eu Hráč SwissNada

[3PX] Pixel Shot! (Historie)


WN8
2981
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
59.01%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
47070
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 47070 0 0 0 0
Průměrný Tier 8.54 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 59.01% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.51 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 2352.51 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.8 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 886.58 0 0.0 0.0 0.0
WN8 2981 0 0 0 (+2) 0 (+3)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 235 27 3 276
Průměrný Tier 10 8 6 9.71
Winrate 53.19% 62.96% 33.33% 53.62%
Tanků odhaleno 0.65 0.52 0.0 0.63
Udělené poškození 1737 1235 720 1652.0
Obrana základny 1.05 0.15 0.0 0.91
Průměrně zkušeností 605 565 223 588.0
Průměrně střel 7.26 5.59 7.0 7.03
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 367 477 220 258
Průměrný Tier 10 8 6 8.23
Winrate 45.78% 58.91% 67.73% 47.29%
Tanků odhaleno 0.82 0.78 0.85 0.64
Udělené poškození 2036 1406 657 1931.0
Obrana základny 0.51 0.86 1.58 0.35
Průměrně zkušeností 667 683 459 656.0
Průměrně střel 7.38 8.64 9.0 8.03
(WG Player ID: 517602112)
Načteno za 0.66s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (28.5.2024 8:06:12 - 28.5.2024 8:06:13)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/SwissNada.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=SwissNada][img]https://lab-vole.cz/Signature/SwissNada.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Maximální WN8 rank byl dosažen!


Rank:
Super-Unicum
2900+ WN8
100% (2981 WN8)
Další rank:
Super-Unicum++







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1490
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2994
(43734 Bitev)
WN8 Tier VI
2589
(4283 Bitev)
WN8 Tier VII
2618
(2606 Bitev)
WN8 Tier VIII
2914
(9215 Bitev)
WN8 Tier IX
2935
(6847 Bitev)
WN8 Tier X
3179
(20783 Bitev)

Tanky (216)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x68179510928164.2%4561.6
Caernarvon818479925160.78%2580.1
BZ-17682730134017864.61%3769.3
IS-3A82462125911463.16%3461.3
STA-1817479934465.91%2981.5
Object 703 Version II82762140612165.29%4450.9
WZ-111 model 1-49218690313253.03%2243.1
T-54 first prototype8219212872665.38%4229.4
StuG IV5996010.0%0.0
Panhard EBR 10510191891463455.99%2899.5
MS-111291976845.59%597.9
UDES 15/16103661113814164.54%3998.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3296462580.0%1057.3
M40/M43813547436152.46%1430.4
SU-1018202910365265.38%2867.0
T110E4102733674108455.35%2429.4
SU-122-447159879653065.09%2933.2
121102681717124252.9%2630.3
IS-381919700147958.82%2808.4
M5A1 Stuart466265119565.13%3464.7
T-34-17126859422260.36%2390.6
T328189981917159.65%2527.6
M3 Stuart3272309862.5%1375.6
AMX AC mle. 46711787415660.71%2153.2
T26E581858112928959.52%3032.5
T54 Heavy Tank92641111911063.64%3260.3
VK 75.01 (K)8206810021650.0%2531.4
Pz.Kpfw. III Ausf. E32923035961.02%1173.4
Type 5 Heavy103883111311457.02%3995.5
SU-130PM8200495711156.76%2657.2
Cruiser Mk. II2339450977.78%1826.6
AMX 30 B10262188452055.38%2681.9
AMX 50 100815969213756.76%2086.9
Bat.-Châtillon 25 t10253077855057.82%2634.0
M54 Renegade82306113710356.31%3072.8
M12712227594650.0%1561.4
Löwe82397123710159.41%3801.7
VK 45.02 (P) Ausf. B9203197810062.0%2450.2
T-43716279492259.09%3614.2
Panhard EBR 909157598816859.52%3126.2
BDR G1 B5100055623961.09%2752.1
E 50 Ausf. M10278193141954.18%2765.2
ST-II103166103613059.23%3292.2
Bat.-Châtillon 25 t AP9185869928851.04%2183.5
TVP T 50/5110316999112254.1%3114.1
Leo714129614362.79%2725.6
KV-1556338710346.6%1169.5
G.W. Panther7110652914843.24%1533.3
VK 16.02 Leopard57017127558.67%3172.3
S35 CA59076442147.62%2390.5
T110E3103425102727760.65%3238.5
T-54 ltwt.9149971435854.47%2514.6
T-100 LT10157978833454.49%2244.9
M5 Stuart43133421442.86%1526.4
Panther II812687727650.0%1776.9
M2 Medium Tank32763121369.23%1344.0
Pz.Kpfw. VII10270294223659.32%2353.7
B144014263860.53%1542.1
Super Conqueror103244104758459.76%3244.5
Object 2601036741116228359.79%3798.0
Caliban811677511040.0%1106.9
Type T-3456073916451.56%1851.0
Hummel68594158455.95%1369.5
IS-4103459114417766.67%3418.8
VK 45.02 (P) Ausf. A814458467953.16%1764.1
Object 277104004115534859.2%4466.1
Object 43092868121711562.61%3681.1
Panther/M10715601165771.43%3252.0
Panhard AMD 178B611779986564.62%4681.9
Strv S18169810401100.0%2021.7
60TP Lewandowskiego103454107221564.19%3344.0
Centurion Action X104060117112058.33%5038.2
AMX AC mle. 488128275410156.44%1690.1
Hotchkiss EBR7127497510360.19%3847.4
AE Phase I93179126612867.97%4236.4
Emil II921949496855.88%2301.7
Tetrarch2163170742.86%609.8
T-50-2695897712352.85%3607.0
T9592963114014964.43%3144.3
M4A1 FL 106992684250.0%1402.1
AMR 3522374531100.0%1306.2
M48A5 Patton10311399222356.05%3167.6
Lion103661109430160.47%4110.4
Object 140103122110018960.32%3563.8
IS-2-II8190210014459.09%2806.9
VK 30.02 (M)613189649355.91%3283.1
Rheinmetall Skorpion G8206196556261.92%2875.2
E 10010300597138057.37%2876.6
Object 430U103075101248560.62%3003.0
T110E5103006845120159.53%3043.6
Leopard 110321597439957.39%3293.9
Strv 81813429511070.0%2136.7
Strv K92817122115966.67%3739.3
Object 780104002121728770.03%3764.4
Pz.Kpfw. IV Ausf. D43304691662.5%1172.8
T-448175610126060.0%2899.3
Škoda T 5682598119312956.59%2846.3
AM 39 Gendron-Somua2235346250.0%926.4
Object 268 Version 410327799730958.58%3092.0
T145500477837.5%837.3
VK 30.01 (H)5138010584376.74%3968.5
WZ-1209180667457054.04%2002.8
Object 268 Version V103511100016561.21%3510.0
Concept 1B937141407102064.02%4244.3
T-28441733310153.47%1426.6
AMX 30 1er prototype9246992931954.23%2866.3
TOG II*6140495014261.97%3120.9
Object 274a8189410437052.86%2985.5
G.W. Tiger916286829439.36%1429.0
Ram II59418011850.0%3215.6
IS7124955024557.14%1975.3
TS-58201711221070.0%2455.2
Vz. 55104223120815265.79%4071.7
Kampfpanzer 07 RH82175112823557.02%3588.0
G.Pz. Mk. VI (e)22512734057.5%1573.3
T309239274332854.27%2544.3
MT-2565844335957.63%1786.6
122 TM82495115120255.45%3530.5
Pz.Kpfw. IV Ausf. H585766313256.06%2824.0
Centurion Mk. 5/1 RAAC814999185154.9%2157.6
Maus103902127410968.81%4645.2
AMX 50 Foch B10316294921359.62%3035.8
Conqueror9228997310854.63%2649.1
Type 97 Te-Ke2182274771.43%943.8
Tiger II817559495658.93%2204.1
Durchbruchswagen 24489451933.33%1595.5
E 509196087210250.98%1918.7
VK 28.0169498519061.11%3786.2
AMX 4042432692951.72%1121.6
Emil I8196910133759.46%2841.1
TS-5482699141611063.64%3964.6
T-34-85611838672365.22%3266.5
AMX M4 mle. 54103521106340561.48%3328.3
T1 Heavy Tank512429159963.64%3647.9
T-34-28133356833157.4%2141.9
M56 Scorpion714368472853.57%2270.9
ARL V3969117355375.47%2208.2
Pz.Kpfw. B2 740 (f)46849331100.0%1604.5
Pz.Sfl. IVb44242862254.55%1650.2
T28 Concept712518282365.22%2244.4
AMX 50 B104133120314463.89%4363.6
Heavy Tank No. VI611418861353.85%2255.7
KV-85691751584365.01%1883.7
M4A1 Revalorisé8161080617850.0%2163.4
FCM 36 Pak 4034164152352.17%1398.7
Object 252U82369116826659.77%3578.8
T2971776109912262.3%2936.1
M1039242078136459.89%2780.1
Kampfpanzer 07 P(E)103925116419358.55%4141.9
E 759229710385764.91%2472.2
T-4632942712955.17%1449.7
T-2622122824856.25%1268.6
AMX ELC bis5765519114555.63%3397.3
Dicker Max6898701366.67%1771.7
IS-7102549682199855.56%2536.0
Somua SM8202410375250.0%2805.0
AMX 13 75795861826651.13%2212.1
113103299103228757.49%3460.4
STB-1103182103531658.86%3274.6
AMX 50 Foch (155)10288682425355.73%2546.0
M4469697212972.41%2249.1
BZ-75104111111014057.14%4000.6
LT-4328146597031259.94%3475.3
Cruiser Mk. III32945381376.92%2066.7
WZ-111 model 5A103309102685758.58%3240.0
T2 Light Tank23386464768.09%2297.4
T 55A92639108873360.57%3249.2
ASTRON Rex 105 mm8253411651338.46%3379.6
T-34-85M6146698621462.15%3264.3
M6A2E182165118337068.38%3367.5
M8A145504034868.75%2061.0
110812428563663.89%1672.0
King Tiger (Captured)712798625263.46%1929.1
Kranvagn103281105839561.77%3097.7
Pz.Kpfw. III Ausf. J43733742268.18%1575.9
IS-2714159592171.43%2266.7
Object 279 early1041181280149267.9%3615.6
Grille56913609964.65%1701.3
T928105099223756.12%2451.4
T-109165958833557.01%1745.5
IS-3-II9227110294959.18%2753.4
M2 Light Tank2437444771.43%2208.1
FV4201 Chieftain Proto92972118826058.85%3891.0
M10 Wolverine576752016661.45%2164.2
M3 Lee44302512532.0%1612.3
AMX 13 909113863642356.03%1876.6
ARL 446127177914255.63%2808.8
Chimera8164210282661.54%1892.6
Type 3 Chi-Nu Kai54703761553.33%1163.0
M47 Iron Arnie8235711913554.29%3511.6
T-3451045876944.44%4515.9
Tiger (P)7153594011349.56%2379.1
114 SP21031989692360.87%2749.7
Panther710628142962.07%1937.7
CS-52 LIS82398119536859.51%3796.6
AMX M4 mle. 45713638396756.72%2364.3
AMX Chasseur de chars81574707107454.93%2455.8
Controcarro 3 Minotauro10446313361172.73%4532.0
Type 586107980120264.36%2666.8
Tiger-Maus93415129411564.35%3880.4
ELC EVEN 908112992319658.67%2739.5
M18 Hellcat61110560173664.23%2500.1
T25/27166766446355.29%3298.0
Object 2639240910087360.27%2706.3
Pz.Kpfw. II Ausf. G35124594751.06%2608.2
M46 Patton92813111912256.56%3445.3
WZ-111 Qilin103557109332661.04%3534.1
AMX 12 t687049714252.82%2634.7
G.W. Tiger (P)8133970712554.4%1579.4
T28 Prototype8185269024755.47%2589.6
Cruiser Mk. IV458270014265.49%3113.1
LTTB8125465312360.16%2736.5
Bat.-Châtillon Bourrasque82389115034858.33%3585.3
M66172594411466.67%4126.7
VK 30.01 (P)6128790311155.86%2979.0
43 M. Toldi III3162160425.0%477.2

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[N00T] NOOT26863419Vstoupil20.7.2023
[DR0PS] DR0PS14571415Odešel20.7.2023
[DR0PS] DR0PS14571415Vstoupil31.3.2023
[CELL] Sleeper Cell24522458Odešel31.3.2023
[CELL] Sleeper Cell24522458Vstoupil18.5.2022
[NERVA] NERVA259237Odešel18.5.2022
[NERVA] NERVA259237Vstoupil17.12.2021
[-EKIP] Je remercie dieu pour chaque jour de plus19352177Odešel17.12.2021
[-EKIP] Je remercie dieu pour chaque jour de plus19352177Vstoupil20.11.2021
[BP-V] BULLETPROOF VETERANS18721988Odešel20.11.2021
[OOUUF] Wow, what a trade bois!22692294Vstoupil10.12.2020
[] 00Odešel12.12.2019
[ASOS-] Pure Luck No Skill15401804Vstoupil21.6.2018
[_N-C_] Noob Crossing14520Vstoupil30.7.2014

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved