eu Hráč TORerror


WN8
1358
Recent WN8
1370
(505 Bitev)
Winrate
50.62%
Recent WR
48.71%
(505 Bitev)
Bitev
38166
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 38166 0 41 177 505
Průměrný Tier 7.62 0.0 9.68 9.62 9.53
Winrate 50.62% 0.0% 48.78% 52.54% 48.71%
Tanků odhaleno 1.32 0.0 1.1 1.2 1.4
Udělené poškození 1091.63 0 1723.1 1726.94 1663.02
Obrana základny 0.38 0 0.0 0.11 0.08
Průměrně zkušeností 630.55 0 778.0 779.0 762.0
WN8 1358 0 1241 1487 (+1) 1370 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 6 0 0 6
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.0 0.0 0.0 1.0
Udělené poškození 1378 0 0 1378.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 214 0 0 214.0
Průměrně střel 6.33 0.0 0.0 6.33
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 164 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 54.88% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.67 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1557 0 0 0.0
Obrana základny 2.7 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 819 0 0 0.0
Průměrně střel 5.63 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 602535039)
Načteno za 0.62s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (17.10.2026 0:44:25 - 17.10.2026 2:38:40)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/TORerror.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=TORerror][img]https://lab-vole.cz/Signature/TORerror.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
30% (108 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1364
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1345
(33292 Bitev)
WN8 Tier VI
1330
(4015 Bitev)
WN8 Tier VII
1409
(3947 Bitev)
WN8 Tier VIII
1355
(13665 Bitev)
WN8 Tier IX
1375
(8027 Bitev)
WN8 Tier X
1168
(3245 Bitev)

Tanky (442)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Caernarvon810026596746.27%999.2
Pz.Kpfw. III Ausf. K5535562540.0%1402.7
Vz. 64 Blesk84394821040.0%468.0
Charioteer811925988646.51%1240.2
Excalibur611369171100.0%1856.0
Object 703 Version II81616863101152.82%1870.8
Sexton I33625156100.0%1532.2
FSV Scheme A73164581741.18%192.9
K-91101571762580.0%1227.3
SU-122-4477485747855.13%963.5
1211010054951030.0%547.6
T-150690468420260.89%1904.9
Jagdpanther711807967368.49%2007.1
AMX M4 mle. 498114778219054.21%1380.5
KV-58130582510357.28%1566.2
FV30466674459846.94%1275.4
Aufklärungspanzer Panther74334862540.0%671.8
S-51782746020245.05%967.1
Löwe8186911991100.0%2342.6
CS-631017407799153.85%1286.4
Strv 103B1019777988659.3%1425.1
T-4377465539943.43%1131.8
AEC Armoured Car5204421580.0%414.8
Leo78656708655.81%1459.8
BZ-791121238345844.83%1131.2
Type 5 Chi-Ri785957710147.52%1403.9
Windhund811506841100.0%1053.6
FV230 Canopener1019188027548.0%1208.4
Type T-3453514713855.26%942.8
Hummel681536821744.24%1299.9
Kampfpanzer 671024768522347.83%1876.7
AMX M4 mle. 51917938045552.73%1689.0
Panhard AMD 178B6255266944.44%537.1
Cromwell65085222454.17%934.7
SU-122A54433263551.43%1064.0
T95917298119758.76%1532.5
Tiger I774457420447.55%884.9
FV4005 Stage II1010805162445.83%613.8
SU-100668538618251.65%1229.8
Vz. 63P1122927201030.0%1140.3
Type 4 Heavy9137071111947.06%1177.2
Rheinmetall Skorpion G86777611100.0%699.0
E 1001017577354858.33%1407.3
Valentine II43835134447.73%1459.5
T110E41017567088052.5%1128.7
Ho-Ri 31018526809847.96%1157.0
Patton the Tank91127797475.0%1176.9
FV201 (A45)78836773043.33%1116.5
KV-48128064119757.36%1658.7
A-205962679745.36%107.8
Strv m/40L393148425.0%48.7
Tiger 1316110510791100.0%1619.4
AT 8690968015451.95%2016.0
Škoda T 50913537209351.61%1221.1
IS-M811127575756.14%1318.1
KR-11116046672528.0%728.0
Gorilla1124548794252.38%1628.8
Crusader 5.5-in. SP79147216963.77%1500.8
AMX 50 Foch B101535689366.67%968.5
Panther II88855988946.07%1010.0
Tiger II8118758470251.28%1518.0
M3 Light36725610555.24%197.9
E 75 TS8138775987152.47%1595.8
Object 7049208574324455.74%1923.6
T56 GMC375138250.0%80.3
Pz.Kpfw. I Ausf. C32214355453.7%1157.7
Jagdpanzer 38(t) Hetzer47034665156.86%2430.5
leKpz Borkenkäfer119537393847.37%787.2
AMX 50 B10203578811948.74%1514.9
T698136079012959.69%1954.4
A4663394281631.25%831.0
T49986460513747.45%1103.2
Object 777 Version II9636434250.0%355.7
E 65 Zwilling817408899045.56%1681.4
SDP 40 Zadymka55462862352.17%1008.6
E 759173370524547.35%1767.9
AMX ELC bis52574908060.0%801.1
SU-100M178136525360.38%1213.6
AMX 3832244371154.55%767.9
LTP32774501662.5%1601.2
AMX 13 75749762010948.62%890.4
Ho-Ri 1912915953132.26%862.6
M-V-Y1016005003240.63%1141.0
Jagdpanther II8127464819349.22%1327.4
A-4478986859550.53%1420.3
Škoda T 278183711901100.0%2726.1
T 55A91823656862.5%2057.1
Indien-Panzer811546786854.41%1541.6
Kpz. 3 GST Turm813046951353.85%1215.4
Caernarvon Action X8106071710046.0%1229.9
110896663810344.66%923.5
M-III-Y811686981764.71%1515.1
IS-2710656779845.92%1498.8
Type 5 Ke-Ho43414913271.88%1375.7
FV224 Chopper710457353348.48%1329.1
StuG IV53794191154.55%883.1
Comet78246674650.0%1255.4
T-34528331219453.09%667.2
P.43 bis69034591968.42%1952.2
M26 Pershing89086786145.9%1001.5
Birch Gun45215941100.0%2419.7
Rheinmetall Panzerwagen1083065110742.99%698.4
AMX M4 mle. 4579516634946.94%1293.5
Black Rock112044847650.0%1200.6
T7 Combat Car2739810.0%86.5
Tiger-Maus9188483419246.88%1713.6
Semovente M43 Bassotto66423352744.44%845.7
AMX 65 t810146163839.47%936.6
Controcarro 1 Mk. 2913757217648.68%1049.9
T25/2711507488756.32%1867.8
Object 430 Version II9143375520154.73%1501.3
WZ-111G FT921307627353.42%1763.3
A-4367386884854.17%1730.1
Crusader63394223040.0%778.6
Bat.-Châtillon 155 559110470415555.48%1041.7
IS-2 shielded7124074113355.64%1664.1
VK 30.01 (P)663435414246.48%1032.2
Charioteer Nomad812696694452.27%1186.6
AT 7712926798459.52%2016.6
Centurion Mk. 7/1913117546956.52%1288.1
Jagdtiger916387668057.5%1395.9
Type 711019448237750.65%1329.3
M40/M43810656408351.81%1153.1
Char de transition61329668250.0%1935.6
M1279007003658.33%1182.8
AMX M4 mle. 541019977496640.91%1369.0
T3289906708345.78%1016.7
WZ-113G FT1019837278850.0%1246.9
Type 3 Chi-Nu54074645149.02%1063.3
Type 98 Ke-Ni3150271666.67%638.3
STK-21120308931060.0%1336.3
SU-54465410.0%0.0
VK 45.02 (P) Ausf. B9129855956447.16%1261.9
Manticore107736821346.15%765.8
Type 5 Heavy1016325032650.0%991.9
CS-59914277296955.07%1375.5
T67555837010162.38%1446.2
121B1013645531533.33%889.1
SU-1821961572360.87%1332.5
ST-II1029529441747.06%2493.7
Bat.-Châtillon 25 t AP911606204645.65%1003.2
Object 705A101646758944.44%1141.2
G.W. Panther7110347040052.5%1557.7
K-91-PT9851613560.0%745.0
T2 Medium Tank2142254450.0%618.8
KV-2 (R)692868059651.51%1530.1
T-100 LT108086711952.63%838.1
Versuchspanzer 57919099495255.77%1758.4
IS-41016536241643.75%1070.6
Vickers Medium Mk. I114127366.67%222.3
Object 2771012444481735.29%682.8
SU-1527101346321853.21%1564.2
Hotchkiss EBR74436442864.29%994.7
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28686046620.0%1870.7
Marder 38T4448306540.0%1175.5
Object 432U113574918250.0%2387.7
SU-2632792154047.5%770.6
Object 1401052722540.0%111.1
FV217 Badger1018107268843.18%1083.7
Progetto CC55 mod. 54814176547356.16%1664.7
Black Prince711117088046.25%1727.7
Bishop56074497153.52%1601.0
Type 1 Chi-He42702851241.67%587.3
Object 430U10154366010242.16%984.7
T21629648812147.93%648.2
Object 7801013338011100.0%1006.0
Lorraine 39L AM301722100.0%261.0
Object 268 Version 41017126541040.0%1000.0
VK 30.01 (H)56214686460.94%1867.6
M753324174540.0%1066.8
G.W. Tiger9136357416353.99%1314.9
IS789950819552.82%1248.5
Type 4 Chi-To66626006454.69%1372.1
Object 705914848334858.33%1444.1
T309174175211952.94%1551.0
FV227 Conceiver89775682030.0%806.6
Hotchkiss H352156290425.0%595.6
Maus10150868813350.38%1069.8
Conqueror914487039244.57%1145.5
Caliban8116570210643.4%1219.5
Durchbruchswagen 24411452922.22%1167.6
AMX 4042384502864.29%1017.9
Vz. 44-1710656782744.44%1154.3
M-VI-Y97336891861.11%634.1
Leichttraktor16416411551.3%143.8
Fauteur11243710073855.26%1701.3
WZ-120-1G FT8147879637156.06%1744.2
T297141384311250.0%2114.8
T-1038121768851950.87%1254.2
SU-76M41211552254.55%208.2
Emil I813367855957.63%1548.2
WZ-13284535803850.0%602.7
SDP 57 Gowika711056133158.06%1546.7
Pz.Kpfw. IV Schmalturm67985943644.44%1546.4
KV-2687959052851.89%1611.2
AMX 50 120913357087652.63%1175.4
M8A142272444242.86%384.4
King Tiger (Captured)79627708160.49%1387.1
Panzerjäger I2310393366.67%1425.7
O-Ni79787356261.29%1275.4
TS-6922947792123.81%2013.3
T928431569111445.87%607.8
T-109151869621048.57%1442.1
IS-3-II914207558452.38%1313.1
T26E3 Eagle 77147411592100.0%2051.3
Loyd Gun Carriage2134208955.56%881.0
Churchill III552358835050.57%1089.9
AMX 13 105 AM mle. 5054784166160.66%1226.0
WZ-11189977142650.0%1069.4
T71 CMCD75096382755.56%1033.5
FV4025 Contriver1123088482638.46%1598.6
Black Prince II7111310711100.0%1633.5
Char Mle. 7599126457642.11%997.3
Jagdpanzer E 1001015144371833.33%815.2
Rinoceronte1023867641250.0%1899.1
M-IV-Y805131100.0%261.0
StuG III Ausf. G57104675850.0%1991.5
Nashorn69894895754.39%2149.1
Staghound Mk. III67988222100.0%1674.7
WZ-132-11097463712240.98%839.7
Renault UE 5732392102450.0%772.2
Ikv 65 Alt II67915181942.11%1273.5
T8031119439781861.11%1286.1
WZ-111 model 1-49138971111146.85%1171.5
PTZ-781124008041947.37%1456.1
UDES 15/161018106596150.82%1334.3
AT 2552346112456.45%1533.7
FCM 2C342722610.0%1325.1
Object 268109994691442.86%447.0
M5A1 Stuart441253333.33%0.0
AMX 13 F3 AM67894578853.41%1363.5
T1 Cunningham1812289657.29%399.5
Vickers Medium Mk. III31082031546.67%212.8
Pz.Kpfw. IV Ausf. F252335341100.0%534.8
Prototipo Standard B914627759362.37%1439.4
45TP Habicha710506563638.89%1287.5
Pz.Kpfw. III Ausf. E38916113446.27%82.4
AMX 30 B10953384714.29%491.8
SU-85B42262006547.69%426.0
Sexton II345150366.67%253.1
Strv fm/21118322620.0%895.7
SU-101811966906747.76%1306.3
Sturer Emil796158213252.27%1499.1
Ashbringer107309571100.0%416.6
M2 Light2110182616.67%211.4
Object 4168115569616445.73%1546.4
TVP T 50/511015474791650.0%1121.1
SU-85I57808601100.0%1507.2
ST-I9200887622656.64%2149.6
Pz.Kpfw. II2822101258.33%252.5
M48A5 Patton1017977497250.0%1423.4
Chrysler K GF8114971222649.56%1284.6
Type 95 Ha-Go266183825.0%30.8
Pz.Kpfw. VII1030689924254.76%2749.5
VK 45.037226313111100.0%3872.1
Valentine AT42652683154.84%746.3
GSOR the TANK91169702250.0%864.1
60TP Lewandowskiego1022297611936.84%1550.6
Centurion Action X1014284732147.62%959.4
AE Phase I91829824666.67%1692.3
Tetrarch2186284933.33%738.0
WZ-132A95287102770.37%660.6
Cromwell B611099831100.0%1860.8
Rhm.-Borsig Waffenträger8188883814856.08%2505.8
IS-2-II811866878046.25%1329.5
Grille 1510175062711442.98%1109.4
VK 30.02 (M)67716653759.46%1791.9
BZ-166812246647439.19%1465.4
T1E62230294250.0%1260.2
Strv m/3822013031100.0%883.0
Marder II34094177767.53%1681.1
Leopard 11018317289452.13%1393.1
T3 HMC21953792564.0%994.3
BZ-751018037657444.59%1215.4
Concept No. 510168768311146.85%1137.7
UDES 169135964510840.74%1143.3
FV4004 Conway9143349310347.57%1181.4
Object 274a8935568250.0%1007.1
T28 Prototype8101866012950.39%1045.7
SU-100Y64225151100.0%626.3
Waffenträger auf Pz. IV9183874017953.07%1737.6
Renault FT1741521421.43%193.8
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5466409103849.33%1293.7
Char Futur 491192678580.0%923.0
T-34-1711247978655.81%2076.3
Pz.Kpfw. S35 739 (f)33864669953.54%1231.9
T71 DA759065015050.67%1125.7
Taschenratte1125549656443.75%1539.7
SU-85529320710448.08%531.0
M53/M5591358652103153.64%1331.0
AMX 105 AM mle. 4744464213860.53%1836.6
T-34-85630841820150.75%434.9
T1 Heavy54884568745.98%916.2
T-34-2892867120351.23%1205.0
M56 Scorpion77226293557.14%993.9
ARL V3965944123348.48%1025.7
FCM 36 Pak 4035265804452.27%1669.2
T28 Concept711017351957.89%1713.5
T-448106055919350.26%1507.8
Heavy Tank No. VI6119952210.0%1895.5
Object 252U8156682723253.02%1700.0
Renault Otsu1110213425.0%287.5
M1039127366910147.52%1109.4
IS-3A8166511901100.0%1547.3
T54E19139469911748.72%1241.0
Lorraine 155 mle. 51897762814648.63%992.0
SMV CC-64 Vipera8936368714.29%671.7
Churchill I55375454247.62%1170.7
Churchill VII68737466861.76%1938.1
Lansen C89608761100.0%986.4
WZ-111 model 5A1011424462450.0%656.1
WZ-120912546617245.83%1157.4
Kirovets-18133083633553.43%1608.2
T-50-263054837949.37%654.8
Pz.Kpfw. I214110201100.0%692.5
Fantôme9260640810.0%2771.1
KV-3713437487245.83%1946.4
WZ-1149183380511851.69%1686.2
T-2843774942962.07%1324.3
O-I Experimental55185282962.07%1112.0
T57 Heavy101652691837.5%997.5
TNH T Vz. 51915996619253.26%1402.0
AMX Canon d'assaut 1058133664027945.52%1377.7
Tiger (P)77984106349.21%911.8
Carro da Combattimento 45 t109689301100.0%709.3
Leopard Prototyp A9163570912748.03%1577.8
ELC EVEN 908551632181949.15%964.2
XM551 Sheridan10982669666.67%1048.2
M18 Hellcat677746312844.53%1381.9
Alecto43683673748.65%1093.4
FV215b (183)10138941211638.79%800.4
Super Hellcat711026291735.29%1831.9
Cruiser Mk. IV4185289450.0%400.3
Panhard EBR 105103505653638.89%116.0
Chi-Ni204510.0%0.0
AMX 50 Foch916958364860.42%1492.6
AMX 50 Foch (155)10554418540.0%134.7
M667096411952.63%1225.7
Bat.-Châtillon 155 58101113445714.29%641.3
T786424436425.0%306.7
53TP Markowskiego89976856056.67%1073.5
T348116268341149.88%1232.5
FV601 Saladin85204571729.41%316.7
O-I66555772157.14%1107.1
MS-1135843243.75%26.0
VK 36.01 (H)640943113650.0%558.4
IS-38139966825654.3%1803.0
NC 70 Błyskawica101570865977.78%1068.1
M3 Stuart31623061855.56%558.6
AMX AC mle. 4678655941573.33%1237.0
Vickers Medium Mk. II2173271560.0%864.5
Progetto C50 mod. 669178472910552.38%1742.8
T28814427615244.23%1490.6
Strv m/42585107616.67%0.0
AMX 50 100812037226653.03%1344.5
Bat.-Châtillon 25 t1015166285145.1%1023.2
Jagdpanzer IV68525566061.67%2012.3
Super Conqueror1018416937243.06%1238.3
Chrysler K811077911450.0%1227.8
Object 2611014285616147.54%1087.7
KV-1553838538849.48%1147.3
T110E3102092660540.0%1058.7
BZ-68915527795556.36%1407.9
M5 Stuart4964321963.16%214.8
Renault NC-31101321100.0%261.0
M2 Medium Tank32633801145.45%994.9
AT 158159976215554.84%2130.7
T-34-3810687444355.81%1307.5
STB-1109495721764.71%671.9
Matilda IV537032030.0%700.6
E 50 Ausf. M10200910413100.0%1581.6
Valiant576552520.0%2061.6
DBV-15210299410231100.0%2658.6
AMX AC mle. 488104346511444.74%1066.4
FV38059118665615950.94%1147.6
Emil II917668239856.12%1730.2
Škoda T 2566294585255.77%1187.2
O-Ho811807195949.15%1175.7
Strv 103-0913296275149.02%1097.5
Lion1037713510.0%0.0
14TP4413322933.33%1357.3
T110E51018697537544.0%1200.3
BT-7 artillery30123250.0%115.5
Bretagne Panther6519575475.0%906.3
Matilda45234672035.0%1466.6
Somua SAu 40448121250.0%104.5
ISU-1528151162524349.38%1708.0
M24E2 Super Chaffee64476162100.0%1450.4
TOG II*69446951741.18%1606.2
Durendal10315379510.0%2668.0
Strv m/42-57 Alt A.266855681241.67%968.9
Vz. 5510205369414746.94%1368.6
SMV CC-5679636113751.35%1303.9
Kanonenjagdpanzer 1058738477250.0%612.7
E 50915448228058.75%1611.8
50TP Tyszkiewicza915637388148.15%1362.6
Vz. 71 Tesák1011938301457.14%1378.4
TS-5481469849560.0%1458.8
Panhard EBR 9095565318450.0%644.9
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger81120709333.33%1106.2
KV-85666239516546.06%1003.9
Lorraine 40 t8111570911754.7%1264.8
GSOR 1006 Scheme 797475704942.86%419.6
Cobra91790586728.57%1441.1
T-46397231666.67%380.0
Ares 901017187847958.23%1304.2
IS-71018078037751.95%1407.0
Somua SM815929911776.47%1624.6
113101100453742.86%703.9
Kunze Panzer97636811100.0%614.8
Vz. 60S Dravec10280415171100.0%2030.4
T-549135373235147.86%1378.6
Kranvagn1015806161947.37%1007.3
Pz.Kpfw. III Ausf. J48017312640.48%8.0
Panther mit 8,8 cm L/71874827320.0%582.4
Type 61913327229048.89%1224.4
T26E4 SuperPershing8119475151149.32%1606.8
Universal Carrier 2-pdr21101201844.44%246.8
FV20781108868757.14%1416.4
M3 Lee42943533743.24%983.1
AMX 13 90971763532949.85%948.9
T2079437032352.17%1368.0
AMX 13 105109095264242.86%815.1
Sherman VC Firefly65875661353.85%850.9
Panther710067147656.58%2050.8
Progetto M40 mod. 651017697064746.81%1277.3
Controcarro 3 Minotauro102353877955.56%1712.6
Type 58662958219151.31%1241.5
Chi-Go7176973810.0%2277.3
Tortoise9168373821252.83%1497.2
Lorraine 155 mle. 50793649710950.46%1317.0
IS-68131772561749.11%1492.4
T-62A101391589366.67%1044.3
Object 263914287099652.08%1164.8
AT-FV230 Breaker1120008413751.35%1187.9
Light Mk. VIC2239010.0%3.1
M46 Patton912597578857.95%1229.6
AMX 12 t63985618547.06%909.6
Conqueror Gun Carriage1097019710.0%480.4
null017824281338.46%0.0
UDES 14 Alt 5810987165255.77%1382.5
IS-2M723171101450.0%4431.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved