eu Hráč Sever_1781


WN8
975
Recent WN8
1278
(119 Bitev)
Winrate
47.5%
Recent WR
47.9%
(119 Bitev)
Bitev
22151
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 22151 0 12 25 119
Průměrný Tier 8.29 0.0 8.5 8.36 8.91
Winrate 47.5% 0.0% 41.67% 44.0% 47.9%
Tanků odhaleno 0.74 0.0 1.0 0.72 0.82
Udělené poškození 1093.52 0 1304.92 1371.88 1325.96
Obrana základny 0.26 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 656.45 0 761.0 798.0 736.0
WN8 975 0 1764 (+1) 2875 (+1) 1278 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 123 755 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.28
Winrate 39.02% 58.54% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.39 0.5 0.0 0.0
Udělené poškození 1433 1049 0 0.0
Obrana základny 3.69 2.37 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 632 745 0 0.0
Průměrně střel 5.0 4.6 0.0 0.0
(WG Player ID: 595334148)
Načteno za 0.37s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 2:05:00 - 16.10.2026 1:39:20)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Sever_1781.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Sever_1781][img]https://lab-vole.cz/Signature/Sever_1781.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
21% (75 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1126
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
969
(21255 Bitev)
WN8 Tier VI
903
(765 Bitev)
WN8 Tier VII
918
(1230 Bitev)
WN8 Tier VIII
985
(10811 Bitev)
WN8 Tier IX
1028
(4555 Bitev)
WN8 Tier X
853
(3598 Bitev)

Tanky (161)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Charioteer Nomad8103163275148.07%929.6
Caernarvon89126967646.05%904.9
53TP Markowskiego810536645240.38%986.4
Object 168 German86255442254.55%598.3
STA-1881054611037.27%808.3
Jagdpanzer E 10010141762741348.43%855.8
Kampfpanzer 50 t9143476213647.06%1146.4
Jagdtiger9117464124546.94%830.0
UDES 03811186169445.74%1169.4
BZ-5879497139454.26%1163.9
UDES 15/1610121563929144.67%762.8
Prototipo 689446076045.0%708.2
VK 36.01 (H)671354816343.56%1066.2
FV229 Contender912998008760.92%1169.3
Type 63810187363158.06%1046.1
T-34-178767935565.45%1557.8
Jagdpanther75914428542.35%558.6
Ferdinand889757724944.98%743.6
Lorraine 50 t910055714040.0%673.1
AltProto AMX 30811776993342.42%1185.0
ERAC 105 Proto9544440728.57%438.8
Toro9130275318553.51%1151.2
FV226 Contradictious8116474543749.89%1041.6
Lätt Stridsfordon 120913567461662.5%1261.7
CS-63102560907250.0%2263.3
Kpz. 3 GST Turm814016922540.0%1266.8
ShPTK-TVP 10087936019447.87%698.5
Object 703 Version II8123080911650.0%1227.5
M-II-Y79076953256.25%1260.9
Pawlack Tank67485882744.44%1153.5
M127650430633.33%519.4
Löwe8978700167845.77%986.4
Sturer Emil76694624445.45%720.1
Jagdpanzer IV65354159839.8%732.7
Strv 103B1014757101457.14%983.4
Super Conqueror1012786545244.23%708.6
SDP 58 Kilana8125870322748.46%1295.2
Object 265T911786444037.5%798.4
Lago M38312427210.0%43.0
StuG IV503610.0%0.0
Leo764053112040.83%835.9
BZ-791118998082642.31%992.6
G.W. Panther772457634347.52%766.0
BZ-689131873614151.06%1079.5
Type 5 Chi-Ri76075663050.0%864.6
Bat.-Châtillon Bourrasque8110870435349.29%1129.0
Windhund8814520633.33%580.1
FV230 Canopener10139765012437.9%685.4
Tiger II868261416155.28%646.7
M4465184235238.46%666.2
Hummel64834507451.35%619.9
GSOR the TANK99356222850.0%804.5
M4153353062937.93%299.1
M4A3(76)W Sherman66916801656.25%1144.0
Strv S18945577144347.33%854.7
60TP Lewandowskiego1012377012853.57%862.0
DBV-1521015536188744.83%889.7
DZT-1599126968911547.83%959.3
AE Phase I91251546728.57%790.4
Emil II910686818146.91%771.0
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286494450944.44%927.2
Durendal1013276143339.39%724.0
SDT-58 Vlkodav98265521735.29%444.4
Tiger I778061610851.85%892.9
FV4005 Stage II10118753942042.14%681.8
ARMT522422110.0%193.6
Rhm.-Borsig Waffenträger891656110241.18%694.3
FV217 Badger1018587352944.83%1223.3
Grille 151012735902951.72%763.4
BZ-166879562917747.46%749.8
Black Prince79237246946.38%1170.1
E 10010151472668347.44%1025.7
Waffenträger auf Pz. IV910786069546.32%775.4
SDP wz 66 Grom8140678626551.7%1448.8
BZ-7510141670050844.88%837.8
Škoda T 568124974069547.19%1086.7
UDES 169105866619645.92%915.8
Patton the Tank97516332951.72%599.8
M24E2 Super Chaffee63105028656.98%777.7
Pz.Kpfw. III Ausf. E341437320648.06%1415.1
Tortoise917078332661.54%1382.4
KPz 3 Projekt 07 HK9132066914749.66%1113.4
T 54D9129865211941.18%1035.9
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)892062569446.54%924.4
G.Pz. Mk. VI (e)2132310.0%0.0
Gryphon1016177763154.84%1084.4
Pz.Kpfw. IV Ausf. H538839410952.29%925.7
Char Futur 49136073513050.77%1123.8
NC 70 Błyskawica1015197234052.5%1043.9
Conqueror9141875018047.22%1165.3
Pz.Kpfw. II Luchs42263889355.91%766.2
Object 7529172185622252.25%1441.9
50TP Tyszkiewicza911666935244.23%893.0
CC-46 Pancernik913817793053.33%1124.0
IMT88235722445.83%716.3
SZDV Vz. 50811756811346.15%1039.5
T1 Heavy5479431850.0%821.6
Vz. 44-179817452958.62%1295.2
M-VI-Y913897695853.45%1249.9
T28 Concept71265705540.0%1930.2
Type 5 Ka-Ri813357365554.55%1265.5
TNH 105/100088257039159.34%946.7
E 65 Zwilling8142181911349.56%1242.9
Churchill Crocodile69508122055.0%1479.3
Cobra9118665338046.05%922.9
E 759124170656847.01%995.2
Char de transition65785161346.15%698.9
K-28114177123451.71%1206.6
G.W. E 10010103065820055.5%867.1
IS-710184181212245.9%1318.4
Somua SM811237614951.02%1121.8
Emil I811337677656.58%1279.8
1131013856791250.0%883.5
SMV CC-64 Vipera810456196738.81%945.9
STB-11012766683444.12%824.7
M-V-Y1014486911546.67%906.2
AMX 50 Foch (155)10133955616138.51%704.8
KJPZ TIII Jäger913307276550.77%1038.0
Churchill VII68116583450.0%1415.6
Pz.Kpfw. IV Schmalturm67928281100.0%1585.6
Char Murat911016612050.0%878.3
Semovente M415549362633.33%1099.8
Turtle Mk. I8128183812954.26%1349.5
Kunze Panzer91442775955.56%1388.7
KR-111198086827046.67%1299.6
M-III-Y881466914948.32%763.7
Kranvagn109156753548.57%552.7
Pz.Kpfw. III Ausf. J42142935850.0%417.4
Grille54313689343.01%737.7
TS-69137874117946.93%1081.8
Rambo914137196636.36%1131.8
SMV CC-67896662526744.94%907.9
FV4201 Chieftain Proto9114469425545.88%917.9
Rheinmetall Skorpion8109263231346.96%1041.7
SMV CC-5677256008647.67%853.2
Charioteer891259919046.84%883.3
XM578140775545648.9%1269.8
TNH T Vz. 51912687209948.48%1045.4
IS-3A Peregrine8119080123753.16%1154.5
FV215b1011186363941.03%648.1
Carro da Combattimento 45 t1012006502250.0%764.0
CS-52 LIS88605687040.0%786.4
Controcarro 3 Minotauro1014367059149.45%866.2
Type 58657053512949.61%979.5
Tiger-Maus9141873816445.12%1038.4
Vz. 68 Squall83355037644.74%383.5
Semovente M43 Bassotto65293954131.71%551.8
Controcarro 1 Mk. 29137975812949.61%1128.3
StuG III Ausf. B445938221354.93%1170.5
Char Mle. 75986266118048.89%1125.9
Challenger784258212450.0%1006.8
SFAC 10589025986747.76%665.1
StuG III Ausf. G54053526852.94%795.4
FV215b (183)107404882236.36%248.4
Light Mk. VIC206510.0%0.0
G.W. Tiger (P)881257013044.62%749.1
Matilda Black Prince5301390837.5%441.5
UDES 14 Alt 586335885448.15%615.6
SDP 60 Gonkiewicza910346161250.0%663.2
AMX ELC 9016577481250.0%1574.1
Vz. 551012726216136.07%643.5

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved