WN8
1818
Recent WN8
1294
(42 Bitev)
Winrate
51.16%
Recent WR
38.1%
(42 Bitev)
Bitev
24862

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 24862 35 0 0 42
Průměrný Tier 7.61 9.77 0.0 0.0 9.31
Winrate 51.16% 34.29% 0.0% 0.0% 38.1%
Tanků odhaleno 1.14 1.69 0.0 0.0 1.57
Udělené poškození 1320.74 1523 0.0 0.0 1576.83
Obrana základny 0.8 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 626.79 513 0.0 0.0 613.0
WN8 1818 1188 (-1) 0 0 1294 (-1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 8 4 0 17
Průměrný Tier 10 8 6 9.24
Winrate 25.0% 50.0% 0.0% 41.18%
Tanků odhaleno 1.13 0.75 0.0 0.94
Udělené poškození 1852 973 0 1328.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 458 523 0 436.0
Průměrně střel 5.25 5.75 0.0 4.65
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 502562656)
Načteno za 0.48s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (5.9.2026 6:50:36 - 14.10.2026 14:47:29)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Object 703 Version II81092010.0%745.0
Bat.-Châtillon 25 t AP9425010.0%100.0
E 50 Ausf. M10120111100.0%823.0
Yong Bing91450030.0%1005.0
Emil II9677010.0%253.0
Coccodrillo101472020.0%769.0
FV4005 Stage II10320022100.0%3467.0
T110E410222111100.0%1375.0
BZT-7010252011100.0%1396.0
E 100101520010.0%739.0
T57 Heavy10374040.0%2.0
AMX M4 mle. 541011032366.67%806.0
Vz. 71 Tesák1011992728.57%1168.0
AMX 50 B1024053475.0%2159.0
Rinoceronte102716020.0%2111.0
Kame91709010.0%1228.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Sabotdefer.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Sabotdefer][img]https://lab-vole.cz/Signature/Sabotdefer.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very good
1600+ WN8
72% (218 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1556
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1845
(21449 Bitev)
WN8 Tier VI
1884
(2625 Bitev)
WN8 Tier VII
1861
(4107 Bitev)
WN8 Tier VIII
1846
(6078 Bitev)
WN8 Tier IX
1783
(5385 Bitev)
WN8 Tier X
1892
(3254 Bitev)

Tanky (316)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Carro d'assalto P.88712518194845.83%2017.7
Renault UE 573375478875.0%1643.7
BT-7492215450.0%145.6
53TP Markowskiego813827026850.0%1570.1
T348152572190550.5%2054.4
Object 2579178671412451.61%2034.5
Vz. 64 Blesk89596123333.33%1520.1
Bat.-Châtillon 12 t87667225251.92%1561.4
Jagdpanzer E 10010233963169747.63%1985.5
T54E19154167213543.7%1282.9
WZ-111 model 1-49184661329655.74%2098.0
Caernarvon8150083115554.19%2046.5
Jagdtiger9175057045349.01%1680.7
O-I69037062475.0%1730.5
Type 95 Heavy41363081050.0%291.9
Valentine AT4244393250.0%608.7
MS-1160124425.0%58.7
BZ-58715289812065.0%2777.8
Comet710416719652.08%2094.1
AT 255325933850.0%1411.4
Excelsior5563908250.0%1209.2
T-34570046210859.26%2647.4
Type 91 Heavy3199363966.67%747.8
T2165417112564.0%1940.0
SU-122-447132162523653.39%2189.3
Centurion Mk. I8142164213453.73%2105.5
AMX 30 1er prototype912164782552.0%1090.0
IS-38168061421151.66%2223.5
T-6021081371233.33%255.0
Strv 7468576251963.16%1754.5
T328153372813562.96%2238.1
Type 89 I-Go/Chi-Ro21142381100.0%503.5
Ferdinand8153267232454.01%1846.5
AMX AC mle. 46711566618742.53%1933.9
Wespe3230192250.0%835.7
Pz.Kpfw. T 1533414521361.54%1877.7
IS-M8151474411552.17%1900.6
VK 75.01 (K)8147173111444.74%1722.6
Progetto C50 mod. 66913747436150.82%1275.5
T3766144631250.0%1691.0
Aufklärungspanzer Panther785969210160.4%2500.1
T28819388391338.46%2076.7
S-5178283333342.42%893.1
Pz.Kpfw. III Ausf. E3721403237.5%2.8
P.43 bis67865285950.85%1593.2
T-80424515830.0%849.1
T6755734684148.78%1401.3
Hotchkiss H3521001311338.46%239.3
M15/423248447875.0%843.9
AMX 50 1008105857527948.03%1190.7
IS-71015745864639.13%1018.9
Object 703 Version II813287614334.88%1221.3
P.43 ter710926165451.85%1874.5
Grant43212692458.33%1093.0
Strv fm/211423610.0%0.0
FV2078102746428452.82%1367.7
Löwe8152972646248.05%2128.0
VK 45.02 (P) Ausf. B9198575732255.59%2273.0
D126134875.0%261.0
T-34-28122968514447.92%1945.9
T-43710405768151.85%1798.4
AEC Armoured Car55203052240.91%1057.6
BDR G1 B521628811939.5%149.0
Object 416815967942944.83%2008.3
Spähpanzer Ru 251910295664755.32%1603.6
SU-182135221771.43%862.9
ST-II10202210261764.71%1929.4
Type 97 Chi-Ha3272188333.33%740.4
Pz.Kpfw. S35 739 (f)34365195749.12%1471.4
MKA287475720.0%3241.9
Bat.-Châtillon 25 t AP916877504445.45%1652.6
SU-2633582431838.89%1100.4
T71 DA764250813345.86%1257.7
Leo712037285853.45%2207.1
ST-I9182470024958.63%2094.2
Panzerjäger I2136160540.0%280.9
Pz.Kpfw. II249961330.77%1.7
KV-155535188661.63%1389.5
G.W. Panther7140660420346.8%2219.3
VK 16.02 Leopard515334317648.86%338.0
S35 CA56054162634.62%1275.3
M22203281560.0%1174.8
T2 Medium Tank214191250.0%82.7
Mitsu 1085610484850.0%968.0
4TP13495251100.0%2603.7
TNH 105/1000810876579142.86%1214.5
Lorraine 40 t8157077211352.21%2016.8
M2 Medium Tank31022082748.15%200.9
Pz.Kpfw. VII1019936354742.55%1371.6
B141112375541.82%64.1
Super Conqueror102030577837.5%1456.5
Emil I814967998950.56%1734.7
Type T-3454924943745.95%1407.2
Hummel6111344123047.39%2117.4
Kolohousenka1331651100.0%261.0
VK 45.02 (P) Ausf. A8163385412156.2%2561.6
AMX M4 mle. 519197272211449.12%1858.4
BT-7 artillery32933241233.33%1027.7
Object 430916095677439.19%1456.0
E 50 Ausf. M10197857013046.15%1713.2
Panther/M10788563317848.31%1442.3
Yong Bing916727544240.48%1392.3
T-34-2G FT713137364841.67%2130.9
AT 779385645658.93%1241.1
SU-152710756205945.76%1415.6
Emil II91283740650.0%992.2
AMX AC mle. 48810575646058.33%1201.9
L6/402223584666.67%932.3
FV38059135446817440.23%1327.4
Type 68918038842152.38%1471.0
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286995881100.0%261.0
LT vz. 35264134333.33%36.7
Coccodrillo1022997942450.0%1739.2
T95919458668851.14%1633.8
KV-1379506436160.66%1806.7
Tiger I7120974310255.88%1707.9
Renault FT 75 BS24444421100.0%3819.3
FV4005 Stage II1019887983363.64%1566.2
Progetto CC55 mod. 54813447417247.22%1467.0
SU-100610077042762.96%2085.0
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4793113253.13%120.5
T110E41027109981872.22%2507.7
IS-2-II815868614450.0%1969.4
Škoda T 2455354493754.05%1655.2
Type 4 Heavy9164677310046.0%1520.4
VK 30.02 (M)610526422030.0%2208.1
Type 62770363862048.87%1649.9
BZT-70102366769944.44%1352.3
E 10010229465458151.46%2157.2
AMX 4043505292759.26%1671.6
14TP42834011154.55%996.6
Sturmpanzer II43743034250.0%1403.2
T110E51017166144953.06%1250.4
Valentine II402601100.0%261.0
45TP Habicha714137484266.67%2639.4
T3 HMC22872101450.0%1273.7
Object 7059176160113851.45%1828.9
Type 57815088744656.52%1807.9
AT-12147179742.86%360.5
T-448114062013650.0%1597.5
Black Prince7117080111557.39%1971.1
Lorraine 39L AM3183131728.57%395.9
Škoda T 1776078061154.55%1319.8
UDES 16919948182240.91%1980.0
T1456296557648.68%1508.5
VK 30.01 (H)57846587163.38%2429.9
KV-48140079520754.59%1913.7
Bishop56635472572.0%1746.1
M754445914168.29%2259.7
A-2052212561040.0%512.6
Somua SAu 4042893161650.0%741.5
LPT-67 Šelma912527079544.21%1798.1
ISU-1528148870014250.7%1509.8
M24 Chaffee54725503964.1%1957.8
TOG II*67914382157.14%1488.2
Object 705A1020895906841.18%1563.7
P.44 Pantera811516716653.03%1575.8
Tiger 1316108258411453.51%2045.9
L-6021074611100.0%600.2
IS7142670313159.54%2428.4
SU-100Y610167159856.12%2307.0
Strv m/3823388301100.0%1843.8
T25 AT712769081984.21%2014.3
T57 Heavy1019947712948.28%1387.0
M5A1 Stuart43364833764.86%1416.6
G.Pz. Mk. VI (e)23974520.0%1.5
Marder II3237144633.33%484.3
LT vz. 383215299666.67%985.2
AMX M4 mle. 5410218977110950.46%1741.7
Vickers Medium Mk. II21612231163.64%861.9
Renault FT134145757.14%146.9
Pz.Kpfw. IV Ausf. H557540722548.89%1708.5
Pz.Kpfw. I201510.0%0.0
T-34-1711057957458.11%2227.1
Pz.Kpfw. II Luchs4902022347.83%133.7
Crusader 5.5-in. SP796742315846.2%1542.6
25TP KSUST II53973594055.0%890.4
Maus10204659938047.11%1702.1
T-15069927854965.31%2112.0
Conqueror9204585022256.76%2206.0
Panther II8135978511055.45%2038.5
Tiger II8135877418656.99%1793.9
Vz. 44-1712728483265.63%2250.1
Valiant51040910366.67%3015.2
SU-8556173725058.0%1672.6
E 509190266819952.26%2213.6
VK 28.01649156724151.87%1562.5
Valentine32662912751.85%996.9
Object 7049195668813949.64%1614.6
50TP Tyszkiewicza915216659840.82%1260.3
T56 GMC3851351353.85%137.9
Vz. 71 Tesák1012427803351.52%1563.3
7TP22052461100.0%837.2
Sturmpanzer I Bison3841812356.52%180.9
T1 Heavy566258714254.23%1590.0
Type 2597 Chi-Ha3205364250.0%697.5
60G FT58475781553.33%1977.8
Dicker Max68094662842.86%1558.7
STG Guard810747571250.0%1415.0
Cruiser Mk. IV43364802347.83%1120.1
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger8153772837051.89%2261.6
Pz.Kpfw. B2 740 (f)456162819273.96%1975.8
T698117062611452.63%1602.4
T28 Concept711685733647.22%1895.4
105 leFH18B255973614546.67%1112.6
AMX 50 B10216864441747.0%1949.5
WZ-111-1G FT811696023246.88%1153.4
Ares 75815919261353.85%2335.2
KV-85611706967048.57%2604.3
M4A1 Revalorisé814026084348.84%1952.8
Pz.Kpfw. 35 (t)2811521050.0%267.0
Pz.Kpfw. III Ausf. J4941741921.05%2.0
T297163873013664.71%2849.4
IS-27141683417552.57%2394.1
E 759189480820248.51%2017.3
T-463173225771.43%806.6
G.W. Tiger9136843136447.25%1284.0
StuG IV5482306837.5%1127.2
T-262713031100.0%365.5
AMX ELC bis54896434353.49%1931.4
VK 168.01 Mauerbrecher873420250.0%122.5
Fiat 30001302611100.0%261.0
T-103811365956841.18%1085.2
BT-22751371266.67%337.2
AMX 383146455666.67%504.2
SU-76M42211621650.0%490.0
LTP33165401100.0%1652.0
AMX 13 7577416979353.76%1630.3
1131020215734948.98%1912.0
Churchill I56976093759.46%1638.7
P26/4044365501764.71%1498.0
Centurion Mk. 7/19170958919250.52%1866.5
AT 15814898025846.55%1930.8
Churchill VII684970910064.0%1958.0
Pz.Kpfw. IV Schmalturm69237003265.63%1973.3
Cromwell68817855952.54%2398.2
Semovente M4155804562437.5%1307.4
Cruiser Mk. III3310508475.0%1878.3
Pz.Kpfw. II Ausf. D224444410.0%1179.0
KV-26102557343953.76%2110.3
FV304610616737363.01%2576.8
WZ-1209153854325248.41%1724.0
AMX 50 1209174370527548.0%1895.3
ST vz. 3942992771361.54%998.9
M8A142192343745.95%407.2
IS-410207654417045.29%1675.9
AMX 105 AM mle. 4744203303551.43%1760.1
ARL V3968604912055.0%1679.9
T-50-26590423650.0%1455.8
Super Hellcat757031710.0%480.6
Grille57474489152.75%2074.0
O-Ni710366996544.62%1377.0
A-447185012181883.33%3638.9
T-109169867514551.72%1910.5
IS-3-II9195890610850.0%1882.6
SMV CC-67810897212250.0%1171.0
T1 Cunningham1192202250.0%1031.9
M10 Wolverine5727453837.5%1656.7
Type 4 Ju-To714758533046.67%1909.2
Strv m/40L3236405580.0%978.5
O-I Experimental58015752962.07%1877.3
Churchill III543258814045.0%816.5
AMX 13 105 AM mle. 5054203452556.0%788.6
M4A1 Sherman55064982259.09%1546.6
M3 Lee43443644247.62%1388.6
Pz.Kpfw. III/IV55055267762.34%1744.5
ARL 44649647916944.97%762.3
Archer55613343452.94%1347.9
Type 3 Chi-Nu Kai55153632937.93%1282.8
Pz.Kpfw. 38 (t)31283262250.0%320.7
Type 3 Ju-Nu613678911758.82%2447.7
T20713038871957.89%2062.6
D23722063336.36%8.3
SMV CC-56713518634163.41%2172.5
P.4354815062365.22%1669.9
FV215b10227263026952.04%2279.6
Tiger (P)7121276329353.24%1895.1
WZ-131G FT69865964341.86%1758.6
Panther710627655662.5%2020.7
O-Ho810727492948.28%1158.5
Leichttraktor1341321540.0%0.0
AMX M4 mle. 45774753122844.74%914.6
Lago42804201353.85%899.7
T-4521438610.0%403.0
Type 58686276112665.87%2230.7
Tiger-Maus917378234348.84%1352.1
Stuart I-IV32872701747.06%1223.4
T1E62734361100.0%338.7
Semovente M43 Bassotto68806373158.06%1659.0
Sherman III55833693450.0%1738.1
1108142578215354.9%1903.0
M18 Hellcat69086277954.43%1896.6
AMX 65 t8108248412346.34%1197.9
Tortoise916767425255.77%1463.0
Strv m/4253763212737.04%725.1
T25/278986136055.0%1345.6
40TP Habicha66664384847.92%1294.6
AT 869185328853.41%2087.0
M1039172559523947.7%1883.0
Rinoceronte1017967263154.84%1325.3
FV215b (183)1019736873246.88%1317.3
Light Mk. VIC201510.0%0.0
Crusader64944822748.15%1718.2
T-7032683131163.64%1234.5
60TP Lewandowskiego101675541825.0%1024.2
AMX 12 t65556234247.62%1443.3
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4199216966.67%503.2
VK 30.01 (P)672649313047.69%1424.0
10TP3181180666.67%796.5
Kame914117571764.71%1252.8
Chi-Ni2199231425.0%870.4
UDES 14 Alt 5813537975658.93%1981.9
Renault FT AC283105520.0%72.7
M668916915856.9%1743.2
AMX 13 90997654020845.19%1584.8
43 M. Toldi III3169180540.0%664.1

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved