WN8
1829
Recent WN8
2066
(326 Bitev)
Winrate
52.49%
Recent WR
52.45%
(326 Bitev)
Bitev
57289
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 57289 15 40 137 326
Průměrný Tier 7.83 9.73 9.63 9.06 8.86
Winrate 52.49% 60.0% 55.0% 54.74% 52.45%
Tanků odhaleno 1.12 0.73 1.4 1.45 1.45
Udělené poškození 1456.92 2557 2291.05 2055.09 1831.74
Obrana základny 0.67 0 0.0 0.01 0.59
Průměrně zkušeností 565.47 697 622.0 701.0 718.0
WN8 1829 2129 0 (+11) 2348 (+2) 2066 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 1 0 0 2
Průměrný Tier 10 8 6 9.5
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 1.0
Udělené poškození 1430 0 0 1117.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 8.5
Průměrně zkušeností 122 0 0 123.0
Průměrně střel 4.0 0.0 0.0 3.5
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 3 48 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.12
Winrate 0.0% 0.0% 58.33% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.75 0.0
Udělené poškození 0 944 656 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 2.56 0.0
Průměrně zkušeností 0 104 365 0.0
Průměrně střel 0.0 4.67 6.0 0.0
(WG Player ID: 595324635)
Načteno za 0.98s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 5:25:31 - 17.10.2026 0:39:19)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
FV4025 Contriver11359111100.0%2586.0
Versuchspanzer 57917473650.0%1464.0
Grille 151040842450.0%3681.0
Taschenratte112443010.0%1245.0
FV215b (183)10153811100.0%1142.0
Ares 9010198822100.0%1729.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/RiKOend4iKO.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=RiKOend4iKO][img]https://lab-vole.cz/Signature/RiKOend4iKO.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 24504 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
76% (229 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1947
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1851
(50935 Bitev)
WN8 Tier VI
1855
(9308 Bitev)
WN8 Tier VII
1503
(5183 Bitev)
WN8 Tier VIII
1827
(10984 Bitev)
WN8 Tier IX
1923
(9607 Bitev)
WN8 Tier X
1941
(15677 Bitev)

Tanky (429)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Caernarvon812077076650.0%1459.6
GSR 3301 Setter74013564037.5%746.0
Charioteer815547644151.22%2011.0
Excalibur69775072853.57%1775.6
Object 703 Version II817777464454.55%1974.9
BDR G1 B55823845853.45%1277.2
BZ-5878305021145.45%884.2
T110E410249960742552.0%2017.5
T-150678244520050.0%1437.5
Jagdpanther7132755910055.0%2201.2
KV-5813397813050.0%1568.6
FV304669934032249.07%1331.9
Pz.Kpfw. KW I (r)511377871855.56%2391.5
Type 5 Ke-Ho42503281080.0%924.9
Löwe815635453748.65%1809.1
CS-631022307011145.45%1727.6
Strv 103B10252464020453.92%2093.7
T-43785948916555.76%1479.1
Kampfpanzer 50 t924248197455.41%2501.2
Leo710465679446.81%1663.3
BZ-791125719291457.14%1689.1
M-V-Y1027928322454.17%2592.1
T-54 ltwt.99406465543.64%1282.9
MTLS-1G1432963351656.25%1331.5
FV230 Canopener10233475212358.54%1803.3
B14791771662.5%211.8
Type T-3454543087741.56%1228.3
Strv S1815406202161.9%1784.5
TS-6092229741742.86%1778.8
Strv 74688153610856.48%1973.9
T95918758405062.0%1739.6
Tiger I756635776047.5%575.9
FV4005 Stage II10185751134846.26%1407.8
SU-100662132018544.86%969.3
40TP Habicha67545002245.45%1693.2
Type 4 Heavy959834780.0%208.7
E 100102305565138451.45%2155.2
Waffenträger auf Pz. IV9201853626848.13%1879.4
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4555464966.67%2128.4
Ho-Ri 31022027183754.05%1597.0
Patton the Tank9140826330.0%1000.7
FV201 (A45)78023912540.0%905.7
KV-48119058126254.58%1586.9
T-28422521814350.35%578.5
Tiger 13161324617366.67%2053.4
AT 8670642711756.41%1293.3
Sturmpanzer II419299825.0%368.4
IS-M8125862711855.93%1537.5
Gorilla112494565366.67%1629.1
Crusader 5.5-in. SP756828130.0%599.7
STG Guard8151871217549.71%1966.2
AMX 50 Foch B10242570613154.2%2004.2
Panther II811445499957.58%1563.7
Tiger II8102049238347.78%1129.1
TVP VTU Koncept880754010251.96%1035.3
AMX 13 57 GF712851063366.67%3381.6
Object 7049228257038350.39%2211.9
T56 GMC31461412133.33%278.4
Ikv 10354342714837.5%917.0
T2165624217147.89%1693.5
AMX 50 B10251271918151.93%2228.8
XM69 Hacker112463635933.33%1451.7
T698143458121050.0%2249.9
A466172337366.67%495.8
M10 RBFM560743412748.03%1289.1
T4999986484153.66%1390.8
Object 777 Version II9203379912058.33%2053.3
E 759168857964147.43%1785.0
AMX ELC bis51543914353.49%386.5
SU-100M1713596167866.67%2356.5
AMX 383451641258.33%166.4
LTP352106714.29%0.0
Sav m/4343412692142.86%836.4
AMX 13 75743042816952.66%782.7
Ho-Ri 1918716273450.0%1585.3
KV-1S68154471154.55%1619.1
Jagdpanther II8162353930354.13%2003.1
T 55A913036561100.0%1342.8
Pz.Kpfw. 55820277681861.11%2241.9
Ikv 90 Typ B7724500250.0%910.8
KR-11124019214454.55%1775.7
110812635103141.94%1417.0
Mäuschen9170063110650.0%1610.9
IS-27128160012650.0%1764.9
Aufklärungspanzer Panther74494022437.5%687.4
M4A1 Sherman560242531855.66%2031.6
Comet77314997554.67%1199.6
P.43 bis68435942642.31%1653.1
M26 Pershing8140763815663.46%2224.5
Birch Gun42881792138.1%834.8
Rheinmetall Panzerwagen10112753512140.5%1108.6
WZ-114919207771361.54%1773.7
Black Rock1122676291145.45%1620.3
Tiger-Maus91830627728.57%1470.4
Semovente M43 Bassotto610567061258.33%2071.2
AMX 65 t8130757112550.4%1648.3
Controcarro 1 Mk. 2915826177852.56%1375.5
T25/27102545812648.41%1618.2
WZ-111G FT915425792832.14%1035.4
AMX M4 1949 Liberte0151182768155.8%2061.3
Crusader649137615151.66%1727.3
T1 HMC213011910046.0%639.3
IS-2 shielded7139968820556.1%2112.9
SDP 60 Gonkiewicza917836261947.37%1732.9
VK 30.01 (P)6672639933.33%1074.4
AT 77111951913455.22%1696.5
Jagdtiger9203958326755.81%1979.2
Type 711024147628450.0%1862.7
UDES 0387675052240.91%585.9
Pz.Kpfw. 38 (t)3212206862.5%746.1
M40/M438124250021346.48%1440.8
Char de transition613438311464.29%2784.6
M127100737521346.01%1294.6
AMX M4 mle. 5410227066718354.1%1796.3
T328127653022144.8%1580.3
WZ-113G FT10275380916959.17%2135.3
TKS z n.k.m. 20 mm2207271955.56%1377.6
Type 98 Ke-Ni31021301844.44%199.5
STK-2111458571366.67%775.8
SU-5448223415547.74%1200.8
VK 45.02 (P) Ausf. B920919275655.36%2279.1
Manticore10145668924954.62%1988.4
BZ-58-291964746650.0%1636.3
Type 5 Heavy10264481221756.22%2022.6
CS-59912238061258.33%1164.8
T67551538033749.26%1234.2
P.43 ter711136065046.0%1823.0
Spähpanzer SP I C7103859011150.45%2526.0
SU-1821291201952.63%686.0
ST-II10259172225850.78%2236.8
Bat.-Châtillon 25 t AP9174759324053.33%1933.2
Object 705A10239164826953.9%2053.5
K-91-PT92244640862.5%2315.5
T2 Medium Tank21322052544.0%531.5
AMX M4 mle. 457109549117849.44%1606.6
T-100 LT1012135154740.43%1385.3
Object 2601022326152437.5%1460.1
IS-410224958136352.07%2015.2
Vickers Medium Mk. I139811040.0%0.0
Object 27710226562627453.28%2013.5
Object 4309199370120960.77%2270.9
VK 100.01 (P)8143974915263.16%1965.7
SU-152785243352751.61%1210.3
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28675861042857.24%2282.6
Marder 38T42552304763.83%651.9
Pz.Sfl. IVc55023994854.17%1285.1
Object 432U111677950560.0%1293.4
TVP T 50/5110234362332251.86%2200.6
Object 14010195168010758.88%1816.2
FV217 Badger10236059527849.64%1879.5
Škoda T 2454773773351.52%1420.2
Black Prince79895668156.79%1483.2
Bishop56143625950.85%1630.9
Pz.Sfl. IC444816510.0%1013.8
Object 430U10238372821152.13%2116.3
Sturmpanzer I Bison37797728.57%4.4
Object 268 Version 410237269322857.02%1930.2
VK 30.01 (H)56714354259.52%1989.6
M753433154143.9%1275.9
IS7118154021849.08%1765.5
T309218966220355.67%2298.7
Hotchkiss H35249140771.43%256.7
Centurion Mk. 5/1 RAAC812957704060.0%1843.2
Maus10240373616553.33%2022.1
Conqueror9187768012052.5%1769.4
Alecto42202842050.0%476.9
AMX 4041682225347.17%501.8
Vz. 44-1710316422429.17%1257.4
Dicker Max613937941030.0%2941.4
Leichttraktor11101577749.35%401.5
WZ-111-1G FT813666003948.72%1640.4
Windhund81475866977.78%1837.7
WZ-120-1G FT816858511060.0%2062.4
ARL 44678441511552.17%1417.2
FV4025 Contriver112217601450.0%1177.1
Churchill Crocodile610858146154.1%1955.8
HWK 308543693366.67%941.9
M4A3E2 Sherman Jumbo66294208148.15%1200.4
T-1038178977772954.32%2221.1
SU-76M41691467946.84%278.2
Emil I8149163120954.55%1943.5
TNH 105/1000813637081435.71%1596.3
Pz.Kpfw. IV Schmalturm6107547310.0%1513.7
Cruiser Mk. III388178333.33%164.6
KV-261137606274959.22%2429.4
AMX 50 1209185859027558.55%2102.7
ST vz. 394268236633.33%709.8
M8A142002015950.85%372.6
AMX 67 Imbattable112232838955.56%1635.2
Panzerjäger I21691282330.43%431.8
T-34 shielded562151713456.72%1926.3
O-Ni7453500250.0%383.7
T92864159719545.13%1192.5
T-109190364635059.71%2259.1
IS-3-II9192368510853.7%1970.1
SMV CC-67810123441915.79%808.0
IS-6 B815497052045.0%1664.1
WZ-11181872971757.14%2250.5
LTTB85795997149.3%968.2
D23561042040.0%0.0
T71 CMCD76044893855.26%1317.3
CS-52 LIS81158609633.33%989.2
T297121458023656.78%1777.1
Black Prince II7222598520.0%4265.8
Char Mle. 7597285961250.0%844.2
FV1066 Senlac879963349351.93%1550.5
Jagdpanzer E 100102468582132055.3%2096.0
StuG III Ausf. G56063569847.96%1452.8
Nashorn68454199253.26%1695.8
Staghound Mk. III63685851100.0%600.1
Renault Otsu1561491435.71%0.4
Stuart I-IV31821961040.0%504.2
Renault UE 5732612122445.83%811.8
Ikv 65 Alt II68834208446.43%1658.9
T8031123277951241.67%1444.4
PTZ-781125925971030.0%1226.3
UDES 15/161023707398057.5%2122.2
AT 254763178744.83%1122.7
Object 26810213249615443.51%1570.2
M5A1 Stuart42253391172.73%890.5
T1 Cunningham1921669346.24%367.9
G.W. E 1001012435103240.63%853.7
Prototipo Standard B916697713040.0%1685.5
45TP Habicha714216745160.78%2540.5
Pz.Kpfw. III Ausf. E31121703650.0%204.4
leKpz M 41 90 mm GF811826072142.86%2324.8
AMX 30 B1019625341030.0%1762.4
SU-85B430122510557.14%772.9
Sexton II31541491741.18%391.4
Strv fm/211100161250.0%373.4
SU-1018134054813650.74%1580.5
Sturer Emil7125955013859.42%2223.8
M2 Light21402026947.83%449.7
Versuchspanzer 57918997285642.86%1535.7
SU-26319715312947.29%440.3
StuG IV55813906053.33%1788.4
ST-I9167357836257.18%1730.5
LPT-67 Šelma97345112737.04%839.7
Pz.Kpfw. II289323250.0%215.9
VK 16.02 Leopard52973209643.75%827.9
M48A5 Patton10237177811246.43%1985.2
Centurion Mk. 7/1917698322850.0%1740.7
Pz.Kpfw. VII10300084117961.45%2742.0
WZ-111 Alpine Tiger8160986929457.48%2210.2
VK 45.037152279210762.62%2469.6
Valentine AT4941551855.56%149.5
43 M. Toldi III308010.0%0.0
GSOR the TANK921157291154.55%2637.0
212A9140940741948.45%1350.5
M41553630016053.75%919.0
60TP Lewandowskiego10264866828750.87%2129.3
Centurion Action X101547521933.33%802.2
CS-538102947912245.9%1236.0
AE Phase I9231480522956.77%2509.8
KV-1372093551752.94%171.1
Cromwell B612931105650.0%3170.4
Rhm.-Borsig Waffenträger8191758123954.81%2343.2
IS-2-II814187208248.78%1769.9
Grille 1510239559582053.54%2037.2
VK 30.02 (M)68005125150.98%1824.6
BZ-166810776132040.0%1142.1
T1E62121159450.0%400.0
Marder II31721344436.36%297.7
Leopard 110247567419952.76%2303.7
T3 HMC21992215851.72%919.8
BZ-7510247282510959.63%2092.9
Concept No. 51023817371338.46%2005.5
Pz.Kpfw. 35 (t)21531733046.67%685.8
UDES 16915005874143.9%1401.7
Konštrukta T-34/100710695896564.62%2108.4
T28 Prototype8147554916852.98%1696.5
G.Pz. Mk. VI (e)2257236333.33%1412.5
M7 Priest30103250.0%148.3
Renault FT1703610.0%136.9
Pz.Kpfw. IV Ausf. H55525371952.63%1589.0
Char Futur 4921196883551.43%1893.7
T71 DA768747717852.25%1401.1
Type 97 Te-Ke2434320.0%0.0
Taschenratte1124698085244.23%1453.0
SU-85548024216950.3%1067.6
M53/M559158854631150.48%1598.5
P.44 Pantera814247747153.52%1907.5
T1 Heavy54154047450.0%737.4
ARL V3968704509554.74%1735.5
T28 Concept711785946264.52%2139.7
T-448128059924357.2%1997.1
M4A1 Revalorisé8155674721451.4%2147.6
Object 252U8189782423260.78%2303.0
Type 95 Ha-Go2114220560.0%468.4
M1039168055526453.79%1757.9
DS PZInż58194461758.82%2247.9
T54E19185659323852.52%2074.4
Churchill I56364993138.71%1340.7
Churchill VII66564083759.46%1094.5
Cromwell68124726147.54%1876.9
WZ-111 model 5A1022527874860.42%2013.4
VK 28.01647543210153.47%1412.5
T-50-2654948631254.17%1754.1
Fantôme9144136220.0%1364.0
KV-3789743414052.86%1104.6
AMX Canon d'assaut 1058208610411070.0%3183.3
T7 Combat Car2542501100.0%261.0
O-I Experimental59035821758.82%2392.7
T57 Heavy10252066227154.61%2219.2
Pz.Kpfw. III/IV59316322045.0%57.8
TNH T Vz. 519224770614057.14%2328.0
FV215b1014583871127.27%853.7
Tiger (P)711846008162.96%1899.6
Carro da Combattimento 45 t101372765450.0%978.9
AMX 13 (FL 11)56468183100.0%2759.6
Leopard Prototyp A9191568715052.67%2000.3
Lago4609792875.0%2726.9
ELC EVEN 90885171163254.11%1826.3
XM551 Sheridan10109556110244.12%1102.3
M18 Hellcat695349595254.52%2112.9
Stinger102721765955.56%1847.4
Challenger711035194151.22%1635.5
Pz.Kpfw. II Ausf. D237187475.0%261.0
Pz.Kpfw. II Ausf. G32462932343.48%991.4
FV215b (183)10233163927755.23%2021.5
D1264991323.08%24.5
Super Hellcat711325654050.0%1858.6
Panhard EBR 1051010165629643.75%1037.7
AMX 50 Foch919706684951.02%1850.1
B.U.G.I.69264666160.66%1919.6
M6646332811247.32%570.8
Bat.-Châtillon 155 581010995192138.1%733.7
T786133780512265.57%2715.5
53TP Markowskiego815437775050.0%1999.5
O-I69025178568.24%1864.2
MS-111221558047.5%533.7
Schwarzpanzer 588118373419552.82%1760.3
VK 36.01 (H)631328827350.18%364.7
IS-38137058620452.45%1783.6
NC 70 Błyskawica1018635622846.43%1353.0
M3 Stuart31001461442.86%164.8
AMX AC mle. 46798048610858.33%1490.5
Vickers Medium Mk. II287121955.56%316.0
Toro92611769250.0%2771.6
Strv m/4255704021952.63%1723.1
AMX 50 1008150454622450.0%1933.7
Bat.-Châtillon 25 t10213558951151.86%2070.3
Jagdpanzer IV67963969045.56%1677.3
M37420916512544.8%582.6
Super Conqueror10241470821247.17%1995.8
Spähpanzer Ru 25191020558146652.66%1690.8
Object 26110152756593552.3%1290.3
KV-1540531946651.93%801.6
S35 CA56483407648.68%1439.6
T110E310217559515446.75%1496.9
BZ-68915946551546.67%1123.0
M5 Stuart41312672556.0%262.2
Renault NC-311691271163.64%321.0
M2 Medium Tank31261411838.89%208.4
M44673933011944.54%1271.7
Kolohousenka11422131464.29%778.7
STB-11021877095156.86%2211.8
E 50 Ausf. M1020016655356.6%1833.2
Valiant545637810.0%892.9
T-452135297450.0%473.8
AMX AC mle. 4889843692927.59%849.2
Emil II9214967827458.76%2336.3
Škoda T 25687554118355.19%2019.3
Strv 103-09197062812450.81%1747.3
Type 6278616552458.33%2179.3
T110E510234162791353.89%2218.4
Cromwell Applique56368461100.0%1181.7
AT-121491473756.76%526.5
BT-7 artillery31321731526.67%225.8
Matilda42602432544.0%557.2
Somua SAu 404175177728.57%192.3
ISU-1528155956048349.9%1801.4
Vz. 5510255872122451.79%2129.9
T26E5 Patriot8140278935950.97%1888.9
SMV CC-56712958193958.97%2008.5
Pz.Kpfw. II Luchs42693114052.5%956.8
Kanonenjagdpanzer 105818339531060.0%2337.8
Vz. 71 Tesák10128264916245.06%1519.8
TS-5481573751966.67%2058.0
IS-6815035912161.9%1791.5
Panhard EBR 9097387511650.0%1066.4
KV-85684546174051.08%1559.6
Lorraine 40 t8169573553352.35%2291.6
Cobra9242880244654.93%2758.8
T-463491193043.33%36.2
T-262363303425.0%2224.2
Ares 9010197563214551.72%1511.7
BT-221362055541.82%513.2
T-29339837310053.0%1721.6
IS-710250375611151.35%2343.0
Somua SM8193680113856.52%2328.4
1131022327691060.0%1763.5
AT 158143954719549.23%1765.6
Vickers Mk. E Type B2921652548.0%232.8
Kunze Panzer92269552714.29%2175.5
Vz. 60S Dravec1025127131735.29%1441.1
Concept 1B9259691815062.67%2612.2
T-549161762028555.44%1924.9
Kranvagn10242669046456.25%2132.5
Pz.Kpfw. III Ausf. J411617813246.21%102.1
CS-44713155935858.62%2315.0
Jagdpanzer 38(t) Hetzer42902688647.67%715.0
T26E4 SuperPershing81333997366.67%2050.4
Universal Carrier 2-pdr255491010.0%0.0
Achilles611854642250.0%2607.1
M3 Lee41391983759.46%410.3
AMX 13 90994051523349.79%1460.7
T20712136799552.63%2329.9
AMX 13 1051012646054146.34%1439.8
P.4355956791163.64%1950.3
Panther7114257111950.42%2070.0
SU-14-28123840158848.3%1477.8
Progetto M40 mod. 6510205661710445.19%1607.6
Controcarro 3 Minotauro10250470611754.7%2075.6
Type 5864713584744.68%779.7
Renault FT AC2551392100.0%264.0
Tortoise9228771123955.65%2305.0
T-62A101761421825.0%1253.0
Object 263920568283847.37%1709.7
Light Mk. VIC201010.0%0.0
M46 Patton914345899552.63%1380.1
AMX 12 t629735214948.32%631.6
Type 61913437162360.87%1401.8
SU-8688634578649.24%1426.3
T92 HMC10164051581751.65%1504.2
Chimera8170974632949.85%1866.3
UDES 14 Alt 58144862211850.85%2001.2
IS-5 (Object 730)8138075819655.61%1811.3
SU-130PM8177373512343.9%1918.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved