eu Hráč Rob_N1cerD1cer_eSport


WN8
1996
Recent WN8
2390
(285 Bitev)
Winrate
53.08%
Recent WR
57.89%
(285 Bitev)
Bitev
26271
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 26271 0 13 206 285
Průměrný Tier 7.62 0.0 8.92 8.54 8.42
Winrate 53.08% 0.0% 76.92% 56.31% 57.89%
Tanků odhaleno 1.13 0.0 0.92 1.11 1.01
Udělené poškození 1517.65 0 2641.69 2263.67 2183.54
Obrana základny 0.48 0 0.0 0.03 0.02
Průměrně zkušeností 712.98 0 1129.0 990.0 975.0
WN8 1996 0 2472 2424 (+4) 2390 (+5)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 504 84 3 591
Průměrný Tier 10 8 6 9.7
Winrate 55.75% 65.48% 0.0% 56.85%
Tanků odhaleno 0.62 1.42 0.0 0.73
Udělené poškození 1856 1243 466 1762.0
Obrana základny 0.5 2.99 0.0 0.85
Průměrně zkušeností 818 879 133 823.0
Průměrně střel 10.91 9.14 5.0 10.63
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 330 853 425 444
Průměrný Tier 10 8 6 7.89
Winrate 49.39% 51.47% 57.65% 47.52%
Tanků odhaleno 1.11 0.93 1.01 0.74
Udělené poškození 1970 1226 566 1667.0
Obrana základny 1.19 0.83 0.34 0.98
Průměrně zkušeností 760 730 541 727.0
Průměrně střel 9.4 8.17 8.36 8.93
(WG Player ID: 528602089)
Načteno za 0.62s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 22:35:36 - 17.10.2026 4:51:39)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Rob_N1cerD1cer_eSport.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Rob_N1cerD1cer_eSport][img]https://lab-vole.cz/Signature/Rob_N1cerD1cer_eSport.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Great
1900+ WN8
21% (96 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2193
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2146
(22002 Bitev)
WN8 Tier VI
1172
(2833 Bitev)
WN8 Tier VII
2079
(2357 Bitev)
WN8 Tier VIII
2168
(7641 Bitev)
WN8 Tier IX
2251
(2824 Bitev)
WN8 Tier X
2532
(6347 Bitev)

Tanky (374)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6811528134647.83%2506.2
Caernarvon8254312841968.42%3948.1
Charioteer813416431050.0%1424.8
Excalibur6314219831100.0%8985.5
Object 703 Version II82148114431963.95%2827.9
BDR G1 B54053261457.14%723.0
Sexton I3552548475.0%2215.8
VK 45.02 (P) Ausf. A869738835845.53%626.9
FSV Scheme A7132810621764.71%2530.8
K-911024687061735.29%2077.8
T-15065645814365.12%974.2
Type 89 I-Go/Chi-Ro2174255366.67%739.0
FV3046191323425.0%43.6
T3763443264344.19%746.8
Object 90710286193342152.26%2631.5
S-51711859731675.0%1468.6
Löwe8140376860650.5%1728.2
CS-631024339113863.16%2193.8
Strv 103B10273983127252.57%2487.1
T-43710727633455.88%1801.2
T77823809101040.0%2859.8
Kampfpanzer 50 t9287111564759.57%2981.1
Leo7169811041668.75%3490.3
STB-11030569887060.0%3124.6
M221261491127.27%363.2
MTLS-1G1432515564100.0%1187.0
B143153162958.62%952.3
Type T-34523914320.0%339.6
AMX M4 mle. 519311612033265.63%3359.8
T-703111120520.0%163.1
Panhard AMD 178B6130611011770.59%6409.8
Strv S1821629532968.97%2838.0
Lansen C8194110226159.02%2917.9
SU-122A5670646580.0%1641.0
T95927129857451.35%2767.7
Tiger I79615429048.89%1165.9
FV4005 Stage II10286976736952.57%2747.5
SU-10067535457837.18%1281.6
40TP Habicha61278804850.0%3749.1
Rheinmetall Skorpion G8181386174354.24%2315.2
E 10010309795210852.78%2805.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. D41391787250.0%246.0
T-44815138613256.25%2059.1
LT-432811119257960.76%2774.3
Pz.Kpfw. II Ausf. D22475461100.0%1168.2
A-205701863056.67%170.8
T-284771319135.16%2.1
AT 863233503836.84%288.8
Škoda T 509166675522049.09%1642.4
Kampfpanzer 07 RH818699501838.89%3012.6
T26E5826721361977.78%4147.7
Vickers Medium Mk. II2771291060.0%299.9
Panther II816738882751.85%2547.5
Tiger II8228111734671.74%3241.3
Object 252U Defender8216710927661.84%2663.9
E 75 TS8181892411351.33%2205.8
T56 GMC3951222040.0%61.9
Ikv 10355865891464.29%1594.6
Pz.Kpfw. I Ausf. C31242447944.3%408.5
AMX 50 B1028137302326.09%2498.9
Alecto43062547048.57%784.8
T69819479323956.41%2803.3
E 759262710992968.97%2807.5
AMX ELC bis529031512445.97%828.5
VK 168.01 Mauerbrecher81069704650.0%1203.5
SU-100M17877623650.0%1135.8
AMX 383391222740.74%9.2
Sav m/43488310366.67%256.1
AMX 13 7578737779652.08%1946.7
KV-1S629225510249.02%346.1
AMX 50 Foch (155)1025077833652.78%1844.6
T 55A920128494858.33%2282.3
Pz.Kpfw. 558231412052475.0%2754.0
Ikv 90 Typ B710616031942.11%1488.4
Caernarvon Action X81907105610860.19%3082.0
110810916701136.36%936.9
IS-2711898291668.75%1705.7
M4A1 Sherman51922037844.87%275.7
Comet712959033956.41%2345.4
T-3452692848454.76%629.1
M26 Pershing814265976558.46%1942.1
Birch Gun41941594447.73%530.8
Chieftain/T9581016730425.0%1097.0
AMX M4 1949 Liberte018129878254.88%2418.7
Crusader62492295642.86%560.3
T1 HMC295941127.27%290.9
59-1664974882638.46%1083.4
VK 30.01 (P)636228121346.48%419.8
AT 775355055945.76%452.5
STA-1818499973053.33%3159.1
Pz.Kpfw. V/IV5144313124067.5%2830.8
Jagdtiger925639931668.75%2542.2
Valentine AT41611752450.0%287.4
UDES 038190086213851.45%2514.4
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3851643650.0%106.1
M40/M438107956023847.06%1130.3
M12782353217256.98%1147.8
AMX M4 mle. 5410326610993571.43%3415.5
T-60276131933.33%86.4
T328211710423154.84%2912.0
Ferdinand820109573464.71%2444.5
TKS z n.k.m. 20 mm2712612100.0%373.2
SU-54210157540.0%274.2
VK 45.02 (P) Ausf. B9104254337950.13%862.7
Manticore1013807682646.15%1699.2
SU-130PM821409076259.68%2630.2
Spähpanzer SP I C760948413847.1%1050.9
E 50 Ausf. M1024788543754.05%2236.4
Bat.-Châtillon 25 t AP9198792113353.38%2705.2
Archer5617451944.44%1264.2
G.W. Panther711766671637.5%1556.5
Conqueror9281910914562.22%3133.0
Bat.-Châtillon Bourrasque8197796713756.93%2585.2
Object 2601029099429555.79%2490.5
Versuchspanzer 579237010903262.5%2208.8
Concept 1B92628976333.33%2765.1
Vickers Medium Mk. I13890944.44%29.8
Object 2771028819418254.88%2652.0
Object 43092498106313161.07%2816.7
SU-15278135495846.55%984.4
Centurion Mk. I8177810323857.89%2764.7
Hotchkiss EBR711109582669.23%3259.2
Marder 38T4721411154.55%134.1
T-8328250813042272.73%3769.6
SU-2631581502245.45%275.5
Object 14010278194616156.52%2688.7
Škoda T 2453693903745.95%859.0
Bishop54312654555.56%878.6
Object 430U10313999624458.61%3336.2
Sturmpanzer I Bison3671321241.67%15.5
Lorraine 39L AM31461561060.0%441.9
Object 268 Version 410261584018759.89%2260.9
Bisonte C4582518123814757.82%3869.0
IS776158113354.89%978.8
LT vz. 3831431691346.15%405.2
Hotchkiss H352423691100.0%261.0
Centurion Mk. 5/1 RAAC8175614635100.0%3031.9
Maus102353899106857.4%2235.4
T2 Medium Tank261791421.43%47.9
Caliban8114111331100.0%1122.0
Durchbruchswagen 241421824247.62%211.3
Valentine32392361464.29%843.1
AMX 4041662201546.67%469.8
UDES 169243010563759.46%2596.6
Leichttraktor128139757.14%145.2
105 leFH18B2511967581145.45%2357.7
Pz.Sfl. IC4797661450.0%3283.3
WZ-120-1G FT821089495261.54%2934.5
ARL 44620211382785.71%5678.9
T29714679343860.53%2192.0
CS-599294712442075.0%3973.8
SU-76M42212001662.5%595.2
Centurion Mk. 7/19225810551662.5%2690.0
L-602873441100.0%493.1
Cruiser Mk. III3981393735.14%210.9
KV-262452262642.31%160.5
AMX 50 1209272510154551.11%3258.7
ST vz. 3942302482962.07%722.2
M8A141551822050.0%225.2
King Tiger (Captured)71400910862.5%2002.9
KV-85655632012243.44%753.8
O-Ni79986029054.44%1351.9
T92843341710.0%516.0
T-109204088013158.02%2254.5
Loyd Gun Carriage2186217333.33%975.3
Type 4 Ju-To722861247757.14%3402.4
Churchill III5346325333.33%427.2
Cruiser Mk. IV4911201936.84%11.9
D23831521330.77%55.5
Spähpanzer Ru 25199547842157.14%1393.9
CS-52 LIS821991330785.71%3190.5
Jagdpanzer E 1001028778288355.42%2218.9
M-IV-Y819771001560.0%2995.8
StuG III Ausf. G51351564839.58%36.1
KV-12271803543633.33%3097.1
Staghound Mk. III6228413514100.0%5295.0
WZ-132-110168177827654.35%2158.3
E 257156495145955.56%2916.5
Renault UE 57330168250.0%87.3
Ikv 65 Alt II610817774770.21%2421.2
Bat.-Châtillon 12 t81631808425.0%3388.7
WZ-111 model 1-49223996619956.78%2593.3
UDES 15/161023158671457.14%1868.4
AT 253192835052.0%658.4
M5A1 Stuart41093742100.0%373.1
AMX 13 F3 AM64403792142.86%492.2
T1 Cunningham11182611050.0%605.8
Vickers Medium Mk. III3381232955.17%126.6
45TP Habicha7181511491573.33%3768.1
Pz.Kpfw. III Ausf. E3351096041.67%23.8
leKpz M 41 90 mm GF886865963047.14%1583.4
SU-85B41991393020.0%261.3
Sexton II31181422441.67%288.9
Strv fm/211849310.0%191.6
SU-101823889361040.0%3187.3
Sturer Emil716158782070.0%2518.8
M2 Light2165295966.67%713.3
Type 2597 Chi-Ha3176162633.33%444.7
Object 4168212411152176.19%3562.7
11310264987533449.4%2534.3
Type 97 Chi-Ha318712410.0%466.6
MKA215615810.0%376.5
TVP T 50/5110258584460653.3%2576.2
StuG IV52722063132.26%427.8
ST-I91301694933.33%1080.5
Pz.Kpfw. II2871832450.0%195.4
VK 16.02 Leopard510322211141.44%74.1
M48A5 Patton1028809119863.27%2736.9
WZ-1328119583110757.01%2473.0
Cromwell B617861236560.0%5270.7
Emil I8244412282774.07%4099.1
43 M. Toldi III3131167742.86%446.8
Renault FT 75 BS21671481145.45%924.8
M4154582798750.57%686.1
Progetto M35 mod. 4682117106320757.97%3370.9
60TP Lewandowskiego1030299447855.13%2585.8
Type 61922978685341.51%2566.3
CS-53815967783036.67%2327.0
AE Phase I9269110713764.86%3033.6
LT vz. 352163248366.67%818.4
WZ-132A915717895343.4%2431.4
Bofors Tornvagn8201010712060.0%2459.5
Rhm.-Borsig Waffenträger821848604551.11%2289.0
Pz.Sfl. IVb42332654463.64%744.4
VK 30.02 (M)61297852650.0%3088.5
Marder II31021356144.26%84.7
T3 HMC264811040.0%18.5
Pz.Kpfw. 35 (t)222123250.0%82.9
AM 39 Gendron-Somua245852210.0%2458.0
Konštrukta T-34/1007164304728.57%0.0
Object 274a816229942568.0%2206.4
FV42028150497621961.64%2419.5
T28 Prototype815678511668.75%1980.9
SU-100Y659736534148.09%894.9
T-54 first prototype895363926148.66%1141.9
G.Pz. Mk. VI (e)244692128.57%3.1
M7 Priest31031351546.67%117.8
Renault FT11763250.0%84.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. H513119512947.29%143.6
Char Futur 4938711566560.0%5295.7
M53/M559163968121346.01%1716.7
T-34-8565915197647.37%1023.1
T1 Heavy53953262867.86%796.8
ShPTK-TVP 100820549174042.5%2378.3
T28 Concept712207763958.97%2019.7
Heavy Tank No. VI654137715751.59%777.5
Type 95 Ha-Go2100132425.0%214.1
IS-3A8248612414564.44%3440.4
Type 95 Heavy41581843852.63%386.1
Covenanter51321856949.28%255.0
Churchill I51501962142.86%57.6
T14512171239977.78%3344.9
Cromwell659051813246.21%1223.2
WZ-111 model 5A10294295114956.38%2910.9
T-34-85M611208744057.5%2252.9
VK 28.0161362487846.15%174.9
FV225 Collector9333512501060.0%2953.7
Pz.Kpfw. I2308320.0%0.0
O-I Experimental51311631533.33%2.5
M47 Iron Arnie8228412331573.33%3970.4
TNH T Vz. 519251710592560.0%3082.5
FV215b103027100010064.0%3239.8
Tiger (P)768238725047.2%767.5
IS-6 B815878647851.28%1940.9
Carro da Combattimento 45 t10306210205764.91%2833.3
Leopard Prototyp A9298611205763.16%3472.1
Cruiser Mk. I1207190333.33%965.2
M18 Hellcat66533777448.65%1043.2
M24 Chaffee52703368655.81%922.7
T67550331012437.9%1108.0
Challenger715149323372.73%2698.0
Pz.Kpfw. II Ausf. G3721713154.84%145.0
FV215b (183)1016686161145.45%1009.4
D122273772100.0%1355.6
Type 64671064630453.95%1898.1
Matilda Black Prince51071783250.0%4000.1
Panhard EBR 1051019478725547.27%3033.0
Chi-Ni2601301450.0%114.5
BT-741001372231.82%77.5
53TP Markowskiego8291612592572.0%4589.2
BZ-1768266612658758.62%3553.7
FV601 Saladin816368673551.43%2097.0
O-I666638717950.28%1114.8
MS-112055520.0%0.0
Type 91 Heavy31401941668.75%493.8
IS-38153985946352.7%1991.0
M3 Stuart31041662240.91%179.2
Wespe31371524055.0%413.8
Panhard EBR 75 (FL 10)8118586611659.48%2315.1
Renault R352561201450.0%73.0
122 TM8161568820.0%1873.5
Cruiser Mk. II2212255933.33%905.7
AMX 50 100819979962454.17%2806.8
Bat.-Châtillon 25 t10230580326349.81%2306.5
M54 Renegade8229611725265.38%2992.0
AMBT819468291040.0%2158.2
M3742511864744.68%706.7
Super Conqueror103067103715364.05%2688.8
Object 2611016057291764.71%1303.9
ISU-152K816988469061.11%2194.5
KV-1527824719344.56%362.0
T110E31030199614060.0%2595.1
M5 Stuart41562444551.11%302.5
Lorraine 40 t8212310569865.31%3276.7
M2 Medium Tank3281033053.33%116.4
M4467073389552.63%1301.7
Kolohousenka1531942100.0%261.0
SU-18286108955.56%427.8
Emil II9293411023262.5%3170.6
Škoda T 25666860810952.29%1357.7
50TP prototyp820529531346.15%2772.4
Strv 103-09214882020449.51%2097.8
Pz.Kpfw. T 25545744815354.25%1204.9
T18 HMC3119145560.0%489.4
Type 6279618041442.86%1830.7
T110E510280510311963.16%2529.0
Type 57821329641346.15%2518.4
AT-12110135540.0%198.7
BT-7 artillery321230344357.56%833.8
Škoda T 568287511402343.48%2949.2
Matilda42322244645.65%458.4
TOG II*64863194240.48%612.2
Vz. 551033609601942.11%2688.6
MT-2567556404146.34%2764.3
Pz.Kpfw. II Luchs4861889345.16%90.7
Kanonenjagdpanzer 1058181854320.0%2082.6
E 509254010125255.77%2829.4
50TP Tyszkiewicza9276810183554.29%2872.9
TS-548233413281070.0%3288.8
Panzerjäger I21051342147.62%224.1
GSOR 1006 Scheme 792115766450.0%1596.1
GSOR 1008819839132755.56%2365.8
Type 59 G8191710685156.86%2736.5
T-463931383256.25%270.6
T-2621251561233.33%430.9
BT-222689742.86%21.9
T-293377413366.67%1510.9
IS-710249188434653.47%2371.1
Somua SM8230311343964.1%3281.2
WZ-1317127598014860.14%3487.0
Vickers Mk. E Type B280171475.0%351.9
Turtle Mk. I8232012462369.57%2709.3
IS-4103060105421862.84%3118.2
T-54921229549560.0%2523.5
Kranvagn1027948654052.5%2112.6
Renault Otsu1034333.33%0.0
CS-44716009232860.71%3024.4
Grille54452786858.82%966.5
Panther mit 8,8 cm L/71818821132771.43%2690.2
Conqueror Gun Carriage1019616906549.23%1727.3
T26E4 SuperPershing895364439450.51%1194.1
Universal Carrier 2-pdr2130174862.5%518.8
Achilles68587511478.57%1738.7
Type 5981761100117455.75%2782.0
M3 Lee41451778045.0%322.8
AMX 13 909111079910850.0%1739.6
T20716897815749.12%3322.6
Panther7179611431369.23%3696.8
AMX Chasseur de chars882153123245.69%999.8
T-452130314475.0%651.9
Type 5868066951154.55%1569.7
Renault FT AC2493640.0%0.0
M22 Locust3662772633.33%2908.8
AMX 13 5771460109817457.47%3868.3
Tortoise9307811733154.84%3556.7
T-62A1023687461735.29%2058.4
Object 263922869627157.75%2525.9
Light Mk. VIC28313140.0%182.9
M46 Patton9272310387280.56%3450.1
AMX 12 t651740927348.72%1475.2
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41741798339.76%202.3
Chimera8235710681258.33%2694.6
UDES 14 Alt 58293113771376.92%5067.5
Stuart I-IV301361100.0%261.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved