eu Hráč Rest__in__pieces


WN8
2339
Recent WN8
2137
(428 Bitev)
Winrate
55.06%
Recent WR
51.4%
(428 Bitev)
Bitev
10085
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 10085 3 23 133 428
Průměrný Tier 8.72 8.33 8.96 9.78 10.0
Winrate 55.06% 33.33% 47.83% 53.38% 51.4%
Tanků odhaleno 1.26 1.0 1.35 1.32 1.29
Udělené poškození 2127.57 2240 2068.48 2277.95 2603.07
Obrana základny 0.37 0 0.0 0.0 0.03
Průměrně zkušeností 898.83 975 875.0 941.0 936.0
WN8 2339 2051 2038 (-1) 1961 (-6) 2137 (-10)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 19 2 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 9.81
Winrate 36.84% 50.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.58 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1911 1488 0 0.0
Obrana základny 5.11 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 671 733 0 0.0
Průměrně střel 5.89 9.5 0.0 0.0
(WG Player ID: 687643539)
Načteno za 0.53s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 17:46:55 - 17.10.2026 4:50:03)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Leox93104010.0%2493.0
Škoda T 56818091250.0%1831.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Rest__in__pieces.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Rest__in__pieces][img]https://lab-vole.cz/Signature/Rest__in__pieces.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Great
1900+ WN8
97% (439 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2238
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2303
(9611 Bitev)
WN8 Tier VI
2115
(492 Bitev)
WN8 Tier VII
1916
(571 Bitev)
WN8 Tier VIII
2132
(2549 Bitev)
WN8 Tier IX
2322
(1770 Bitev)
WN8 Tier X
2440
(3656 Bitev)

Tanky (164)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
T78617141266475.0%4014.8
BT-743623861650.0%1431.8
53TP Markowskiego818629364654.35%2507.4
Object 257923199144740.43%2312.9
Centurion Mk. 7/19235910426063.33%2756.5
AS-XX 40 t1125578462050.0%2017.9
Bat.-Châtillon 12 t810867856852.94%2223.9
STA-187554861030.0%655.5
Object 703 Version II82118105731751.42%2633.2
BT-53606540757.14%1586.4
WZ-111 model 1-4924009964452.27%2495.0
StuG IV52173110110.0%7414.6
Comet714709372766.67%3001.9
M40/M4381316766757.14%1305.0
VK 36.01 (H)6174311701478.57%4675.7
FV229 Contender9242111034957.14%2877.7
LT vz. 3833633051145.45%1392.3
TNH T Vz. 519202184815047.33%1896.0
IS-38209810536759.7%2769.8
M3 Stuart35744551100.0%2688.9
Type 3 Chi-Nu51193868875.0%4767.7
T1 Cunningham19337531100.0%7878.4
Indien-Panzer84175401100.0%456.4
T3768247894365.12%2876.5
S-5178746487054.29%1033.4
Strv m/4256565254060.0%1822.3
UDES 15/1610279291624953.01%2475.6
121B10269096516564.24%2727.1
Pz.Kpfw. 38 (K)5156311861060.0%4815.6
Bat.-Châtillon 25 t1027518898852.27%2479.9
Strv fm/21130526310.0%1625.7
M12710616882445.83%1425.2
Matilda41044685850.0%3577.4
T-43713068686048.33%2293.6
Kampfpanzer 50 t9270411785371.7%3101.7
Chrysler K815769611060.0%2284.0
Chaffee Camouflaged56579081100.0%1549.5
Object 26110162178025054.8%1401.3
T71 DA71303905650.0%3587.7
Churchill I59148705100.0%2550.1
Object 705A10259990118153.59%2178.7
M48A5 Patton1029129616654.55%2610.5
Leox922549691145.45%2170.8
AMX 50 Foch (155)10262985711759.83%2112.8
Windhund8190242640.0%1654.4
FV230 Canopener10301896310653.77%2508.8
Emil I815878873551.43%1939.2
Type T-3451267924862.5%4880.9
Kampfpanzer 671027729956657.58%2393.4
Kolohousenka1539522250.0%3284.8
GSOR the TANK92327901850.0%2871.4
T-34-3816999115050.0%2365.5
Object 277103191104812763.78%3126.4
Leopard 120 Verbessert11311193618155.25%2624.2
Object 4309200893114459.72%1926.3
Progetto M35 mod. 468152884225054.4%1805.2
60TP Lewandowskiego10298599515759.87%2686.4
Centurion Action X10299392912356.1%2835.9
Centurion Mk. I815338206248.39%2173.9
Strv 7469466874951.02%1921.2
AE Phase I92404102927460.58%2630.2
Emil II918537939742.27%1521.5
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28602931100.0%261.0
LT vz. 35211289241100.0%9232.6
Škoda T 2567235994953.06%1329.0
Tiger I7183311242171.43%3232.4
Bat.-Châtillon 25 t AP922519717657.89%2678.2
Cromwell B61121906560.0%2271.8
Vz. 63P1130298741435.71%1921.2
40TP Habicha610407482157.14%2341.9
Škoda T 2454804354151.22%1315.0
E 10010308091413547.41%2570.8
Type 1 Chi-He4794538540.0%2784.0
14TP4744754580.0%3869.7
Object 430U10266089524355.14%2306.5
Leopard 110288885630251.99%2630.4
ST vz. 3947585672339.13%2946.9
T-44815178098250.0%2164.6
BT-7 artillery3531600757.14%2257.6
BV-111112711954757.14%1844.9
Škoda T 568234911209561.05%2617.2
AM 39 Gendron-Somua252652510.0%2333.4
VK 30.01 (H)51025813771.43%3231.7
FV224 Chopper716329542762.96%2175.2
Somua SAu 404804527475.0%2871.1
KV-1510916851952.63%2553.2
Tiger 13167275731540.0%978.0
IS711457499253.26%1643.9
TS-58717736366.67%680.5
Strv m/3825136711100.0%2277.5
Vz. 5510269388524351.44%2130.9
T26E5 Patriot817061095966.67%2719.0
Object 7059189483513246.21%1888.7
IS-M812707418145.68%1436.5
KR-111304510318751.72%2182.7
Char Futur 4923409417252.78%2367.9
25TP KSUST II59506701546.67%2599.1
Maus10272710484969.39%2377.5
Tiger II817638894852.08%2051.0
Taschenratte11322510903050.0%2231.4
50TP Tyszkiewicza9109633940.0%588.9
7TP211289471100.0%7598.5
TS-5482002106633155.89%2555.3
T-34-8569146416347.62%1806.3
Vz. 44-1710627424652.17%1356.2
Type 5 Chi-Ri714067783138.71%2382.3
Semovente M43 Bassotto614539031070.0%3130.6
T28 Concept78586571136.36%1086.0
XM69 Hacker113625109111658.62%3179.1
WZ-120-1G FT8173088319955.78%2148.2
T499111075711450.88%1611.2
FV4025 Contriver11390911607956.96%3254.8
Churchill Crocodile6956834757.14%1467.7
E 759240011575275.0%2748.5
UDES 169251910645158.82%2952.0
Pz.Kpfw. Neu11336510673951.28%2384.0
IS-710317311625673.21%2998.7
AMX 13 75710166381833.33%2114.0
M41 Walker Bulldog87107469655.21%1315.5
STB-110289396717160.23%2882.4
KV-1S68766433250.0%1668.1
TNH 105/1000810276649444.68%1036.1
L-602456703250.0%2857.6
Churchill VII612569251266.67%2871.5
Pz.Kpfw. IV Schmalturm61724957250.0%3828.3
Cromwell612598151546.67%3047.3
Semovente M415957585955.56%2640.5
WZ-111 model 5A10305097110353.4%3042.2
T2 Light Tank25238356264.52%3064.4
T 55A923349788654.65%2560.7
Vz. 60S Dravec1029759718452.38%1934.8
T-54919868665844.83%2134.6
Kranvagn1024778014344.19%1848.5
IS-2714088652552.0%2176.0
AMX 12 t610399472369.57%3750.7
T-10921769797558.67%2441.6
M4466915273243.75%951.1
SMV CC-67818249337853.85%2402.9
null026429182466.67%0.0
Strv m/40L35633881020.0%2031.0
XM578210693317052.94%2085.6
T-3456865363943.59%1765.8
45TP Habicha7150410003574.29%2534.4
T71 CMCD77807287850.0%1801.0
CS-52 LIS86056301100.0%597.5
SU-14-2812597908162.96%1435.0
Lago44973961154.55%1491.6
Controcarro 3 Minotauro103272105422966.38%2910.1
Type 58611778291656.25%2599.9
ELC EVEN 9087948218158.02%1774.1
Vz. 68 Squall87766343847.37%1299.6
XM551 Sheridan10154180022553.33%1884.9
M24 Chaffee58337442254.55%3795.8
Controcarro 1 Mk. 29246110847467.57%2659.5
Stinger10354510457857.69%3064.4
Type 4 Chi-To6119110647100.0%3122.5
T-2843733223441.18%1023.4
Type 619253610413964.1%3037.7
SU-867466264358.14%1060.3
10TP3182199333.33%431.6
Cavalier5725518837.5%1569.1
UDES 14 Alt 58180587710854.63%2490.8
AMX ELC 90168867462948.28%2703.5
Nergal814908142759.26%1727.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved