eu Hráč TOPCONTENT_EU


WN8
3430
Recent WN8
3915
(943 Bitev)
Winrate
61.57%
Recent WR
63.52%
(943 Bitev)
Bitev
20564
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 20564 0 36 470 943
Průměrný Tier 9.42 0.0 9.22 10.0 10.0
Winrate 61.57% 0.0% 61.11% 62.77% 63.52%
Tanků odhaleno 1.7 0.0 1.47 1.73 1.51
Udělené poškození 2996.38 0 3738.33 3649.43 3662.77
Obrana základny 0.46 0 0.69 0.27 0.42
Průměrně zkušeností 1019.12 0 1377.0 1227.0 1209.0
WN8 3430 0 5516 (+3) 4076 (+16) 3915 (+25)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 580 24 0 604
Průměrný Tier 10 8 6 9.92
Winrate 61.9% 50.0% 0.0% 61.42%
Tanků odhaleno 0.95 1.29 0.0 0.97
Udělené poškození 2024 1139 0 1989.0
Obrana základny 0.41 0.0 0.0 0.4
Průměrně zkušeností 805 549 0 795.0
Průměrně střel 9.06 8.5 0.0 9.04
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 5124 11765 1560 1050
Průměrný Tier 10 8 6 8.38
Winrate 65.91% 79.1% 73.65% 53.43%
Tanků odhaleno 1.1 1.34 1.28 0.99
Udělené poškození 2220 1632 782 1852.0
Obrana základny 3.33 2.34 1.06 0.29
Průměrně zkušeností 944 1065 551 630.0
Průměrně střel 16.28 5.38 10.89 8.3
(WG Player ID: 600724595)
Načteno za 0.51s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 16:50:18 - 17.10.2026 5:20:07)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/TOPCONTENT_EU.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=TOPCONTENT_EU][img]https://lab-vole.cz/Signature/TOPCONTENT_EU.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Maximální WN8 rank byl dosažen!


Rank:
Super-Unicum
2900+ WN8
100% (3430 WN8)
Další rank:
Super-Unicum++







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
3672
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
3443
(20392 Bitev)
WN8 Tier VI
3419
(94 Bitev)
WN8 Tier VII
3478
(549 Bitev)
WN8 Tier VIII
3410
(3782 Bitev)
WN8 Tier IX
3822
(2460 Bitev)
WN8 Tier X
3244
(11960 Bitev)

Tanky (199)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6816488355350.94%3801.6
M601027247608365.06%2753.8
Bat.-Châtillon 25 t10303887266859.88%3105.8
BZ-17682825135851269.14%3786.5
T803114835136616264.2%4716.3
AS-XX 40 t11361410796361.9%3392.3
Bat.-Châtillon 12 t8162210901675.0%3465.4
Charioteer818928433756.76%2292.3
T-22 medium10292111153971.79%2979.5
WZ-111 model 1-493164107327866.55%4257.4
Caernarvon8145610061877.78%2288.4
PTZ-7811400910182050.0%2407.0
Type 7110568218061100.0%6073.9
UDES 03824809653452.94%3431.6
UDES 15/1610575918312100.0%7396.7
M40/M438114462810944.95%1176.2
VK 36.01 (H)6211013561275.0%4870.1
SU-101821369474055.0%2852.0
T110E410478812634100.0%3777.2
FCM 2C37178211100.0%2440.1
12110475413232100.0%4384.6
IS-3822759536572.31%3312.6
T328282213852365.22%4837.9
Executor11420710798854.55%3591.4
M53/M5599266765658.93%818.8
Hotchkiss EBR7136565711457.02%3975.4
WZ-113G FT1032268764459.09%2355.2
Pz.Kpfw. Neu114293122511856.78%3717.8
Panhard EBR 75 (FL 10)8243813234266.67%5531.7
Manticore10185395015358.82%2789.5
Object 907103383957100863.89%3470.4
S-51710976531957.89%1418.6
Type 5 Heavy103865106449460.53%3412.3
FV215b10326811189668.75%3229.5
CS-6310351210808562.35%3519.3
Ho-Ri Shugo1130469821861.11%2126.4
121B1026739562060.0%2529.1
AMX 50 100825167782560.0%3481.6
T95E281452895250.0%2017.4
E 65 Zwilling83441164614280.28%4647.9
M1279775276048.33%1191.0
T95/FV4201 Chieftain10442713011566.67%3954.4
AMBT82226967650.0%2579.7
Strv 103B10346210008459.52%3364.0
M2 Light260610329970.71%5018.3
Škoda T 25618841271683.33%5930.6
Super Conqueror103465111640760.2%3384.4
SDP 58 Kilana818848871656.25%2177.9
E 50 Ausf. M10399612411172.73%4109.7
Bat.-Châtillon 25 t AP9276187011368.14%3980.4
TVP T 50/51103270100046458.84%3274.4
LPT-67 Šelma922678862744.44%4010.2
BZ-7911421012295863.79%3113.6
Jagdpanzer E 9091749822560.0%1374.0
T110E310329597410757.94%2766.6
BZ-689302911993170.97%3729.0
Centurion Mk. 7/1923196931323.08%2321.5
Windhund820199832100.0%2036.5
FV230 Canopener10430312627761.04%4512.0
Object 26010336811313268.75%3252.7
Emil I8318915979100.0%6183.1
Kampfpanzer 6710368711535756.14%4069.4
Versuchspanzer 579383015322781.48%4927.7
IS-41024779191758.82%2200.7
Type 4 Heavy9280392015661.54%3628.4
LHMTV810488373053.33%2324.8
Object 277105335101620.0%4832.6
Object 14010498515231100.0%4378.1
60TP Lewandowskiego104155124510368.93%4303.1
Taschenratte115162148321266.04%4990.2
DBV-15210370394618660.75%3137.8
Centurion Action X10298910112360.87%3075.3
CS-53816248973056.67%2327.5
Centurion Mk. I8209410322050.0%2921.4
AMX AC mle. 48811568061070.0%1333.4
Pz.Kpfw. II Ausf. J313161711875.0%6026.6
AE Phase I9274910225350.94%3057.4
Emil II9272080515160.93%3423.7
Tetrarch291115915100.0%10900.5
ST-62 Version 210360011842669.23%3360.1
KV-137259310821100.0%9252.7
WZ-132A92596100019964.82%5223.1
T-8328280213405754.39%3877.6
FV4005 Stage II10289783056658.48%2727.4
VK 72.01 (K)10361910955162.75%2957.2
116-F3103694113515866.46%3481.9
Rhm.-Borsig Waffenträger8252010105658.93%3184.8
FV217 Badger10378911965267.31%3302.4
113 Beijing Opera1037191078837.5%3385.4
Grille 1510312384433860.06%2558.3
BZ-1668131147710.0%1051.4
BZT-70104098917944.44%3152.5
Panhard EBR 105101631820153756.47%2285.8
E 1001025541059475.0%2255.0
Object 430U1024318081338.46%1756.2
T110E510419913159470.21%4449.4
Leopard 11043781151366.67%4243.9
SDP wz 66 Grom8356517991100.0%6333.2
BZ-75103971121610971.56%4716.5
Ho-Ri 310369110916272.58%3023.2
Concept No. 510371110536768.66%3406.4
Object 268 Version 4103189102520463.73%2988.9
Patton the Tank9333615024100.0%4354.6
WZ-1209297711874774.47%4230.9
TS-548277514336368.25%4129.5
Konštrukta T-34/100717129972853.57%3646.1
AMX M4 mle. 54103797108539258.67%3612.4
FV4004 Conway927528995750.88%2577.6
Object 705A1028649068253.66%2580.7
Object 274a8195711166266.13%2937.5
Vz. 55103577104541159.12%3263.6
T57 Heavy104086119711669.83%3940.4
Object 7059286811285747.37%3697.7
AMX 50 1209334778016668.07%4260.7
Char Futur 49314311814165.85%3524.1
NC 70 Błyskawica102846968875.0%2134.3
Maus103090103111160.36%2739.0
AMX 50 Foch B104006117516870.83%3722.6
Conqueror9266210518151.85%2823.7
Tiger II812397831346.15%1303.3
VK 168.01 (P)8100843120.0%971.7
Projet Louis92773121128559.65%5308.5
Vz. 71 Tesák1024519764953.06%3267.4
Object 268 Version V1035579001546.67%2764.9
Škoda T 278193110056361.9%3077.8
WZ-131719118392263.64%5003.2
leKpz Borkenkäfer11335711694564.44%4620.3
Panhard EBR 90917779656668.18%3328.9
CS-67 Szakal11394711774562.22%3804.4
Ares 90 C11421011115052.0%3627.2
AMX 50 B10330183972460.64%3258.6
T698260011632352.17%3947.7
KV-8566295241172.73%1225.3
Object 252U8209611408766.67%2635.7
TNH 105/1000817089194261.9%2314.5
FV4025 Contriver11410813992272.73%3719.2
SFAC 10582904122610769.16%3661.5
E 759258910391952.63%3001.8
Hurricane10353711053661.11%2943.3
Object 279 early104074125231966.46%3588.5
Ares 90103950117719264.58%4186.1
IS-710347911544663.04%3513.8
AMX 13 757157469511960.5%5234.6
11310349580322861.4%3888.1
SMV CC-64 Vipera8213210851560.0%2299.7
M-V-Y10344212162770.37%3742.4
WZ-1328171884655961.9%4013.0
Pz.Kpfw. 38H 735 (f)285311631478.57%3898.6
Hirschkäfer113286779425.0%2463.9
WZ-111 model 5A10376787440459.41%4188.3
KV-269406242250.0%1820.6
T 55A924139824450.0%2680.4
Pz.Kpfw. 558372917071973.68%5210.8
ASTRON Rex 105 mm827631329742.86%3974.3
Kunze Panzer9330947820.0%3173.8
T-34-85M6271716741100.0%4880.9
Vz. 60S Dravec104510131214661.64%4216.1
M6A2E181420853450.0%1524.0
Mäuschen918387668655.81%1879.1
M-III-Y8224511851560.0%3380.8
Kranvagn10309494627758.84%3271.6
AMX 67 Imbattable11460212117361.64%4034.8
IS-27163666510266.67%2601.6
FV225 Collector9354813892365.22%4264.9
A-44714417605451.85%2471.1
SU-130PM8172975434654.91%2024.7
SMV CC-67819941009366.67%2518.5
Type 6461619938666.67%6254.5
Panhard AMD 178B611177022871.43%3904.4
Indien-Panzer817309552157.14%2609.8
T-44-1008254212845567.27%4189.4
AMX 13 909792638366.67%1024.2
Ashbringer10433712922277.27%3827.2
Comet715459761850.0%2868.4
TNH T Vz. 519254910173661.11%2606.2
AMX 13 1051025059367156.34%3531.1
Rheinmetall Panzerwagen1023099725858.62%3247.6
Carro da Combattimento 45 t103450106610861.11%3410.5
Black Rock115014140949966.53%5345.1
Leopard Prototyp A9319911063852.63%3386.1
T95E61027858501752.94%2311.5
Controcarro 3 Minotauro10469014561687.5%5498.3
AMX 13 577198813971258.33%5286.5
Stinger10384311146962.32%3540.2
Char Mle. 7592393103018563.78%3857.9
FV1066 Senlac86707213154.84%1272.2
Cobra9268510193663.89%3085.7
WZ-2191127639447048.57%3195.0
T-62A1030398121136.36%2781.3
Object 263922238845648.21%2144.7
AMX 30 B1028028841457.14%2595.4
SDP 44 Burza61381897887.5%2765.0
null035739284557.78%0.0
WZ-132-110298090515261.84%4522.3
56TP82391994540.0%2579.9
Bat.-Châtillon Bourrasque82438124788464.25%3629.8
AMX 50 Foch9263411251681.25%2552.7
AMX 50 Foch (155)1031728948557.65%2870.9
TBT92846739333.33%1771.6

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved