eu Hráč Th3_Undertak3r

[_AF_] Al Fajká (Historie)


WN8
1662
Recent WN8
1878
(784 Bitev)
Winrate
51.91%
Recent WR
52.81%
(784 Bitev)
Bitev
59855
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 59855 0 5 133 784
Průměrný Tier 7.82 0.0 10.0 9.34 8.95
Winrate 51.91% 0.0% 40.0% 50.38% 52.81%
Tanků odhaleno 0.6 0.0 0.2 0.42 0.41
Udělené poškození 1327.66 0 1953.8 1899.78 1812.93
Obrana základny 0.97 0 0.0 1.63 1.04
Průměrně zkušeností 661.78 0 696.0 804.0 793.0
WN8 1662 0 1106 1890 (+1) 1878 (+4)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 61 26 63 154
Průměrný Tier 10 8 6 7.96
Winrate 36.07% 57.69% 49.21% 44.16%
Tanků odhaleno 0.59 0.77 0.79 0.71
Udělené poškození 1569 1111 770 1134.0
Obrana základny 0.8 0.46 0.48 0.59
Průměrně zkušeností 584 748 584 599.0
Průměrně střel 7.8 7.96 9.14 8.41
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 87 233 403 111
Průměrný Tier 10 8 6 7.22
Winrate 47.13% 49.36% 60.79% 38.74%
Tanků odhaleno 0.59 0.45 0.7 0.76
Udělené poškození 2088 1268 691 1721.0
Obrana základny 2.55 1.45 1.27 0.95
Průměrně zkušeností 715 703 601 558.0
Průměrně střel 9.67 9.23 9.91 9.11
(WG Player ID: 506108148)
Načteno za 2.23s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (20.10.2021 2:05:50 - 20.10.2021 2:05:50)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Th3_Undertak3r.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Th3_Undertak3r][img]https://lab-vole.cz/Signature/Th3_Undertak3r.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
20% (62 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1770
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1676
(53638 Bitev)
WN8 Tier VI
1702
(8513 Bitev)
WN8 Tier VII
1664
(7288 Bitev)
WN8 Tier VIII
1790
(15156 Bitev)
WN8 Tier IX
1646
(8014 Bitev)
WN8 Tier X
1565
(14667 Bitev)

Tanky (499)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x687516207136.62%1342.7
Caernarvon812837265242.31%1311.8
GSR 3301 Setter7729628333.33%1816.0
Charioteer811806164548.89%1253.5
Excalibur6884657862.5%1447.9
Object 703 Version II8162797510268.63%2034.7
BDR G1 B55704983647.22%1195.9
Sexton I32772872045.0%823.1
VK 45.02 (P) Ausf. A8130268719050.0%1645.4
K-911017066531625.0%1211.6
SU-122-447120672519655.61%1752.0
T-150698673710452.88%1944.7
Jagdpanther7117842922357.4%1789.0
AMX M4 mle. 49811857122347.83%1475.5
KV-58141886531754.26%1783.0
FV304672655733753.12%1368.9
T3766887128355.42%2160.8
S-51799747376853.39%1261.7
GSOR3301 AVR FS911157463650.0%1745.2
Löwe810998264259.52%1293.2
Strv 103B1019606296145.9%1205.5
T-43710798506861.76%2194.2
T77815157283246.88%1500.2
O-Ho8142686113055.38%1880.3
Leo710177164060.0%1600.0
Type 5 Chi-Ri7110474558750.94%1922.6
MTLS-1G143442584366.67%1782.6
B142312861553.33%656.8
T-44-100814508154753.19%1815.4
L-602211442633.33%1378.6
Hummel680538137048.38%1226.6
AMX M4 mle. 51922039155560.0%2212.8
LHMTV88817184948.98%1480.2
T-7033863322360.87%1940.3
Panther/M10711438414555.56%2224.4
Panhard AMD 178B67816943551.43%2883.6
Strv S18150170642651.64%1553.2
M41 Walker Bulldog887674910153.47%1769.4
Strv 7466374311942.11%978.6
Lansen C813467462040.0%1341.4
Vickers Medium Mk. III37882616.67%41.6
T95918537668153.09%1559.0
Tiger I7114955081752.02%1635.7
FV4005 Stage II10178360716248.15%1165.8
SU-100696360533855.33%2103.7
Type 4 Heavy9158081623060.43%1679.3
Rheinmetall Skorpion G8180788392855.82%2198.3
E 10010206973895150.26%1776.6
Valentine II4343413520.0%1195.4
T110E41021637035545.45%1592.5
Pz.Kpfw. IV Ausf. D44966091338.46%1799.6
T-44813498265552.73%2140.8
T1455127182166.67%1285.3
FV201 (A45)71372921771.43%2738.7
WZ-1209155477153551.21%1652.1
A-2051331746950.72%349.0
T-2841281664650.0%247.0
Tiger 131611297301338.46%2274.3
AT 867576109055.56%1486.1
Škoda T 509143850610.0%1176.4
IS-M810976773748.65%1125.8
Crusader 5.5-in. SP77625348848.86%1086.8
STG Guard812027147853.85%1323.9
AMX 50 Foch B10223573022749.78%1694.7
Panther II8123671215150.33%1715.7
Tiger II8132052952848.11%1604.9
Object 252U Defender816669066159.02%1921.8
E 75 TS817749703655.56%2510.2
Object 7049224878012950.39%1959.8
T56 GMC33162562867.86%1288.4
Ikv 10354984063836.84%1154.1
Pz.Kpfw. I Ausf. C32334014852.08%1238.7
Jagdpanzer 38(t) Hetzer443137959458.08%1470.0
T25 Pilot Number 1813147523438.24%1741.2
WZ-13179137941668.75%2037.6
AMX 50 B1020236598644.19%1440.9
T698140877216450.61%1901.7
A4666437271154.55%2173.4
M10 RBFM57275531136.36%1184.8
T499111873715552.26%1729.1
E 759147068634944.7%1277.6
AMX ELC bis536038233746.59%1198.7
VK 168.01 Mauerbrecher811337135653.57%1343.3
SU-100M1710906988854.55%1668.1
AMX 3831151892055.0%371.4
LTP3122235250.0%376.7
Sav m/4343524171553.33%1063.7
AMX 13 75763763710448.08%1197.6
KV-1S65355471060.0%1253.0
Jagdpanther II816508078961.8%2021.7
A-447959689955.56%1479.1
LTG712378181154.55%3244.2
T2 Light Tank21973901947.37%1023.1
T 55A9173184123053.04%1758.0
Caernarvon Action X819371241785.71%2975.5
1108132873020047.5%1564.3
IS-27116376016059.38%1738.4
TL-1 LPC816501021988.89%2366.4
Pz.Kpfw. 38 (t)31521812657.69%497.7
T-3453093139851.02%746.5
P.43 bis68806912755.56%1728.9
Birch Gun41732131250.0%441.9
Pudel610428414355.81%2183.6
leKpz M 41 90 mm8113184011752.99%2349.4
Sherman III567170124763.16%2362.3
AMX 65 t812036855851.72%1535.0
T25/27103364412452.42%1519.1
Object 430 Version II915507047342.47%1450.1
WZ-111G FT919967432352.17%1709.5
AMX M4 1949 Liberte811677947958.23%1353.2
Crusader62583084548.89%617.5
T1 HMC2163134666.67%926.6
Bat.-Châtillon 155 559126957736050.56%1373.9
IS-2 shielded719391039250.0%3446.8
M4A3E8 Fury6517662771.43%978.7
VK 30.01 (P)68684679452.13%2097.8
AT 7712347757553.33%1632.2
STA-1811746222236.36%1520.5
FCM 50 t812768408057.5%1751.6
Pz.Kpfw. V/IV513061139250.0%3164.2
Jagdtiger9206179227951.97%1911.6
Valentine AT43442583551.43%1310.0
UDES 038145173310555.24%1730.2
Comet78937398458.33%1491.1
M40/M438118162025255.16%1303.6
M12779451415750.96%1011.1
Object 705919488093444.12%1704.5
59-Patton811558183357.58%1566.0
TS-5816108043958.97%1579.5
T-602245268366.67%1493.3
T32814218144652.17%1885.6
Pz.Kpfw. IV hydrostat.5889756250.0%1880.9
Ferdinand8183180394554.5%2254.9
WZ-113G FT1018856063641.67%1165.0
Type 3 Chi-Nu54594406041.67%1154.9
SU-54363283366.67%916.7
Sturer Emil7112263417651.14%1676.1
Manticore10174375415050.0%2213.1
Type 5 Heavy10211378122053.18%1587.0
T-28E with F-3046827023847.37%2103.2
T6754653445961.02%1065.6
121B10176311086100.0%1359.0
AC 1 Sentinel4241339250.0%727.5
Spähpanzer SP I C7122788730353.8%2978.1
E 50 Ausf. M10589359520.0%133.0
Bat.-Châtillon 25 t AP9175381628153.02%1996.7
Object 705A101822830771.43%1315.6
G.W. Panther7103955618653.23%1322.8
T2 Medium Tank21541811060.0%809.2
KV-2 (R)691568811754.7%1587.4
Bat.-Châtillon Bourrasque813887665244.23%1494.3
Object 26010196978516450.0%1492.4
Vickers Medium Mk. I16790837.5%113.8
Großtraktor - Krupp333327920.0%1041.4
Object 430920527762737.04%1856.4
KV-4 Kreslavskiy8983645450.0%896.5
T-34-2G FT711526713450.0%1777.5
SU-1527107563046650.64%1597.4
Centurion Mk. I8118682112759.06%1586.9
Hotchkiss EBR76496612744.44%1281.1
Marder 38T42983123056.67%759.3
Pz.Sfl. IVc55744646756.72%1511.7
Sherman Firefly68267826572.31%1849.7
SU-2633022181266.67%941.3
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.42252403953.85%739.8
FV217 Badger10200569724948.59%1451.5
Progetto CC55 mod. 54816658143847.37%1828.1
Škoda T 2454554713948.72%1205.0
Black Prince7105279710557.14%1611.4
Type 1 Chi-He43644652268.18%1410.6
Sturmpanzer II42311141435.71%465.3
Sturmpanzer I Bison31461253447.06%338.2
Object 268 Version 410223272710450.96%1658.9
VK 30.01 (H)57173918957.3%1684.9
M753493157746.75%1257.6
Bisonte C45816978705646.43%1710.9
G.W. Tiger9117253943046.98%1003.6
IS794841125046.0%1215.3
Type 4 Chi-To68606657353.42%1772.3
LT vz. 3832636284100.0%1496.8
T309297210111163.64%3383.3
Hotchkiss H3524095850.0%72.5
Centurion Mk. 5/1 RAAC813987801154.55%1715.0
Maus10197977563052.06%1623.9
Conqueror9192085015054.67%1911.2
VK 168.01 (P)8142883512353.66%1849.4
Alecto43952903253.13%1231.1
Valentine32192033948.72%673.5
T4043932422548.0%946.2
AMX 4041682146654.55%720.1
UDES 16917668088550.59%1743.8
Type T-3455093877058.57%1613.6
Vz. 44-1714969243259.38%2264.2
Dicker Max68615773351.52%1591.7
Leichttraktor192228366.67%488.3
WZ-111-1G FT8129662810945.87%1419.8
105 leFH18B259046595056.0%2161.6
Pz.Sfl. IC443238610.0%1097.7
WZ-120-1G FT8164284435354.96%1800.8
ARL 4466645473351.52%1095.1
T297116173219558.46%1581.7
HWK 308106577813647.06%2117.0
T-103815697084841.67%1546.1
SU-76M41691712100.0%550.7
T-11634896381154.55%2316.0
Pz.Kpfw. T 1532023702347.83%842.9
Krupp-Steyr Waffenträger7116266810353.4%1771.6
Type 95 Ha-Go2831331100.0%412.3
M4 Improved55855771747.06%1583.8
60G FT56155072958.62%1472.7
Pz.Kpfw. IV Schmalturm66664899856.12%1325.3
Cruiser Mk. III31111713560.0%495.2
KV-26926577206456.49%1824.8
AMX 50 1209184973012147.11%1643.4
ST vz. 3943634321346.15%1262.1
M8A144812963545.71%1508.8
Panzerjäger I21462061258.33%545.2
AC 4 Experimental61005737977.78%1970.5
59-1666886745747.37%2422.8
O-Ni712148206852.94%1762.6
T92895183635952.92%2043.1
T-109176979324151.45%1831.4
T-1273379501560.0%1582.3
Carro d'assalto P.8879896834344.19%1107.8
Churchill III56718881947.37%1771.0
Matilda Black Prince56486367160.56%2053.6
Skorpion8176283327355.68%2097.0
Grant44354781250.0%1673.2
Panhard EBR 10510143082911059.09%1953.2
WZ-1118873659875.0%1006.2
D232322691163.64%1109.8
Spähpanzer Ru 251911158204560.0%2095.0
CS-52 LIS81843902944.44%2073.8
FV1066 Senlac85257972100.0%964.1
Jagdpanzer E 100102135677135851.55%1636.4
IS-2713688729558.95%2132.5
StuG III Ausf. G533519011242.86%572.6
KV-122711617082040.0%1582.3
Nashorn68365044847.92%1446.6
SU-76G FT46565831631.25%1816.3
Renault UE 573352330475.0%1526.3
M60102191744742.86%1723.3
Ikv 65 Alt II67675273850.0%1260.9
STA-28122873912937.21%1495.2
WZ-111 model 1-49152876127551.27%1483.7
UDES 15/161025388672958.62%2292.6
AT 255114624047.5%1253.8
Object 26810228773221955.25%1798.5
AMX 30 1er prototype917537496747.76%1704.2
M5A1 Stuart42752624141.46%1076.0
AMX 13 F3 AM665642111650.86%886.3
T1 Cunningham12164951656.25%1556.6
GSOR 1008816127826150.82%1503.9
G.W. E 100101431578119347.53%1297.5
VK 75.01 (K)814531007785.71%1730.3
Indien-Panzer810389931100.0%1136.0
Prototipo Standard B915837354751.06%1391.2
Panzer 58 Mutz812587983554.29%1790.3
45TP Habicha716519281353.85%2757.2
Pz.Kpfw. III Ausf. E31171501618.75%156.6
Sexton II31372101060.0%543.6
SU-1018121266812450.0%1342.8
Škoda T 40692872724052.5%1987.0
VK 45.02 (P) Ausf. B9171977322556.0%1770.7
M2 Light Tank21171241414.29%323.6
Type 2597 Chi-Ha32782992272.73%1414.3
Object 416814518533467.65%1981.7
M15/4233625834100.0%1437.7
Type 97 Chi-Ha3426543560.0%1877.1
MKA23746044100.0%1631.6
TVP T 50/511023327239347.31%1921.6
StuG IV5298272450.0%568.8
Pz.Kpfw. II221032213751.82%1091.6
VK 16.02 Leopard52143604546.67%521.4
M48A5 Patton101960908475.0%1686.0
TNH 105/1000815048307057.14%1933.6
Pz.Kpfw. VII1019478471668.75%1593.3
WZ-111 Alpine Tiger811727234146.34%1249.6
VK 45.03712787363943.59%1646.9
Emil I813597835558.18%1524.6
43 M. Toldi III31903541050.0%843.8
M3G FT33214914100.0%1234.0
212A9112853946647.42%964.6
Renault FT 75 BS2525310.0%22.7
M41 HMC54573597140.85%535.6
Progetto M35 mod. 468152379719351.3%1777.2
60TP Lewandowskiego1020627696747.76%1410.9
Tetrarch28710310.0%164.9
Cromwell B68467722759.26%1690.1
Pz.Sfl. IVb4162138333.33%255.8
Rhm.-Borsig Waffenträger8172268426253.82%1939.6
IS-2-II816579482965.52%2082.3
Grille 15102281671101047.52%1708.9
Marder II32011664247.62%486.7
Leopard 11022087296552.31%1754.5
T3 HMC21941931346.15%740.8
Pz.Kpfw. 35 (t)2117132450.0%440.2
AM 39 Gendron-Somua2223411540.0%1028.8
FV4004 Conway920997092437.5%1699.4
Object 274a817621175683.33%2568.8
FV42028152110791770.59%2543.3
T28 Prototype813058154866.67%1580.9
SU-100Y698865716750.9%1859.4
T-54 first prototype8115880423956.07%1596.7
Waffenträger auf Pz. IV9224984220955.5%2231.6
Renault FT111010010.0%453.6
Pz.Kpfw. IV Ausf. H536427012146.28%840.1
Char Futur 491496720862.5%1088.6
Pz.Kpfw. S35 739 (f)33885652142.86%1447.2
KV-220-25810675250.0%1620.0
Type 97 Te-Ke21914922100.0%1055.2
Valiant58217093158.06%2045.1
SU-8553642388549.41%724.1
M53/M559144662035152.99%1529.2
T-34-8567907206553.85%1643.6
T1 Heavy Tank54573219648.96%886.8
T-34-28100967416946.75%1266.8
M56 Scorpion710967232263.64%1655.9
ARL V3968135876555.38%1608.2
Pz.Kpfw. B2 740 (f)46318222653.85%2283.8
T28 Concept7126579927653.99%2088.3
Heavy Tank No. VI610628156258.06%2204.2
M4A1 Revalorisé8139280840752.58%1827.1
TKS z n.k.m. 20 mm2255432966.67%1680.4
Pz.Kpfw. III Ausf. J41311816848.53%252.8
T-8045003961163.64%2409.0
DS PZInż59367528100.0%2770.2
IS-3A8152986418951.32%1727.0
T54E19204686826153.64%2131.0
Type 95 Heavy45906994100.0%2233.1
Covenanter519921614248.59%712.7
Lorraine 155 mle. 518102555828153.02%1101.4
Churchill I555532810545.71%1193.8
Churchill VII661641312443.55%982.5
LT-4328116786635653.93%2493.9
Cromwell681474126456.44%1945.6
Pz.Kpfw. II Ausf. D2309622666.67%2182.8
T-34-85M67556818265.85%1254.9
VK 28.01661872540857.35%2176.2
T-50-2610158241154.55%3146.4
Object 279 early102356824837.5%1197.8
Pz.Kpfw. I280168616.67%143.0
KV-3710286413348.48%1200.0
AMX Canon d'assaut 1058136875110657.55%1496.7
T7 Combat Car21411831100.0%840.6
O-I Experimental59487642766.67%2361.5
T57 Heavy Tank10209974467449.11%1661.3
Pz.Kpfw. III/IV542230715854.43%1317.3
Type 3 Chi-Nu Kai55315492941.38%1353.5
TNH T Vz. 51919498448251.22%1774.5
FV215b1019128263557.14%1739.1
Tiger (P)7113349214955.7%1590.8
WZ-131G FT69106224456.82%1652.2
Leopard Prototyp A916006824748.94%1237.3
Lago43655771675.0%1490.7
ELC EVEN 9088976568346.99%1703.6
XM551 Sheridan10129468918949.21%1427.8
Cruiser Mk. I11481575642.86%542.2
M18 Hellcat66885628252.44%1244.6
Loza's M4-A2 Sherman69717332759.26%2361.3
SU-130PM8170480539953.88%1873.0
Challenger713538215565.45%2192.6
M46 Patton KR8154812452100.0%2596.0
Pz.Kpfw. II Ausf. G32132861872.22%1018.8
FV215b (183)10187863090146.84%1341.3
D12831001100.0%400.4
Super Hellcat714118302100.0%2396.0
Type 64676468813053.85%2192.5
Cruiser Mk. IV41542431060.0%523.6
LTTB89196041833.33%1500.8
Chi-Ni2164341366.67%962.1
AMX 50 Foch9202580818754.01%1868.8
B.U.G.I.61256888580.0%2482.3
M6687143811050.0%1627.1
Bat.-Châtillon 155 58101478628115749.44%1338.9
T7863204711100.0%406.3
BT-741891892955.17%901.5
53TP Markowskiego818738132544.0%2466.7
P.43 ter710586571145.45%1577.5
T348139075546053.91%1771.3
ISU-122S712086925455.56%1668.7
O-I6104779242557.41%2098.9
MS-1162171560.0%262.4
Excelsior57607933964.1%1987.7
VK 36.01 (H)669838620952.63%1316.3
T2163985099749.48%1028.9
IS-38147978020152.74%1882.7
T-34-17112277610250.0%1923.2
M3 Stuart31031953043.33%227.5
AMX AC mle. 4679616403043.33%1334.3
Wespe32391716558.46%870.6
Vickers Medium Mk. II2651022045.0%104.2
T28817247452352.17%1778.6
122 TM814688463158.06%1600.8
112814869263053.33%1975.1
Strv m/4258127132045.0%2910.2
Cruiser Mk. II21191511656.25%394.1
AMX 50 1008148879916455.49%1830.3
Bat.-Châtillon 25 t10219381771353.02%2073.5
T-34-85 Rudy694378810555.24%2002.5
Jagdpanzer IV655728418349.73%949.0
M3742952184753.19%1034.7
Super Conqueror1020487305742.11%1542.5
Object 26110152473846356.37%1388.5
T71 DA770870815750.96%1382.4
ISU-152K815877408554.12%1709.9
KV-1549931619851.52%1034.8
S35 CA59127752962.07%2787.7
T110E310195267410745.79%1257.4
M5 Stuart42452992962.07%1128.0
Renault NC-311344810.0%3.1
M2 Medium Tank320021715954.09%756.0
M44684957930451.97%1579.7
T-34-38122977610551.43%1612.2
Matilda IV57208187263.89%2481.4
SU-1822111471662.5%1328.8
Škoda T 27812056917452.7%1484.2
AMX AC mle. 488112069616451.83%1222.8
FV38059136560332246.27%1372.5
Emil II9190986110455.77%1815.7
Škoda T 2569367798555.29%2055.7
50TP prototyp812857623455.88%1439.2
Strv 103-0916777489359.14%1507.4
Pz.Kpfw. T 255527679966.67%1558.3
Type 6279198295556.36%2518.5
T110E5102389930540.0%1852.2
AT-12931301464.29%335.7
BT-7 artillery31903071145.45%547.1
Bretagne Panther61317825250.0%2794.4
Škoda T 56820809033148.39%1914.3
Matilda44444376443.75%1336.6
Somua SAu 4044825005952.54%1527.9
M4A3E8 Thunderbolt VII69968271442.86%2322.1
ISU-1528170970322549.78%1859.4
TOG II*6627538425.0%926.0
Strv m/42-57 Alt A.26101075311850.85%2133.7
Vz. 55101733737850.0%973.0
T26E5 Patriot815911099580.0%2597.9
MT-2568168451060.0%3246.9
AT 15A7109478111855.93%1774.3
Pz.Kpfw. II Luchs42283289254.35%829.4
Kanonenjagdpanzer 105814917698355.42%1584.1
E 509197287228253.55%2123.8
50TP Tyszkiewicza914285151921.05%899.5
IS-6816088442152.38%1813.8
Panhard EBR 90910617494254.76%1700.1
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger8146484031554.6%1906.1
Lorraine 155 mle. 50778548015944.03%898.8
KV-85658434227644.57%834.1
Lorraine 40 t8154581729153.61%1898.7
T26E3 Eagle 77990614633.33%1178.1
T-46313116113745.26%419.8
T-2622111932142.86%1053.5
BT-22231220425.0%1251.2
T-2936356551952.63%2751.2
IS-710202876833748.07%1829.3
Somua SM816038188745.98%1647.8
1131019987055541.82%1539.1
P26/4046566881163.64%2581.9
AMR 3522285492100.0%1204.2
Kunze Panzer914577941100.0%1089.3
M6A2E1811275011118.18%1126.2
M48A2 Räumpanzer8971778250.0%1126.4
T-54914029302100.0%1482.4
Kranvagn102388769850.0%1815.3
Renault Otsu1167304250.0%897.2
4TP14727791100.0%3744.8
STG812566571650.0%1469.0
Grille556524914748.3%1186.7
Panther mit 8,8 cm L/71810777505653.57%1336.0
Conqueror Gun Carriage10162464958750.43%1467.2
T26E4 SuperPershing8132083647653.99%1885.5
Universal Carrier 2-pdr2396247742.86%2060.1
FV2078105654821051.9%1230.3
Strv K91283543333.33%739.0
M3 Lee42151838638.37%592.2
AMX 13 909113874562747.69%1876.3
AMX 13 1051017537833063.33%1923.3
P.4356766681361.54%2325.1
Sherman VC Firefly644318820.0%436.7
Panther77346089846.94%1104.5
AMX Chasseur de chars8131582445751.42%1950.4
Progetto M40 mod. 651015927241656.25%1100.3
T-452341396366.67%1710.6
Type 58671951219449.48%1523.3
M22 Locust33837192100.0%2054.9
AMX 13 577103081813448.51%2112.3
Tortoise9202685825553.73%1763.5
Primo Victoria810467329149.45%1292.6
Object 263916516835446.3%1331.4
Light Mk. VIC287261450.0%336.0
AMX 12 t653352018653.23%1461.1
G.W. Tiger (P)8113159637151.21%1429.8
Waffenträger auf E 10010238771080048.25%1678.5
T92 HMC101562588121747.66%1377.7
Chimera8188610093863.16%2111.3
T-5052233232147.62%643.9
UDES 14 Alt 5813687784953.06%1685.7
Renault FT AC25814161100.0%3929.7

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[O-V-P] Odpočívej v pokoji10921165Vstoupil20.3.2020
[ATHOS] ATHENA9321123Vstoupil11.3.2019
[C4LM_] CALM22922491Vstoupil21.5.2018
[1CSTR] 1.Československá Tanková Rota14071427Vstoupil26.8.2014
[CSOP] Československá ocelová pěst.16091686Vstoupil2.5.2014
[OSV] Osveta17771730Vstoupil15.3.2014

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved