eu Hráč Spurgt_Fuglen

[HAKOO] HAKOO (Historie)


WN8
3264
Recent WN8
264
(1 Bitev)
Winrate
65.06%
Recent WR
100.0%
(1 Bitev)
Bitev
5135








×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 5135 0 0 0 1
Průměrný Tier 7.2 0.0 0.0 0.0 10.0
Winrate 65.06% 0.0% 0.0% 0.0% 100.0%
Tanků odhaleno 1.31 0.0 0.0 0.0 1.0
Udělené poškození 1767.79 0 0.0 0.0 6795.0
Obrana základny 0.99 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 962.76 0 0.0 0.0 1095.0
WN8 3264 0 0 0 (+1) 264 (+3)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 17 0 7 24
Průměrný Tier 10 8 6 8.83
Winrate 11.76% 0.0% 57.14% 25.0%
Tanků odhaleno 0.53 0.0 2.14 1.0
Udělené poškození 222 0 599 332.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 167 0 660 311.0
Průměrně střel 1.35 0.0 8.57 3.46
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 58 69 15
Průměrný Tier 10 8 6 6.91
Winrate 0.0% 55.17% 56.52% 66.67%
Tanků odhaleno 0.0 0.86 0.78 0.07
Udělené poškození 0 1824 727 1579.0
Obrana základny 0.0 0.97 1.09 0.0
Průměrně zkušeností 0 815 628 634.0
Průměrně střel 0.0 7.88 9.2 10.07
(WG Player ID: 536996617)
Načteno za 0.3s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (1.12.2021 22:25:19 - 1.12.2021 22:25:19)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Spurgt_Fuglen.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Spurgt_Fuglen][img]https://lab-vole.cz/Signature/Spurgt_Fuglen.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Maximální WN8 rank byl dosažen!


Rank:
Super-Unicum
2900+ WN8
100% (3264 WN8)
Další rank:
Super-Unicum++







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1764
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
3222
(4232 Bitev)
WN8 Tier VI
2963
(503 Bitev)
WN8 Tier VII
3275
(510 Bitev)
WN8 Tier VIII
3023
(2014 Bitev)
WN8 Tier IX
3647
(1075 Bitev)
WN8 Tier X
3591
(130 Bitev)

Tanky (64)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
ST vz. 3942553631650.0%829.5
T-34-856110689915170.86%2805.1
T-5492478108244266.29%3491.5
Konštrukta T-34/1007114979810551.43%2024.8
M2 Medium Tank34086224165.85%2189.4
T-8043343931346.15%1224.2
L-6022969321100.0%2467.1
AMX Chasseur de chars8151891316956.8%2562.7
T-1092924118021969.86%4007.1
Kolohousenka115516110.0%677.6
T1 Cunningham13254813871.05%3373.0
MS-1177612511100.0%10254.2
T-703337516757.14%1554.0
Object 2771037689191241.67%3309.9
Schwarzpanzer 58818099893158.06%3106.8
TVP VTU Koncept8146387716261.11%2602.9
Churchill III57209992171.43%2297.1
LT vz. 383367550862.5%2184.4
Strv S18217390210453.85%2588.0
M4A1 Sherman59819573271.88%3764.1
Pz.Kpfw. I Ausf. C33165271457.14%2038.4
M3 Lee45396391275.0%2819.3
IS-382347112614373.43%3842.8
T-602253520475.0%1917.9
Centurion Mk. 5/1 RAAC816069691145.45%2380.1
Pudel611277241346.15%2130.5
Comet7160011256465.63%3948.0
T-34593378027567.27%3779.5
Centurion Mk. I815598266952.17%2283.7
Cromwell61336100311968.91%3664.4
Leichttraktor1357911250.0%2477.1
Pz.Kpfw. B2 740 (f)46397536464.06%2341.8
TKS z n.k.m. 20 mm2552619250.0%4680.3
LT vz. 352326344666.67%2215.5
KV-13712589273161.29%2576.2
Škoda T 2568776875846.55%1837.0
T297201711565373.58%3060.9
T207196912667081.43%4779.5
M4A1 Revalorisé82140106920362.07%3501.8
Tetrarch2341501944.44%2286.7
FV420281904104524163.49%3231.1
Škoda T 2455055385162.75%1604.4
T-50-2627752113250.0%16656.5
HWK 3081570764955.56%3066.5
T-463532631450.0%3523.4
Marder II3504535650.0%1936.0
Sexton II31462331457.14%582.0
M103924419853557.14%2766.8
M4A3E2 Sherman Jumbo69978707965.82%2508.6
IS-682017107755569.37%2949.6
T-4481699102618262.64%3136.3
StuG III Ausf. G56355263063.33%1582.5
AMX 13 75712769584560.0%3821.3
M2 Light Tank249586622175.11%4093.3
Centurion Mk. 7/193038118115465.58%4074.9
AMX 12 t69607885766.67%3472.8
Jagdpanzer 38(t) Hetzer43793361030.0%877.4
T-437152810665967.8%3394.9
M24E2 Super Chaffee68458202454.17%2808.2
TVP T 50/51103229101011866.95%3620.1
T-44-1008198910718759.77%3298.3
IS716238588368.67%3088.8
T328185410074860.42%2589.9
Škoda T 509272690122564.0%3446.8

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[] 00Odešel12.3.2019

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved