eu Taramtum

[_AF_] Al Fajká (Historie)


WN8
1225
Recent WN8
1430
(1540 Bitev)
Winrate
52.17%
Recent WR
50.32%
(1540 Bitev)
Bitev
20273
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 20273 1 43 534 1540
Průměrný Tier 6.37 10.0 7.86 8.43 7.86
Winrate 52.17% 100.0% 55.81% 46.44% 50.32%
Tanků odhaleno 1.29 2.0 0.95 1.33 1.44
Udělené poškození 727.96 1264 1434.77 1112.43 1149.63
Obrana základny 0.55 0 0.07 0.53 0.55
Průměrně zkušeností 580.54 969 755.0 686.0 709.0
WN8 1225 891 1707 (+1) 1136 (-3) 1430 (+21)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 28 1453 1762 27
Průměrný Tier 10 8 6 6.93
Winrate 28.57% 42.19% 42.4% 44.44%
Tanků odhaleno 2.0 1.8 1.69 0.26
Udělené poškození 1571 960 510 2168.0
Obrana základny 0.18 1.09 1.3 0.81
Průměrně zkušeností 516 605 420 600.0
Průměrně střel 7.71 7.78 7.31 10.63
(WG Player ID: 554824159)
Načteno za 0.82s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (19.2.2020 5:04:14 - 19.2.2020 19:18:05)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
T110E310126411100.0%891.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Taramtum.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Taramtum][img]https://lab-vole.cz/Signature/Taramtum.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 2816 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
92% (325 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1327
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1252
(14062 Bitev)
WN8 Tier VI
1259
(4196 Bitev)
WN8 Tier VII
1357
(2526 Bitev)
WN8 Tier VIII
1247
(5141 Bitev)
WN8 Tier IX
1163
(1464 Bitev)
WN8 Tier X
1075
(735 Bitev)

Tanky (131)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6871467513752.55%1160.0
Excalibur689667812057.5%1618.6
Caernarvon8103571028045.71%1041.0
Pz.Kpfw. III Ausf. K54245223351.52%1295.6
Ikv 65 Alt II668452518553.51%1235.9
AT 7794573812460.48%1313.6
Bat.-Châtillon 12 t877974223352.36%1536.7
BDR G1 B570762824358.02%1678.0
StuG IV543640235451.41%1074.6
UDES 038130067625152.59%1371.6
M36 Jackson680662618053.89%1555.8
M40/M43812027038549.41%1210.0
TS-58137484927254.78%1362.6
AMX 13 F3 AM667454340146.63%842.3
M53/M559122064724047.08%1087.4
TKS z n.k.m. 20 mm217238211361.95%1286.3
T1 Cunningham1147183333.33%765.9
Panhard EBR 75 (FL 10)875970919152.36%1161.6
T3765516249751.55%1751.4
Renault R3521873987860.26%1102.9
T288110273511454.39%1175.7
leKpz M 41 90 mm GF867063710244.12%1055.8
WZ-131768373018551.35%1469.6
M14/4122223371957.89%1118.8
AMX 50 1008128573838050.79%1370.2
Strv fm/211872872365.22%504.8
M12793267310950.46%1121.3
Škoda T 40664457759152.79%1252.4
Löwe8120782512859.38%1447.4
Strv 103B1017698791070.0%1271.1
Škoda T 25646644636853.53%814.2
Super Conqueror1016767113145.16%1045.0
Spähpanzer SP I C770372214563.45%1540.3
Spähpanzer Ru 25197477229756.7%1094.0
M41 Walker Bulldog862163810449.04%1056.1
MKA227847523356.65%1716.1
Strv 103-0915907678760.92%1453.8
TVP T 50/5110177673210252.94%1477.7
T71 DA77897358252.44%1797.1
VK 16.02 Leopard544554914852.03%1841.4
T110E31015225663234.38%836.4
WZ-132874468122550.67%1246.2
Pz.Kpfw. II Luchs44026237458.11%1893.9
M44671461620054.0%1277.6
Kolohousenka11412975154.9%881.6
Vickers Medium Mk. I11703327057.14%1116.7
M41 HMC54784518250.0%717.4
Progetto M35 mod. 468130179620350.74%1483.6
Panhard AMD 178B653961613259.09%1646.7
Strv S18156472629250.34%1593.4
Centurion Mk. I89207276045.0%1194.4
Hotchkiss EBR76247266259.68%1419.1
Vickers Medium Mk. III32593375565.45%1262.8
LT vz. 3521172851855.56%593.7
T959169377510247.06%1395.5
Excelsior543148653249.25%875.7
WZ-132A97656484647.83%893.9
Tiger I711037986960.87%1631.2
Pz.Kpfw. T 25546260322858.77%1409.2
FV217 Badger10174671512450.0%1178.7
Škoda T 24528731228750.17%667.3
Black Prince761157028348.06%657.0
T3 HMC21452413253.13%520.6
T2165246474858.33%1700.1
Pz.Kpfw. 35 (t)21833673759.46%1019.4
LT-4328100083710359.22%1937.0
Konštrukta T-34/100778061727850.0%1215.1
Škoda T 5091386758850.0%1157.6
T25 AT7111467313147.33%1541.9
LT vz. 38316822940052.0%733.9
Vickers Medium Mk. II21262512759.26%581.6
Renault FT112034116252.47%682.7
Maus10137369314747.62%892.1
Conqueror9130172315646.15%975.3
Tiger II8102064510047.0%1066.1
TVP VTU Koncept874959633745.7%863.2
E 75 TS89996013636.11%715.4
AMX 40414924713545.93%518.8
Ikv 103541042334452.03%1018.4
M56 Scorpion711127594647.83%1784.4
Leichttraktor12194697856.41%1537.1
Pvlvv fm/42216327217651.14%774.1
T28 Concept793366827152.4%1281.4
T499104471513751.09%1535.7
AMX ELC bis525228974048.78%779.8
Lorraine 155 mle. 51810856827850.0%1077.7
Fiat 300011904155367.92%1390.5
AMX 3831793453655.56%859.7
Pz.Kpfw. T 15333053710058.0%2046.5
Sav m/43421223511553.04%543.8
AMX 13 7577347317454.05%1734.6
HWK 12856770721554.88%930.8
Churchill I535933630751.47%615.9
Centurion Mk. 7/1912016897741.56%938.2
AT 158100368512048.33%1010.1
Churchill VII643648414550.34%621.2
AMR 3522303845158.82%1576.1
Ikv 90 Typ B795364615656.41%1546.8
AMX 50 1209126365116144.72%972.7
ST vz. 39433042639253.06%1319.0
Caernarvon Action X8115480717950.84%1306.5
VK 28.0164896369863.27%1745.0
Mäuschen9119274811755.56%995.8
Renault Otsu11874216352.38%1534.6
59-1664786484456.82%1594.4
T9285996977554.67%1065.5
T-1273501131100.0%261.0
Ikv 7232963527857.69%1176.7
M10 Wolverine556157520754.59%1589.4
AMX 13 90910207369354.84%1639.3
ARL 44666255822050.0%1147.0
Comet77256433243.75%1113.5
AMX 13 1051011536834746.81%1162.9
Tiger (P)7101573926655.64%1511.7
43 M. Toldi III32013353351.52%1065.4
T71 CMCD77227414365.12%1634.1
AMX M4 mle. 457115475910256.86%1786.4
VK 100.01 (P)8114778827255.15%1318.2
ELC EVEN 90869771256952.9%1209.3
XM551 Sheridan1011736382540.0%1051.9
Panther/M107696611250.0%918.0
Lorraine 155 mle. 5079506656654.55%1279.1
Bat.-Châtillon 155 559117867914349.65%1092.3
FV215b (183)10156657110236.27%850.0
Churchill Gun Carrier658745728450.0%976.8
AMX 12 t647651057650.0%1382.4
Type 64653762731456.37%1468.9
T92 HMC10135159710050.0%1059.8
Panhard EBR 105101564885250.0%1757.2
VK 30.01 (P)681170019361.14%1862.3
Bat.-Châtillon 155 581013386951353.85%1033.1

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[_AF_] Al Fajká12871224Vstoupil28.10.2019
[] 00Odešel28.10.2019
[AF_F] Al Fajká Fundamental11651174Vstoupil16.6.2018

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved