eu Hráč SemtteXx

[4FATE] FOR FATE (Historie)


WN8
1800
Recent WN8
2517
(123 Bitev)
Winrate
53.28%
Recent WR
55.28%
(123 Bitev)
Bitev
42020
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 42020 0 0 36 123
Průměrný Tier 7.25 0.0 0.0 8.56 8.48
Winrate 53.28% 0.0% 0.0% 63.89% 55.28%
Tanků odhaleno 1.05 0.0 0.0 1.67 1.15
Udělené poškození 1201.81 0 0.0 1607.28 1710.91
Obrana základny 0.82 0 0.0 0.78 0.23
Průměrně zkušeností 646.8 0 0.0 904.0 812.0
WN8 1800 0 0 3879 (+1) 2517 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 471 47 33 553
Průměrný Tier 10 8 6 9.59
Winrate 46.28% 40.43% 33.33% 44.85%
Tanků odhaleno 0.51 0.7 0.64 0.53
Udělené poškození 1773 1053 610 1638.0
Obrana základny 1.13 0.62 4.18 1.26
Průměrně zkušeností 634 465 309 599.0
Průměrně střel 9.99 6.36 6.36 9.45
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 260 476 419 76
Průměrný Tier 10 8 6 7.79
Winrate 39.62% 50.63% 57.52% 46.05%
Tanků odhaleno 0.53 1.12 1.16 0.92
Udělené poškození 1445 1138 644 1712.0
Obrana základny 1.24 1.41 1.38 2.14
Průměrně zkušeností 567 610 499 694.0
Průměrně střel 8.07 6.95 9.65 8.78
(WG Player ID: 501598673)
Načteno za 2.13s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (4.2.2023 21:59:44 - 6.2.2023 2:41:10)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/SemtteXx.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=SemtteXx][img]https://lab-vole.cz/Signature/SemtteXx.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 6811 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
66% (200 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2158
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1782
(34152 Bitev)
WN8 Tier VI
1998
(7373 Bitev)
WN8 Tier VII
1662
(3996 Bitev)
WN8 Tier VIII
1784
(9971 Bitev)
WN8 Tier IX
1739
(7765 Bitev)
WN8 Tier X
1621
(5047 Bitev)

Tanky (514)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x685856843259.38%972.6
Caernarvon87025233132.26%474.0
SARL 4243773701040.0%1192.8
GSR 3301 Setter73235303040.0%494.2
Charioteer813917337652.63%1548.2
Excalibur612587732152.38%2101.3
Object 703 Version II813218733655.56%1486.5
BDR G1 B56865925756.14%1792.0
Sexton I34684284955.1%1893.1
VK 45.02 (P) Ausf. A89506841241.67%808.4
K-9110101010141100.0%747.2
T-15067165607949.37%1231.2
Type 89 I-Go/Chi-Ro22214713100.0%1190.9
Jagdpanther7121759824654.88%1915.2
AMX M4 mle. 4989777263650.0%1060.3
FV304691647838856.44%1992.5
T3766195816648.48%2024.1
Type 5 Ke-Ho4343325333.33%963.0
GSOR3301 AVR FS99858503063.33%1589.9
CS-631016787272748.15%1306.7
Strv 103B10239376611454.39%1789.0
T-43776143219743.15%1255.6
Leo79856936154.1%1603.4
STB-11020248759461.7%1726.1
M22160198616.67%575.7
T-54 ltwt.9120274324153.53%1957.1
Type 5 Chi-Ri7109165710757.01%2126.6
MTLS-1G1432154112100.0%817.1
B14137223425.0%174.9
Type T-3455695386552.31%1799.6
Hummel68006604963.27%1325.0
AMX M4 mle. 51918538612751.85%1485.9
LHMTV87806612642.31%1365.9
T-7031481581526.67%317.4
Vickers Medium Mk. III3359408683.33%1772.4
Panhard AMD 178B64495695455.56%1469.8
Strv S18174675840954.03%1922.5
M41 Walker Bulldog84254333933.33%488.2
Strv 7468786323056.67%1837.0
Lansen C81139700633.33%910.3
SU-122A54262345742.11%893.1
T95915957674850.0%1245.2
Tiger I710457181560.0%1362.1
FV4005 Stage II10173170814460.42%1376.1
SU-1006116163063458.83%2892.0
40TP Habicha67556132450.0%1471.0
Type 4 Heavy913457923268.75%1300.6
E 1001023579121861.11%2268.8
Valentine II422228520.0%522.2
T110E410206974511350.44%1509.7
T-44897460925050.8%1443.3
T1453149421100.0%626.7
Pz.Kpfw. II Ausf. D2132327862.5%625.3
KV-48137760023553.62%1904.6
A-20515820520747.83%473.8
Strv m/40L3260327650.0%947.3
AT 868466343548.57%1570.7
Škoda T 509168877810053.0%1554.9
Sturmpanzer II43634003060.0%1225.9
IS-M811597653762.16%1408.7
Crusader 5.5-in. SP790744019848.48%1506.7
AMX 50 Foch B102135931771.43%1737.4
Panther II811577297552.0%1525.2
Tiger II813328297458.11%1606.3
TVP VTU Koncept811316483644.44%1436.1
Object 7049215870822853.07%1946.2
T56 GMC33434332259.09%1478.3
Ikv 10354524164353.49%1212.6
Pz.Kpfw. I Ausf. C33085846558.46%2028.5
T2167617024757.45%2757.0
Pvlvv fm/422101169757.14%358.8
AMX 50 B101758737850.0%1258.2
Alecto45195572552.0%1924.6
T69813818284052.5%1761.2
M10 RBFM57966211353.85%1778.2
T4999426886341.27%1328.5
E 75918518188447.62%1727.3
AMX ELC bis53334068050.0%1099.0
VK 168.01 Mauerbrecher815508491060.0%1725.4
SU-100M17102962010545.71%1559.9
T-34 with L-114539563540.0%1997.0
AMX 3831412191850.0%483.5
LTP33104436656.06%1762.7
Sav m/4342643422860.71%738.6
AMX 13 75777765912942.64%1683.7
Jagdpanther II8149763511651.72%1827.0
A-447101259311957.98%2039.5
Semovente M415428485580.0%886.9
T2 Light Tank21513491050.0%657.6
T 55A918418385545.45%1918.4
Ikv 90 Typ B712017295261.54%2010.8
Caernarvon Action X814329993961.54%1931.2
11089747413663.89%1113.7
Mäuschen9178278611047.27%1741.7
M-III-Y811136865042.0%1092.1
IS-2710337054247.62%1436.5
Ikv 723446466650.0%1817.4
TL-1 LPC813256171526.67%1438.2
M4A1 Sherman55215227254.17%1486.5
Pz.Kpfw. 38 (t)33292701931.58%1278.1
T-34536434220457.35%1073.7
P.43 bis68506403751.35%1649.8
M26 Pershing8116170114748.3%1465.9
Birch Gun43602982737.04%1319.2
AMX M4 mle. 457104074110860.19%1586.9
Semovente M43 Bassotto612417442450.0%2411.1
Sherman III56085822352.17%1801.0
AMX 65 t810557484759.57%1316.5
Controcarro 1 Mk. 29211743530.0%1383.5
Type 4 Chi-To67785259351.61%1638.0
Object 430 Version II9161876828754.36%1835.3
WZ-111G FT919757346050.0%1500.6
A-4365585018653.49%1221.8
Crusader64175143754.05%1427.1
T1 HMC2236290560.0%1472.1
59-1665266463148.39%1612.3
T-2842503064957.14%760.2
IS-2 shielded71292803757.14%1643.8
Pz.Kpfw. III/IV55526082458.33%1942.7
AT 7711417293650.0%1479.8
Centurion Mk. 7/19171175029549.15%1823.6
SU-85B43702676952.17%969.6
STA-18118769911752.99%1526.3
Jagdtiger9191168519355.96%1723.9
Valentine AT43784481266.67%1564.2
UDES 03810845733151.61%1044.2
Comet797782011861.02%1951.9
M40/M438132376320453.92%1555.4
SU-1018137763416451.22%1921.6
Object 705923208861747.06%1993.1
AMX M4 mle. 541014656363534.29%731.6
TS-58174760730.0%1449.6
T-602210278560.0%1311.2
T328125364813556.3%1546.4
Ferdinand8190377618453.26%2558.8
Type 3 Chi-Nu55794155850.0%2020.2
Type 98 Ke-Ni3239376966.67%1266.5
SU-5473429514255.63%2369.1
Sturer Emil7106448820450.98%1641.6
Manticore1011448038254.88%1375.2
Type 5 Heavy1014897332552.0%945.2
T67590970344961.69%2934.4
AC 1 Sentinel42984412458.33%1095.8
Pawlack Tank610787521450.0%1658.8
Spähpanzer SP I C76066103551.43%1135.3
SU-1823062384355.81%2106.6
ST-II101192514616.67%582.5
Bat.-Châtillon 25 t AP915918235050.0%1920.4
Archer55834383751.35%1383.6
Object 705A10222678114346.15%1783.3
G.W. Panther710937196848.53%1348.3
K-91-PT91716669933.33%1149.7
T2 Medium Tank230844511466.67%2390.7
T-100 LT1011276317545.33%1258.9
WZ-13287597563461.76%1396.0
IS-41019969981877.78%1802.9
Vickers Medium Mk. I11472322100.0%912.0
Object 2771022677472842.86%1548.8
Großtraktor - Krupp34808181100.0%2729.1
M15/423392433837.5%1276.4
VK 100.01 (P)8139982011547.83%1667.7
SU-1527111060512953.49%1698.5
Centurion Mk. I8118273624151.45%1771.2
Hotchkiss EBR75606127048.57%1261.2
Marder 38T45564871968.42%1969.9
Pz.Sfl. IVc56704486855.88%1859.9
Sherman Firefly6885719683.33%1893.1
SU-2633462026561.54%1030.7
Object 14010160563725547.84%1339.7
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41954392055.0%604.0
FV217 Badger1021567317650.0%1525.4
Progetto CC55 mod. 54813657292842.86%1438.3
Škoda T 2454255225360.38%1373.4
Black Prince711157582646.15%1685.7
Object 2631021056742944.83%1645.6
Bishop56253975050.0%1754.9
Type 1 Chi-He44135032161.9%1740.7
Object 430U10192981120055.0%1666.2
Sturmpanzer I Bison33413981241.67%1382.7
Object 7801025258051450.0%1582.3
Lorraine 39L AM32022462356.52%656.2
Object 268 Version 410200374415355.56%1465.4
VK 30.01 (H)56345299355.91%1526.7
M754725544254.76%2206.4
Bisonte C45815058607347.95%1615.2
G.W. Tiger9176374810048.0%1622.4
IS7110971022853.95%1693.3
T25 AT710466052653.85%1367.6
T25/2711936975058.0%1881.7
LT vz. 383330455540.0%1518.4
T30914496342334.78%1002.3
Hotchkiss H3521332191060.0%590.6
Maus101950953580.0%1390.5
Conqueror918508608744.83%1808.3
Caliban811087662352.17%1093.9
Durchbruchswagen 242753443043.33%725.8
Valentine33574203154.84%1385.1
T4045075803056.67%1526.3
AMX 4042293622955.17%1163.5
UDES 16918389497762.34%2067.2
Vz. 44-1712218272356.52%1565.8
Dicker Max690262812351.22%1822.7
M-VI-Y915008435658.93%1554.1
Leichttraktor1142180633.33%565.8
WZ-111-1G FT8132466511650.0%1359.1
105 leFH18B258016099555.79%1924.7
Pz.Sfl. IC4558599757.14%2037.9
ARL 4467715837152.11%1528.5
T297129365013752.55%1818.0
G.W. E 10010163372911050.0%1314.4
SU-76M43422344247.62%1040.6
Type 95 Ha-Go24433371100.0%2987.4
M4 Improved5676560837.5%1789.4
60G FT56244913161.29%1631.1
Cruiser Mk. III3167252966.67%928.3
KV-2672352613955.4%1330.9
AMX 50 1209155669110146.53%1485.4
ST vz. 3942913742231.82%944.6
M8A143944202445.83%1040.2
AMX 105 AM mle. 4743773266261.29%1526.9
T-8043223024100.0%1442.8
Bat.-Châtillon 155 559127468117645.45%1189.8
VK 30.01 (D)69178191353.85%2154.9
O-Ni711387788956.18%1701.9
T9287396668850.0%1358.8
T-109160267436649.18%1629.6
IS-3-II917658084247.62%1707.8
SMV CC-67813997344645.65%1478.5
Loyd Gun Carriage2108142977.78%784.4
Carro d'assalto P.88710997514346.51%1619.8
AMX 13 105 AM mle. 5055623836646.97%1275.1
Grant43263462050.0%1109.1
Panhard EBR 1051011118293060.0%1405.1
D231863521266.67%823.0
T71 CMCD79147725457.41%2525.7
Jagdpanzer E 10010219370228253.9%1825.5
Rinoceronte1020607867848.72%1692.1
StuG III Ausf. G582852189459.17%2702.4
Nashorn614817554461.36%4252.5
VK 30.01 (P)66654578050.0%1334.0
10TP3286445875.0%1355.5
Type 91 Heavy336433560.0%1116.1
SU-76G FT44434012245.45%921.7
Renault UE 5733083091266.67%1299.1
Ikv 65 Alt II68795566248.39%1645.2
STA-2816968701457.14%2669.4
Bat.-Châtillon 12 t888775614860.14%1869.4
WZ-111 model 1-4913767375740.35%1192.2
UDES 15/1610212910061070.0%1985.1
AT 255564475238.46%1316.0
Object 2681020206327150.7%1499.7
AMX 30 1er prototype917187904654.35%1859.2
M5A1 Stuart43034612157.14%1376.9
AMX 13 F3 AM68116845464.81%1357.3
HWK 1286285771936.84%796.7
T1 Cunningham11572934454.55%958.7
GSOR 1008814667625250.0%1578.1
Indien-Panzer811897411346.15%1483.3
Prototipo Standard B920768158251.22%1932.3
Panzer 58 Mutz812507443145.16%1604.6
M4A3E8 Sherman675149010151.49%1877.8
45TP Habicha710156063441.18%1223.7
Pz.Kpfw. III Ausf. E32963012454.17%1115.3
leKpz M 41 90 mm GF814724820.0%0.0
Object 430B101556652742.86%1036.6
Gonsalo81523624728.57%1280.5
M-II-Y711417812842.86%1476.1
Sexton II32572563050.0%1260.7
Strv fm/2113685831100.0%3534.0
M1279906509552.63%1379.5
Škoda T 4069618294100.0%1959.3
T-26G FT2166215616.67%418.3
VK 45.02 (P) Ausf. B915347569745.36%1272.9
M2 Light Tank2216337560.0%1138.5
Type 2597 Chi-Ha32732991947.37%961.4
Object 4168123872516762.28%1799.3
T-34-2G FT79746614254.76%1478.3
Type 97 Chi-Ha33763423560.0%1716.1
L6/402117266425.0%192.6
TVP T 50/511019147431952.63%1421.3
StuG IV56235154264.29%1951.5
ST-I9182882119455.15%1957.5
Pz.Kpfw. II22803831764.71%1730.6
VK 16.02 Leopard53775214845.83%1354.9
M48A5 Patton1019197234946.94%1607.2
TNH 105/1000813057534050.0%1579.6
Emil I815627812142.86%1665.9
43 M. Toldi III32954102250.0%1509.3
M3G FT3422490650.0%1495.9
212A9176453946151.41%1943.5
Renault FT 75 BS2169200771.43%1211.2
M41 HMC56394703961.54%1178.5
Progetto M35 mod. 468145777021449.07%1646.7
60TP Lewandowskiego10220084910354.37%1905.0
Type 61920658508256.1%2224.8
Centurion Action X10202076112049.17%1696.7
CS-53811117167852.56%1493.3
AE Phase I917988674355.81%1635.5
Tetrarch2231367540.0%1141.5
LT vz. 352132283250.0%530.3
KV-137230315650.0%177.1
WZ-132A97416414443.18%896.6
Rhm.-Borsig Waffenträger8174377224156.85%2043.8
IS-2-II89166862259.09%1025.2
Grille 1510213367114445.14%1481.7
VK 30.02 (M)69826915255.77%2172.0
T1E621502379644.79%722.2
Strv m/382135273450.0%520.2
Marder II32962365354.72%987.7
Leopard 110257389910763.55%2336.9
T3 HMC236648827761.37%2476.0
Pz.Kpfw. 35 (t)2264248757.14%1530.8
AM 39 Gendron-Somua22323581637.5%996.7
Konštrukta T-34/10077687791573.33%1268.6
FV4004 Conway920458133161.29%2033.3
FV4202811868408959.55%1684.3
T28 Prototype811376453948.72%1130.8
SU-100Y6672552666.67%1054.2
T-54 first prototype811647864854.17%1670.6
M7 Priest34314511361.54%1416.3
Waffenträger auf Pz. IV9204574528855.21%1835.5
Renault FT187191366.67%539.2
Pz.Kpfw. IV Ausf. H54723504953.06%1401.3
Char Futur 49204392213056.15%2003.2
25TP KSUST II54894682065.0%1301.4
KV-220-258138923666.67%1911.8
Type 97 Te-Ke2238478785.71%1418.8
Škoda T 278137477013749.64%1832.0
SU-85565934222754.63%1812.0
M53/M559146471819050.53%1500.9
7TP24167212100.0%2351.6
T-34-85683854269156.15%2055.2
P.44 Pantera811828042766.67%1601.7
T1 Heavy Tank55965607444.59%1342.6
T-34-2813058731553.33%2031.6
M56 Scorpion712117626152.46%1813.5
ARL V3968395405248.08%1584.1
ShPTK-TVP 1008179291423356.22%2151.6
FCM 36 Pak 40369972022160.63%2794.8
T28 Concept710136862552.0%1348.5
Heavy Tank No. VI612168511346.15%2641.4
TKS z n.k.m. 20 mm2165280250.0%767.3
M1039157076215149.67%1528.6
DS PZInż56864702060.0%1545.7
T54E19167476810249.02%1586.4
Type 95 Heavy43324291668.75%1271.8
Covenanter52924513860.53%1329.5
Lorraine 155 mle. 518115469414348.25%1286.6
Fiat 30001533171100.0%265.6
T-34 shielded538930530.0%746.8
SMV CC-64 Vipera817721037580.0%1874.2
Churchill I56555637650.0%1512.2
Churchill VII66906254353.49%1347.5
LT-432895579415450.0%1841.2
Cromwell682065723856.72%2015.4
WZ-111 model 5A1018398292860.71%1559.1
WZ-120911017276349.21%1058.3
T-34-85M610688288555.29%1922.8
VK 28.0165646133850.0%2029.4
T-50-2668976542755.5%2388.4
Pz.Kpfw. I2167448650.0%734.5
KV-3712107227950.63%1909.3
AMX Canon d'assaut 105815386973537.14%1522.5
T7 Combat Car256196475.0%278.6
O-I Experimental55835506053.33%1029.2
Conqueror Gun Carriage10165568530850.97%1431.9
M36 Jackson610347841973.68%2298.3
Type 3 Chi-Nu Kai57837238466.67%3140.0
TNH T Vz. 51916288037042.86%1322.2
Tiger (P)7108372212352.85%1628.9
WZ-131G FT68635843658.33%1536.4
Leopard Prototyp A913377106446.88%1091.7
Lago43503723641.67%1152.9
ELC EVEN 90891375046347.52%2030.3
XM551 Sheridan1014267323050.0%1654.4
Cruiser Mk. I164223771.43%313.0
M18 Hellcat6101264526363.12%2424.5
M24 Chaffee55546185345.28%2513.2
SU-130PM8193088083157.52%2174.5
Challenger715147365750.88%2231.0
Pz.Kpfw. II Ausf. G31883982755.56%824.4
CS-59918118597055.71%1852.5
D12170300333.33%689.4
Super Hellcat71427758933.33%2106.5
Type 64671765318149.17%1899.1
Cruiser Mk. IV42933821353.85%1166.8
LTTB879372914450.0%1526.0
Chi-Ni2402412875.0%2827.1
M3 Lee43503426147.54%1325.0
B.U.G.I.610307222065.0%1890.6
M669206505853.45%1950.8
Bat.-Châtillon 155 581014207369753.61%1332.4
T78611157743560.0%1805.8
BT-741521793253.13%654.0
53TP Markowskiego817559144658.7%2584.5
P.43 ter712857711838.89%1936.0
BZ-176819491042666.67%1942.9
O-I68486217352.05%1486.1
MS-1173142944.44%182.3
Excelsior5392520540.0%580.2
VK 36.01 (H)69517174050.0%2063.6
IS-38144071215259.87%1998.4
T-34-1711588641560.0%2022.8
M3 Stuart31902931330.77%662.0
AMX AC mle. 46710956215651.79%1582.3
Wespe32683001250.0%983.4
Vickers Medium Mk. II2325262757.14%1854.1
Panhard EBR 75 (FL 10)889275141151.58%1617.0
T28815016053036.67%1302.0
122 TM8159984745154.32%1825.5
Strv m/4255545852268.18%1713.7
Cruiser Mk. II2502531955.56%2710.8
AMX 50 100812677097748.05%1371.6
Bat.-Châtillon 25 t1012836672850.0%947.6
Jagdpanzer IV679136813657.35%1682.9
AMBT81355977475.0%1300.9
M3744733973050.0%1797.2
Super Conqueror1023337821741.18%1676.8
Spähpanzer Ru 25197846912360.87%1230.7
Object 26110177656684851.06%1727.5
T71 DA77145612128.57%1424.2
ISU-152K8169177724248.76%1829.7
Panzerjäger I21751701163.64%691.7
KV-1564437315147.02%1419.1
S35 CA59217843170.97%3004.0
T110E31020717475750.88%1418.0
M5 Stuart42594273265.63%1370.6
Renault NC-31141112366.67%233.4
M2 Medium Tank31552173852.63%479.1
M44688155310054.0%1632.1
Kolohousenka154134250.0%90.9
E 50 Ausf. M10189929010.0%1032.3
Renault G153533611353.85%952.3
AMX AC mle. 4889525733638.89%808.8
FV38059150764544752.35%1810.3
Emil II918507935143.14%1503.8
Škoda T 2568816673148.39%1947.4
O-Ho813248615966.1%1689.3
Strv 103-0924368493060.0%2435.9
Pz.Kpfw. T 255396521966.67%1010.4
T18 HMC3204228650.0%822.4
14TP42062891947.37%666.5
VK 30.02 (D)712679362176.19%2116.3
T110E5101667563520.0%1071.2
AT-121751751457.14%669.5
BT-7 artillery341956530456.58%2174.9
Matilda44973652254.55%1799.3
Somua SAu 4043853633066.67%1272.0
SU-122-549176475525153.39%1823.6
ISU-1528179664534951.86%2321.2
TOG II*6530343650.0%676.8
Progetto C50 mod. 66915488368556.47%1466.3
Vz. 5510248510043865.79%1980.1
MT-25650552041250.24%1674.0
AT 15A77988353100.0%1097.8
SMV CC-56712577604146.34%1681.3
Pz.Kpfw. II Luchs44576402055.0%2321.6
E 509165879111448.25%1481.4
50TP Tyszkiewicza916898236154.1%1594.9
Panhard EBR 90987369513643.38%1235.8
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger813937485046.0%1625.3
Somua S3534517935100.0%1956.5
KV-856104157541551.81%2118.3
Lorraine 40 t81885931250.0%2088.9
Cobra9205886212052.5%1937.6
T-4631981963053.33%809.3
T-262139139862.5%677.9
BT-221582201172.73%944.6
T-293112112250.0%217.1
IS-71017437519855.1%1503.7
Somua SM818199902864.29%2355.8
WZ-13176466314746.81%1271.2
P26/4044375371291.67%1406.9
AT 15815797863351.52%1746.5
Vickers Mk. E Type B2125159850.0%422.0
Kunze Panzer919309357762.34%1991.3
T-549156471061752.84%1910.5
Kranvagn1021528998264.63%1711.8
Renault Otsu1139261425.0%705.9
4TP1114279560.0%489.6
CS-44710247596558.46%1552.7
Grille55404713548.57%1156.7
Panther mit 8,8 cm L/7181292728650.0%1484.6
Jagdpanzer 38(t) Hetzer471451134554.78%2356.4
T26E4 SuperPershing89956663740.54%1082.2
Universal Carrier 2-pdr2276354742.86%1436.9
M10 Wolverine56706393756.76%2100.0
FV2078125756726554.72%1781.1
Achilles67665274944.9%1438.7
VK 20.01 (D)44344852556.0%1666.1
AMX 50 Foch922738552650.0%2072.8
AMX 13 909117875135951.81%2121.6
T20711296618947.19%2045.6
AMX 13 10510149174135850.28%1885.1
P.4357305791435.71%2704.8
Panther79697318955.06%1755.3
AMX Chasseur de chars8105972113652.21%1426.3
SU-14-28160659846452.37%2156.8
Progetto M40 mod. 651022078021855.56%1736.5
Type 5868326966053.33%1872.1
Stuart I-IV32714472100.0%1304.6
AMX 13 5777858958953.93%1753.1
Tortoise918458705156.86%1706.3
Lorraine 155 mle. 50791366911652.59%1233.6
T-62A1022517923964.1%2343.2
Light Mk. VIC2539707540.0%3234.7
M46 Patton914067179246.74%1221.5
AMX 12 t653744615351.63%1492.1
G.W. Tiger (P)814327796157.38%1771.6
SU-861074483119554.64%1949.0
T92 HMC10153773619560.0%1539.1
T-50513928113255.3%380.2
UDES 14 Alt 5810956238241.46%1082.6
Renault FT AC2446413475.0%2851.7

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[ELLIE] ELLIE15681658Vstoupil30.5.2021
[4FATE] FOR FATE15621535Odešel30.5.2021

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved