WN8
1563
Recent WN8
2077
(675 Bitev)
Winrate
50.79%
Recent WR
52.89%
(675 Bitev)
Bitev
36357
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 36357 13 26 234 675
Průměrný Tier 8.06 11.0 10.0 10.0 10.0
Winrate 50.79% 53.85% 53.85% 49.15% 52.89%
Tanků odhaleno 1.13 1.62 1.54 1.6 1.36
Udělené poškození 1448.03 2622 2518.08 2359.06 2424.62
Obrana základny 0.43 0 0.0 0.12 0.2
Průměrně zkušeností 649.06 959 929.0 919.0 940.0
WN8 1563 1987 2340 (+1) 2020 (+4) 2077 (+12)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 2 3 0 5
Průměrný Tier 10 8 6 8.8
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.33 0.0 0.2
Udělené poškození 913 157 0 459.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 104 29 0 59.0
Průměrně střel 4.5 2.0 0.0 3.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 28
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 64.29%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.04
Udělené poškození 0 0 0 1475.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 978.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 6.57
(WG Player ID: 514389893)
Načteno za 0.71s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 4:04:45 - 16.10.2026 6:16:49)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Pz.Kpfw. Neu111145020.0%356.0
BV-11111341755100.0%3176.0
Ares 90 C1122891333.33%1587.0
CAV mod. 711126141333.33%1494.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/TIMPE2.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=TIMPE2][img]https://lab-vole.cz/Signature/TIMPE2.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 2821 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
89% (313 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1820
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1586
(30959 Bitev)
WN8 Tier VI
704
(2624 Bitev)
WN8 Tier VII
947
(3592 Bitev)
WN8 Tier VIII
1456
(5617 Bitev)
WN8 Tier IX
1569
(5371 Bitev)
WN8 Tier X
1936
(11895 Bitev)

Tanky (350)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Excalibur6874706862.5%1342.3
Object 703 Version II817868911637.5%1956.7
BZ-58712658873655.56%2115.6
FSV Scheme A714049623562.86%2395.3
K-9110219681714248.59%1875.9
12110231591728259.22%2227.4
T-150646932617646.02%647.0
Type 89 I-Go/Chi-Ro2188189560.0%749.0
Jagdpanther767535512244.26%726.4
Pz.Kpfw. Neu1122638563935.9%1156.4
FV30466424352951.72%1077.3
S-5176217251181.82%704.1
Löwe810787351050.0%1064.4
Strv 103B10264691011456.14%2217.4
T-43710167354742.55%1703.2
AEC Armoured Car5941520633.33%2150.4
BZ-79113544104519347.15%2468.8
Type 5 Chi-Ri79836964339.53%1555.0
Windhund869123110.0%411.0
FV230 Canopener10241389516254.32%1991.2
Kampfpanzer 6710223585411844.92%1684.0
AMX M4 mle. 519228096910853.7%2366.6
BZ-72-110243185211450.88%2195.4
Vickers Medium Mk. III3123164450.0%308.6
T959230610389163.74%2295.4
SU-100640130723650.0%563.2
Vz. 63P11281810349554.74%2153.1
40TP Habicha67376701369.23%1601.4
BZ-166811427235143.14%1225.8
E 1001026459097156.34%2484.9
Waffenträger auf Pz. IV9108743215742.04%774.9
T110E410232777231953.29%1673.6
T-44810817634045.0%1346.2
BV-11111274910426259.68%2323.3
Pz.Kpfw. II Ausf. D2134314450.0%482.5
KV-48103259526750.19%1156.8
A-205601707047.14%83.1
T-284751767258.33%175.2
AT 862263153958.97%290.8
Škoda T 50918398659756.7%1873.3
Type 63817681033366.67%1801.2
Vickers Medium Mk. II27592616.67%105.9
Gorilla1126348685446.3%1560.8
Crusader 5.5-in. SP76086272152.38%800.0
Object 252U Defender8141982813447.01%1508.8
T56 GMC31041391050.0%171.0
Pz.Kpfw. I Ausf. C319930443153.13%1044.4
Ares 90 C112880104416461.59%2599.8
XM69 Hacker112873101317256.4%2343.2
T69885145025947.88%1041.9
Object 777 Version II9174690010254.9%1696.3
SFAC 105821359481060.0%2063.2
E 75922589722860.71%2308.4
AMX ELC bis521029222345.74%561.0
SU-100M1714489383151.61%2278.2
T-34 with L-114136519641100.0%10183.2
AMX 383911722147.62%111.1
AMX 13 75728733629742.42%363.7
M-V-Y10242491312450.81%2342.6
Pz.Kpfw. I2122219850.0%412.0
LTG78379143467.65%2186.1
Semovente M415438419955.56%806.3
T 55A9175110051464.29%1951.5
Pz.Kpfw. 5581410982666.67%1395.3
KR-1113351115920158.21%2677.4
Caernarvon Action X8143510211070.0%2208.6
Ikv 723162153837.5%218.9
M4A1 Sherman5564676683.33%1711.6
Pz.Kpfw. 38 (t)3461331450.0%81.9
T-34523726017149.71%483.9
P.43 bis67255945152.94%1280.5
Birch Gun41371497843.59%298.0
AMX M4 mle. 45714149094656.52%2305.6
Tiger-Maus919198672152.38%1677.5
Semovente M43 Bassotto610917432466.67%2206.8
AMX 65 t810937752657.69%1394.4
Controcarro 1 Mk. 2919839268854.55%1957.8
Type 4 Chi-To6595687683.33%1216.9
Object 430 Version II915198437557.33%1559.9
A-4365664308949.44%1204.8
T1 HMC21021282646.15%407.4
TBT925551254887.5%2318.8
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)818819246556.92%2751.0
STA-1811658004854.17%1757.2
Jagdtiger9189984010558.1%1763.3
Type 71102655103111861.02%2292.3
M40/M43884163212550.4%800.8
Object 7059172285811454.39%1587.0
AMX M4 mle. 5410247087659851.51%2124.9
T32874540333141.99%695.4
Ferdinand813517329956.57%1411.8
Type 3 Chi-Nu53022598146.91%701.5
STK-2113349113111259.82%2617.1
Type 5 Heavy1022479382669.23%1791.3
T6753002564942.86%456.1
P.43 ter78977252653.85%1627.2
FV229 Contender9225296910051.0%2261.1
E 50 Ausf. M10247093877657.6%2430.9
ST-II10231788426249.24%1940.7
Bat.-Châtillon 25 t AP9166180010253.92%1664.9
Object 705A10230887336453.85%1951.7
Bat.-Châtillon Bourrasque8156491213260.61%1998.7
Versuchspanzer 5792665911425.0%2336.5
IS-410231689232850.3%1969.8
Vickers Medium Mk. I131148475.0%261.0
Object 27710221183413548.15%1988.0
Object 4309164583814248.59%1571.4
SU-2-1225357251825.0%477.4
SU-152749932833644.94%501.4
Hotchkiss EBR76636509346.24%1439.1
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2867086964261.9%1889.3
Marder 38T41411697943.04%117.4
Pz.Sfl. IVc523820711735.04%270.0
T-8328184911046663.64%2484.1
Object 432U112535100114158.16%2108.7
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41604302100.0%556.5
Progetto CC55 mod. 54813318387454.05%1491.5
Škoda T 245531534955.56%1528.2
Type 1 Chi-He41882106645.45%397.9
Object 430U10211085457651.91%1880.7
T21628333613847.83%651.4
M751822609052.22%545.7
Bisonte C4581791102310157.43%2301.4
IS78775859253.26%1188.3
T25 AT754634921045.24%576.0
T25/2750635024247.93%558.8
LT vz. 3832032931163.64%955.8
T309163847531245.19%1436.2
FV227 Conceiver8218512141369.23%3497.6
Hotchkiss H352971561241.67%225.6
Maus10247495223855.46%2306.9
T2 Medium Tank2481162548.0%65.8
T4041471779150.55%198.1
AMX 404921797347.95%155.2
Vz. 44-17898712944.44%1048.1
Leichttraktor18684333.33%159.9
Fauteur1128269392642.31%1911.0
Felice918668325552.73%1964.8
WZ-120-1G FT87497891080.0%814.6
ARL 44612618682748.15%2575.0
FV4025 Contriver113032104418855.85%2239.7
Churchill Crocodile611968931154.55%2219.7
SU-76M41191572147.62%140.1
Emil I814838302853.57%1630.1
Centurion Mk. 7/1921839996558.46%2695.6
Cruiser Mk. III31432134852.08%596.2
M8A142572496553.85%622.6
CAV mod. 711125839103852.63%2091.0
O-Ni714328641741.18%2209.9
IS-3-II918019546761.19%1954.4
SMV CC-67814028266753.73%1821.9
Loyd Gun Carriage298141862.5%648.8
Carro d'assalto P.8871069699728.57%1526.4
T29761437628442.96%589.1
Char Mle. 7597767437750.65%975.6
Jagdpanzer E 10010235775430652.29%1725.8
Rinoceronte10218580221251.89%1788.9
M-IV-Y891110312100.0%995.8
StuG III Ausf. G524522611145.05%383.4
Nashorn636428219144.5%439.7
Staghound Mk. III6836438714.29%1342.1
Renault UE 5731751703644.44%403.8
T8031123158051833.33%1391.2
Bat.-Châtillon 12 t85385727848.72%824.7
Centurion Action X10233687717656.25%2228.9
UDES 15/1610231889549255.89%2143.5
AT 252702718552.94%516.7
AMX 30 1er prototype9127652459149.07%1246.9
AMX 13 F3 AM67596522759.26%1180.0
Executor11269595412956.59%2126.1
T1 Cunningham1711459544.21%204.0
Stridsyxa820201252580.0%2523.2
Prototipo Standard B918368268250.0%1828.7
45TP Habicha71453911366.67%1745.3
Pz.Kpfw. III Ausf. E31542011457.14%427.0
AMX 30 B10137854021840.37%967.2
SU-85B4991425836.21%2.1
Sexton II38168616.67%61.9
M12777436126353.61%1084.1
Sturer Emil759831328143.77%688.5
M2 Light2531081450.0%89.0
Type 2597 Chi-Ha3781351650.0%99.1
Object 416892248824849.19%1120.5
Type 97 Chi-Ha31161932544.0%184.1
TVP T 50/5110235285430555.74%2165.7
StuG IV5332373966.67%810.1
ST-I9167086610854.63%1667.9
Pz.Kpfw. II21043182100.0%436.9
VK 16.02 Leopard5741881050.0%112.3
M48A5 Patton102229694825.0%1930.5
TNH 105/1000814898414953.06%1985.3
Valentine AT41191592035.0%71.0
43 M. Toldi III31364752100.0%612.9
M41529226911464.91%470.5
Progetto M35 mod. 468155087748152.6%2027.2
60TP Lewandowskiego1027439267455.41%2330.9
Ares 85918929304847.92%1909.4
CS-53813018233053.33%2089.3
AE Phase I9180185910947.71%1747.2
Tetrarch223430027756.32%1396.8
LT vz. 35231324340.0%1772.0
KV-1374863398840.91%590.0
Rhm.-Borsig Waffenträger8112144736646.72%1168.8
IS-2-II8111572511751.28%1248.2
Grille 1510199063329747.81%1424.7
Marder II3991276439.06%47.6
T3 HMC214018212445.97%477.2
BZ-7510273793819654.08%2438.2
Concept No. 510229683028754.01%1933.0
Pz.Kpfw. 35 (t)2111122250.0%448.7
UDES 169181388010653.77%2115.1
Konštrukta T-34/10078075394636.96%976.0
T28 Prototype891042019442.78%774.6
M7 Priest3901173847.37%124.9
Renault FT13666425.0%0.0
ShPTK-TVP 100815108293958.97%1750.0
T71 DA752543422046.36%1002.5
Type 97 Te-Ke2254220.0%0.0
Škoda T 27814357581030.0%1838.4
SU-85524122211547.83%375.8
M53/M55912196955853.45%1314.6
T-34-85636832226147.13%547.2
P.44 Pantera810256135536.36%1042.5
T1 Heavy523821515141.06%224.7
T-34-28968753560.0%1208.7
Panhard EBR 9096346119139.56%723.8
T28 Concept78307321464.29%1294.0
M103999947349047.76%867.5
IS-3A815699135648.21%1731.9
T54E19144055122350.67%1329.7
SMV CC-64 Vipera89686692751.85%877.5
STB-110192083434355.69%1723.0
Convert. Medium Tank T3314328520.0%165.4
WZ-120918088723953.85%1843.8
T-50-265967944266.67%2063.8
A-44783546319354.4%1447.6
KV-3764941221848.17%733.5
WZ-1149169388215957.23%1778.6
T7 Combat Car2461374228.57%0.9
T57 Heavy10214971426737.08%1568.5
M36 Jackson629126414647.26%297.8
M47 Iron Arnie8185210257255.56%2740.0
TNH T Vz. 51919969157055.71%1895.9
Carro da Combattimento 45 t1018241028683.33%1474.2
Cruiser Mk. I1858630.0%170.0
M18 Hellcat632726118043.89%348.9
M24 Chaffee5424423475.0%1612.5
Object 283915579261573.33%1772.0
Alecto41732206558.46%396.4
FV215b (183)1016975844746.81%1128.5
Obsidian8108510573100.0%1309.3
Super Hellcat78887152475.0%1509.9
Cruiser Mk. IV424528125754.86%808.9
Panhard EBR 10510103976012051.67%1217.0
Chi-Ni2761191533.33%110.0
SMV CC-56711307734047.5%1586.3
M6629025318345.9%236.0
BT-741021734351.16%201.4
BZ-17681863100311156.76%1992.0
FV601 Saladin813268073756.76%1600.5
O-I61661883757.14%3712.0
MS-114786540.0%0.0
Type 91 Heavy3861151127.27%20.7
IS-3813088282055.0%1560.2
T-34-1714719832962.07%2736.3
M3 Stuart31011563046.67%210.3
GSOR 1010 FB8235811845100.0%2758.6
IS-M813078295152.94%1652.8
Progetto C50 mod. 66917038478750.57%1748.8
Renault R352188225450.0%751.3
T28893842512543.2%854.1
Ares 758180910412657.69%2544.8
Strv m/425849733475.0%2782.9
M14/41235831510.0%1080.2
Bat.-Châtillon 25 t10188578615152.32%1583.6
Gabler’s Destroyer514626310.0%119.8
Jagdpanzer IV635026716541.82%431.2
AMBT816288647550.67%2084.1
Strv 107-121127758719647.92%1928.6
M3742081637537.33%475.1
Chrysler K811768771070.0%1440.3
KV-153452919247.83%586.8
T110E310220180913953.96%1628.9
BZ-689202299511963.03%2394.7
M5 Stuart41152226048.33%140.9
Renault NC-3111067366.67%231.4
M2 Medium Tank336893842.11%17.2
M44646526019044.74%664.5
Kolohousenka11143641100.0%638.7
T-34-38101555286649.77%1265.0
Taschenratte113307110513250.76%2180.0
DBV-1521028427745743.86%1962.8
T-45223029530.0%1083.0
Emil II9215996812755.12%2310.4
Škoda T 2567566557254.17%1543.0
50TP prototyp814638744555.56%1821.1
Lion10210067920054.0%1922.2
ARMT5791732366.67%2054.6
T110E510214674441546.51%1757.1
Projet Louis906061100.0%261.0
AT-12801121850.0%136.9
BT-7 artillery326033218452.17%1058.6
Škoda T 5681852100531259.62%2023.8
FV224 Chopper717991008742.86%2145.8
Somua SAu 4041481757345.21%197.1
M24E2 Super Chaffee66608493661.11%2378.0
Vz. 5510254389192553.84%2114.2
Pz.Kpfw. II Luchs41422394151.22%360.6
Object 752931491029825.0%2846.8
50TP Tyszkiewicza9246111106366.67%2897.9
IS-689216731050.0%869.0
Panzerjäger I267993537.14%2.9
GSOR 1006 Scheme 7917958534252.38%1827.0
Cobra9210490119354.4%2110.7
T-463551422857.14%163.3
T-26273942245.45%144.6
Ares 9010238086213448.51%1897.8
AltProto AMX 30806721100.0%261.0
BT-22671181050.0%148.6
IS-710231988737548.53%2016.7
M41 Walker Bulldog85246561838.89%757.2
P26/4045124761050.0%1623.7
KV-1SA58048372962.07%2018.9
Vickers Mk. E Type B234932060.0%166.7
Kunze Panzer91510753862.5%1466.6
TT-130M926011183666.67%3109.3
Vz. 60S Dravec1033121334683.33%2809.4
Vickers MBT Mk. 31020428861070.0%1965.3
Kranvagn10231483838248.43%1938.0
Renault Otsu1372042100.0%264.1
CS-44711968171643.75%2061.2
Type 619168781210550.48%1678.7
null0169150130945.95%0.0
Universal Carrier 2-pdr2861101637.5%105.0
M10 Wolverine529125420349.26%509.4
M3 Lee41061438547.06%168.9
AMX 13 90974757349153.36%1109.7
T20712178529056.67%2091.1
AMX 13 10510123975819749.24%1436.0
P.4354444972157.14%1246.9
Progetto M40 mod. 6510204381841453.38%1737.4
Controcarro 3 Minotauro10237683111850.85%1783.5
Lorraine 155 mle. 5076466212152.38%722.1
Light Mk. VIC2431411258.33%188.6
AMX 12 t624731621644.44%462.0
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41901907139.44%255.1
SU-866184731233.33%616.6
T92 HMC10114962115149.67%910.5
UDES 14 Alt 5814108137652.63%1982.0
Renault FT AC2641151450.0%77.5

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved