WN8
1676
Recent WN8
1324
(827 Bitev)
Winrate
52.0%
Recent WR
51.27%
(827 Bitev)
Bitev
13145
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 13145 3 21 107 827
Průměrný Tier 9.06 8.0 8.76 8.92 9.15
Winrate 52.0% 66.67% 71.43% 54.21% 51.27%
Tanků odhaleno 1.48 1.33 1.29 0.97 1.16
Udělené poškození 1665.85 1654 1761.71 1876.35 1558.21
Obrana základny 0.32 0 0.0 0.0 0.15
Průměrně zkušeností 761.01 973 1009.0 915.0 827.0
WN8 1676 1706 (+1) 1584 1610 1324 (-26)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 635 0 0 637
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 64.41% 0.0% 0.0% 64.36%
Tanků odhaleno 0.77 0.0 0.0 0.77
Udělené poškození 1824 0 0 1818.0
Obrana základny 1.45 0.0 0.0 1.45
Průměrně zkušeností 936 0 0 934.0
Průměrně střel 8.57 0.0 0.0 8.55
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 1208 647 333 665
Průměrný Tier 10 8 6 8.71
Winrate 53.81% 52.09% 52.55% 50.83%
Tanků odhaleno 0.73 0.72 0.97 0.7
Udělené poškození 1836 1199 542 1784.0
Obrana základny 0.6 0.8 2.1 0.77
Průměrně zkušeností 777 690 491 734.0
Průměrně střel 9.84 7.75 9.58 8.83
(WG Player ID: 602893171)
Načteno za 0.31s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 22:21:23 - 17.10.2026 0:35:35)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
SU-130PM8204211100.0%1777.0
Bisonte C45814611250.0%1671.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Sirboss_2.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Sirboss_2][img]https://lab-vole.cz/Signature/Sirboss_2.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very good
1600+ WN8
25% (76 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1500
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1645
(12949 Bitev)
WN8 Tier VI
1281
(566 Bitev)
WN8 Tier VII
1981
(146 Bitev)
WN8 Tier VIII
1475
(3930 Bitev)
WN8 Tier IX
1713
(688 Bitev)
WN8 Tier X
1769
(7369 Bitev)

Tanky (148)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Caernarvon8753799977.78%878.4
BZ-176813877651936.84%1065.5
Bat.-Châtillon 12 t88357719052.22%1576.8
Object 703 Version II83848001100.0%343.7
WZ-111 model 1-4913437292152.38%1187.1
Panhard EBR 10510126376081251.97%1617.6
UDES 15/161020097149645.83%1482.0
Prototipo 6816318305044.0%1456.6
M40/M4381240657944.44%1275.8
T110E410254486024762.35%2276.8
AMX M4 mle. 5410196476022552.44%1513.0
M53/M55914517791060.0%1491.3
Pz.Kpfw. Neu1118498533951.28%1000.6
T26E5812198146952.17%1568.2
GSOR 100881529832862.5%1685.5
Prototipo Standard B919488824759.57%2101.6
Manticore10140771926551.32%1708.7
Object 9071022578545459.26%2063.8
Type 5 Heavy10232682610551.43%1703.6
T-28E with F-3044435374057.5%1265.1
SU-130PM814817728248.78%1504.6
SPHT917188181250.0%1146.5
AC 1 Sentinel42013731450.0%544.0
Turán III prototípus57237053100.0%2032.5
M1278304991631.25%884.9
Škoda T 4067616701457.14%1613.8
Husarz82127982560.0%2385.0
T95/FV4201 Chieftain10286497439660.1%2275.0
Strv 103B102185761955.56%1542.1
Super Conqueror10212777825248.41%1680.7
ST-II102078718933.33%1553.5
O-Ho81046579837.5%879.2
Object 2611017406314540.0%1361.3
STG Guard888059417947.49%898.7
ISU-152K87807281100.0%719.6
Ambassador916017451154.55%1113.2
Buryan919478974652.17%1510.4
T110E310231177220652.43%1784.8
Chrysler K GF8127678418953.44%1586.1
T-100 LT10111970524552.24%1320.9
Bat.-Châtillon Bourrasque8148882811849.15%1813.9
MTLS-1G143330627366.67%1803.4
WZ-111 Alpine Tiger8160410463964.1%2466.0
Object 2601015327551957.89%1132.3
M446495578977.78%840.0
Pudel660655510048.0%1005.4
IS-410915582540.0%435.1
AMX M4 mle. 51915695671118.18%1133.0
T-34-3896163911741.88%962.9
Object 27710239486925455.12%2244.0
Object 430918247787548.0%1840.4
Progetto M35 mod. 468137382621552.09%1907.7
Progetto M40 mod. 6510221780945554.29%2097.4
Strv S18124463110050.0%1207.1
60TP Lewandowskiego1019497329946.46%1373.5
Taschenratte1152837830.0%0.0
Centurion Action X1013086571442.86%856.4
AE Phase I91878999862.5%2106.7
Emil II916748692867.86%1560.4
50TP prototyp812236671735.29%1229.3
FV4005 Stage II10192867821849.08%1515.3
TVP T 50/5110202675114353.15%1780.2
Object 14010154963819339.9%1127.2
Rhm.-Borsig Waffenträger817668042050.0%1914.1
Vz. 63P1122739495352.83%1476.1
FV217 Badger10220473511246.43%1617.2
Grille 1510207770334851.15%1655.1
Type 4 Heavy918718722352.17%1961.8
Rheinmetall Skorpion G8114964546749.25%1172.6
E 1001020998704763.83%1871.4
Object 430U10210277216651.2%1830.5
Projekt ION818969243751.35%1751.5
Waffenträger auf Pz. IV920098052560.0%2031.9
Ho-Ri 31018557483554.29%1159.6
BV-111111546848450.0%1040.0
Object 268 Version 410205478028953.29%1598.4
LT-432812378314055.0%2732.7
ISU-1528112659019347.15%1083.3
Bisonte C458182210373268.75%2260.8
FV420281140601333.33%1161.7
Vz. 551017356854843.75%1082.3
T-54 first prototype8112082510053.0%1671.8
Type 638116837810.0%1032.8
MT-2568178511675.0%3299.8
Gorilla1120477913250.0%1108.2
Centurion Mk. 5/1 RAAC811098693265.63%1612.4
KV-220-251011954425.0%2490.4
AMX 50 Foch B10243578310448.08%2048.7
Conqueror916968197860.26%1629.7
Object 252U Defender8148785813656.62%1819.6
VK 168.01 (P)811787188747.13%1272.8
E 50917669263066.67%2053.3
Object 70491662705757.14%1275.1
T-34-8565925722766.67%1198.6
Dicker Max66714561952.63%1008.5
Pz.Kpfw. B2 740 (f)44446042860.71%1303.2
Ares 90 C1115408337751.95%962.4
T28 Concept7955712862.5%1368.6
AMX 50 B10236579020954.07%2132.9
Heavy Tank No. VI677059910450.0%1325.3
Lorraine 40 t8118667718344.81%1332.8
WZ-120-1G FT8104267726248.47%1004.6
T-463923271100.0%370.8
Object 279 early10257389612955.81%1743.2
IS-3A814757601435.71%1554.2
T54E1916218771668.75%1508.5
T-2932563574060.0%947.4
Somua SM816408856755.22%2022.9
SMV CC-64 Vipera81802785333.33%2161.6
STB-110207576828149.47%1784.4
M4 Improved522521210.0%266.7
Cromwell65875502740.74%1063.6
WZ-111 model 5A10213576529447.62%1695.7
T 55A9218610304864.58%2749.7
Pz.Kpfw. 55818881013850.0%1638.0
Kunze Panzer913358361361.54%1152.2
KR-11116598743053.33%931.0
Kranvagn10226880513750.36%1947.0
FV225 Collector917879962968.97%1543.7
T92851362521545.58%821.1
Kampfpanzer 50 t9164510611693.75%1544.3
Type 598149495935255.97%2464.7
T57 Heavy10234579724551.43%1970.2
LTTB8898732742.86%1585.0
Type 3 Chi-Nu Kai53003551936.84%493.0
212A917117676453.13%1641.9
M47 Iron Arnie895229710.0%687.8
Carro da Combattimento 45 t10253987617353.76%2132.5
Vz. 62 Jasan91284610633.33%735.8
AMX Chasseur de chars89147734065.0%1221.0
SU-14-2814418394560.0%1973.9
CS-631019917348748.28%1577.0
T95E61021168741656.25%1763.3
leKpz M 41 90 mm08567044351.16%1556.8
ELC EVEN 9088147495855.17%1767.3
1128105777320152.74%1202.8
Tortoise918827945448.15%1524.0
Char Mle. 759734585333.33%589.1
Rinoceronte10230860230.0%1717.0
CS-67 Szakal1114929401275.0%1053.9
AMX 30 B1018596992245.45%1535.8
Bat.-Châtillon 155 559833537450.0%653.6
Conqueror Gun Carriage1016177143063.33%1574.7
Type 64651152425051.2%1296.1
T92 HMC10175870022852.63%1647.2
Chimera85738751100.0%512.9
E 257120680812256.56%2166.0
Vz. 58 Medvěd9171510383100.0%1230.1

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved