4285.0
Windhund810668211100.0%975.5
TL-1 LPC818219863450.0%2443.1
Jade Coil8229413521100.0%3090.1
XM578279911446251.61%3431.1
T-3457467782100.0%2702.1
Birch Gun42932851540.0%970.0
FV226 Contradictious827121240771.43%2923.9
AMX Canon d'assaut 1058284215631100.0%4714.2
Black Rock11388911896160.66%3194.0
Tiger-Maus9333412962680.77%4113.5
MBT-B103969110815761.15%3168.4
T25/272355811100.0%290.7
CS-67 Szakal1123818641457.14%1825.4
Ho-Ri Shugo1132739402152.38%2278.1
T1 HMC296971050.0%393.1
VK 30.01 (P)63923897846.15%498.6
Charioteer Nomad823929932462.5%2911.4
T26E5 Patriot81916110933356.16%2981.5
T-22 medium10276211103661.11%2918.8
Jagdtiger925687013345.45%2557.8
Valentine AT41281561154.55%231.9
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3661701566.67%227.9
M40/M43816408366960.87%2116.1
AMX M4 mle. 54104288121719164.92%4673.4
TS-58231911765162.75%3051.9
Ashigaru1030167784346.51%2098.1
SU-542633043756.76%578.8
Kirovets-18246612593557.14%3618.4
BZ-58-29379113211457.14%4909.5
XM66F8229910771353.85%3083.6
Type 5 Heavy1033351028108359.28%3078.1
T67583152955563.6%2473.9
121B10316710302657.69%3156.8
Spähpanzer SP I C760440810251.96%1121.0
SU-1822111951866.67%1567.8
ST-II10372111231662.5%3488.2
IS-2M722801054633.33%2962.2
Bat.-Châtillon 25 t AP923169623354.55%2829.7
Object 705A103465106337663.03%3673.4
Ambassador9402874910.0%3125.7
Conqueror924629553455.88%2698.6
KV-2 (R)6129690611258.93%2606.0
Bat.-Châtillon Bourrasque82493121655764.99%3889.8
Object 260103352108816063.75%3272.8
IS-410363711701154.55%3722.1
Vickers Medium Mk. I13324511100.0%2565.6
Object 277103327102012560.8%3480.7
KV-4 KTTS8277813041872.22%4919.5
SU-2-12259676591050.0%2738.5
SU-152710824884858.33%1776.4
T54 Heavy Tank92783822520.0%3272.4
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28611068786253.23%3901.1
Marder 38T42563001637.5%437.8
Pz.Sfl. IVc521515140.0%182.2
Schwertwal10392111252458.33%3703.9
SU-2631692102560.0%441.4
Object 14010275697745156.1%2826.5
DZT-1599316612151100.0%2472.1
FV217 Badger1031729631855.56%2568.4
Škoda T 245171183475.0%426.1
Bishop55322814351.16%1197.8
Object 430U103286103032156.7%3530.3
Object 452K1031699552948.28%2905.5
SDP wz 66 Grom8188410875100.0%2039.7
Strv K9291611234553.33%3477.0
Object 780103689109111862.71%3568.9
Lorraine 39L AM382114366.67%261.0
Object 268 Version 410317398144262.9%3079.4
Bisonte C458232411392850.0%3187.4
IS778553320044.5%951.0
E 77997330210.0%470.5
TL-792006919366.67%1569.6
LT vz. 3831832471353.85%699.3
T3093236113635967.41%3531.0
Centurion Mk. 5/1 RAAC8195311137464.86%3298.4
Maus1027538395657.14%2662.5
T2 Medium Tank25097143100.0%4372.5
Caliban82184110218661.29%3040.5
AMX 4041442092360.87%491.9
CC-46 Pancernik9341711202657.69%4184.8
Leichttraktor198223771.43%500.2
Fauteur11417788330.0%3141.2
105 leFH18B25105673014263.38%2921.9
Type 5 Ka-Ri82472930650.0%2321.1
WZ-120-1G FT82251108631762.78%3213.9
FV4025 Contriver11405311308754.02%3454.7
Kampfpanzer 07 P(E)10336010174454.55%2988.5
K-28253712255267.31%3668.9
SU-76M4151244560.0%340.2
KV-1S63913185848.28%575.1
KJPZ TIII Jäger92114860450.0%2181.0
SDP 57 Gowika71969747333.33%2667.0
Cruiser Mk. III32002441369.23%1064.1
KV-2676843124854.84%1400.1
ST vz. 3943202825052.0%1063.4
M8A148576301060.0%3344.8
King Tiger (Captured)7179411612458.33%3039.6
KV-85660035817849.44%931.7
Serpente9321011187655.26%3048.1
O-Ni7114362727150.18%1585.0
T92812257254264.29%3199.2
T-10914175029546.32%1345.7
Loyd Gun Carriage22443921100.0%2011.1
Churchill III51191781616.67%3484.5
Lätt Stridsfordon 1209346113191100.0%3822.1
114 SP210353210044864.58%2833.8
Spähpanzer Ru 251971344120545.37%989.1
CS-52 LIS822041123666.67%2832.2
Black Prince II721401271650.0%3326.3
Char Mle. 759189110465667.86%3530.6
Jagdpanzer E 10010307286233358.56%2696.3
Rinoceronte102814528714.29%1949.6
M-IV-Y8279513702373.91%4088.3
StuG III Ausf. G52832513345.45%463.0
E 2571795103817064.12%3560.6
Renault UE 573338202616.67%1015.7
M60103425103117657.39%3522.6
T8031129089521850.0%2078.0
Vickers Medium Mk. III3169157633.33%437.0
PTZ-7811458313395172.55%3401.0
UDES 15/161023888222548.0%2170.7
Object 26810283069156455.14%2436.8
AMX 13 F3 AM69977792864.29%1915.5
Executor11393911492669.23%3742.6
HWK 1288234937055.71%1585.2
Lorraine 50 t9249210101250.0%2491.6
T1 Cunningham12774341100.0%2427.7
Stridsyxa8474621591100.0%8250.6
VK 75.01 (K)8233811264959.18%3398.1
Prototipo Standard B929126844759.57%3586.5
Panzer 58 Mutz816179114250.0%2377.7
Pz.Kpfw. III Ausf. E31091831952.63%212.5
Object 430B022089351258.33%2602.6
Gonsalo8258712454860.42%3718.9
SU-85B4473329742.86%1151.5
Sexton II31652421154.55%666.0
SU-101821501079862.5%3544.9
Škoda T 40672444434151.32%1464.0
VK 45.02 (P) Ausf. B9283411219460.64%3343.4
Object 416815968695255.77%2313.5
11310350811782369.57%3768.7
GSOR 10088249310907754.55%3035.4
TVP T 50/51103370104816361.96%3350.3
StuG IV55433751450.0%1543.3
Pz.Kpfw. II2157338862.5%705.6
VK 16.02 Leopard51252301540.0%138.0
M48A5 Patton1031681014560.0%3141.9
T23E3721241180650.0%4381.2
FV4005 Stage II10293582048855.74%2812.6
Pz.Kpfw. VII10338587020864.9%3457.7
212A9149055329147.77%1421.8
Renault FT 75 BS2208163742.86%1206.8
M4155643341353.85%875.3
Progetto M35 mod. 4682250100645462.56%3526.6
60TP Lewandowskiego103598105324258.68%3409.9
Type 619306212455667.86%4031.1
AE Phase I9260710328354.22%2850.9
Tetrarch2185220560.0%975.4
SDT-58 Vlkodav9312810161442.86%3184.6
Bofors Tornvagn8275212341752.94%4264.6
SU-14-1768228410342.72%777.3
Rhm.-Borsig Waffenträger822278873551.43%2418.1
Pz.Sfl. IVb42342052343.48%565.5
Grille 1510331588634960.74%2842.6
BZT-701033449686360.32%2524.4
Projekt ION827211067450.0%2464.9
Leopard 110290088723556.17%3040.2
T3 HMC21101411100.0%484.5
BZ-751033049277451.35%2938.4
Concept No. 51031109505855.17%2840.9
UDES 169311511936563.08%4346.4
FV4004 Conway9341312041070.0%4025.2
Object 274a8221412201560.0%3722.7
SU-100Y681141750251.99%1465.7
T 54D91668578520.0%1282.8
T-54 first prototype8113555435948.47%1561.7
T82 HMC42722041758.82%789.2
G.Pz. Mk. VI (e)2531281353.85%192.4
M7 Priest38095333.33%0.0
Renault FT104810.0%0.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H546246511059.09%1388.5
Char Futur 493138124318767.38%3645.6
T71 DA791857114363.64%2531.8
Taschenratte11425812766756.72%3209.0
SU-8554903111650.0%1044.8
Udarniy82009925333.33%2049.8
T28 Concept710975025660.71%1752.5
M4A1 Revalorisé8225511701258.33%3747.7
Object 252U8234012108270.73%3334.3
IS-3A82360121033262.35%3231.5
ISU-122-282620113426759.18%3354.3
Type 95 Heavy41601944445.45%322.9
Covenanter52914151163.64%1101.6
Husarz824181122757.14%2907.2
SMV CC-64 Vipera82553122613961.87%3665.8
Churchill I51382081741.18%17.9
Cromwell67895138551.76%1723.1
WZ-111 model 5A10392310201241.67%3717.3
Convert. Medium Tank T3350643510.0%1546.7
ASTRON Rex 105 mm8273313173369.7%3826.4
T-34-85M6139797914866.89%3243.1
UDES 03 Alt 391839654250.0%1470.3
T-50-26122610654864.58%5113.0
FV225 Collector9282012941681.25%2840.6
Pz.Kpfw. I254148862.5%228.5
FV4201 Chieftain Proto93155960742.86%3309.9
WZ-1149261310804860.42%3200.2
Strv m/40L3290288650.0%1111.2
O-I Experimental56065515750.88%1282.9
T57 Heavy10365911084963.27%3989.8
M47 Iron Arnie816791094875.0%1993.5
Sentinelle9137944310.0%886.9
Vz. 62 Jasan9290310113243.75%2812.3
Lago42612913240.63%666.4
ELC EVEN 9087638056953.62%1587.9
XM551 Sheridan10172775612546.4%2097.3
M18 Hellcat686644531353.35%1698.8
M24 Chaffee53773783056.67%1559.0
SU-130PM82415105526963.57%3143.1
Object 283930071149850.0%3879.5
FV215b (183)10271478431457.64%2432.4
Obsidian8227111823857.89%3732.1
Type 6466265125054.0%1807.3
Cruiser Mk. IV4319248742.86%839.1
Panhard EBR 10510159685421654.17%2245.7
M3 Lee4201195333.33%423.5
M66243915486088.33%6780.5
FCM 3623916721100.0%2363.3
T78613159201758.82%2659.7
BT-7491151366.67%294.0
T34817748632748.15%2247.0
BZ-17682933133823668.22%3674.4
O-I681751419951.26%1536.8
MS-111452522352.17%737.0
Type 91 Heavy31311722352.17%330.9
IS-38131258445852.62%1586.0
M53/M55916145833129.03%1498.4
GSOR 1010 FB823439522450.0%3576.5
Wespe31671714348.84%507.2
Panhard EBR 75 (FL 10)8128394910358.25%2975.1
122 TM8241212073964.1%3198.5
1128174310303759.46%2473.8
Strv m/425209249955.56%453.4
ShPTK-TVP 10082452114412658.73%3437.6
Bat.-Châtillon 25 t10279692310852.78%2754.3
M54 Renegade8207710922564.0%2933.4
Jagdpanzer IV61120789450.0%2649.5
AMBT82866135210172.28%4280.1
Super Conqueror103425103831257.05%3558.6
Chrysler K8219810418346.99%3204.1
Object 26110161474522657.08%1473.1
ISU-152K820858908052.5%2759.2
KV-1532728712357.72%606.3
T110E3103276100916666.27%2887.1
Lorraine 40 t8190893418653.23%2803.6
Mars82273944633.33%2070.5
M446107969011452.63%2083.2
Kolohousenka1128210450.0%495.3
T-34-3811865206949.28%1605.0
STB-110334410867166.2%3342.1
E 50 Ausf. M10305210554955.1%3361.6
Yong Bing9318810911464.29%3004.1
Kame9283711594060.0%3327.1
Škoda T 278233113312100.0%3763.5
T-452427220.0%0.0
Coccodrillo10363711111963.16%3622.9
50TP prototyp8225194210.0%3110.9
Lion10363910459162.64%3539.7
T18 HMC31842191376.92%982.1
T110E51033219451855.56%2853.1
AT-1295274366.67%358.5
BT-7 artillery3328423250.0%1186.9
Škoda T 5683031138024770.04%3969.8
Matilda41942234658.7%451.8
ISU-1528169952386951.09%1943.2
M24E2 Super Chaffee621941659475.0%10763.7
TOG II*6631633250.0%805.2
Durendal104145116917162.57%3839.4
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)8158539510.0%1873.3
K-91-PT9238512151100.0%2913.6
MT-2563444391266.67%1025.9
Pz.Kpfw. II Luchs42903196258.06%1209.3
Kanonenjagdpanzer 105822999921258.33%3171.1
Object 7529345213003961.54%4289.1
TS-548286014466163.93%4358.8
SZDV Vz. 508181010292100.0%1859.2
Panzerjäger I21492011060.0%515.0
M2 Medium Tank387122728.57%57.2
Cobra93221121619869.19%3722.6
T-4631493371050.0%525.7
T-2621521811225.0%549.5
AltProto AMX 308273414942871.43%4588.3
BT-2293252633.33%212.7
IS-710296890148455.37%3038.1
Somua SM820069092725.93%2323.5
M41 Walker Bulldog883767910957.8%1659.6
Hirschkäfer1133159038454.76%2753.5
Lorraine 120 Alby83297986333.33%3010.3
Turtle Mk. I8220411901662.5%2928.1
Kunze Panzer92640902540.0%2300.7
TT-130M927181074966.67%2879.5
Vz. 60S Dravec10382612374866.67%3141.2
M6A2E1818477603571.43%2824.4
M48A2 Räumpanzer820251168450.0%3086.6
T-54921509617748.05%2810.7
Kranvagn10326396823357.51%3057.9
Renault Otsu179178771.43%359.3
STG81734738333.33%1672.8
Charlemagne8280913131855.56%3969.1
Grille5366266966.67%775.2
Conqueror Gun Carriage10156460411546.96%1168.1
Kpz. Erich Konzept I91871772955.56%1586.3
T26E4 SuperPershing8119158625352.96%1642.6
null0376910942070.0%0.0
Universal Carrier 2-pdr21132073100.0%513.6
M41D8526680837.5%752.6
Type 5981951113230662.42%3406.4
T-44-1008221112781973.68%3348.6
56TP824371027450.0%2842.7
Sherman VC Firefly61105884771.43%2295.8
E 65 Zwilling8273613155664.29%3600.7
SU-14-28125841851050.78%1363.9
Progetto M40 mod. 6510325396223461.54%3603.0
Controcarro 3 Minotauro10321510733568.57%2697.1
Vz. 68 Squall811507542245.45%2561.0
AMX 13 5771330104711555.65%3418.1
Chi-Go719971048850.0%2770.7
Tortoise93804142019868.18%4443.8
IS-6830921418366.67%3873.6
Object 2639219010371675.0%2182.5
SDP 44 Burza61514926580.0%3230.0
AMX 12 t650737817748.02%1357.3
Jagdpanzer 38(t) Hetzer426928617944.13%580.3
SU-8664137617653.98%866.9
Chimera8238010706253.23%2710.2
UDES 14 Alt 5817501008966.67%3202.4
Vz. 55103983115926963.2%4085.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved