eu Hráč Serhii_Stasenkov


WN8
1317
Recent WN8
2021
(676 Bitev)
Winrate
48.95%
Recent WR
51.92%
(676 Bitev)
Bitev
18636
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 18636 19 161 456 676
Průměrný Tier 9.77 10.42 10.0 10.0 10.0
Winrate 48.95% 57.89% 44.1% 51.75% 51.92%
Tanků odhaleno 1.07 0.11 1.05 1.19 1.06
Udělené poškození 1681.72 2736 2416.15 2634.54 2486.01
Obrana základny 0.22 0 0.04 0.19 0.19
Průměrně zkušeností 756.73 853 820.0 930.0 920.0
WN8 1317 1861 (+1) 1830 (+5) 2138 (+21) 2021 (+26)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 285 2 0 2
Průměrný Tier 10 8 6 9.99
Winrate 58.95% 100.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.98 0.0 0.0 0.5
Udělené poškození 1996 896 0 525.0
Obrana základny 4.98 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 882 965 0 157.0
Průměrně střel 7.16 4.5 0.0 6.0
(WG Player ID: 675260852)
Načteno za 0.34s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 9:38:38 - 15.10.2026 23:56:28)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Ashigaru1033223475.0%2810.0
Strv 107-121125253650.0%1551.0
DBV-1521028483650.0%1786.0
Taschenratte11421611100.0%3044.0
Pz.Kpfw. Neu11130811100.0%706.0
FV4005 Stage II10946010.0%362.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Serhii_Stasenkov.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Serhii_Stasenkov][img]https://lab-vole.cz/Signature/Serhii_Stasenkov.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 12528 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
19% (67 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1669
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1283
(18607 Bitev)
WN8 Tier VI
1195
(88 Bitev)
WN8 Tier VII
983
(155 Bitev)
WN8 Tier VIII
859
(1988 Bitev)
WN8 Tier IX
1247
(1069 Bitev)
WN8 Tier X
1300
(13489 Bitev)

Tanky (152)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Vz. 5510221582014652.05%1677.5
Charioteer Nomad8106328425.0%0.0
Object 703 Version II840132110.0%98.6
PTZ-7811259688211146.85%1581.4
Jagdtiger Prototype86508751100.0%590.9
Wz. 64GC Bzyg1022008613655.56%1585.0
UDES 15/1610164173040749.63%1200.8
M40/M43870654114648.63%574.3
Char de transition670734510.0%730.8
T110E410202673527248.16%1394.7
Gryphon1019138179052.22%1421.4
Lorraine 155 mle. 5186055482544.0%501.9
M53/M5597245749145.05%501.5
GSOR 1010 FB836514410.0%94.1
Lorraine 50 t9709422825.0%317.4
S-517539642875.0%632.2
Ashigaru1021797186842.65%1521.5
Toro914187601942.11%1242.9
Pz.Kpfw. III Ausf. E3122012001100.0%6843.1
Type 5 Heavy10311110288359.04%2616.4
Kpz. 3 GST Turm818249549656.25%1988.8
SPHT920679091060.0%1805.7
121B10200985618657.53%1740.7
Gonsalo8998730250.0%877.6
Char Futur 4913947743351.52%1275.9
Bat.-Châtillon 25 t10163777011050.91%1281.0
M1275625706553.85%598.3
Löwe865444123443.16%488.3
AMBT8137112841100.0%1786.5
Strv 107-1211220884111055.45%1425.5
Jagdpanzer E 90921248073145.16%1639.7
Super Conqueror10164672619243.23%1115.2
Spähpanzer SP I C78497403246.88%1798.9
Chrysler K86864965536.36%454.6
CS-52 LIS8645492250.0%517.8
TVP T 50/5110159572039149.36%1252.7
Object Kust813237075352.83%1380.5
Object 705A10172877364148.21%1297.7
Ambassador91935739837.5%1223.0
Buryan917226782128.57%1251.6
Fantôme9245160910.0%2240.5
Husarz812907902665.38%1458.1
Windhund832323310.0%23.9
Pz.Kpfw. VII10221186636751.23%1803.0
Object 26010211688520550.73%1647.0
Hummel64303794100.0%625.9
IS-410203283940245.52%1572.2
GSOR the TANK916738931070.0%1839.8
LHMTV8454645666.67%803.0
T-34-3873660014748.3%705.8
M415001100.0%261.0
Chieftain Mk. 61019748459351.61%1556.0
60TP Lewandowskiego10141668694543.6%873.1
Brennos814637792147.62%1755.7
Kanonenjagdpanzer 10581336616933.33%1164.9
DBV-15210222176947353.28%1609.5
Vz. 64 Blesk864216810.0%681.9
Centurion Action X10168273139548.35%1369.6
DZT-159925551146366.67%3037.6
Coccodrillo1022968045641.07%1667.7
SDT-58 Vlkodav9193887212248.36%1746.0
50TP prototyp855745825541.18%323.1
Object 432U1122118596747.76%1627.0
WZ-120G FT9220364510.0%1578.0
VK 72.01 (K)10257492817052.35%1754.9
Object 14010183179735251.99%1534.0
Rhm.-Borsig Waffenträger818408576058.33%2041.8
40TP Habicha679158110.0%1396.4
Grille 1510153662533149.55%1029.4
BZT-701024608529046.67%1563.4
E 10010160175786350.17%1182.6
14TP4196337955.56%616.0
Valentine II462811701100.0%2595.1
SDP wz 66 Grom816968357349.32%1820.0
Object 78010207587511855.08%1706.8
BV-1111126299604555.56%2064.6
Patton the Tank91358723650.0%1384.8
M24E2 Super Chaffee623733940.0%356.1
KV-15013510.0%0.0
Tiger 13164575181100.0%660.7
E 77918288798555.29%1708.1
Miel8969685450.0%782.3
K-91-PT9635536650.0%420.5
Type 63828017310.0%0.0
XM66F8019810.0%0.0
MT-2565265742050.0%1873.2
KR-111240596710852.78%1646.7
Gorilla1118517975757.89%1170.7
25TP KSUST II545126410.0%909.7
Maus10173284323856.72%1336.7
Pz.Kpfw. II Luchs43597572100.0%1763.5
UDES 03 Alt 39177641930.0%1172.4
Taschenratte113122107714750.34%2006.3
Object 752916957081428.57%1302.2
Projet Louis98727254047.5%1060.1
CC-46 Pancernik9128253910.0%819.6
Vz. 71 Tesák107265393046.67%587.3
TS-5483823923831.58%93.3
VCS 6x6 TS 90960766323645.34%676.4
Ares 90 C11215685120844.71%1588.1
T28 Concept7253415222100.0%4773.9
AAT608510438250.0%345.5
Felice91549666540.0%1256.6
Pz.Kpfw. Neu112629102011153.15%1753.7
Object 777 Version II91391595616.67%833.3
FV4025 Contriver11272996036749.86%1871.4
Churchill Crocodile660024010.0%554.5
SFAC 1058182882113254.55%1885.0
Kampfpanzer 07 P(E)10135770049044.69%898.7
K-287176571546.67%596.9
Ares 9010179510631172.73%1443.9
Fiat 30001313210.0%0.0
IS-710178780465049.69%1410.1
Somua SM881654010730.84%521.7
T778132936010.0%976.1
VK 16.02 Leopard51129928560.0%6016.3
KJPZ TIII Jäger91794788850.0%1709.3
Hirschkäfer1118156557944.3%1042.0
LTG74646784459.09%930.3
FV226 Contradictious868830210.0%325.9
T 55A91110534425.0%872.9
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)8931789580.0%1029.2
Vz. 60S Dravec10233486214640.41%1518.0
Caernarvon Action X848438417437.93%270.0
VK 28.0163834863253.13%1076.7
Kranvagn10172675817048.24%1190.0
4TP123819320.0%916.7
Object 279 early10221195148256.64%1458.6
Kpz. Erich Konzept I9186681927149.82%1598.8
T57 Heavy10152669750744.58%1011.2
FV4005 Stage II10148663262749.92%1092.6
Panhard EBR 10510887717100249.5%965.5
XM57815638801573.33%1672.9
45TP Habicha730522240.0%108.0
FV215b10185280718548.65%1463.4
WZ-111 model 6813788341855.56%1401.9
Vz. 62 Jasan916037611050.0%1038.1
AMX 13 (FL 11)557436310.0%2111.7
Black Rock11248792425946.72%1757.8
AMX Chasseur de chars852044510052.0%515.2
Controcarro 3 Minotauro10207982531553.33%1601.0
Tiger-Maus913487351241.67%1078.0
Vz. 68 Squall88477003551.43%1747.5
MBT-B10236284450052.8%1795.0
Jagdpanzer E 10010181367932748.32%1223.1
Rinoceronte10179376518445.65%1298.7
CS-67 Szakal11203485114949.66%1473.0
10TP361154425.0%0.0
LTTB863270611949.58%1117.9
AMX ELC 90163865802458.33%1085.1
Vz. 58 Medvěd91840703450.0%1239.0
Bat.-Châtillon 155 581074458714346.85%469.5

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved