WN8
1628
Recent WN8
2195
(112 Bitev)
Winrate
52.47%
Recent WR
55.36%
(112 Bitev)
Bitev
57751
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 57751 0 0 23 112
Průměrný Tier 7.1 0.0 0.0 7.26 7.89
Winrate 52.47% 0.0% 0.0% 56.52% 55.36%
Tanků odhaleno 0.96 0.0 0.0 0.61 0.64
Udělené poškození 1104.34 0 0.0 1799.96 1899.46
Obrana základny 0.54 0 0.0 0.65 0.27
Průměrně zkušeností 510.04 0 0.0 1009.0 873.0
WN8 1628 0 0 3775 (+1) 2195 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 11 11
Průměrný Tier 10 8 6 6.0
Winrate 0.0% 0.0% 45.45% 45.45%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.73 0.73
Udělené poškození 0 0 596 596.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 314 314.0
Průměrně střel 0.0 0.0 8.36 8.36
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 3 167 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.04
Winrate 0.0% 0.0% 58.08% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.67 0.66 0.0
Udělené poškození 0 1012 542 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.23 0.0
Průměrně zkušeností 0 162 350 0.0
Průměrně střel 0.0 5.33 6.32 0.0
(WG Player ID: 504337720)
Načteno za 1.03s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 11:53:58 - 17.10.2026 0:36:30)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Sir3.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Sir3][img]https://lab-vole.cz/Signature/Sir3.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 53249 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
9% (28 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1911
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1590
(45699 Bitev)
WN8 Tier VI
1730
(10949 Bitev)
WN8 Tier VII
1549
(6172 Bitev)
WN8 Tier VIII
1597
(14340 Bitev)
WN8 Tier IX
1490
(11285 Bitev)
WN8 Tier X
1510
(2885 Bitev)

Tanky (462)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x684493848036.25%492.5
Caernarvon8129455920257.92%1721.9
SU-1527105437841052.44%1623.8
GSR 3301 Setter73634774944.9%655.1
Charioteer811276217650.0%1153.0
BDR G1 B56803788155.56%1530.1
VK 45.02 (P) Ausf. A8121849321247.17%1387.9
BZ-58711095962857.14%1463.7
FSV Scheme A78054579646.88%1120.6
T110E410231863519145.55%1684.6
12110185411761100.0%1697.3
T-15069364809749.48%1779.1
Type 89 I-Go/Chi-Ro2310313333.33%1383.9
Jagdpanther711875158363.86%1890.1
KV-58122065813046.15%1334.0
FV30465863489951.52%1021.4
T3766495487070.0%2005.2
GSOR 3301 AVR FS967854814444.44%895.3
Löwe81472595560.0%1948.1
Strv 103B101989547425.0%1403.4
T-43792748729855.37%1719.2
AEC Armoured Car5712591875.0%1830.4
Leo798146412151.24%1610.4
STB-1101802641862.5%1478.5
T-54 ltwt.98745287741.56%1161.6
Type 5 Chi-Ri794246516749.7%1505.0
MTLS-1G14331011110.0%908.1
B143022964858.33%944.7
Type T-3454383388154.32%1195.1
Hummel610706701338.46%1591.8
AMX M4 mle. 51913486067843.59%1037.8
LHMTV85425753545.71%815.4
Panhard AMD 178B6340390911.11%852.6
Strv S188563451040.0%692.1
M41 Walker Bulldog886951314955.03%1853.2
Strv 7467263838641.86%1367.6
T95920858354254.76%1807.0
Tiger I7101849735449.15%1338.2
FV4005 Stage II102599690333.33%1902.1
SU-100672233322151.58%1272.6
40TP Habicha66184065457.41%1201.7
Type 4 Heavy9119658812148.76%984.9
E 10010195960027549.45%1548.1
Waffenträger auf Pz. IV9185950033050.91%1726.9
T-448113054234355.1%1733.8
Patton the Tank91383430333.33%1107.0
KV-48139956825152.99%1852.7
A-2051171918851.14%244.9
T-2843913153562.86%1412.5
AT 867334903751.35%1224.0
Škoda T 509129050212650.79%1055.7
Sturmpanzer II43502293831.58%988.4
T26E581165595560.0%1393.6
IS-M811006044261.9%1328.8
Crusader 5.5-in. SP781144811659.48%1239.8
STG Guard8144565716454.27%1880.0
AMX 50 Foch B103015826450.0%2884.6
Panther II87385556258.06%904.3
Tiger II8132750835453.39%1733.7
TVP VTU Koncept898247418150.28%1314.0
AMX 13 57 GF7711596333.33%1110.9
Object 7049245263229156.36%2562.9
Ikv 10354453184761.7%1122.7
Type 95 Ji-Ro68824393748.65%1335.4
Jagdpanzer 38(t) Hetzer45683819964.65%2015.4
AMX 50 B1020745604052.5%1806.4
M10 RBFM582554251058.82%1878.5
T49981645340847.3%1064.9
Object 777 Version II91844880666.67%1921.2
Type 3 Ho-Ni III56323363046.67%1377.6
E 759149552140050.75%1520.0
AMX ELC bis541830820650.0%1505.7
VK 168.01 Mauerbrecher811854951050.0%1497.1
SU-100M179424569950.51%1285.0
T-34 with L-114553633560.0%2234.8
AMX 383327433887.5%1512.6
LTP34053141100.0%2206.4
Sav m/4343622952944.83%989.4
AMX 13 75752341216648.19%952.7
Ho-Ri 1919195982944.83%1656.7
Jagdpanther II8176757120154.73%2195.7
LTG75725055851.72%1119.6
Semovente M4156964361855.56%1693.9
T 55A9155262713151.91%1585.4
Pz.Kpfw. 558136410633100.0%1248.4
Ikv 90 Typ B784942511459.65%1305.0
11089385614341.86%907.7
Mäuschen915446785947.46%1415.1
M-III-Y810445914645.65%1028.7
IS-27103354210854.63%1612.0
FV224 Chopper712747271250.0%1567.4
M4A1 Sherman5688479121358.12%2381.3
Comet78034581844.44%1108.3
T-34523424013650.74%477.2
P.43 bis67204218351.81%1263.2
M26 Pershing89806047644.74%1119.7
Birch Gun42792245855.17%969.7
Rheinmetall Panzerwagen1011186465549.09%1231.6
AMX M4 mle. 45796349821647.69%1314.7
Tiger-Maus9202683912351.22%1833.5
Semovente M43 Bassotto66525571070.0%1080.7
AMX 65 t887644619644.9%862.3
Controcarro 1 Mk. 29163562814144.68%1303.0
Type 4 Chi-To67064586157.38%1445.6
Object 430 Version II912115378843.18%1070.4
AMX M4 1949 Liberte0142572833450.9%1765.1
Crusader64413644461.36%1518.5
T1 HMC2214271475.0%1614.1
Bat.-Châtillon 155 559111548329151.2%1163.7
SDP 60 Gonkiewicza913776843751.35%1032.2
Pz.Kpfw. III/IV56283774344.19%2320.1
AT 779546143754.05%1177.4
M-II-Y79755522157.14%1357.2
STA-18113452017950.84%1533.0
Jagdtiger9188055023055.22%1830.4
UDES 038110542919347.15%1088.5
Pz.Kpfw. 38 (t)31881823455.88%615.2
M40/M438144845725849.22%1785.4
Char de transition61143683540.0%1512.0
M12799548719353.89%1452.5
LT vz. 38339615810.0%1586.2
AMX M4 mle. 541019826531346.15%1488.5
T328143255420250.5%1839.4
Type 3 Chi-Nu55213644858.33%1534.3
Chi-To SP78354604047.5%856.8
SU-5469328613556.3%2186.8
Sturer Emil7128053816152.17%2150.8
Manticore1013746011127.27%1537.5
Type 5 Heavy1018747651154.55%1317.1
T6756643378757.47%1841.0
P.43 ter77674824456.82%1151.1
Pawlack Tank66193801435.71%779.2
FV229 Contender914678623467.65%1344.4
SDP 58 Kilana811606403237.5%1005.7
E 50 Ausf. M10195566710138.61%1501.4
Bat.-Châtillon 25 t AP9150850730044.0%1544.4
G.W. Panther77895511145.45%816.2
K-91-PT91533646757.14%1431.4
T2 Medium Tank2159167450.0%765.4
T-100 LT1011005972334.78%1018.1
WZ-132859748811946.22%885.5
IS-41021746366250.0%1745.7
Object 430915235934555.56%1459.4
KV-4 Kreslavskiy8130361830352.15%1613.4
T-34-2G FT77823705928.81%797.2
VK 100.01 (P)8123862730451.97%1442.3
Vz. 64 Blesk86146891866.67%1047.5
Centurion Mk. I89985986450.0%1353.6
Hotchkiss EBR75354484551.11%1051.7
Type 68915438293548.57%1253.3
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2864874044654.35%1204.5
Marder 38T46235222759.26%2325.5
Pz.Sfl. IVc56273607742.86%1582.0
TVP T 50/511016697232948.28%1327.4
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41432147153.52%358.7
FV217 Badger1016687701163.64%1283.1
Progetto CC55 mod. 54813407348851.14%1500.5
Škoda T 2456124243548.57%2138.1
Black Prince7107852214446.53%1607.4
Bishop54122478348.19%866.9
Type 1 Chi-He45164503259.38%2106.9
Object 430U1019088109254.35%1512.2
Sturmpanzer I Bison32102513100.0%810.7
Lorraine 39L AM32292401172.73%814.0
Škoda T 1774385711241.67%643.7
Object 268 Version 41017676901338.46%1082.8
VK 30.01 (H)56364513167.74%1852.7
G.W. Tiger910725108641.86%813.5
IS7123853711659.48%2043.8
T25 AT710016622462.5%1561.4
T25/27122650615949.06%2024.1
Object 705919217531741.18%2044.1
T309198256333152.57%1982.5
FV227 Conceiver812717905549.09%1462.7
Hotchkiss H352154172757.14%681.2
Maus10194279915949.69%1515.4
Conqueror9165154331948.9%1568.0
Durchbruchswagen 244863121747.06%1447.7
AMX 4042072243250.0%751.2
Vz. 44-1710595773855.26%1347.9
Dicker Max691346292553.62%1803.1
M-VI-Y9165266411055.45%1746.6
Leichttraktor11071313240.63%299.8
WZ-111-1G FT810455317648.68%1003.1
Pz.Sfl. IC4481369425.0%1354.3
ARL 44693146413656.62%2090.8
T297135756232753.52%2018.6
Churchill Crocodile6118612762100.0%2176.2
T-10381418630133249.47%1614.1
SU-76M42011678050.0%436.1
TNH 105/1000811134945646.43%1208.0
L-6021412665448.15%732.3
60G FT571323120.0%1404.9
Pz.Kpfw. IV Schmalturm68484181050.0%1606.3
KV-2693750937157.14%1843.2
AMX 50 1209179957425954.44%1984.8
ST vz. 3942572961650.0%740.0
M8A146403453461.76%2298.6
AMX 105 AM mle. 4744713013754.05%1853.9
59-1664303638459.52%1244.2
VK 30.01 (D)688046610049.0%1991.0
O-Ni711305946068.33%1641.5
T9283624861060.0%624.1
T-109176054721650.93%1971.0
IS-3-II9163161615849.37%1591.0
SMV CC-6788704684238.1%755.2
Type 4 Ju-To7173912704100.0%2637.9
Carro d'assalto P.8878896765457.41%1238.6
AMX 13 105 AM mle. 5056444043675.0%1809.2
D231921561735.29%538.1
Spähpanzer Ru 25195854082638.46%628.3
Black Prince II7176774410.0%2707.2
Jagdpanzer E 1001019066915354.72%1473.3
StuG III Ausf. G5817402108958.77%2592.2
Nashorn69544858158.02%2144.2
Staghound Mk. III68726182236.36%1565.0
VK 30.01 (P)65723777057.14%1011.6
WZ-132-110037810.0%0.0
Type 91 Heavy3648524475.0%3609.8
SU-76G FT41018393366.67%3004.0
Excalibur6104252827251.1%1719.5
Ikv 65 Alt II66813549950.51%1201.3
STA-2811624511050.0%1261.5
Bat.-Châtillon 12 t865740818844.15%1065.6
WZ-111 model 1-49132065512148.76%1169.6
Ares 85915447857746.75%1382.9
UDES 15/161016815151435.71%1052.4
AT 255223332944.83%1188.9
Object 26810233255818554.59%1932.3
AMX 30 1er prototype914095469046.67%1300.6
M5A1 Stuart43993914163.41%1705.4
AMX 13 F3 AM681535611148.65%1284.9
HWK 1288435322850.0%1502.7
T1 Cunningham1103190366.67%632.7
G.W. E 1001054120110.0%151.0
Indien-Panzer8125053323550.64%1871.1
Prototipo Standard B9163167313141.22%1372.9
M4A3E8 Sherman660039510645.28%1119.5
45TP Habicha79645568057.5%1354.3
Pz.Kpfw. III Ausf. E31061563351.52%186.4
SU-85B43162039943.43%711.3
Sexton II32141792941.38%880.2
Strv fm/2111292283644.44%543.5
SU-1018120349117951.4%1401.7
Škoda T 406861482138053.55%1869.7
VK 45.02 (P) Ausf. B9149056015552.9%1461.3
Type 2597 Chi-Ha3360301850.0%1385.8
Object 41689614262536.0%932.0
M15/4231983832100.0%629.8
MKA2168243366.67%700.7
SU-26351424214452.78%1986.8
ST-I9163659431953.61%1700.3
LPT-67 Šelma98005384540.0%865.9
Pz.Kpfw. II2901782951.72%238.0
VK 16.02 Leopard59821920250.5%149.4
M48A5 Patton1017855191241.67%1136.8
Chrysler K GF89497753360.61%1083.3
Centurion Mk. 7/19138962613146.56%1302.1
Pz.Kpfw. VII1016166781650.0%1152.1
Emil I8131953517847.19%1438.8
43 M. Toldi III33436561100.0%2299.7
GSOR the TANK9152010232100.0%1411.1
SDP 57 Gowika710388606100.0%1521.8
212A9133039934547.54%1270.9
M4155363078450.0%878.3
Progetto M35 mod. 468146072822556.44%1763.5
60TP Lewandowskiego1020247452055.0%1490.5
Type 619140149622246.4%1357.3
Centurion Action X10504490333.33%74.6
CS-5388545794143.9%928.6
AE Phase I9147057929249.66%1320.3
Tetrarch21829710.0%630.9
LT vz. 352245264757.14%1339.8
WZ-132A964152815738.85%643.7
Cromwell B685152790757.77%1794.0
Rhm.-Borsig Waffenträger8166561420559.02%2037.2
IS-2-II812627044143.9%1486.3
Grille 1510219463627544.0%1583.0
VK 30.02 (M)67994505750.88%1710.5
BZ-166810164742429.17%948.7
Marder II33412252250.0%1133.1
Leopard 110195770017046.47%1451.9
Concept No. 51012609441100.0%809.0
Pz.Kpfw. 35 (t)21571872369.57%910.7
UDES 16913126726154.1%1168.3
Konštrukta T-34/1007103252811262.5%1910.2
FV4004 Conway914705896038.33%1187.6
T28 Prototype8155054021251.89%1864.2
SU-100Y61010502206955.53%2016.9
G.Pz. Mk. VI (e)299131650.0%455.3
M7 Priest33292393354.55%1008.1
Renault FT16586333.33%110.5
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5661444328057.35%2286.5
Char Futur 49174262828252.48%1674.1
25TP KSUST II55003324143.9%1163.5
Type 97 Te-Ke2178185475.0%965.7
Taschenratte1126929316841.18%1567.0
SU-85538020618445.65%739.6
T-34-85667037138549.61%1400.5
P.44 Pantera810265088248.78%1177.1
T1 Heavy572343318653.76%1829.9
T-34-287255425961.02%915.4
ARL V3967684664148.78%1410.0
T28 Concept7102652343355.2%1590.2
M1039179257737250.54%1940.6
DS PZInż5963804366.67%3272.3
T54E19181557222953.71%1953.3
Type 95 Heavy43842782544.0%1340.8
Covenanter52673672661.54%975.3
Lorraine 155 mle. 518133044422254.95%1643.4
Fiat 300012522651100.0%1403.9
T-34 shielded571752617555.43%1995.9
Churchill I55424598161.73%1327.3
Churchill VII68696146854.41%1720.1
Cromwell67995097758.44%1963.7
WZ-111 model 5A10189811492100.0%1362.6
Convert. Medium Tank T3368435410.0%2383.2
WZ-120912256439348.39%1122.1
VK 28.01626432615247.37%582.5
T-50-2653143931950.16%1504.5
Fantôme914416891100.0%1436.3
KV-37134854013553.33%2254.3
T7 Combat Car201131100.0%261.0
O-I Experimental55254584663.04%1096.1
T57 Heavy1018646511747.06%1346.6
M36 Jackson69055822050.0%1570.3
Type 3 Chi-Nu Kai562544590255.54%1945.4
Type 3 Ju-Nu612466361353.85%2115.4
TNH T Vz. 51920587659562.11%2347.5
FV215b1015885288848.86%1220.4
Tiger (P)7104754720154.73%1465.1
WZ-131G FT65613601145.45%791.2
AMX 13 (FL 11)5189305250.0%464.2
Leopard Prototyp A9144852126250.0%1363.8
Lago44203562055.0%1560.4
XM551 Sheridan107374124833.33%482.2
M18 Hellcat693239025755.25%1974.5
M24 Chaffee55275146154.1%2142.2
SU-130PM8181279713252.27%1966.4
Object 283913175935048.0%1337.3
Challenger711306734763.83%1642.3
CS-59914146245933.9%1149.0
D12158174450.0%675.4
Super Hellcat7104651234953.87%1662.0
Type 64664147527350.18%1670.8
LTTB85965746753.73%1007.7
Chi-Ni2120222785.71%637.1
AMX 50 Foch917306375552.73%1453.2
B.U.G.I.69014732152.38%1591.6
M6691042912951.16%1692.5
Bat.-Châtillon 155 581012865872250.0%1197.3
BT-74881324850.0%134.5
53TP Markowskiego8119058710249.02%1317.3
FV601 Saladin8118356111745.3%1417.4
O-I68684885957.63%1695.3
MS-111081573151.61%464.9
VK 36.01 (H)667637222948.47%1186.5
IS-38171362816150.31%2267.0
T-34-178115068153.09%1396.5
M53/M559158342938148.29%1743.3
AMX AC mle. 4678995345446.3%1186.9
Progetto C50 mod. 669158071313759.12%1518.2
T28814767884261.9%1775.4
Ares 75812388724656.52%1617.9
Strv m/4254533515158.82%1205.0
M14/4123075511100.0%1529.3
AMX 50 1008142453420650.97%1802.9
Bat.-Châtillon 25 t10190355516248.77%1718.8
M16/43 Sahariano37169441100.0%2624.6
Gabler’s Destroyer54975781553.33%1540.8
Jagdpanzer IV69945757057.14%2347.2
M3745042875349.06%2056.3
Super Conqueror101178744560.0%778.2
Object 2611016174624060.0%1568.0
KV-1578044912352.03%2046.9
S35 CA55422782552.0%1057.3
T110E31011746593100.0%765.0
Mitsu 10856383852755.56%1210.9
M5 Stuart42174253053.33%549.2
Renault NC-3111271744047.5%541.3
M2 Medium Tank31951711136.36%548.3
M44681137417643.75%1508.2
Spähpanzer SP I C75615324339.53%979.8
Kolohousenka1150189250.0%713.2
SU-1821411192646.15%759.7
T-45234937110.0%2040.4
AMX AC mle. 48810516087455.41%1092.2
FV38059108550311747.86%1005.3
Emil II914775967751.95%1213.7
Škoda T 2568074438150.62%1762.8
O-Ho810895483545.71%1252.3
Strv 103-0914795073850.0%1153.5
14TP43234451060.0%1369.1
VK 30.02 (D)7103360310457.69%2170.6
T110E510207561214450.69%1766.5
Type 57811076665358.49%1146.7
AT-121321431560.0%460.1
BT-7 artillery3376450250.0%1441.5
Matilda43293724369.77%942.7
Somua SAu 404838428955.56%2859.8
ISU-1528169951329352.56%2097.7
M24E2 Super Chaffee648842810548.57%1422.5
TOG II*614068351100.0%2939.7
T26E5 Patriot8115463961555.12%1429.3
MT-2565434693948.72%1770.1
SMV CC-56710435643262.5%1676.1
Pz.Kpfw. II Luchs41742134755.32%561.2
E 509168669311647.41%1728.6
50TP Tyszkiewicza9149768810848.15%1181.9
BZ-68915517063857.89%1467.2
Vz. 71 Tesák10016810.0%0.0
Panhard EBR 9096595106454.69%928.9
KV-85611015826761.19%2357.6
Lorraine 40 t8136862622555.11%1660.1
GSOR 1006 Scheme 7913044875846.55%1063.0
Cobra91589656757.14%1515.2
BT-221261596651.52%495.9
T-2933112353836.84%1076.0
IS-710196770310944.04%1459.1
WZ-131762844111947.06%1200.6
P26/4045085091070.0%1785.7
AT 15810486677857.69%1077.8
KV-1SA57608821384.62%1990.2
Vickers Mk. E Type B22362511643.75%1044.7
Kunze Panzer9180860120748.31%1733.8
Ho-Ri 2812834526836.76%1318.7
Concept 1B9190929010.0%1045.1
T-549136954730652.61%1432.8
Kranvagn101301456333.33%581.7
Pz.Kpfw. III Ausf. J44214012272.73%1401.6
CS-4479665253348.48%1383.1
Grille54844441050.0%1080.2
Conqueror Gun Carriage10850624366.67%697.7
Kpz. Erich Konzept I9118422410.0%598.6
T26E4 SuperPershing813296461070.0%1875.8
null01459505450.0%0.0
FV207894144119841.41%934.6
Achilles68845394153.66%1756.8
M3 Lee43583046457.81%1534.1
AMX 13 90986946461347.63%1205.7
T2078755797346.58%1259.5
AMX 13 10510101464615052.0%1057.5
P.4354393784266.67%1273.9
Panther711135875255.77%2122.7
SU-14-28144240830448.03%1787.8
Progetto M40 mod. 65101644764977.78%1300.8
Controcarro 3 Minotauro101267831250.0%726.8
Type 58664844912762.99%1526.2
Chi-Go7146154810.0%1707.6
Tortoise9216510421258.33%2140.8
Lorraine 155 mle. 50796638715152.98%1343.2
IS-681429600314654.55%1801.9
T-62A10183451820644.17%1571.2
Object 263915986628558.82%1451.8
SDP 44 Burza6672481837.5%864.7
Light Mk. VIC2192891100.0%261.0
M46 Patton9126364111547.83%1063.1
AMX 12 t648038812451.61%1196.8
G.W. Tiger (P)811986097050.0%1374.5
SU-86125538826855.97%2153.8
T92 HMC1012514831457.14%1063.4
UDES 14 Alt 5895959810454.81%1063.7

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved