eu Hráč T_44_100_Lover


WN8
6258
Recent WN8
5116
(99 Bitev)
Winrate
68.87%
Recent WR
70.71%
(99 Bitev)
Bitev
18542

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 18542 0 0 46 99
Průměrný Tier 8.2 0.0 0.0 8.76 8.18
Winrate 68.87% 0.0% 0.0% 67.39% 70.71%
Tanků odhaleno 1.82 0.0 0.0 1.57 1.46
Udělené poškození 3672.26 0 0.0 3641.13 3581.02
Obrana základny 1.36 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 1518.63 0 0.0 1388.0 1521.0
WN8 6258 0 0 (+1) 4788 (-4) 5116 (-6)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 232 0 0 232
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 87.5% 0.0% 0.0% 87.5%
Tanků odhaleno 0.56 0.0 0.0 0.56
Udělené poškození 2139 0 0 2139.0
Obrana základny 0.28 0.0 0.0 0.28
Průměrně zkušeností 1282 0 0 1282.0
Průměrně střel 9.78 0.0 0.0 9.78
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 52 0 19
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 78.85% 0.0% 68.42%
Tanků odhaleno 0.0 0.69 0.0 0.21
Udělené poškození 0 1546 0 2515.0
Obrana základny 0.0 0.38 0.0 0.05
Průměrně zkušeností 0 1053 0 1045.0
Průměrně střel 0.0 9.25 0.0 11.37
(WG Player ID: 577885873)
Načteno za 0.73s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 3:34:04 - 16.10.2026 1:40:10)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/T_44_100_Lover.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=T_44_100_Lover][img]https://lab-vole.cz/Signature/T_44_100_Lover.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Maximální WN8 rank byl dosažen!


Rank:
Super-Unicum
2900+ WN8
100% (6258 WN8)
Další rank:
Super-Unicum++







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
5687
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
6393
(17392 Bitev)
WN8 Tier VI
8977
(547 Bitev)
WN8 Tier VII
7595
(1443 Bitev)
WN8 Tier VIII
6458
(8621 Bitev)
WN8 Tier IX
6018
(2233 Bitev)
WN8 Tier X
5782
(4469 Bitev)

Tanky (235)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x68240013667060.0%8035.2
Caernarvon8342915923964.1%7066.9
53TP Markowskiego8373516722479.17%6547.3
BZ-17683695169513275.0%5333.7
Bat.-Châtillon 12 t8259013693464.71%7991.2
Jagdpanzer E 10010403410563557.14%3907.8
FCM 50 t8270914771471.43%4549.7
T54E19419214756070.0%5503.3
WZ-111 model 1-49416614666566.15%6595.9
Kampfpanzer 07 RH8374316614372.09%8866.4
Jagdtiger9431414315164.71%5465.2
UDES 038291111763066.67%4547.7
M47 Iron Arnie8290013923966.67%4717.4
K-9110472213466764.18%5524.9
SU-122-447239212681070.0%4466.0
T207241914143865.79%5989.6
12110537514025967.8%7114.7
T-34-17306616752572.0%7896.6
T328379117429672.92%7047.4
Ferdinand8286711013050.0%3832.0
GSOR 1010 FB8333014704173.17%6816.9
AMX M4 mle. 498334116524768.09%7031.7
Chi-To SP7300015992458.33%5383.1
VK 75.01 (K)828271353650.0%4594.8
Indien-Panzer8320315694470.45%7121.4
Kirovets-18296014073268.75%4648.2
Aufklärungspanzer Panther72106138812666.67%8396.9
M4A3E8 Sherman6200513281471.43%6057.9
Object 907104982143620266.83%6180.0
BZ-58-29390913443262.5%5424.1
XM66F8293713952075.0%4913.1
FV226 Contradictious8338515197368.49%4756.8
Lätt Stridsfordon 1209292610273060.0%3490.9
1128345416696674.24%6198.2
SU-130PM8356314394969.39%5401.9
ShPTK-TVP 10083460154917969.83%6007.0
AMX 50 1008321114125558.18%5949.7
Gonsalo8349415694465.91%5088.5
Object 703 Version II8355016238267.07%5603.4
M-II-Y7262114851668.75%5486.9
M54 Renegade8395518026981.16%6465.0
Pawlack Tank628911951580.0%9593.2
FV229 Contender9427514722762.96%5799.4
T95/FV4201 Chieftain105228145329075.52%5514.8
AMBT835371396450.0%5591.1
Strv 103B10476412517368.49%6114.7
EMIL 19518365414412755.56%5310.7
Panhard EBR 9092529136910769.16%6514.3
AMX 13 757262316122857.14%9435.7
Super Conqueror105102140827464.23%6572.8
Object 4168312812882653.85%6126.5
Spähpanzer Ru 2519218412831376.92%4394.9
ST-II10465312949866.33%5437.9
Chrysler K8312814446172.13%5280.1
TITT Rozanov8348317354369.77%6153.7
Strv 103-09377611707057.14%5063.2
Monkey King10474113348770.11%6198.3
SMV CC-64 Vipera8338915536966.67%5999.6
Lago M383132214723073.33%6568.4
T71 DA7241214062369.57%8296.4
BZ-7911526012824557.78%4306.0
M48A5 Patton10470312172356.52%4841.8
Caernarvon Action X83125162917869.1%6322.3
Centurion Mk. 7/19428815002568.0%6278.8
Bat.-Châtillon Bourrasque83501165012473.39%6637.3
Pz.Kpfw. VII10405112971877.78%4480.0
WZ-111 Alpine Tiger8322615496867.65%5678.7
Object 260105010139523971.55%5830.8
Emil I8318113663066.67%4896.4
Type T-345205814091283.33%11836.0
Leopard Prototyp A9470715567565.33%7829.5
VK 45.02 (P) Ausf. A8374217036672.73%7203.4
null03107164117972.07%0.0
Object 27710511714827975.95%6767.1
KV-4 KTTS8316313875263.46%5236.8
Object 4309408615185768.42%5730.9
Panther/M1072631157611061.82%7200.0
Panhard AMD 178B6208416151283.33%12468.6
Strv S1823778551050.0%2803.5
60TP Lewandowskiego10508812847464.86%5045.9
Škoda T 278315513801668.75%5084.0
Centurion Action X10448111603557.14%5176.4
CS-52 C8285614333772.97%5549.4
Centurion Mk. I8327515532263.64%6880.5
T54 Heavy Tank9383813985269.23%5393.4
Emil II9372013705265.38%5031.0
Tiger I7312016251764.71%6955.4
T-83283538160213972.66%5947.9
50TP prototyp8351216106770.15%7344.8
Bofors Tornvagn8320313755060.0%5247.0
Object 14010543815445770.18%7575.5
K-91 Version II9402613654060.0%5814.7
FV217 Badger104635129517069.41%5292.9
IS-2-II8328013974961.22%6143.2
Grille 151042709311752.94%4279.2
Type 627212815229774.23%8275.5
Rheinmetall Skorpion G83572150814567.59%6510.4
E 10010435212568569.41%4834.6
Object 430U10503015346384.13%7179.8
T110E5105337141714670.55%6465.0
Waffenträger auf Pz. IV9417513064862.5%5104.4
Object 78010416510223043.33%3733.3
BZ-7510438512525770.18%4156.3
Ho-Ri 310523612659470.21%6163.4
Concept No. 510488513193767.57%4905.3
Škoda T 5683764159117062.94%5741.5
M47 Patton Improved8381717853080.0%7268.2
LT-4328277415256266.13%10451.2
KV-48372616614372.09%7390.5
A-205147611694060.0%10398.1
AMX M4 mle. 5410580615339171.43%8215.2
Object 274a826901395366.67%5381.7
WZ-1209414014893063.33%6752.4
KPz 3 Projekt 07 HK9323910143043.33%4156.7
TL-79367714077068.57%4804.2
Vz. 5510506513739670.83%5431.1
T26E5 Patriot8283215174271.43%5507.4
T-54 first prototype8283114818264.63%5743.1
T26E58295715707173.24%5928.8
Leopard 1105030130813366.17%5888.8
FV227 Conceiver8317515342075.0%6151.4
Ho-Ri 28345714691968.42%6385.8
Char Mle. 759332813766473.44%7842.4
Maus10408310857147.89%3665.2
Conqueror9455115985867.24%6874.0
Panther II8322014165563.64%6379.9
Tiger II8403917713876.32%7273.9
M48A2 Räumpanzer8358219102281.82%7443.1
Object 252U Defender83181144619465.46%5303.1
AMX 13 57 GF72416170028269.86%8726.4
E 509489416756075.0%8143.5
Object 7529396415114477.27%4516.1
50TP Tyszkiewicza9414214184564.44%6114.0
TS-5483229159714467.36%5245.5
M4A3E8 Thunderbolt VII6215115836572.31%6748.0
WZ-1317218514924969.39%7966.3
M-VI-Y9371413372365.22%5443.4
Forest Spirit8333713809560.0%5066.5
T-448335015914475.0%8074.8
AMX 50 B104747128510366.02%5271.4
Type 5 Ka-Ri83327139313868.84%4432.7
WZ-120-1G FT8303611781233.33%4093.0
Object 252U8388918372272.73%8069.2
Type 59 G8351617918974.16%7587.9
CS-52 LIS8379816972070.0%8088.8
T29744922390580.0%14057.7
FV230 Canopener10482512797057.14%4608.4
Kampfpanzer 07 P(E)10480613999474.47%5948.5
E 759487816966475.0%8702.5
K-283103148910671.7%5277.3
E 75 TS8386117416475.0%7304.8
IS-3A8332815808571.76%5654.8
ISU-122-28334813451450.0%5202.9
Panzer 588324015087564.0%6999.3
SU-100M17283415095457.41%7064.1
T-1038325314794776.6%5426.5
T428329115626073.33%6893.1
Object 5909337511511540.0%3583.2
IS-710516715093372.73%6476.0
Somua SM8334715428066.25%5483.3
T778348118362100.0%5929.3
113104796137012472.58%5913.1
Ho-Ri 19431813777466.22%5020.2
M-V-Y10456712047455.41%4994.9
WZ-1328284114464271.43%8995.7
Pz.Kpfw. V/IV52489211159380.61%6842.8
KJPZ TIII Jäger932409923050.0%3608.1
Pz.Kpfw. IV Schmalturm6197514132268.18%5648.5
Pz.Kpfw. II Ausf. J3117316597279.17%4855.4
KV-1SA5188316146068.33%7617.1
WZ-111 model 5A105089134551865.25%6307.0
KV-26203312473770.27%5121.3
TS-609412814543066.67%5988.1
Turtle Mk. I83540161210060.0%5935.1
ASTRON Rex 105 mm8342416372286.36%5411.2
T-34-85M6241517356175.41%7044.9
Vz. 60S Dravec105042146612876.56%4715.8
M6A2E183088141610059.0%5813.4
UDES 03 Alt 39419315154173.17%5454.3
11083500164112269.67%7135.8
Udarniy83442162835565.35%5402.4
M-III-Y8362017951989.47%7159.3
Kranvagn10441311959759.79%4955.6
AMX 67 Imbattable11558213623452.94%5201.8
T26E4 SuperPershing83175163615572.26%6576.3
Object 279 early105405145916871.43%4939.6
AMX 12 t621211508683.33%11717.5
AMX M4 mle. 519471516568672.09%7611.7
A-447226213942470.83%5383.4
T928203913746470.31%6787.4
T-109383613984261.9%5775.5
IS-3-II9412415206070.0%5576.1
Type 6462135156823673.73%10706.0
FV4201 Chieftain Proto9348712049250.0%4366.6
Churchill III5222026876100.0%7826.0
SFAC 1058345713532871.43%4247.2
Type 5983267161329368.6%6765.6
T-44-100834731668197771.93%7447.0
AMX 13 909337612483138.71%9277.5
Panhard EBR 10510232811901172.73%3820.6
XM5783398140512266.39%4400.9
T-345210814553100.0%10050.1
TNH T Vz. 519413314744062.5%5603.0
Sentinelle9401814022272.73%4222.1
M26 Pershing8279513113855.26%5183.0
BT-SV3153318443180.65%11144.1
Panther7250015331752.94%6582.6
WZ-111 model 683614163311574.78%5681.3
AMX M4 mle. 45729011672683.33%6845.6
AMX Chasseur de chars8297715421369.23%6545.7
Chieftain/T958271913713363.64%5762.8
leKpz M 41 90 mm0263112284959.18%6777.5
Type 586234016461190.91%8306.7
Tiger-Maus94191155112378.86%6294.1
AMX 13 5772324163420269.8%7404.8
MBT-B10491313443063.33%4569.3
Progetto M35 mod. 468371216537763.64%7521.6
Tortoise9491417098273.17%6399.6
Object 283935441355757.14%6481.5
Object 430 Version II9420315734673.91%6639.1
M41D82482130513556.3%7583.6
M1039439015807070.0%6463.9
IS-2734471689475.0%6887.3
A-43623951456955.56%6481.3
M-IV-Y8354116116870.59%6638.8
HWK 308251013109864.29%8145.5
M46 Patton9401615025070.0%5632.4
WZ-111 Qilin104987128915759.24%6022.3
59-166197013765669.64%10566.5
null0442911717580.0%0.0
ST-66826801149650.0%3774.1
56TP8341914985066.0%5647.4
T57 Heavy10521813936274.19%6335.3
E 2572710157328667.83%6780.9
M66287616831384.62%8310.5

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved