eu Hráč ReIapse


WN8
2110
Recent WN8
2508
(344 Bitev)
Winrate
53.38%
Recent WR
51.16%
(344 Bitev)
Bitev
32826
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 32826 34 34 246 344
Průměrný Tier 8.22 10.47 10.0 9.6 9.63
Winrate 53.38% 67.65% 67.65% 52.44% 51.16%
Tanků odhaleno 1.16 1.47 1.47 1.26 1.22
Udělené poškození 1752.82 3329 3329.24 2787.31 2796.29
Obrana základny 0.54 0 0.0 0.05 0.04
Průměrně zkušeností 790.63 1183 1183.0 990.0 974.0
WN8 2110 2749 (+1) 2867 (+1) 2439 (+4) 2508 (+6)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 25 0 0 25
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 68.0% 0.0% 0.0% 68.0%
Tanků odhaleno 0.56 0.0 0.0 0.56
Udělené poškození 1887 0 0 1887.0
Obrana základny 0.44 0.0 0.0 0.44
Průměrně zkušeností 819 0 0 819.0
Průměrně střel 4.88 0.0 0.0 4.88
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 236 149 19 19
Průměrný Tier 10 8 6 9.07
Winrate 50.0% 53.02% 52.63% 52.63%
Tanků odhaleno 0.62 0.52 1.47 0.26
Udělené poškození 1746 1268 652 2065.0
Obrana základny 1.07 1.83 2.47 1.11
Průměrně zkušeností 804 712 401 400.0
Průměrně střel 7.43 6.95 8.74 8.26
(WG Player ID: 594790940)
Načteno za 0.61s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (11.10.2026 8:58:02 - 17.10.2026 2:19:31)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
UDES 15/1610333491369.23%2941.0
BZ-791132386966.67%2024.0
Object 268 Version 4102624020.0%1406.0
KR-11138413475.0%2877.0
Taschenratte11682411100.0%6848.0
leKpz Borkenkäfer11204133100.0%2728.0
STB-110349611100.0%4320.0
Kpz. Erich Konzept I93644010.0%3360.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/ReIapse.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=ReIapse][img]https://lab-vole.cz/Signature/ReIapse.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 49863 bitev


Rank:
Great
1900+ WN8
46% (210 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2309
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2150
(30034 Bitev)
WN8 Tier VI
1444
(2753 Bitev)
WN8 Tier VII
1883
(2072 Bitev)
WN8 Tier VIII
2254
(10175 Bitev)
WN8 Tier IX
2153
(5873 Bitev)
WN8 Tier X
2241
(8049 Bitev)

Tanky (293)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x68113084311855.08%2495.7
Renault UE 57387269366.67%243.6
BT-74971244037.5%63.5
53TP Markowskiego815078253644.44%1825.5
T348158976299653.71%2113.4
BZ-17682248117422463.84%2674.7
T80311357111017655.26%2964.0
DZT-15992602106735358.36%2583.7
Jagdpanzer E 10010254568328054.64%2359.3
FCM 50 t8159570520352.71%2322.4
EMIL 1951814407721844.44%1365.0
WZ-111 model 1-4917528797554.67%1667.7
Caernarvon8193411492774.07%2799.8
Jagdtiger9226886723558.72%2387.4
MS-113870450.0%78.3
Comet710917869647.92%1927.2
VK 36.01 (H)672059534153.08%1439.8
SU-100M1711037179955.56%1714.7
T110E410264082822052.73%1970.9
TNH T Vz. 51920759059152.75%1948.5
AMX M4 mle. 5410322094212849.22%2923.0
IS-38137678624351.44%1779.7
M5A1 Stuart41302643534.29%179.0
AMX 13 F3 AM65665643568.57%852.8
T-34-17108579211554.78%1946.2
T-15069788024663.04%1973.0
M3 Stuart3959140.0%113.3
Jagdpanther7101362510641.51%1391.4
M4-85563554310.0%1633.6
Type 3 Chi-Nu55874315547.27%1902.4
AMX M4 mle. 49811397163636.11%1169.4
AE Phase I9233897811248.21%2325.5
T 55A9294414314100.0%3247.0
WZ-1118190797056759.26%2830.9
Indien-Panzer8100541840.0%1038.5
Object 7529292811025848.28%2815.0
T3765794246848.53%1573.3
45TP Habicha711287371844.44%1465.8
Pz.Kpfw. III Ausf. E31191686640.91%147.3
Object 703 Version II82315119017457.47%3008.0
Lätt Stridsfordon 120917257312157.14%1470.9
Stinger1018097651442.86%1104.3
ShPTK-TVP 1008176289968455.99%2133.0
UDES 15/1610273491512154.55%2342.4
121B1019987686741.79%1639.7
AMX 50 1008137274318950.79%1733.6
IS-710215280836648.63%1902.2
Churchill I5782617650.0%1582.0
Char Futur 4923679147450.0%2243.1
SU-85B43393443756.76%925.1
SU-1018157181817652.84%2417.6
LTP31872642100.0%852.1
Sturer Emil712636921070.0%1764.4
Jagdpanzer IV66795799953.54%1369.1
AMBT81619794450.0%1698.3
Hotchkiss H352121141837.5%306.9
D12203247333.33%964.9
T-437106182113158.78%2166.8
Panhard EBR 90914529287451.35%2606.9
Jagdpanther II8162581820856.73%2124.1
Super Conqueror10293698726453.41%2699.2
T71 CMCD7630410540.0%1220.0
M2 Light2521492268.18%251.0
Type 97 Chi-Ha3258326728.57%833.1
TVP T 50/5110250687413859.42%2288.2
StuG IV5336406250.0%613.9
ST-I9203281216357.06%2138.2
Panzerjäger I2109130837.5%187.2
BZ-791128689594247.62%1783.9
Stone Sentinel821991024850.0%2535.3
Pz.Kpfw. I Ausf. C396119812.5%194.8
S35 CA56445265251.92%1603.0
T2 Medium Tank21071491136.36%356.0
T-54 ltwt.911869287360.27%2096.7
T-100 LT10139879045046.44%1877.9
Centurion Mk. 7/19174579614946.98%1797.5
M5 Stuart4117342862.5%271.0
Coccodrillo10359311276267.74%3144.4
M2 Medium Tank3671401361.54%189.9
B145611915.79%0.0
Type 2597 Chi-Ha32102141752.94%757.8
Object 26010374310704757.45%3582.4
Emil I817709224951.02%1998.3
Type T-3454204837552.0%1284.1
IS-410268083951858.11%2518.4
AMX M4 mle. 519264510753455.88%2859.7
T-34-3812527111233.33%1415.3
Vickers Medium Mk. I11121742100.0%636.7
Object 27710329292824250.41%3006.9
Object 430923399749354.84%2396.6
Renault FT 75 BS231981100.0%261.0
BDR G1 B547442715248.68%921.2
Progetto M35 mod. 4681701910105951.94%2107.1
60TP Lewandowskiego10279693811155.86%2257.4
T25/27126979810959.63%2518.7
Type 619202884731957.99%2592.9
T-44-100 Igrovoy81017504825.0%907.3
SU-152786853320240.59%1124.6
Centurion Action X10238280947050.43%2081.8
Durchbruchswagen 243554153240.63%987.5
Centurion Mk. I8151779021861.01%2588.0
Cromwell67216446350.79%1554.6
Vickers Medium Mk. III317014560.0%453.4
Emil II922249349450.0%2150.1
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2863886021100.0%947.8
T-50-269109192365.22%3450.1
KV-1375574875339.62%742.7
Škoda T 25611907803154.84%2581.9
Tiger I787562817343.93%1064.2
T-83282328118826559.62%3120.4
M48A5 Patton1027289895653.57%2615.0
FV4005 Stage II1018116139550.53%1300.5
Bofors Tornvagn814608467050.0%1588.0
VK 72.01 (K)104008111610558.1%3198.2
SU-100675956615650.64%1474.7
Object 14010233163922652.65%2264.9
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41031618843.18%115.5
Rhm.-Borsig Waffenträger817637627247.22%1818.4
FV217 Badger10358311364459.09%3426.4
40TP Habicha67095611136.36%1229.5
Grille 151021546998355.42%1599.9
VK 30.02 (M)68056676154.1%1749.7
BZT-701033969668453.57%2411.0
Rheinmetall Skorpion G81241495250.0%1019.7
E 10010233477148749.49%2028.8
AMX 404552241080.0%264.1
XM5782285102816558.79%2351.5
Object 430U10240881210947.71%1967.2
Marder II31191544050.0%201.0
Waffenträger auf Pz. IV924328077544.0%2098.8
T3 HMC21331523253.13%489.4
Object 452K1030499503250.0%2780.9
Sturmpanzer I Bison35985333.33%0.0
AT-121452650.0%74.3
BZ-751031479815451.85%2773.0
T-448148584732858.84%2531.7
Pz.Kpfw. 35 (t)280861323.08%155.5
Lorraine 39L AM3166191450.0%420.0
Pz.Kpfw. II2531123237.5%0.2
UDES 16923459586750.75%2454.7
Object 268 Version 410258087435157.26%2056.6
LT-4328100686726152.87%2149.7
VK 30.01 (H)56265623943.59%1619.9
KV-48175492216159.01%2660.5
Object 26810250073110546.67%1963.7
Konštrukta T-34/10079697503762.16%1624.3
Bishop5713081100.0%261.0
Concept 1B92984121912766.14%3093.5
A-2051151786352.38%242.3
Somua SAu 40404620.0%0.0
12110206170938848.2%1956.9
ISU-1528170077420755.07%2198.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H540638411050.0%1018.3
KV-1528333416251.85%455.1
Object 274a8215811431855.56%3061.2
FV4202810137152035.0%1226.1
IS7110270915149.67%1642.8
Škoda T 50919338409243.48%1766.0
TS-581609977366.67%1525.8
Vz. 5510287093915554.84%2371.1
T57 Heavy1027389165457.41%2413.1
T110E510342313163778.38%3238.0
T309218870322954.59%2097.7
Panhard EBR 10510206691810457.69%3013.6
Leopard 110235376831548.57%1918.6
Renault FT101510.0%0.0
KR-1113405109813057.69%2595.6
Gorilla11316810514965.31%2419.4
Conqueror9188584215250.66%1820.2
Panther II8149687315664.1%2675.9
Tiger II8138280521749.77%1862.9
Caernarvon Action X81154716333.33%1077.4
Object 252U Defender8162188541449.52%1832.3
Taschenratte114468125825459.84%3371.9
SU-8554444149347.31%1015.7
Object 7049204377929750.51%1842.3
Type 1 Chi-He43964323540.0%1236.2
T56 GMC363163771.43%261.0
AMX 105 AM mle. 4743873653847.37%1533.1
TS-548224811836262.9%3074.2
T-34-8563473784139.02%426.9
T1 Heavy58076776060.0%2359.4
T-34-28118679822250.9%1913.8
leKpz Borkenkäfer11204292417849.44%2502.4
ARL V3965262921118.18%743.9
Leichttraktor11341982347.83%530.4
Type 5 Chi-Ri712348379753.61%2524.7
AMX 50 B10235875353651.68%2243.3
STA-18159966519754.31%2637.3
XM69 Hacker11308898114348.25%2437.4
KV-85655236987651.14%895.7
Pz.Kpfw. T 25561669414564.14%2105.8
ARL 44680866913363.91%1720.9
Object 777 Version II91588954580.0%1480.5
T297178174611860.17%3119.1
Cobra924569527954.43%2497.9
Kampfpanzer 07 P(E)1025918586643.94%2189.9
E 759181486429153.26%1940.4
T-463461072846.43%68.2
Toro9245810669561.05%2545.8
T-262411091861.11%179.3
AMX ELC bis51774256149.18%408.2
Covenanter53203392958.62%1225.1
Lorraine 155 mle. 5188506147842.31%711.6
AltProto AMX 3081730100815359.48%2316.5
BT-22491142147.62%64.2
AMX 383901643447.06%102.0
SU-76M41631623253.13%333.7
Somua SM8168910205263.46%2127.6
HWK 12810048756462.5%2004.9
STB-110228184443656.88%2213.1
TNH 105/1000815708522138.1%1949.2
T-34-85M69357002638.46%1411.8
Nashorn611427091963.16%2282.0
LTG78088222653.85%1767.6
Cruiser Mk. III3641631163.64%228.5
WZ-111 model 5A10273492015856.33%2440.6
Vickers Mk. E Type B21071541154.55%353.1
Turtle Mk. I8237611876157.38%3165.8
T6755454705147.06%1314.5
WZ-1209163988027562.55%2004.1
AMX 50 1209184983127553.45%2130.2
Vz. 60S Dravec103647103014953.02%2823.5
M8A145185312948.28%1651.5
1108166578318357.92%2453.6
T-549204781725858.14%2633.3
Predatore923259351936.84%2249.8
Kranvagn10259987614751.7%2154.0
Pz.Kpfw. III Ausf. J4911623551.43%105.0
IS-2715989989160.44%3116.9
Super Hellcat710036214753.19%1497.6
VK 30.01 (D)65074808646.51%882.4
Pz.Kpfw. I246145955.56%162.5
T-109143471029146.74%1326.3
Kpz. Erich Konzept I925048837146.48%2216.3
T26E4 SuperPershing8162697920446.08%2323.9
SMV CC-678128248610.0%992.3
T1 Cunningham14688425.0%9.9
KV-37170310384870.83%2961.5
Object 78010265610511070.0%2175.8
Universal Carrier 2-pdr2177132250.0%575.1
T-284761448348.19%82.0
Kampfpanzer 50 t92432103027459.85%2517.1
AMX 13 105 AM mle. 5053392872138.1%470.9
Type 5981831105335055.71%2841.0
Rheinmetall Skorpion820668339150.55%2106.3
M3 Lee42473192737.04%760.1
Pz.Kpfw. III/IV53584696854.41%1003.0
Bat.-Châtillon 155 559118675234050.0%1065.1
FV4004 Conway920468046349.21%2009.1
Charioteer816357864755.32%1864.0
Pz.Kpfw. 38 (t)3611173953.85%116.3
T-34527230612348.78%621.5
XM66F8230012073464.71%3120.7
D231642201952.63%548.3
M47 Iron Arnie8158694415053.33%2119.6
Rheinmetall Panzerwagen1019428826250.0%2634.8
Tiger (P)713648798258.54%2423.5
Panther711998409065.56%2518.7
CS-52 LIS819339012245.45%2391.9
AMX M4 mle. 45797566312846.88%1487.2
Black Rock113526101213045.38%2621.5
Leopard Prototyp A9225892911755.56%2350.3
Type 58668964614654.79%1505.3
Tiger-Maus9253510806460.94%2494.7
ELC EVEN 90867679130252.65%1346.7
M18 Hellcat6109069926459.47%2547.8
M24 Chaffee54784874358.14%1883.5
Lorraine 155 mle. 5078137134057.5%938.9
Type 4 Chi-To67876256464.06%1875.0
Škoda T 56832101410862.5%3598.7
Char Mle. 759163892921060.95%2616.9
Pz.Kpfw. II Ausf. D202941100.0%261.0
IS-681740730475.0%2353.6
Object 263921808908552.94%1988.0
StuG III Ausf. G53462249650.0%705.6
Pz.Kpfw. II Ausf. G3741672759.26%197.8
AT-FV230 Breaker113945103611057.27%2975.8
Crusader64364312642.31%1387.2
Wespe3871261020.0%38.3
Renault Otsu1161242100.0%261.0
T1 HMC2523040.0%17.0
AMX 12 t6645734683.33%2140.0
Jagdpanzer 38(t) Hetzer42591978749.43%597.4
T28 Prototype8172576516756.29%2366.7
Cruiser Mk. IV463993735.14%1.4
LTTB88577815149.02%1715.1
Chi-Ni2892855100.0%443.8
UDES 14 Alt 5819049292850.0%2587.8
Renault FT AC285911926.32%78.4
M669257175160.78%1768.4
VK 30.01 (P)69997716960.87%2442.3
Bat.-Châtillon 155 5810112467210348.54%816.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved