WN8
1288
Recent WN8
2213
(369 Bitev)
Winrate
49.24%
Recent WR
51.49%
(369 Bitev)
Bitev
32354
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 32354 3 31 221 369
Průměrný Tier 8.09 9.0 8.81 8.51 8.46
Winrate 49.24% 66.67% 51.61% 51.13% 51.49%
Tanků odhaleno 1.46 2.0 2.16 1.63 1.67
Udělené poškození 1260.43 2940 2249.23 2096.58 2020.38
Obrana základny 0.12 0 0.0 0.1 0.43
Průměrně zkušeností 610.93 1031 974.0 954.0 954.0
WN8 1288 3128 (+1) 2632 (+1) 2201 (+6) 2213 (+10)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 637 75 60 0
Průměrný Tier 10 8 6 9.49
Winrate 46.31% 50.67% 38.33% 0.0%
Tanků odhaleno 1.09 1.03 1.02 0.0
Udělené poškození 1926 1153 549 0.0
Obrana základny 3.78 0.89 0.77 0.0
Průměrně zkušeností 789 726 277 0.0
Průměrně střel 6.69 7.41 6.2 0.0
(WG Player ID: 597990929)
Načteno za 0.58s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.10.2026 4:48:04 - 16.10.2026 2:44:28)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
FV225 Collector929402366.67%3128.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/SoVuN1a.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=SoVuN1a][img]https://lab-vole.cz/Signature/SoVuN1a.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 16468 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
10% (38 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1750
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1267
(29001 Bitev)
WN8 Tier VI
961
(3314 Bitev)
WN8 Tier VII
757
(1647 Bitev)
WN8 Tier VIII
1112
(9365 Bitev)
WN8 Tier IX
1309
(4473 Bitev)
WN8 Tier X
1563
(9972 Bitev)

Tanky (408)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x685675656142.62%806.1
Caernarvon8159095014360.14%2027.9
Object 257911447207948.1%965.3
Charioteer86784929652.08%612.1
Excalibur67154632250.0%1065.2
BDR G1 B51852092948.28%156.1
VK 45.02 (P) Ausf. A814329273154.84%1751.9
FSV Scheme A7807603944.44%907.3
K-9110191773512741.73%1434.9
12110151357925751.36%1121.7
T-15066113694654.35%937.4
Type 89 I-Go/Chi-Ro273128955.56%157.0
T-50515722810250.0%342.2
FV30461532691100.0%261.0
S-51761235423345.06%554.1
Ashigaru1020327666245.16%1347.9
CS-6310199377812250.0%1534.9
Strv 103B1020397318551.76%1382.6
T-4377805871225.0%1168.5
T778105345830.0%795.0
Kampfpanzer 50 t918168081442.86%1464.1
Leo75925175150.98%771.8
M225184191936.84%2706.1
KV-1S63382555040.0%359.8
Type 5 Chi-Ri77516992055.0%1150.9
MTLS-1G1432132864452.27%760.2
FV230 Canopener1021327094533.33%1223.6
Type T-3454033722343.48%936.4
Kampfpanzer 671024051016366.67%2146.5
Jagdtiger Prototype812277741656.25%1068.2
BZ-72-11016676702638.46%1097.9
Panhard AMD 178B62723662642.31%554.3
Strv 7464193002917.24%512.3
Char Murat919949326063.33%2020.2
Vickers Medium Mk. III31561671844.44%405.4
T9591249749757.14%892.5
FV4005 Stage II10149960714348.95%1029.1
BZ-166813237744447.73%1571.2
Waffenträger auf Pz. IV9182469110751.4%1537.9
T110E41027068174650.0%1949.7
Pz.Kpfw. IV Ausf. D41301748155.56%280.9
T-4486175731741.18%552.5
Patton the Tank9140674322850.0%1418.8
WZ-120970454314751.7%535.2
A-2051241745644.64%210.0
Strv m/40L3105112633.33%98.6
AT 86557446580.0%984.2
Škoda T 50911266602347.83%817.7
Kampfpanzer 07 RH811127394845.83%1428.9
Vickers Medium Mk. II201810.0%0.0
KR-111290510564757.45%2157.6
AMX 50 Foch B1017196265135.29%993.6
TVP VTU Koncept87245962142.86%651.4
AMX 13 57 GF7240503540.0%176.6
T56 GMC342113825.0%0.0
Ikv 1035188160933.33%167.6
Pz.Kpfw. I Ausf. C32122393847.37%851.6
Pvlvv fm/4222773601100.0%1120.3
AAT60811636513537.14%1087.1
AMX 50 B10227876017548.0%1690.6
T69810816635759.65%1372.4
M10 RBFM543735626250.0%752.5
Object 777 Version II914135426744.78%1128.5
E 65 Zwilling8179795119151.31%1665.7
IS-275955163455.88%647.1
Type 3 Ho-Ni III53282612343.48%476.4
AMX ELC bis52103062646.15%496.0
T-34 with L-1144578551100.0%2019.2
LTP3688748450.0%3761.6
Sav m/4342101724153.66%441.8
AMX 13 7573444046435.94%412.7
Leox9354015042100.0%4714.1
AMX 50 Foch (155)1013575109154.95%890.9
Pz.Kpfw. II Ausf. J3133317092871.43%5297.3
Škoda T 278113169110342.72%1258.2
T 55A915667558554.12%1528.7
Pz.Kpfw. 55824399871936.84%2276.3
Ikv 90 Typ B72462642454.17%207.4
Kpz. 3 GST Turm81972905450.0%1860.5
11088205695137.25%659.0
Mäuschen9106544833749.85%828.2
Strv 818107665147949.27%1385.9
Matilda4991511154.55%139.5
Comet75275283447.06%716.6
T-3454543491947.37%1022.0
P.43 bis6391194425.0%385.6
Rheinmetall Panzerwagen1083964712044.17%708.5
AMX M4 mle. 4571023620580.0%1682.5
Black Rock1130619397042.86%2067.9
Tiger-Maus917138336254.84%1516.1
Object 430 Version II915547748750.57%1427.7
AMX M4 1949 Liberte09665043342.42%939.0
T1 HMC2772810.0%158.0
T-2843322521752.94%902.9
IS-2 shielded778943211848.31%820.6
AMX ELC 90163242010.0%3.1
VK 30.01 (P)6637404156151.19%1042.0
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)8131872410446.15%1506.3
SU-85B42751844443.18%502.8
STA-186826193847.37%749.5
T-22 medium1017888533455.88%1345.9
SFAC 1058877543520.0%582.0
StuG IV52501674535.56%324.8
Panzerwagen 39349277475.0%264.1
UDES 03810304896145.9%991.3
XM57818309113351.52%1729.8
Pz.Kpfw. IV Ausf. A31091544151.22%199.3
Gryphon1024658678446.43%1793.0
AMX M4 mle. 541022819137060.0%1879.7
T-602111130333.33%257.7
Pz.Kpfw. IV hydrostat.53863543145.16%664.6
Ferdinand84673925545.45%253.2
WZ-113G FT1023278472356.52%1519.4
TKS z n.k.m. 20 mm21472331428.57%529.4
SU-54721232347.83%113.8
Sturer Emil74733444755.32%542.0
Type 5 Heavy1029059867554.67%2232.9
IT-3462838610.0%1524.5
T6753683701145.45%618.8
121B10202973718645.16%1565.3
P.43 ter77196371040.0%1030.1
FV229 Contender911445551020.0%660.1
SU-1821372293375.76%846.1
ST-II1020608455955.93%1574.5
Bat.-Châtillon 25 t AP913307785356.6%1345.5
Ambassador921179552060.0%1756.0
Bat.-Châtillon Bourrasque8125477847850.84%1364.1
Versuchspanzer 57917637584035.0%1421.8
IS-41024389411952.63%1807.0
Vickers Medium Mk. I169124250.0%188.0
Object 2771020588495054.0%1477.8
Object 430916077773638.89%1373.9
Lago44572491435.71%1295.3
SU-1527492377450.0%463.8
Centurion Mk. I87835872842.86%875.6
Hotchkiss EBR73993298644.19%651.9
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286165319450.0%220.5
SU-2632031746241.94%372.0
Object 1401022708994860.42%1955.9
DZT-1599186583812645.24%1682.4
FV217 Badger1022518122842.86%1504.0
Škoda T 24520220611444.74%337.7
Pz.Sfl. IC47710410.0%0.0
Object 430U1020468283455.88%1517.9
SDP wz 66 Grom8145781817354.91%1466.7
Object 78010281795814156.03%2392.3
Lorraine 39L AM3137126250.0%295.3
VK 30.01 (H)5481302742.86%1062.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H531728231152.73%741.6
IS7584468366.67%708.5
E 7791476701933.33%1061.7
Miel811437108050.0%1055.9
LT vz. 383861583148.39%170.2
T30920558055143.14%1688.9
Hotchkiss H3522561891040.0%981.8
Maus10170862262946.9%1208.3
Conqueror918089005657.14%1642.0
Valentine31671806235.48%359.5
AMX 404229280250.0%663.9
Vz. 44-17846448560.0%1090.1
Dicker Max6525393250.0%847.3
Leichttraktor1141254966.67%734.2
VCS 6x6 TS 90949927610.0%353.0
Felice916557895345.28%1592.4
Windhund8941526250.0%733.2
ARL 4463672851643.75%398.2
T2975924542161.9%635.0
Kampfpanzer 07 P(E)10241689416647.59%1930.3
T-103898856135149.0%942.1
SU-76M41121581346.15%103.1
T-116304110.0%0.0
Pz.Kpfw. T 1532074851100.0%865.3
Pz.Kpfw. IV Schmalturm61152800250.0%2055.3
Cruiser Mk. III301610.0%0.0
KV-2659735946748.61%900.3
AMX 50 120914267307451.35%1243.7
ST vz. 3941441856451.56%318.3
M8A14216275966.67%527.0
King Tiger (Captured)710737128647.67%1341.6
T-34 shielded55464201338.46%1071.3
T928388450173845.63%511.1
IS-3-II92167100223061.74%2216.0
Type 4 Ju-To7791526728.57%818.4
D2364114825.0%0.5
114 SP21024557562544.0%1598.2
Spähpanzer Ru 25197896401942.11%1008.4
WZ-111 model 6810836562133.33%815.3
Cavalier52182071850.0%344.1
M-VII-Y9248811017263.89%2056.5
Nashorn6130173650.0%133.0
10TP3100139837.5%123.4
Type 91 Heavy3107153944.44%148.2
Vz. 60S Dravec103441109734758.5%2555.7
Renault UE 5732301736338.1%500.5
Ikv 65 Alt II63532573542.86%386.8
T8031126829457847.44%1765.6
Bat.-Châtillon 12 t83735398361.45%617.8
WZ-111 model 1-4913017635955.93%1081.7
Ares 859208310058057.5%2226.6
FCM 2C364353110.0%2176.4
Object 2681020566901553.33%1245.1
AMX 30 1er prototype99914755350.94%763.1
M5A1 Stuart4260238933.33%658.2
M4-8551978160210.0%9153.2
GSOR 1008812607716056.67%1211.8
Indien-Panzer89536313360.61%1186.7
Prototipo Standard B91255890683.33%1117.3
M4A3E8 Sherman66405171338.46%1011.1
Pz.Kpfw. III Ausf. E3671741546.67%69.4
AMX 30 B1017586641145.45%1259.9
Gonsalo81653867742.86%1917.3
M-II-Y78646041233.33%915.8
Sexton II3616610.0%0.0
M1275644611258.33%632.3
T-26G FT2142153333.33%260.2
VK 45.02 (P) Ausf. B916287964344.19%1510.3
Ashbringer1029779083644.44%1973.3
M2 Light221221815047.33%768.8
Object 416811886595836.21%1313.4
M15/4231231762100.0%370.7
MKA2359513366.67%1372.4
TVP T 50/511020917913351.52%1611.6
Lago M3831743691100.0%432.9
Pz.Kpfw. II21121621833.33%216.2
VK 16.02 Leopard5311326366.67%992.6
Chrysler K GF889551718542.7%805.7
Pz.Kpfw. VII10254091112958.91%2077.3
Emil I810176197349.32%1020.3
GSOR the TANK912756671844.44%1057.4
M3G FT3155151944.44%268.6
212A911504745137.25%817.6
Renault FT 75 BS290129560.0%452.2
Brennos8178965910.0%2494.5
Centurion Action X1032561188475.0%3267.3
CS-5388725824143.9%1060.3
Tetrarch2235336728.57%1039.6
LT vz. 3521082121145.45%319.6
SDT-58 Vlkodav919448145042.0%1649.2
Cromwell B669751517651.14%1217.1
SU-14-17197222333.33%0.0
BT-SV35018222100.0%2240.3
Rhm.-Borsig Waffenträger8132759413441.04%1089.4
IS-2-II88385545743.86%748.7
Grille 1510178760811045.45%1173.0
Strv m/382261541070.0%259.2
Leopard 110177058324248.76%1309.0
T3 HMC268104742.86%52.4
BZ-751021358005350.94%1657.6
Pz.Kpfw. 35 (t)2881611250.0%298.3
AM 39 Gendron-Somua24219151100.0%2061.8
Konštrukta T-34/10076675902245.45%857.5
FV4004 Conway917436642334.78%1297.6
AMR P.1032545659757.14%2579.2
T28 Prototype816419081963.16%1904.8
T 54D91052790366.67%868.9
T-54 first prototype85804142119.05%456.1
G.Pz. Mk. VI (e)22784933.33%0.0
Renault FT1291701100.0%261.0
ShPTK-TVP 1008113857051844.21%1091.1
Char Futur 49131657539546.33%1004.3
Taschenratte11298610953557.14%1758.3
SU-8553081902634.62%406.6
7TP2248290366.67%991.7
T-34-8564143576848.53%607.2
P.44 Pantera8724561650.0%815.4
T-34-285344228343.37%434.5
ARL V39646729813054.62%772.3
Pz.Kpfw. B2 740 (f)43503755038.0%629.8
T28 Concept77244064344.19%827.7
Heavy Tank No. VI610218023754.05%1860.0
Type 3 Chi-Nu5373311475.0%1044.4
Object 252U813708115952.54%1476.2
DS PZInż52762941040.0%316.2
T54E1913985808643.02%1112.7
UDES 169218810031656.25%2486.0
Fiat 30001402410.0%0.0
Husarz8328514452100.0%3929.2
Churchill I53022843850.0%454.4
Churchill VII6161171714.29%0.0
Cromwell64885361662.5%947.8
WZ-111 model 5A1021688275655.36%1700.0
Convert. Medium Tank T33388354666.67%1217.8
Leichter Kpz. 70 (K)87486752259.09%1091.7
UDES 03 Alt 3918158549453.19%1589.7
T-50-264775427660.53%1413.5
FV225 Collector920629553450.0%1739.9
Fantôme91486622837.5%1121.0
KV-374452784533.33%285.4
WZ-1149142063813647.79%1195.8
T7 Combat Car2442558837.5%2314.5
T57 Heavy10281888942851.4%2257.6
Type 3 Ju-Nu67495752744.44%933.6
Sentinelle9203910311163.64%2016.8
Tiger (P)751338923354.08%540.9
Carro da Combattimento 45 t10220683115951.57%1654.3
Vz. 62 Jasan927421102862.5%2954.5
AMX 13 (FL 11)552728510.0%1307.6
Leopard Prototyp A9135367615855.06%1260.7
VK 100.01 (P)878542430844.81%700.7
M4A1 FL 10665652514556.55%1072.5
ELC EVEN 90860375917752.54%1128.4
Cruiser Mk. I1157312580.0%942.7
Strv m/425263280977.78%664.1
Object 2839801510580.0%700.4
Challenger78805948351.81%1166.8
Cruiser Mk. II21071741435.71%222.8
Pz.Kpfw. II Ausf. G31861963132.26%491.1
FV215b (183)10196973118854.79%1481.4
Obsidian8147610961764.71%2383.0
D1298244366.67%424.8
Super Hellcat79286388251.22%1356.3
Panhard EBR 1051064665123948.54%561.0
AMX 50 Foch9140161912651.59%1048.3
B.U.G.I.6282362650.0%306.5
T78671644510549.52%925.7
BT-7411715212542.4%178.6
MS-1136831957.89%146.0
VK 36.01 (H)62382331735.29%105.5
IS-387425528845.45%628.2
T-34-175593824746.81%675.6
AMX AC mle. 4674642758543.53%404.3
GSOR 1010 FB813107154744.68%1503.1
T2888966772050.0%734.2
Ares 75815949614358.14%2065.1
Stinger1027678548344.58%1814.6
M14/41201291100.0%261.0
AMX 50 100814217774254.76%1709.2
Bat.-Châtillon 25 t10179874418951.32%1448.2
M16/43 Sahariano308010.0%0.0
Super Conqueror10263494447954.91%2196.7
CS-52 LIS8178610371163.64%2282.8
Object 26110113251836146.81%794.7
KV-153582737745.45%548.8
S35 CA52362186543.08%269.9
T110E310211978615651.92%1429.4
Mitsu 10855164751154.55%802.2
Renault NC-311889710.0%230.9
M4464503297147.89%552.0
Kolohousenka18985520.0%194.5
Kame918938738555.29%1665.8
Valiant51229810.0%0.0
DBV-1521022377079744.33%1395.3
AMX AC mle. 4884583324348.84%308.9
Emil II9143971815549.03%1181.2
Škoda T 2562752142828.57%232.9
Strv 103-09147958611742.74%1115.6
T18 HMC38719510.0%103.6
VK 30.02 (D)77445854751.06%1043.8
T110E510270396641555.9%2372.5
AT-12711161952.63%122.4
BT-7 artillery336237411546.09%1371.5
Škoda T 568162487132450.62%1522.4
FV224 Chopper7162711471776.47%2500.9
Somua SAu 4041381467746.75%176.0
TOG II*68536002045.0%1170.9
Durendal1023488713956.41%1779.8
Vz. 551028649463354.55%2147.8
K-91-PT9275412021100.0%3179.5
MT-256385394250.0%1177.8
Pz.Kpfw. II Luchs43764282646.15%1423.1
BZ-68916517953351.52%1389.9
TS-54858131810.0%274.2
Vickers 6 ton277456310.0%3528.0
Lansen C8134781725551.37%1622.2
Panhard EBR 9096337146953.62%811.4
Type 59 First Warrior8128787110950.46%1532.7
Lorraine 40 t8146072348546.6%1681.5
Cobra919498825354.72%1732.8
T-463691231729.41%16.6
T-26292130666.67%465.1
Ares 901022439085550.91%2019.4
AltProto AMX 308173612094100.0%2326.5
BT-22133196450.0%464.6
T-29326429310261.76%993.4
IS-710215078898252.04%1816.4
11310145857113345.86%1024.7
AT 15816269232147.62%1861.8
AMR 35272116650.0%171.0
KV-1SA54683612646.15%783.1
Ho-Ri 288476704452.27%833.4
Kranvagn10215068078851.27%1714.3
Pz.Kpfw. III Ausf. J4181250250.0%300.9
CS-4477905342245.45%1069.9
Kpz. Erich Konzept I916167507347.95%1226.2
T26E4 SuperPershing81080638115247.57%1292.9
Achilles65413326645.45%859.9
T-44-100815098603345.45%1955.6
AMX 13 90984554924746.96%1113.2
T2077096091650.0%861.0
AMX 13 10510102670622448.66%1096.6
P.4353751941020.0%760.1
SU-14-288973252133.33%701.4
Progetto M40 mod. 651018397162646.15%1215.0
T-45213916510.0%383.9
Type 5864874521457.14%840.9
Vz. 68 Squall87466925651.79%1270.4
M22 Locust3155249757.14%486.4
Tortoise916457772245.45%1160.7
SDP 40 Zadymka5244247366.67%451.0
T-62A10123953380245.89%858.4
Light Mk. VIC2354583633.33%2003.3
AMX 12 t62773671361.54%692.8
Jagdpanzer 38(t) Hetzer45883388458.33%1726.2
null013216452955.17%0.0
T92 HMC1012337183661.11%986.4
Chimera8010810.0%0.0
UDES 14 Alt 586865511546.67%675.9
Renault FT AC2611171338.46%0.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved