WN8
1922
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
53.33%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
50198
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 50198 0 0 0 0
Průměrný Tier 8.45 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 53.33% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.09 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1603.74 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.66 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 590.41 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1922 0 0 0 (+1) 0 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 1 0 0 1
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 100.0% 0.0% 0.0% 100.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1643 0 0 1643.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 929 0 0 929.0
Průměrně střel 15.0 0.0 0.0 15.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 13 33 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.62
Winrate 0.0% 23.08% 33.33% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.08 0.36 0.0
Udělené poškození 0 1243 903 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 3.42 0.0
Průměrně zkušeností 0 306 302 0.0
Průměrně střel 0.0 7.0 8.0 0.0
(WG Player ID: 594818791)
Načteno za 0.49s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 20:33:53 - 16.10.2026 2:11:25)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/SAO33.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=SAO33][img]https://lab-vole.cz/Signature/SAO33.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Great
1900+ WN8
4% (22 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
961
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1929
(47074 Bitev)
WN8 Tier VI
1866
(4395 Bitev)
WN8 Tier VII
1858
(4958 Bitev)
WN8 Tier VIII
1899
(8939 Bitev)
WN8 Tier IX
1870
(8570 Bitev)
WN8 Tier X
2001
(20035 Bitev)

Tanky (252)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
FCM 362104158540.0%209.4
Excalibur61332482333.33%2262.8
Caernarvon814227214261.9%1947.3
Vickers Medium Mk. I164101540.0%88.4
Ikv 65 Alt II675139513854.35%1423.0
SU-867694475657.14%1127.6
T-50539039110449.04%1585.4
Charioteer8160455159448.99%2023.1
Object 26110125452712453.23%1068.9
StuG IV5292162333.33%392.0
VK 45.02 (P) Ausf. A8128051110149.5%1572.7
UDES 15/1610227864542248.1%1969.5
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3320311862.5%1249.2
Char de transition61225711966.67%2640.0
P.43 bis69226445369.81%2152.4
IS-38143759780156.3%1867.2
M5A1 Stuart44634437265.28%2412.2
AMX 13 F3 AM67764136543.08%1050.4
T-150683246725853.49%1613.4
M3 Stuart31262182157.14%425.5
Hotchkiss EBR770550911855.08%1661.2
TKS z n.k.m. 20 mm216011810.0%659.0
T1 Cunningham1103149540.0%415.1
FV38059139948280452.36%1438.2
SU-543302325442.59%698.4
Pz.Kpfw. IV Ausf. F25101954010.0%2541.1
Sturer Emil782641422349.78%1033.1
Birch Gun42902373658.33%1227.3
59-1666594906459.38%2342.5
Ares 75814857021050.0%1916.3
Pz.Kpfw. III Ausf. E32312852875.0%859.5
T-293393337955.56%1623.6
Strv m/4254783734660.87%1531.2
M14/412346357540.0%1647.0
121B10240973033151.36%2203.7
AMX 50 100811286187842.31%1105.5
P.43 ter711166477953.16%2068.4
Sexton II32301812650.0%950.1
Strv fm/2111824472466.67%1244.3
Pz.Sfl. IVc554630314047.86%1225.0
VK 45.02 (P) Ausf. B9173271431852.83%1805.1
Matilda445533310853.7%1443.1
G.Pz. Mk. VI (e)273121966.67%429.9
KV-85689248744657.62%1816.3
Strv 103B102347603158853.65%1984.5
T-43789047916550.91%1537.2
Škoda T 25682052477758.94%2075.3
Super Conqueror10220368351048.63%1716.9
Spähpanzer SP I C7977566113454.06%2428.0
Spähpanzer Ru 25191084595169454.07%1945.3
SU-1823104461100.0%2585.2
T-34-2G FT711265865038.0%1463.7
Type 97 Chi-Ha301262100.0%261.0
Strv 103-09199152935448.59%1988.6
SU-2631631422050.0%343.1
Škoda T 1779496684365.12%2432.2
LPT-67 Šelma9139269230953.72%2419.8
Pz.Kpfw. II2992122070.0%439.0
KV-156315006066.67%1502.0
G.W. Panther71105471104555.69%1697.3
VK 16.02 Leopard51482956656.06%375.2
KV-1S66284555250.0%1188.6
Chrysler K GF8134178118456.52%1676.7
T-54 ltwt.913417186053.33%2412.7
T-100 LT1013055913650.0%1510.3
AMX 50 Foch (155)10230264055053.82%1815.9
M5 Stuart41362983158.06%297.1
Pz.Sfl. IC4350342366.67%994.5
Pz.Kpfw. VII101895550944.44%1344.9
Object 2601020607787861.54%1605.4
Emil I81619817540.0%1775.2
Type T-34552139110161.39%1586.3
Hummel677337410556.19%1162.5
Kolohousenka168109425.0%83.3
MS-111312251560.0%688.5
AMX M4 mle. 519227985411958.82%2343.4
BT-7 artillery331520220.0%1101.0
Object 27710196768418053.89%1770.0
Leopard 120 Verbessert11234366512446.77%1879.1
Object 430918966006547.69%1722.1
E 50 Ausf. M102358688285354.71%2225.5
Vickers Medium Mk. III31951692128.57%567.1
M4A3(76)W Sherman611447141353.85%1878.6
Panhard AMD 178B64333738040.0%1204.0
M15/423305383785.71%1066.0
Lago43803592065.0%1502.2
Vz. 64 Blesk8100771018662.37%2076.1
Centurion Action X10213265519251.04%1790.7
Durchbruchswagen 241952103351.52%440.5
Centurion Mk. I814177945550.91%2132.6
Strv 7469755635060.0%2285.4
LTG78646341936.84%1672.3
SU-122A53532314746.81%689.2
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286584370450.0%1442.4
LT vz. 352150174560.0%627.9
Marder 38T43872625352.83%935.8
KV-1376315665350.94%1050.0
WZ-132A989446111747.86%1122.0
Object 432U1120248123542.86%1615.2
Sherman Firefly68886885550.91%2040.5
FV4005 Stage II102183557101050.4%1875.3
SU-14-1788950711150.45%1275.8
SU-100615410510.0%0.0
Object 140102064629157653.55%1889.6
Rhm.-Borsig Waffenträger81720528140552.03%2016.8
Pz.Sfl. IVb44123297353.42%1618.3
Škoda T 2456074365563.64%2316.7
Grille 15102371565254451.93%2012.7
VK 30.02 (M)657946510153.47%1102.2
Black Prince710216109161.54%1572.6
Panhard EBR 10510132359770251.57%1748.3
Object 430U10218170685254.34%1886.9
Marder II32012611275.0%687.1
Waffenträger auf Pz. IV9150544236746.05%1233.0
Wespe31982641861.11%751.3
AT-12991371346.15%197.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. D42892863450.0%839.8
T-4481293589121654.69%2031.2
Pz.Kpfw. 35 (t)25072825.0%0.0
T 55A9175868250155.69%1944.3
UDES 16913486467936.71%1064.9
Patton the Tank919057533250.0%2132.7
VK 30.01 (H)54123266749.25%950.4
Konštrukta T-34/100797549810755.14%1661.4
TVP T 50/51102435683218554.51%2364.3
M754263832951.72%1643.5
Windhund815317841963.16%1902.5
Strv m/40L31762422240.91%432.6
FV4004 Conway9191051719645.41%1969.7
M24E2 Super Chaffee67697104862.5%2754.5
T8031125037481850.0%1447.7
FV4202815289007050.0%2347.2
Tiger 131688352930852.6%1563.8
IS773941914150.35%936.8
Škoda T 509225770280255.99%2636.0
TS-58167279771055.77%2024.7
Strv m/382113384366.67%479.9
Vz. 5510229969620954.07%1747.1
T26E5 Patriot812267567349.32%1424.3
Renault NC-311297710.0%3.1
T110E510230674849454.66%1954.3
LT vz. 3833243701070.0%1735.3
MT-2565715097441.89%1764.0
Vickers Medium Mk. II2141138812.5%479.4
Leopard 110227463881051.36%2027.5
Renault FT1158292837.5%883.4
Pz.Kpfw. IV Ausf. H570646920057.5%2319.1
Leopard Prototyp A916476469156.04%1613.1
FV230 Canopener1024875891338.46%1710.8
Crusader 5.5-in. SP776836110856.48%1223.6
Conqueror9187569526451.89%1947.2
Panther II8119553019854.55%1761.9
Pz.Kpfw. II Luchs428233719351.3%1097.7
TVP VTU Koncept8119361817254.07%1724.6
SU-8559365641050.0%2814.7
E 5091885631107255.6%2007.7
TNH 105/1000813106682040.0%1524.6
AMX 4042773062864.29%1114.0
Ikv 10351972442045.0%268.9
Vz. 71 Tesák1017387397447.3%2283.2
T-34-85699156650957.96%2348.2
P.44 Pantera8162272925755.64%2519.3
T-50-2664254913758.39%2173.8
Panhard EBR 90984556419952.76%1421.7
Leichttraktor1981441050.0%320.3
Pvlvv fm/4221385532100.0%577.6
T28 Concept7112553520058.0%1850.8
Ho-Ri 31019876573946.15%1192.6
AMX 50 B10227660410148.51%1883.1
G.W. Tiger (P)8101340713643.38%1169.2
Panzerjäger I2263208850.0%1023.7
MTLS-1G143397010.0%0.0
T26E3 Eagle 776754831100.0%831.8
Object 252U81054635540.0%793.7
Object 777 Version II917876771747.06%1745.9
T29712867775763.16%1704.8
Cobra914204661421.43%1028.6
T-4632342564148.78%1101.7
T-26284194560.0%341.5
AMX ELC bis55024286453.13%2258.4
Covenanter51652293933.33%297.1
Fiat 300011913551100.0%1102.6
T-34 shielded55604602657.69%1463.0
AMX 383182319450.0%475.7
IS-710194860373753.19%1697.9
AMX 13 75781953318157.46%2062.1
WZ-131797558822155.2%2516.1
Ho-Ri 1921459091060.0%1889.5
Churchill I565541517752.54%1508.9
P26/4045294962568.0%2008.7
WZ-132897157048756.67%1959.6
AT 15815268325257.69%1932.2
Churchill VII67584489159.34%1460.6
Cromwell611778382277.27%3107.5
Cruiser Mk. III31462081070.0%709.5
KV-1SA51231928250.0%3917.8
FV304667032620449.02%1273.4
Ikv 90 Typ B790258712849.22%1402.9
AMX 50 120921398006857.35%2440.6
ST vz. 3943623312356.52%1308.3
UDES 038159067617252.33%2250.6
VK 28.01634038311546.09%838.5
T-549134254855850.0%1396.0
Renault Otsu156128250.0%71.2
4TP12414831100.0%1610.0
Super Hellcat722631810.0%23.7
Grille561430913452.24%1397.3
GSOR the TANK91313500650.0%1089.9
Pz.Kpfw. I2681762157.14%211.2
T92871965836750.68%1523.3
T-109102148117745.76%812.8
M2 Light22333512268.18%1283.4
KV-379585574355.81%1297.7
Loyd Gun Carriage2248198757.14%2118.8
Ikv 723398289450.0%1347.9
T-2843683193863.16%1327.2
FV2078120241542649.53%1645.6
Grant43573611758.82%1288.8
LTTB87305115834.48%1161.5
TNH T Vz. 519197673318253.3%1875.5
P.4354903594650.0%1409.4
Rheinmetall Panzerwagen1013286338759.77%1687.7
Tiger (P)7116460124949.0%1719.1
Panther7103659626654.51%1873.2
AMX 13 (FL 11)5134081910.0%5015.5
AE Phase I923268755360.38%2433.1
SU-14-2812475914955.1%1416.4
Progetto M40 mod. 6510237072395254.1%2213.3
VK 100.01 (P)8127168612552.0%1367.6
T-4522283086253.23%1327.7
Type 5868495175062.0%2029.8
ELC EVEN 90883376661754.13%1850.7
Sherman III56024865158.82%2019.7
Tortoise920688592955.17%1719.7
Object 2839805926580.0%774.7
Challenger7135964812454.84%2377.5
Pz.Kpfw. II Ausf. G31502881952.63%504.8
Nashorn687643919551.28%1561.4
M46 Patton92504829887.5%3235.9
AMX 12 t682854623462.82%3296.2
Conqueror Gun Carriage10159343641548.92%1494.0
null0201449620745.89%0.0
WZ-132-110153062336248.07%1836.4
Cruiser Mk. IV4185325475.0%639.6
Chimera8163872613347.37%1712.0
Chi-Ni2126263850.0%518.6
UDES 14 Alt 58127068711654.31%1759.2
Stuart I-IV3214241728.57%730.6
B.U.G.I.68416423348.48%1558.8
AMX ELC 9016100610452100.0%3680.7
VK 30.01 (P)68134844358.14%1478.0
43 M. Toldi III32343882100.0%1384.5

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved