eu Hráč RF_Maus

[HAKOO] HAKOO (Historie)


WN8
1340
Recent WN8
3152
(206 Bitev)
Winrate
51.14%
Recent WR
58.74%
(206 Bitev)
Bitev
20494
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 20494 0 23 123 206
Průměrný Tier 6.81 0.0 9.0 8.28 8.14
Winrate 51.14% 0.0% 52.17% 57.72% 58.74%
Tanků odhaleno 1.1 0.0 1.09 1.3 1.36
Udělené poškození 896.68 0 2652.04 2203.63 2078.11
Obrana základny 0.62 0 0.0 0.68 1.71
Průměrně zkušeností 574.19 0 980.0 894.0 841.0
WN8 1340 0 (+3) 2930 (+3) 3009 (+12) 3152 (+20)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 7 0 0 7
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 28.57% 0.0% 0.0% 28.57%
Tanků odhaleno 0.14 0.0 0.0 0.14
Udělené poškození 1033 0 0 1033.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 249 0 0 249.0
Průměrně střel 7.71 0.0 0.0 7.71
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 37 80 10
Průměrný Tier 10 8 6 6.63
Winrate 0.0% 35.14% 42.5% 30.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.73 1.39 0.3
Udělené poškození 0 1128 582 1720.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.3 0.0
Průměrně zkušeností 0 358 400 388.0
Průměrně střel 0.0 7.81 11.04 6.6
(WG Player ID: 523497341)
Načteno za 1.25s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (1.12.2021 22:19:46 - 1.12.2021 22:19:47)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/RF_Maus.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=RF_Maus][img]https://lab-vole.cz/Signature/RF_Maus.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 3434 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
25% (90 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2246
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1370
(16101 Bitev)
WN8 Tier VI
1157
(3727 Bitev)
WN8 Tier VII
1418
(2891 Bitev)
WN8 Tier VIII
1351
(7215 Bitev)
WN8 Tier IX
1723
(1577 Bitev)
WN8 Tier X
1699
(691 Bitev)

Tanky (297)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
FCM 36204710.0%0.0
Renault UE 573135244366.67%418.7
BT-741111602748.15%343.7
Ikv 65 Alt II67285231758.82%1416.7
T34884550637047.03%865.7
SARL 4242052535341.51%454.8
Bat.-Châtillon 12 t87415965145.1%1111.1
Charioteer81255722955.56%1332.0
T-22 medium10211541040.0%1383.1
VK 30.02 (M)65996095853.45%1100.2
Sexton II3962063056.67%317.1
ISU-122S7117860313953.24%1723.4
O-I66306048564.71%1035.1
Valentine AT402910.0%0.0
MS-11296195650.0%1732.6
Comet780667715651.92%1338.5
Excelsior54485021338.46%719.6
Type 91 Heavy3841732638.46%31.0
59-Patton884273710960.55%1172.2
IS-3813979086168.85%1743.0
M5A1 Stuart42684762045.0%1021.5
T25/276805503650.0%829.3
Type 89 I-Go/Chi-Ro2152212475.0%764.8
M53/M5598235303759.46%672.6
Strv m/4253242631931.58%588.4
Type 3 Chi-Nu53784214245.24%958.6
Wespe3362363100.0%261.0
KV-58121165611247.32%1371.3
SU-549715040.0%0.0
Indien-Panzer814658084548.89%1868.8
T-34 with L-1147669791100.0%2208.8
T37639554310849.07%1006.1
Panzer 58 Mutz883168777349.29%1057.6
M4A3E8 Sherman68164902661.54%1779.1
Pvlvv fm/42277206250.0%170.3
S-5175503731855.56%573.2
Pz.Kpfw. III Ausf. E3783922.22%0.0
leKpz M 41 90 mm GF859455830846.75%966.6
T-2931983362250.0%671.9
T67550643130051.67%1120.8
M46 Patton KR895665313545.19%1135.3
121B10281711901100.0%2639.3
AMX 50 10085084567439.19%254.4
T-34-85 Rudy690061410351.46%1746.8
Strv fm/211142244887.5%873.5
M1276784787644.74%716.3
Škoda T 4069356417256.94%1904.9
Löwe887052646547.1%849.5
Sturer Emil79144071650.0%1263.9
Matilda41142486250.0%4314.7
G.Pz. Mk. VI (e)2060366.67%247.8
Hotchkiss H3522273852548.0%1141.1
T-54 first prototype8113574923157.14%1536.7
M2 Light Tank25104335457.41%3386.1
M3741911938043.75%453.3
Pz.Kpfw. T 25538944520353.2%1050.2
Spähpanzer SP I C75824245740.35%972.9
T71 CMCD74185193145.16%724.0
SU-1825086250.0%123.5
T-4374674033100.0%724.2
MKA2342405650.0%1587.1
SU-2631051871030.0%22.1
StuG IV54503652552.0%1098.4
Panzerjäger I2112136757.14%342.7
Pz.Kpfw. II21503583100.0%792.0
KV-1543941411050.91%846.9
Pz.Kpfw. I Ausf. C32153243551.43%1000.1
VK 16.02 Leopard51013937548.0%141.0
M22265443250.0%1463.8
P26/4043142841100.0%860.9
Chrysler K GF88736577055.71%873.0
Type 5 Chi-Ri781060915250.0%1326.2
M5 Stuart41163784564.44%460.0
Pz.Sfl. IC4643749366.67%2168.5
M2 Medium Tank31041482045.0%176.2
B1401681100.0%261.0
Pz.Kpfw. II Luchs445349135266.19%2286.0
Type T-3452732681421.43%491.9
Kolohousenka17611210.0%167.0
T-34-38144583214654.79%1924.6
Vickers Medium Mk. I11392497100.0%877.3
Object 2771026015585149.02%2165.0
T-28E with F-3043744682462.5%1005.6
Matilda IV58797171100.0%2679.3
Object 4309198887713265.91%2017.4
Renault FT 75 BS2276010.0%0.0
M41 HMC52773107650.0%304.2
Panther/M10778762412147.11%1268.4
Strv S18139161428346.64%1442.6
Renault G1524129213746.72%487.6
Type 619174465213652.94%1689.6
Grant4353260475.0%1354.9
Centurion Action X10180166918046.67%1384.6
CS-53816739216656.06%2580.5
Centurion Mk. I879266516456.71%976.3
Strv 7465813731070.0%1075.2
Cromwell62634659848.98%338.7
AE Phase I940691305333.33%3001.3
Tetrarch22213764252.38%1345.5
LT vz. 352181270250.0%885.8
Marder 38T44273968656.98%1236.5
Pz.Sfl. IVc53733586350.79%762.2
Tiger I793764616552.12%1220.0
AMR 35253310591100.0%3882.7
Cromwell B668262020751.69%1334.8
ARL 44638937719249.48%519.7
Object 1401025418237157.75%2565.9
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4902069952.53%162.7
Rhm.-Borsig Waffenträger820477777157.75%2327.2
T18 HMC3689560.0%32.6
Type 6278296549657.29%1985.4
STA-187105219447.87%755.1
Rheinmetall Skorpion G8145869862947.38%1639.8
T1E623223972245.45%1975.9
AMX 4041603843265.63%715.8
14TP4109184333.33%142.0
VK 30.02 (D)714626347454.05%2975.6
Marder II31461985058.0%374.7
Valentine II44184672245.45%1494.1
T3 HMC21216310.0%267.1
Sturmpanzer I Bison31471481631.25%302.3
Ikv 10354124544967.35%1136.2
BT-7 artillery303610.0%0.0
Lorraine 39L AM3208329580.0%757.5
T1455506972968.97%1554.1
VK 30.01 (H)53494402343.48%551.0
Bishop53383134845.83%597.0
M7507210.0%0.0
A-2051362494264.29%509.7
T-2841562166750.75%346.5
T-34-8564513555938.98%594.0
M24E2 Super Chaffee67725447356.16%2422.6
TOG II*653237214744.22%721.7
Object 274a816948373256.25%2196.5
FV42028108067715648.72%1422.8
Tiger 13165784392445.83%805.7
Ram II57076661353.85%2316.2
Škoda T 5091198782475.0%910.7
TS-5815028711573.33%1660.2
SU-100Y615078232665.38%3498.2
Sturmpanzer II41822343053.33%459.4
T26E5 Patriot896169813255.3%1090.0
Kampfpanzer 07 RH816467008548.24%2329.4
Renault NC-3111646211100.0%1021.5
StuG III Ausf. B483161650.0%87.6
LT vz. 3832103311643.75%876.3
M7 Priest31171303240.63%97.2
MT-2563824672433.33%866.1
Vickers Medium Mk. II2232730.0%0.0
122 TM817317306758.21%1894.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. H531330917946.37%652.3
Char Futur 4926036851457.14%2435.2
Crusader 5.5-in. SP77573261346.15%981.5
Centurion Mk. 5/1 RAAC86854781100.0%734.9
T71 DA78294982839.29%1864.6
T-15067634921457.14%1483.1
T2 Medium Tank217782055.0%123.5
Panther II88365846949.28%1033.0
Tiger II887362130146.51%814.8
M8A141491717341.1%141.1
Durchbruchswagen 242583032347.83%663.3
E 509228888918952.91%2466.3
VK 28.0163045228747.13%773.3
Valentine37419810.0%3.1
M3 Stuart3631331735.29%10.6
T404198310450.0%326.6
Type 1 Chi-He42884132147.62%980.5
T56 GMC3901532552.0%132.0
King Tiger (Captured)717431009862.5%2349.1
M4A3E8 Thunderbolt VII66575686246.77%1229.9
Strv K9221711151100.0%1669.0
T-50-2645354511458.77%1377.1
T1 Heavy Tank52803031844.44%368.0
IS-6813866161100.0%1700.7
T25 Pilot Number 189315402653.85%1186.4
M56 Scorpion710136158052.5%1488.6
Cruiser Mk. IV41121742142.86%193.6
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger89396284748.94%1067.0
Pz.Kpfw. B2 740 (f)45775764245.24%1672.3
Somua S353991563056.67%185.2
Leichttraktor12895425.0%0.0
AMX 50 Foch (155)1015184046540.0%854.4
Heavy Tank No. VI65934629346.24%881.5
AMX 105 AM mle. 474275439560.0%915.7
KV-8565344481752.94%759.2
MTLS-1G1433384265048.0%1499.2
WZ-120-1G FT81717634757.14%2048.1
Pz.Kpfw. 35 (t)223962944.83%36.4
Type 59 G818027835253.85%2307.7
T297118061613350.38%1446.2
T1 Cunningham1571702240.91%95.5
Bretagne Panther68568404100.0%1761.3
4TP1312210.0%0.0
E 759148770338646.37%1320.2
T-4631041471931.58%204.9
DS PZInż5147611454100.0%4829.8
Krupp-Steyr Waffenträger712276199951.52%1962.3
T-262118182450.0%492.7
AMX ELC bis52094256943.48%520.7
Type 95 Heavy42603463243.75%799.5
Covenanter51524572653.85%511.0
M4A3E2 Sherman Jumbo65634259547.37%1071.1
T28 Concept78365383748.65%1046.1
BT-2294132837.5%237.3
T-34 shielded56455481656.25%2009.4
AMX 383542561050.0%80.7
T-1163161231540.0%449.9
Somua SM81358871475.0%1403.7
Sav m/4341552733748.65%252.0
AMX 13 7576856645955.93%1590.5
STB-110266110482378.26%2507.9
KV-1S64595065259.62%962.3
Centurion Mk. 7/19155971927646.38%1432.2
L-6021653832259.09%1031.5
Nashorn68043757452.7%1414.4
LTG79048722962.07%2370.3
Cruiser Mk. III31923073100.0%1162.8
KV-2683454722250.45%1482.8
Vickers Mk. E Type B237135250.0%79.4
T2 Light Tank22604145455.56%1614.4
FV30465113427557.33%862.6
Emil I814086201040.0%1443.5
T-34-85M694664715148.34%1575.5
ST vz. 394204334250.0%499.8
M6A2E1810036104847.92%1092.4
Caernarvon Action X81945740366.67%3200.2
110810094432343.48%1083.5
T-549176585717757.06%1958.5
Renault Otsu1132061100.0%261.0
IS-2711376396266.13%1719.1
Super Hellcat7111260512157.02%1900.3
Grille5294306333.33%346.0
O-Ni710755932433.33%1395.9
Pz.Kpfw. I240128650.0%90.2
M10 RBFM57594431070.0%1664.5
T92847151011148.65%758.7
T-10916828186854.41%1635.2
M44667747417352.02%1125.2
T26E4 SuperPershing888359812743.31%934.1
T-12734845481866.67%2461.2
Ikv 7231622052268.18%501.1
Loyd Gun Carriage23087366.67%233.5
Universal Carrier 2-pdr282156757.14%238.1
Lorraine 40 t8138870234351.02%1646.8
Strv m/40L31862641872.22%722.9
TL-1 LPC812246864250.0%1407.5
O-I Experimental55545146561.54%1147.9
Achilles6588499757.14%1009.8
M4A1 Sherman52433955451.85%486.3
M3 Lee41632605050.0%411.1
Object 252U8172073320053.5%2027.8
Type 3 Chi-Nu Kai55054362070.0%1395.0
Pz.Kpfw. 38 (t)31301941250.0%324.6
T-3453004025461.11%812.8
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286597375425.0%766.6
Birch Gun43133552948.28%1136.2
Tiger (P)75824863633.33%552.6
Panther77896629648.96%1288.4
AMX M4 mle. 45760652315444.16%620.9
Pudel68507016065.0%1765.4
CS-447158410922157.14%2804.3
Progetto M35 mod. 468165581258855.44%2136.7
Lago41723482347.83%426.1
T-45253932010.0%3078.7
Type 5869216661931.58%1961.0
Stuart I-IV3882052060.0%272.8
ELC EVEN 90847318310.0%629.1
AMX 13 57780973835653.09%1653.3
Cruiser Mk. I1111168425.0%277.8
M18 Hellcat654344622454.46%869.8
M24 Chaffee528248022347.53%918.8
Primo Victoria811057178149.38%1511.2
Type 4 Chi-To64464997454.05%816.1
B.U.G.I.67913804944.9%1236.6
Churchill III53415983246.88%592.1
Challenger712678652875.0%1851.9
Cruiser Mk. II295212540.0%150.7
E 10010197270720447.55%1600.3
T-62A1022447309253.26%2009.4
AMX M4 1949 Liberte884967318451.63%928.1
StuG III Ausf. G5254247728.57%291.8
CS-599202278915455.84%2080.7
Crusader639046623951.88%1211.7
T1 HMC21676944.44%53.8
AMX 12 t627047012053.33%638.9
Jagdpanzer 38(t) Hetzer42804721866.67%812.8
Type 64646956725554.9%1202.3
Matilda Black Prince532719240.0%601.9
LTTB85815267652.63%989.3
TKS z n.k.m. 20 mm2912513100.0%491.6
STA-28141478311752.99%1885.7
Renault FT AC2178410.0%0.0
E 25779656936746.05%1067.0
Strv m/42-57 Alt A.2616258712100.0%4547.8
Strv m/3821942821100.0%1037.4
VK 30.01 (P)662656511248.21%1242.8
43 M. Toldi III31022173842.11%258.4

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[WHO] WHO Cares?19592042Vstoupil12.1.2021

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved