eu Hráč Stysialek2001


WN8
1216
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
50.16%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
13081
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 13081 0 0 0 0
Průměrný Tier 7.18 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 50.16% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.86 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 987.8 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.36 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 482.48 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1216 0 0 0 0
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 77 0
Průměrný Tier 10 8 6 5.74
Winrate 0.0% 0.0% 32.47% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.47 0.0
Udělené poškození 0 0 362 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.14 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 212 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 8.45 0.0
(WG Player ID: 522527983)
Načteno za 0.6s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 5:17:30 - 16.10.2026 2:42:57)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Stysialek2001.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Stysialek2001][img]https://lab-vole.cz/Signature/Stysialek2001.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Avarage
900+ WN8
90% (316 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
608
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1270
(10427 Bitev)
WN8 Tier VI
853
(1994 Bitev)
WN8 Tier VII
1093
(1763 Bitev)
WN8 Tier VIII
1337
(2801 Bitev)
WN8 Tier IX
1579
(2457 Bitev)
WN8 Tier X
1408
(1412 Bitev)

Tanky (226)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6860550211242.86%905.6
BT-74621282552.0%122.8
53TP Markowskiego814886895450.0%1756.4
Ikv 65 Alt II68865333243.75%1592.2
Object 2579189685615561.29%2016.2
T-5051232322748.15%230.0
Charioteer812395595145.1%1420.3
Caernarvon8145857710354.37%1841.3
StuG IV53672483253.13%884.4
O-I65813877552.0%899.6
MS-1144105560.0%164.3
Comet78636292548.0%1329.6
Excelsior5112169933.33%0.0
T-34533129010651.89%796.4
VK 36.01 (H)63592929853.06%449.7
SU-100M1711736594447.73%1631.6
T20739332317142.11%330.5
IS-38113055719455.15%1271.2
T-602591633.33%0.0
T-34-179908102665.38%1683.3
T32816148614264.29%2123.1
Type 89 I-Go/Chi-Ro2105240580.0%444.2
M53/M559145963217356.07%1381.1
TKS z n.k.m. 20 mm2641391258.33%264.6
T1 Cunningham131105837.5%0.0
AE Phase I9178778513547.41%1631.0
Indien-Panzer811147513852.63%1448.1
Prototipo Standard B915475919145.05%1295.8
T92 HMC10140052722448.21%1154.8
45TP Habicha712537662245.45%1921.2
Pz.Kpfw. III Ausf. E3581023432.35%0.0
P.43 bis67146242962.07%1492.9
T67518720111743.59%185.8
M14/41299198771.43%364.2
121B1019596096341.27%1467.9
P.43 ter77916364456.82%1194.9
M-II-Y713788842458.33%2332.9
M54 Renegade8171171112352.03%1875.2
Strv fm/211832061100.0%447.5
Pawlack Tank68505673158.06%1502.9
M12777037219443.3%856.1
Sturer Emil777834414250.0%940.4
Strv 103B10203960914750.34%1455.6
T-4378605984143.9%1267.1
Panhard EBR 90972255912752.76%1013.7
M3741761747147.89%437.1
Super Conqueror10199671314550.34%1578.0
SU-1821961751163.64%1282.9
M15/4232452331450.0%636.3
MKA22362892065.0%1038.6
Strv 103-09163756514557.93%1567.6
Pz.Kpfw. II230101633.33%2.1
KV-1557738416349.08%1194.2
M48A5 Patton10176056321542.33%1271.9
M22105245250.0%325.9
P26/4042652393154.84%632.5
T2 Medium Tank219187977.78%261.0
Renault NC-31178103616.67%186.4
M2 Medium Tank3381262864.29%213.3
L-60299210944.44%370.5
Hummel66364053941.03%736.5
Kolohousenka11042332100.0%571.5
UDES 03813645609350.54%1499.7
GSOR the TANK93596711100.0%294.0
Vickers Medium Mk. I11221655547.27%547.9
Object 27710182570011055.45%1572.8
Object 430916946947247.22%1549.7
Renault FT 75 BS2159144922.22%860.9
M41526920610645.28%254.7
Panhard AMD 178B62223866046.67%427.8
Strv S182816987560.0%4236.8
60TP Lewandowskiego1024587389446.81%2027.6
Centurion Mk. I87865231346.15%829.4
Strv 7469936438100.0%2369.5
Hotchkiss EBR75456622766.67%1194.6
Vickers Medium Mk. III33343824100.0%1648.1
LT vz. 35284118742.86%155.4
Marder 38T41842267852.56%328.0
Pz.Sfl. IVc52081989250.0%310.8
Škoda T 2567545763250.0%1407.5
Tiger I790348319350.26%1145.3
FV4005 Stage II1015986076552.31%1137.0
Progetto CC55 mod. 54815697615156.86%1841.9
SU-100610644823754.05%1993.2
Object 1401016146382334.78%1042.7
M40/M438106044721949.77%1058.2
Rhm.-Borsig Waffenträger8154155113946.04%1609.9
IS-2-II8146865911862.71%1932.0
Grille 151017985682955.17%1333.2
VK 30.02 (M)611078151060.0%2388.5
Black Prince786345911452.63%1115.9
Rheinmetall Skorpion G88023689645.83%625.3
E 1001020517396959.42%1706.7
14TP41591954546.67%395.7
VK 30.02 (D)711657142552.0%2092.6
Marder II3651143046.67%50.3
Waffenträger auf Pz. IV9171759713943.17%1367.7
T3 HMC236971100.0%261.0
Object 7801019206162733.33%1147.1
T-44810015809843.88%1185.3
BT-7 artillery32342941560.0%894.5
Lorraine 39L AM31551782157.14%479.5
Ikv 10353553523961.54%869.7
Patton the Tank998622120.0%617.5
VK 30.01 (H)518721710941.28%200.4
Matilda42812752466.67%804.5
A-2051151829241.3%141.3
T-284791537051.43%111.5
Grant41271565639.29%148.8
FV4004 Conway917017373754.05%1543.6
Object 274a812626163243.75%1596.3
Tiger 1316963371250.0%1595.7
Ram II515712720.0%93.9
IS796447312854.69%1293.5
Vz. 551021167791650.0%1649.3
T57 Heavy102377689560.0%2013.1
M7 Priest31121692176.19%296.7
MT-2564564585251.92%1346.8
Vickers Medium Mk. II2137163560.0%636.0
Leopard 110178962811555.65%1394.3
Hotchkiss H352185283666.67%853.7
Char Futur 4915905852147.62%1271.7
25TP KSUST II5761661741.18%25.3
T-150635129516545.45%386.3
Conqueror9183874630453.29%1801.5
Panther II812877165853.45%1634.5
Tiger II8120655339153.71%1364.8
M8A141411953745.95%142.3
T-34-2812767002948.28%1597.1
Valiant522735310.0%191.2
Durchbruchswagen 24921835856.9%164.3
E 509247814902100.0%2802.6
50TP Tyszkiewicza918898148053.75%1709.5
T56 GMC31061611040.0%118.6
King Tiger (Captured)717761000540.0%2451.3
7TP2138205850.0%374.4
T-34-85653137812647.62%937.3
P.44 Pantera810445662733.33%1098.0
T-50-2636236215152.32%890.1
Cromwell64824033141.94%745.4
T-34-85 Rudy67075771861.11%1196.8
Vz. 44-1712467734156.1%1671.8
M56 Scorpion714945701250.0%2709.1
M-VI-Y917548021752.94%1620.0
Leichttraktor1452144100.0%261.6
Pvlvv fm/42264210560.0%242.0
FCM 36 Pak 403152159425.0%149.4
T28 Concept7868432933.33%1041.3
105 leFH18B256284593100.0%1439.6
T69811696604153.66%1394.7
KV-8566873888052.5%1181.7
M10 RBFM55874131258.33%1291.4
Pz.Kpfw. 35 (t)21798728.57%0.0
T29785944113854.35%1009.4
4TP11069333.33%0.0
E 759196082912854.69%1929.7
T-463551242147.62%77.5
T-2623469540.0%0.0
T54E19197975410254.9%1958.0
Type 95 Heavy42092613458.82%682.4
Covenanter51332274748.94%263.2
M4A3E2 Sherman Jumbo635731933951.03%565.4
Fiat 300011091961100.0%543.7
BT-2287148540.0%187.2
SU-101814547336558.46%1761.8
Sav m/4341341476643.94%137.5
Churchill I54643633756.76%918.3
KV-1S64132955345.28%556.4
TNH 105/1000811496055545.45%1202.1
M44661033311340.71%885.0
Churchill VII65893938551.76%1008.3
Crusader619221411844.92%364.1
LTG76216183647.22%1304.8
Semovente M4155225351163.64%1323.3
Cruiser Mk. III3611201060.0%177.1
KV-1SA52325101100.0%425.1
Pz.Kpfw. II Ausf. D210140250.0%88.5
Vickers Mk. E Type B22466837.5%0.0
T 55A92675786366.67%3732.2
ASTRON Rex 105 mm81689889250.0%2039.8
Ikv 90 Typ B77025532454.17%870.9
Caernarvon Action X815726641735.29%1773.7
T-54915278345966.1%1652.9
M-III-Y815538804856.25%1965.8
Renault Otsu11796850.0%71.2
Panzerjäger I2411041163.64%195.3
VK 30.01 (D)68295442842.86%1767.3
O-Ni7683464862.5%796.5
T9285475568056.25%1100.5
T-109170662212451.61%1666.7
IS-3-II917626879358.06%1710.5
T-1273651281233.33%0.0
KV-3760640315743.31%574.3
Ikv 7231271631752.94%237.2
Carro d'assalto P.88712226547454.05%1765.4
O-I Experimental52892576550.77%378.2
AMX 13 105 AM mle. 505144161250.0%134.9
M4A1 Sherman524023417244.19%430.0
M3 Lee4981416942.03%100.7
Object 252U815707136558.46%2008.0
Panhard EBR 105108764283438.24%771.6
Pz.Kpfw. 38 (t)363168580.0%261.0
Type 3 Ju-Nu69455722653.85%1471.0
TNH T Vz. 51919858296051.67%2003.5
M26 Pershing860839332345.82%573.1
P.4353193372552.0%789.1
Panther7126710441080.0%2419.8
Leopard Prototyp A9181359111549.57%1694.8
Progetto M40 mod. 651020705613151.61%1596.5
Type 5869577451643.75%1986.1
Stuart I-IV3821631442.86%83.9
Semovente M43 Bassotto69915732642.31%1762.9
Sherman III52882915054.0%660.1
M18 Hellcat61482071361.54%222.6
AMX 105 AM mle. 4741981556741.79%458.8
Obsidian81129924666.67%1450.3
Nashorn658732710147.52%860.4
M46 Patton9129748327243.01%1080.5
T1 HMC233882240.91%25.3
Super Hellcat7532437560.0%636.5
null02439803757.14%0.0
10TP31472251573.33%603.3
Cruiser Mk. IV4129200955.56%291.7
LTTB84375781353.85%622.8
Type 91 Heavy3901821471.43%292.5
SMV CC-56710456202445.83%1536.9

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved