eu Hráč Rost_1987


WN8
1560
Recent WN8
1896
(1093 Bitev)
Winrate
51.69%
Recent WR
55.17%
(1093 Bitev)
Bitev
62391
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 62391 128 128 650 1093
Průměrný Tier 8.34 9.27 9.27 9.56 9.6
Winrate 51.69% 46.88% 46.88% 55.08% 55.17%
Tanků odhaleno 1.27 1.14 1.14 0.89 0.89
Udělené poškození 1425.62 2148 2148.34 2208.87 2178.41
Obrana základny 0.48 0 0.09 0.18 0.12
Průměrně zkušeností 607.41 927 927.0 929.0 919.0
WN8 1560 1790 (+1) 1715 (+1) 1950 (+6) 1896 (+9)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 230 0 15 0
Průměrný Tier 10 8 6 9.76
Winrate 52.17% 0.0% 53.33% 0.0%
Tanků odhaleno 1.02 0.0 1.4 0.0
Udělené poškození 1845 0 692 0.0
Obrana základny 4.57 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 823 0 354 0.0
Průměrně střel 6.9 0.0 7.47 0.0
(WG Player ID: 625172111)
Načteno za 0.87s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 16:34:33 - 17.10.2026 1:27:13)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
BZ-79110010.0%0.0
Jagdpanzer E 90921615771.43%1973.0
AMX 50 Foch B1014951425.0%785.0
FV4005 Stage II101385010.0%780.0
Vz. 63P112664142556.0%1748.0
Rheinmetall Skorpion G80010.0%0.0
Durendal10207021118.18%1220.0
Gorilla1124181425.0%1113.0
Ares 90 C11865030.0%316.0
Pz.Kpfw. 5582230305554.55%2379.0
FV225 Collector913883837.5%789.0
Black Rock111292020.0%461.0
M-VII-Y9217722100.0%1806.0
Jagdpanzer E 1001025172450.0%1807.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Rost_1987.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Rost_1987][img]https://lab-vole.cz/Signature/Rost_1987.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 8432 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
88% (310 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1728
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1545
(57956 Bitev)
WN8 Tier VI
1516
(7508 Bitev)
WN8 Tier VII
1519
(4265 Bitev)
WN8 Tier VIII
1555
(12995 Bitev)
WN8 Tier IX
1487
(10680 Bitev)
WN8 Tier X
1560
(20256 Bitev)

Tanky (295)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panther II811286967550.67%1393.3
T25 AT79726323545.71%1250.1
Caernarvon8158511691291.67%2087.2
53TP Markowskiego810207065853.45%1060.3
P.43 ter77456507050.0%1069.7
Ikv 65 Alt II684042012150.41%1773.1
SU-8668831514951.68%1015.7
T80311251496821954.34%1785.7
AS-XX 40 t11201574413742.34%1465.0
M-II-Y78026773259.38%966.9
Charioteer811886546640.91%1184.7
Object 26110136451076449.21%1182.2
T54E1917397526243.55%1495.1
BDR G1 B542530611352.21%754.6
StuG IV5394226250.0%859.4
O-I610506901952.63%1874.6
Valentine AT41971777143.66%368.0
MS-11511061656.25%140.5
XM57818599348564.71%1868.2
SMV CC-56711296954148.78%1557.1
VK 36.01 (H)613919261361.54%2965.9
T110E410290691314458.33%2267.7
TNH T Vz. 51916867674245.24%1394.6
AMX M4 mle. 541023408829450.0%1803.0
FV304665832790248.89%1224.2
IS-381132489120949.46%1261.2
T-602301271369.23%235.4
T32817659282339.13%1958.7
M3 Stuart3691688047.5%74.9
Jagdpanther7191910001145.45%3825.2
AMX 13 10510140945429745.45%1644.5
AMX AC mle. 4679066753754.05%1414.8
Lorraine 50 t92070940250.0%2364.3
T1 Cunningham1671331931.58%152.7
AE Phase I9648509333.33%237.7
Löwe862618220.0%360.3
Vickers Medium Mk. II2811021338.46%141.2
Ferdinand812477288155.56%1292.1
SU-542612029252.17%543.8
Progetto C50 mod. 66915368016150.82%1431.7
Sexton II31281195040.0%305.8
Manticore1081866224043.33%783.8
GSR 3301 Setter75196234443.18%1143.7
T28811257724557.78%1207.2
BZ-58-29860830560.0%678.4
45TP Habicha712779542479.17%2146.3
Renault FT161901241.67%98.9
Type 5 Heavy1025909005048.0%1837.9
T-80414719022449.11%395.8
T6752882559045.56%445.6
Hotchkiss H3521512141100.0%817.4
UDES 15/1610182879816056.88%1441.9
AMX 50 1008128750386853.69%1514.7
IS-7101713554104048.46%1344.1
Char Futur 49172780210149.5%1548.2
Bat.-Châtillon 25 t101860592258449.57%1669.7
SU-85B42902023537.14%592.0
Crusader63595983167.74%1195.8
Pawlack Tank6724676862.5%1189.6
FV229 Contender918348494254.76%1563.2
Pz.Sfl. IVc53822736549.23%762.5
M-VI-Y9121076011952.1%1109.8
Ashigaru1022468083951.28%1619.7
Sturer Emil791442929354.61%1375.3
Jagdpanzer IV611117801361.54%2340.9
Challenger710846764847.92%1566.9
T-43759839716844.64%791.4
Type 2597 Chi-Ha32212561573.33%911.6
Carro da Combattimento 45 t1019997264040.0%1370.4
E 50 Ausf. M10183376639351.65%1478.6
M2 Light2131231442.86%25.6
Type 97 Chi-Ha32222491963.16%799.9
Bat.-Châtillon 25 t AP9160752625552.94%1877.1
SU-2631231352254.55%237.9
Jagdtiger911647651163.64%933.8
Leo718861227366.67%5017.7
ST-I9165485017455.17%1518.4
BZ-7911282193653548.04%1859.0
Jagdpanzer E 909216792791360.68%2017.1
Ares 85918589016946.38%1869.3
S35 CA56004702259.09%1247.4
LTP3424410.0%0.0
M-V-Y10160574214146.81%1058.4
T2 Medium Tank260991844.44%78.7
Prototipo Standard B9151277916852.38%1458.4
TNH 105/1000813437613951.28%1719.7
M5 Stuart4161162025.0%0.0
MTLS-1G143335317850.0%1470.3
M2 Medium Tank31701712638.46%438.3
FV230 Canopener10212986718252.75%1510.0
B142162246546.15%442.9
Super Conqueror10236592127853.96%1896.7
IS-410225788724150.21%1726.4
T-109100548152348.18%817.0
XM551 Sheridan101733746450.0%2156.0
LHMTV86756664548.89%1131.4
Vickers Medium Mk. I1741301942.11%169.1
212A9133639443849.09%1191.9
Object 4309159357031455.1%1637.1
Vickers Medium Mk. III3971571250.0%198.8
60TP Lewandowskiego10201776712744.88%1397.0
Ares 75814949648862.5%2258.4
DBV-1521023458145957.63%1677.3
AMX 50 Foch B102437890108356.79%1980.7
Centurion Action X10187386910860.19%1673.0
Centurion Mk. I810716464238.1%1131.0
AMX AC mle. 48812857006845.59%1348.7
SU-122A54152659250.0%884.6
Marder 38T42782225547.27%580.3
T95917158952860.71%1506.8
FV4201 Chieftain Proto916328245446.3%1502.1
Tiger I7176210275761.4%2788.9
O-Ho8212710193452.94%2578.4
Object 705A10135172314746.94%862.5
FV4005 Stage II101620631128346.38%1170.2
40TP Habicha610857212454.17%2220.7
SU-14-1789735240248.01%1343.4
SU-100668938211553.04%1221.4
Object 14010161457619648.98%1260.8
Rhm.-Borsig Waffenträger81577534347553.24%1866.1
Vz. 63P11263894116251.85%1841.2
Progetto CC55 mod. 54813937504045.0%1548.2
Grille 15102049589191349.66%1563.4
VK 30.02 (M)67375994845.83%1352.0
Type 4 Heavy919249157855.13%1876.0
Black Prince710178451050.0%1516.0
Rheinmetall Skorpion G81393759261251.8%1542.0
Bishop535724114055.71%748.5
50TP Tyszkiewicza914487063641.67%1076.5
VK 30.02 (D)78947345752.63%1404.5
Marder II31981952556.0%558.3
Waffenträger auf Pz. IV9186752732352.32%1819.6
T3 HMC2142186757.14%559.1
M4A2E4 Sherman51462901154.55%272.3
SDP wz 66 Grom811526727748.05%1028.1
AT-1201421100.0%261.0
BZ-751020348765655.36%1539.2
T-44897451242348.23%1273.4
T57 Heavy10204276223146.75%1490.3
BT-7 artillery33444312100.0%1560.1
T 55A9134053112646.83%1300.3
UDES 16915018157656.58%1415.2
VK 30.01 (H)5533539560.0%1405.8
KV-489137066460.94%1014.5
Konštrukta T-34/10077716295048.0%1101.4
TVP T 50/51101733752102048.43%1397.9
FV224 Chopper7156910782263.64%2492.7
Pz.Kpfw. II201421100.0%261.0
T-2842261907146.48%535.0
FV4004 Conway915576797147.89%1283.1
T-4521452281266.67%760.3
KV-1537929614455.56%707.9
Tiger 13167234289246.74%1086.4
Durendal10213781619550.26%1563.0
IS788453026548.3%1158.0
Škoda T 50916647949052.22%1597.0
T28 Prototype8204410012254.55%2712.9
Object 430U10175970436146.81%1363.0
Vz. 5510220585822254.05%1734.0
T26E5 Patriot8105877567648.37%1200.1
H3922508994850.0%2034.2
T110E51024059108349.4%1880.5
Object 705910356705947.46%786.1
T309237510194868.75%2334.3
IS-M8104371110954.13%1254.9
Leopard 110190774463848.59%1513.0
FV227 Conceiver814398513357.58%1809.2
KR-11127099877451.35%1939.2
Gorilla11276491148053.75%1938.0
Crusader 5.5-in. SP75714372544.0%692.0
25TP KSUST II56487741100.0%1463.9
Maus1022409616053.33%1626.4
T-15067356841258.33%1196.3
Conqueror9238710412653.85%2474.6
Type 97 Te-Ke2541701100.0%261.0
TVP VTU Koncept810537207251.39%1379.7
Taschenratte112797104017349.71%1739.8
SU-8555273028453.57%1343.3
E 50915297993852.63%1331.3
T110E310203980439655.05%1470.7
Type 1 Chi-He42282571369.23%765.0
Ikv 10354403173348.48%1053.9
TS-548116544530.0%893.6
T-34-856750473431355.74%1661.5
P.44 Pantera8102464015241.45%1119.2
T-50-268024931100.0%2691.6
IS-6839617310.0%115.6
ARL V396579497850.0%981.1
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger81165497333.33%1054.5
Ares 90 C11203086823049.13%1392.9
Fauteur1125559329847.96%1667.5
Leichttraktor128136757.14%147.8
AMX 50 B102038556172748.58%1753.6
T69811937706555.38%1473.8
KV-85668541070553.48%1209.9
Renault NC-31170163450.0%209.9
T49992550749152.34%1304.7
Object 777 Version II911956921637.5%760.0
T297173410721163.64%3067.0
Cobra9161079067750.66%1503.0
P.43 bis69376996254.84%1956.1
T-463791394153.66%193.1
T-262771213151.61%222.7
AMX ELC bis52193006660.61%662.2
Ares 9010213688236051.67%1752.6
T28 Concept799446111752.99%1538.3
BT-22551161145.45%47.8
T-2931338810.0%207.0
SU-76M41821723641.67%289.5
GSOR 3301 AVR FS96617228754.02%899.7
Pz.Kpfw. T 15351125333.33%0.0
AMX 13 75749343126755.43%970.6
M41 Walker Bulldog883651372052.36%1623.7
SMV CC-64 Vipera8162586712953.49%1790.0
Leox9193486118454.89%1741.2
Centurion Mk. 7/1913357386845.59%1133.2
Churchill VII610248701668.75%1966.3
D1240981136.36%0.4
Cromwell610788472055.0%2700.7
AMX M4 mle. 519249510872560.0%2733.7
Pz.Kpfw. II Ausf. D2323110.0%0.0
Vickers Mk. E Type B22702361330.77%1248.4
Turtle Mk. I8157291115451.3%1608.5
Pz.Kpfw. 558216711247858.97%2350.3
Ikv 90 Typ B793744411952.1%1388.1
Kunze Panzer913987609651.04%1301.3
AMX 50 1209178455557155.69%1992.7
Vz. 60S Dravec1026449347954.43%1827.1
M8A142622272657.69%614.7
Kolohousenka12525401100.0%1552.2
T-549123751389549.94%1301.5
M-III-Y88586479041.11%699.8
UDES 0386833862839.29%470.3
FV201 (A45)71081617170056.88%1810.7
Renault Otsu1849730.0%142.6
Panzerjäger I253106742.86%18.7
FV225 Collector917958962060.0%1438.2
Super Hellcat7245814571100.0%5098.2
O-Ni7189911971580.0%3303.7
TS-69182292419957.29%1756.7
M752152819456.38%704.5
Fantôme9232711761100.0%2655.2
SMV CC-67810517176352.38%1050.7
T-12732112434057.5%745.6
KV-3710557472060.0%1482.7
Loyd Gun Carriage2641051546.67%233.1
Universal Carrier 2-pdr2711231266.67%258.8
Vz. 44-179097171258.33%1175.6
T-7031221719949.49%301.2
Achilles68446851241.67%1426.7
M4A1 Sherman5571432153357.27%1884.2
Indien-Panzer89576635444.44%1037.7
M3 Lee42041951145.45%552.2
AMX 13 909885538256451.01%1343.4
ARL 44661943619749.75%1004.8
Comet7124352320.0%1898.8
T-34523624217456.9%542.5
T20711858216457.81%1820.9
D232071961040.0%724.0
Birch Gun41981522532.0%468.6
Panther76466052352.17%858.7
AMX M4 mle. 45784441118349.73%1028.3
Black Rock11240588914448.61%1650.8
Leopard Prototyp A9157575911350.44%1424.4
SU-14-28120139489452.35%1415.0
Progetto M40 mod. 6510159368429244.52%1115.1
T7 Combat Car2761691258.33%308.0
Controcarro 3 Minotauro10191983230957.61%1406.3
M-VII-Y9220897714351.05%1839.5
T37665146323151.95%1914.4
Semovente M43 Bassotto68615552642.31%1271.1
M18 Hellcat61535968875.0%3088.5
AMX 65 t817798933053.33%2438.2
Controcarro 1 Mk. 2915017827552.0%1243.4
T25/27168910881776.47%3501.1
Alecto41301241020.0%89.0
Jagdpanzer E 100102520824125054.88%1976.2
Rinoceronte10211181444350.79%1562.9
T-62A10172351092747.36%1493.6
StuG III Ausf. G51167685560.0%3064.4
Pz.Kpfw. II Ausf. G31523241060.0%594.6
Light Mk. VIC287510.0%0.0
Nashorn677240418346.99%1384.3
AMX 12 t636134314943.62%820.6
null0223945926247.33%0.0
Brennos81085640333.33%801.2
Stridsyxa813998392661.54%1401.6
Chi-Ni264106425.0%48.8
UDES 14 Alt 5812997585957.63%1597.5
AMX 50 Foch921468875253.85%1901.5
E 2576212822030.0%650.0
M6615321202683.33%3281.1
AMX ELC 901605311100.0%261.0
M36 Jackson610666972352.17%1976.9
43 M. Toldi III323121210.0%1096.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved