eu Hráč TanK_aiSSe

[FRGIF] FRENCH GIFTED (Historie)


WN8
2083
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
53.56%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
22510
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 22510 0 0 0 0
Průměrný Tier 7.6 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 53.56% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.29 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1420.33 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 1.0 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 629.73 0 0.0 0.0 0.0
WN8 2083 0 0 0 (+1) 0 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 10 0 10
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 40.0% 0.0% 40.0%
Tanků odhaleno 0.0 1.7 0.0 1.7
Udělené poškození 0 956 0 956.0
Obrana základny 0.0 2.7 0.0 2.7
Průměrně zkušeností 0 572 0 572.0
Průměrně střel 0.0 7.7 0.0 7.7
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 49 82 87 28
Průměrný Tier 10 8 6 7.9
Winrate 40.82% 35.37% 43.68% 32.14%
Tanků odhaleno 0.86 1.27 0.91 1.07
Udělené poškození 1728 1219 685 1627.0
Obrana základny 1.45 2.1 1.83 0.86
Průměrně zkušeností 625 559 405 487.0
Průměrně střel 9.43 8.65 6.83 8.79
(WG Player ID: 506614205)
Načteno za 0.93s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (30.11.2021 17:36:11 - 1.12.2021 20:53:11)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/TanK_aiSSe.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=TanK_aiSSe][img]https://lab-vole.cz/Signature/TanK_aiSSe.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Great
1900+ WN8
40% (183 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1041
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2074
(18915 Bitev)
WN8 Tier VI
1717
(2481 Bitev)
WN8 Tier VII
1635
(2977 Bitev)
WN8 Tier VIII
2259
(5233 Bitev)
WN8 Tier IX
2116
(4394 Bitev)
WN8 Tier X
2342
(3830 Bitev)

Tanky (208)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x689997152240.91%2192.9
Renault UE 5733012471070.0%1118.6
BT-741071282634.62%264.2
Object 257918358813256.25%1927.1
Bat.-Châtillon 12 t89405486147.54%1961.2
Charioteer815336122259.09%2018.0
BDR G1 B542228417047.65%750.3
M601022785352520.0%1685.1
Jagdtiger9224070730155.48%2271.3
VK 168.01 Mauerbrecher83677158910.0%6968.4
Valentine AT42052571154.55%560.9
MS-11061250.0%80.6
Comet798865711656.9%1819.3
M40/M438177965718953.44%2702.9
SU-1018153453110.0%1948.4
AMX 30 1er prototype9191878522658.85%2224.7
IS-38189489110367.96%2823.5
AMX 13 F3 AM65964751566.67%893.1
T3281087812580.0%1187.1
M53/M559181462335451.13%2143.2
Jagdpanther7122043831656.33%1923.6
AMX 13 1051015506763458.82%1842.5
AMX AC mle. 467103151218650.0%1653.5
T1 Cunningham11462841540.0%780.7
AE Phase I921067746251.61%2206.7
SU-100M1714347146360.32%2586.9
Panhard EBR 75 (FL 10)8133179016059.38%2865.8
VK 45.02 (P) Ausf. B9174386326152.49%1958.4
T3765655991353.85%1686.4
T288177273414358.04%2279.7
Hotchkiss H352361171050.0%72.6
AMX 30 B10232571220050.0%2363.3
AMX 50 1008144758652451.53%1801.9
Bat.-Châtillon 25 t10251873344453.15%2780.0
M127131442623558.72%2092.5
T-15067786638856.82%1551.7
LTP328113810.0%1190.1
Sturer Emil7117550411249.11%1706.7
Matilda45586772378.26%2156.2
Jagdpanzer IV671534115850.0%1435.1
D12301101353.85%116.4
Challenger71105649742.86%1366.7
M2 Light Tank21151631136.36%302.1
M3742961585246.15%921.4
Spähpanzer SP I C710508078165.43%2526.1
ST-II1025018191353.85%2117.8
Bat.-Châtillon 25 t AP9189680717352.6%2370.0
Archer53412641464.29%776.6
SU-85I57936018156.79%2157.2
ST-I9215189621159.72%2621.1
KV-1569042411858.47%1848.5
VK 16.02 Leopard53746002759.26%1311.4
S35 CA578138811350.44%2147.9
T110E31027807051030.0%1837.5
T-54 ltwt.9118075115949.69%2033.5
T-100 LT1013276284247.62%1653.8
AMX 50 Foch (155)10256070218956.61%2119.0
M5 Stuart41101959545.26%267.3
Pz.Sfl. IC43095781100.0%992.9
M2 Medium Tank32792974259.52%1292.8
B141632098046.25%348.5
Tiger II816759238962.92%2388.5
AMX Chasseur de chars8153578845957.08%2606.5
IS-410244975724354.32%2454.7
VK 45.02 (P) Ausf. A8159681715549.68%2162.8
Vickers Medium Mk. I13179540.0%0.0
Object 2771021016934742.55%1655.8
Renault FT 75 BS2260250.0%88.1
M41 HMC5124538727252.21%2422.2
Progetto M35 mod. 468173487725752.92%2318.3
Panhard AMD 178B66226152937.93%2031.5
Strv S18171265621848.17%1882.5
SU-1527133971310857.41%2260.5
Centurion Action X1020126865650.0%1742.0
Centurion Mk. I8108276711851.69%1395.7
AMX AC mle. 488166475121250.94%2360.0
Hotchkiss EBR7739708650.0%1515.6
Vickers Medium Mk. III3127194520.0%259.1
Marder 38T44975022864.29%1370.2
T959177469116358.28%1603.6
Pz.Sfl. IVc55524556450.0%1429.0
Škoda T 25610027532180.95%2393.9
Tiger I7133184310661.32%1991.7
SU-100610506297857.69%2252.0
Bat.-Châtillon Bourrasque8165979013353.38%2173.6
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41602585152.94%440.4
Rhm.-Borsig Waffenträger8179966118649.46%2064.6
IS-2-II816088283545.71%1877.8
Škoda T 245326500580.0%858.5
Grille 151025245859645.83%1756.2
Object 14010243673331354.63%2486.3
Rheinmetall Skorpion G8273811001070.0%3324.3
Sturmpanzer II42912214160.98%985.7
Marder II31951892552.0%492.6
Waffenträger auf Pz. IV9221572813645.59%1975.6
T3 HMC2161351475.0%813.6
Sturmpanzer I Bison3961072646.15%132.4
T-448111177623951.46%1677.5
Pz.Kpfw. 35 (t)23925191100.0%2899.1
LT-432810157865563.64%2279.4
KV-48150987716853.57%2178.6
Konštrukta T-34/10077534771241.67%1001.2
M75751322334.78%0.0
A-2051762324959.18%654.9
T-28437429710453.85%1347.8
Pz.Kpfw. I Ausf. C3267428944.44%1254.1
ISU-152815306487660.53%1713.3
M24E2 Super Chaffee6149912022100.0%5553.5
IS7145310018374.7%2580.5
T25 AT711037149763.92%1728.0
LT vz. 383242317540.0%888.4
M7 Priest361727120254.46%2330.9
MT-2565786265757.89%1833.7
Leopard 11023887768454.76%2201.7
Renault FT11071791376.92%679.9
Pz.Kpfw. IV Ausf. H53913549561.05%1041.3
Ferdinand8182456239856.78%2359.2
Centurion Mk. 5/1 RAAC815679843562.86%2431.4
Maus10204173425550.59%1791.5
AMX 50 Foch B1025006976657.58%2037.9
T2 Medium Tank2177204944.44%910.6
Type 97 Te-Ke23503841100.0%2041.6
Pz.Kpfw. II Luchs42464312540.0%801.2
SU-8558666435358.49%2643.3
Valentine33815051566.67%1735.5
M3 Stuart31181832842.86%323.4
T4044534764148.78%1201.7
AMX 4041312155961.02%541.3
AMX 105 AM mle. 4742502641741.18%676.4
T-34-85677944636957.72%1803.6
T1 Heavy Tank56875684151.22%1626.9
ARL V39678136213250.76%1611.8
Leichttraktor12243251100.0%1463.6
T28 Concept711186552955.17%1863.5
AMX 50 B10271578066852.84%2640.9
KV-856107058633458.98%2438.6
ARL 44666937535048.86%1219.6
T29714787647055.71%2187.4
T-50-26123913602100.0%4586.7
AMX 50 Foch9205881320547.8%2086.5
T-4632522533256.25%1327.0
IS-3A8201487811561.74%2716.3
AMX ELC bis528530016256.17%1005.4
Somua SAu 4042932355149.02%687.2
Covenanter53123592138.1%1175.9
BT-22871031040.0%194.2
AMX 383891435549.09%190.9
Somua SM861524810.0%256.8
AMX 13 75738740863749.92%648.1
HWK 128014110.0%0.0
Churchill I55075693256.25%1184.1
P26/4047928911100.0%3864.2
Centurion Mk. 7/1917198208752.87%2053.7
Nashorn610326145048.0%1866.1
Cromwell68976859051.11%2203.7
KV-269346585957.63%1976.8
T 55A919458929461.7%2449.4
AMX 50 1209200166340549.88%2114.2
ST vz. 3943144151154.55%1258.2
VK 28.0165605556055.0%1830.5
T-549182083729846.64%2282.7
T26E4 SuperPershing8159990643058.6%2679.1
Panzerjäger I2130145771.43%529.7
STG8168483120955.02%2434.6
Super Hellcat712745941650.0%1899.3
Grille58966229266.3%2208.8
T-109204289310661.32%2480.9
IS-3-II919518962360.87%2034.3
KV-3713598288355.42%2105.4
Universal Carrier 2-pdr2198293742.86%716.7
M10 Wolverine57716007057.14%2303.7
AMX Canon d'assaut 105820529033354.55%2679.5
T7 Combat Car2571331100.0%297.5
Achilles67875045339.62%1307.2
AMX 13 105 AM mle. 5054744794070.0%1183.4
T92 HMC10169051919852.02%1579.3
M3 Lee42053191457.14%673.2
M36 Jackson68525836544.62%1696.9
FV4004 Conway914974842540.0%1185.2
Type 3 Chi-Nu Kai56315736663.64%2018.8
Pz.Kpfw. 38 (t)32462832070.0%1084.7
T-34554936721452.8%1800.2
P.43 bis68196862360.87%1951.9
D231051563452.94%271.2
P.4356236003455.88%1971.1
Tiger (P)7121572014355.94%2008.2
T-43787057512851.56%1489.2
Spähpanzer Ru 2519124884222758.59%2505.2
AMX M4 mle. 457100845434351.6%1522.3
Leopard Prototyp A9186073819852.02%2020.1
ELC EVEN 90898467822146.61%2152.4
M24 Chaffee54255431957.89%1763.6
AMX 13 909105375355752.24%1775.3
Alecto4316387366.67%989.1
Jagdpanzer E 10010272574883451.32%2455.8
T-62A1019327611361.54%1775.5
StuG III Ausf. G553928317551.43%1325.8
E 75917326719150.55%1763.1
Crusader65485743158.06%2000.9
T1 HMC21551191338.46%656.4
AMX 12 t633930419443.81%755.2
Jagdpanzer 38(t) Hetzer436927716552.73%1109.9
Type 6467927112759.26%2458.5
Cruiser Mk. IV4109177728.57%151.4
LTTB886865714952.35%1991.8
Renault FT AC23449520.0%0.0
M669206286055.0%1931.8
VK 30.01 (P)678562912156.2%1659.9

Historie klanů



Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved