eu Hráč PyroNiuM_TM

[3PX] Pixel Shot! (Historie)


WN8
2381
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
56.47%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
13105
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 13105 0 0 0 0
Průměrný Tier 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 56.47% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.22 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 2009.38 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.31 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 777.42 0 0.0 0.0 0.0
WN8 2381 0 0 0 (+2) 0 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 304 8 0 312
Průměrný Tier 10 8 6 9.95
Winrate 59.21% 87.5% 0.0% 59.94%
Tanků odhaleno 0.55 1.38 0.0 0.57
Udělené poškození 2293 1200 0 2265.0
Obrana základny 0.75 8.63 0.0 0.96
Průměrně zkušeností 836 739 0 833.0
Průměrně střel 9.54 7.13 0.0 9.47
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 1179 724 101 881
Průměrný Tier 10 8 6 9.08
Winrate 52.25% 53.04% 62.38% 53.35%
Tanků odhaleno 0.79 0.87 1.22 0.59
Udělené poškození 2093 1437 655 2176.0
Obrana základny 1.19 1.15 1.05 0.8
Průměrně zkušeností 706 658 469 729.0
Průměrně střel 9.29 8.52 8.4 10.54
(WG Player ID: 525226001)
Načteno za 0.75s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (28.5.2024 8:22:40 - 28.5.2024 8:22:40)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/PyroNiuM_TM.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=PyroNiuM_TM][img]https://lab-vole.cz/Signature/PyroNiuM_TM.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Unicum
2350+ WN8
5% (31 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1190
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2476
(11451 Bitev)
WN8 Tier VI
1170
(727 Bitev)
WN8 Tier VII
1722
(1422 Bitev)
WN8 Tier VIII
2206
(3090 Bitev)
WN8 Tier IX
2690
(2762 Bitev)
WN8 Tier X
3133
(3450 Bitev)

Tanky (270)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6879966014351.05%1392.7
FCM 3622875521100.0%1786.1
BT-741181961838.89%318.7
53TP Markowskiego8272612825567.27%3975.8
Object 257918138204744.68%1639.7
STA-289667381100.0%1086.1
STA-181226731862.5%1692.5
WZ-120-1G FT836429381100.0%4021.8
Object 703 Version II82722127819364.25%3941.1
BT-53503288450.0%2235.9
FCM 50 t875342820542.44%710.5
AMX ELC bis55815045150.98%2193.3
M6010374610576160.66%3748.1
StuG IV5678350250.0%1759.7
O-I656135912452.42%935.0
Type 95 Heavy41542155251.92%408.3
Valentine AT41232726100.0%402.8
MS-11331651100.0%261.0
BZ-58722331307875.0%4184.4
G.Pz. Mk. VI (e)286131425.0%277.0
Type 91 Heavy3741732040.0%18.5
T110E41031398325966.1%2636.6
Type 63822651115560.0%2785.5
Object 2681018766541560.0%1246.3
AMX M4 mle. 54104197119013468.66%4688.0
TS-5815837611656.25%1502.9
M5A1 Stuart4526588366.67%2434.9
T3287645072646.15%648.3
Type 89 I-Go/Chi-Ro2121226560.0%488.9
Jagdpanther78944574052.5%1240.5
Ferdinand8148061015150.99%1581.8
Type 3 Chi-Nu54843383641.67%1096.2
Wespe31872191758.82%715.4
GSOR 1008815667182853.57%1536.8
G.W. E 1001014445941650.0%1090.8
Vickers Medium Mk. II2122167837.5%384.9
Progetto C50 mod. 669294595011163.96%3792.6
M4A3E8 Sherman65764582250.0%927.0
Object 9071032189151662.5%3121.9
BZ-58-29357412869467.02%3726.2
45TP Habicha7238814471471.43%4769.1
Pz.Kpfw. III Ausf. E31141602846.43%165.0
Type 5 Heavy103832116011870.34%3895.7
CS-63103502108818666.13%3623.7
Strv m/42510297472100.0%3131.0
M14/41231101333.33%0.0
IS-7103335106414757.14%3444.6
Churchill I53143056048.33%507.7
SU-85B41531471822.22%125.2
M54 Renegade81618553366.67%2095.1
Strv fm/211151212333.33%627.6
SU-101818129143253.13%2268.5
Škoda T 4068495231450.0%2029.0
Löwe814466422236.36%1341.7
Matilda42281984042.5%422.6
Jagdpanzer IV64662745543.64%616.7
Tiger II Kuromorimine716421061475.0%2507.8
T-4375705122450.0%728.6
G.W. Tiger (P)8104951014848.65%1215.0
Super Conqueror10306193953157.63%2731.8
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286799637366.67%2078.9
SU-182109137862.5%613.7
M15/4231821731241.67%295.1
Lorraine 40 t811825531250.0%1325.1
O-Ho8511333450.0%361.1
Jagdtiger9225880315655.13%2141.3
Cruiser Mk. II2145171540.0%383.1
ISU-152K816257512650.0%1595.3
Pz.Kpfw. II2225303714.29%963.0
KV-156024361450.0%1174.9
G.W. Panther77463773751.35%776.6
VK 16.02 Leopard51692306643.94%345.3
T26E58219312674475.0%3567.8
M22121168540.0%334.1
KV-1S610719410.0%0.0
T110E310344296824965.06%2971.3
4TP12302251100.0%1189.9
Type 5 Chi-Ri77556093253.13%1130.8
Bat.-Châtillon Bourrasque8161887114358.74%2103.0
Pz.Sfl. IC44835021163.64%1495.2
B14314223250.0%791.4
VK 45.0371151748580.0%1700.6
Emil I819249324052.5%2341.2
L-602373571100.0%261.0
Hummel65323389558.95%756.9
Kolohousenka11152201100.0%582.2
AMX M4 mle. 519370512949260.87%4361.6
T-34-381598700333.33%1716.3
Vickers Medium Mk. I1151220875.0%948.5
Object 27710317282925752.53%2903.4
Object 4309213378311751.28%2108.1
Renault FT 75 BS2144126742.86%721.1
Vickers Medium Mk. III31361781741.18%315.5
BZ-72-110352811166872.06%3262.4
Panhard AMD 178B66286033357.58%1954.4
60TP Lewandowskiego104270116413062.31%4477.0
Škoda T 27812015251553.33%1613.1
SU-15277143547644.74%791.2
Durchbruchswagen 241731834537.78%223.7
Strv 74611946594568.89%2589.7
Hotchkiss EBR78627996358.73%2197.5
AE Phase I9236390318859.04%2605.7
Tetrarch2211272560.0%1210.6
LT vz. 35293131616.67%218.8
Marder 38T41371501338.46%84.2
T9598794261330.77%402.8
50TP prototyp81363500933.33%1209.1
AMR 352998920.0%183.9
VK 72.01 (K)103919110911564.35%3659.9
SU-10067423889647.92%1248.1
Object 14010262289328258.51%2563.7
Progetto CC55 mod. 54823299494259.52%3044.2
Type 4 Heavy9114450918248.35%958.2
Black Prince79076094360.47%1362.2
Rheinmetall Skorpion G812625814055.0%1313.5
Bishop528510410.0%323.5
AMX 404247280366.67%1021.5
Object 430U103326103918063.89%3297.8
Marder II3272366650.0%869.4
Strv 8188425002142.86%977.9
T3 HMC2243223540.0%977.0
Object 452K10357911495967.8%3211.8
Sherman III52723271457.14%671.7
AT-1277125250.0%125.0
T-44811777094652.17%1580.1
Caernarvon8158773221556.74%2035.1
BT-7 artillery3828901580.0%3524.5
Bretagne Panther611466151050.0%2453.4
Škoda T 5682703109640564.2%3304.6
Patton the Tank923829194052.5%2764.2
Type 4 Chi-To64983851553.33%791.6
VK 30.01 (H)51532061145.45%83.7
Concept 1B93329111517463.22%3510.5
A-2051872509546.32%578.5
T-284272149250.0%736.1
M4A3E8 Thunderbolt VII66534911030.0%948.3
ISU-1528137250812242.62%1322.8
M24E2 Super Chaffee622115510.0%258.7
TOG II*6680538366.67%1173.6
Object 705A10334297522764.76%2973.1
FV4202886530330.0%717.2
G.W. Tiger9147055815550.32%1331.1
IS712017274658.7%1897.7
IS-38146477313756.93%1807.2
Strv m/382137286475.0%723.8
T25 AT7431477862.5%504.8
T-54 first prototype811779031100.0%1319.7
StuG III Ausf. B41771815644.64%247.4
Object 705924799948264.63%2667.2
T30924118835459.26%2443.9
MT-2563203451346.15%727.5
IS-M819049547755.84%2515.4
AT 15A76814589152.75%862.6
ShPTK-TVP 100819321167887.5%2012.1
Char Futur 49289298018159.67%3001.9
Centurion Mk. 5/1 RAAC811367332552.0%1453.8
Conqueror924009398857.95%2356.2
Pz.Kpfw. II Luchs4981816543.08%105.9
M8A149468691100.0%3890.3
Valiant503691100.0%261.0
SU-8552561996841.18%330.5
Object 7049180457312849.22%1422.0
50TP Tyszkiewicza9335912499459.57%3848.1
T56 GMC3141141944.44%274.1
King Tiger (Captured)7108865011856.78%1569.6
7TP21226820.0%193.9
T-34-8565163321656.25%946.4
T1 Heavy Tank56314871675.0%1356.0
Dicker Max6691381728.57%924.3
Panhard EBR 90912599572360.87%2222.3
Leichttraktor11041411030.0%239.9
Pvlvv fm/422176265540.0%581.0
Pz.Sfl. IVb42171943956.41%598.3
Somua S353179184250.0%328.5
AAT608196810842100.0%1957.1
Heavy Tank No. VI6695524333.33%990.2
Panzerjäger I21341301241.67%312.9
Renault NC-31126821100.0%261.0
TKS z n.k.m. 20 mm278511901100.0%7726.8
ARL 446889412250.0%1759.1
Object 777 Version II9292495217660.8%3209.7
T297151079131057.1%2274.0
Lorraine 39L AM394138366.67%291.1
IS-27191311061566.67%2945.9
Kampfpanzer 07 P(E)1036099717055.71%3290.0
DS PZInż57723651136.36%1508.4
IS-3A840629910.0%96.1
ISU-122-28204411971080.0%2540.9
VK 168.01 Mauerbrecher81437804450.0%1599.0
SU-100M1716288212860.71%2714.4
Grant41341251526.67%165.0
Fiat 300011002231100.0%510.2
T-1038389816561100.0%3615.6
BT-2262134922.22%48.1
AMX 38332824310.0%1078.9
SU-76M41422071643.75%242.4
T-1163158147633.33%345.0
Pz.Kpfw. I Ausf. C32003509256.52%1016.5
Sav m/43455256475.0%261.0
Krupp-Steyr Waffenträger77203591040.0%848.7
SMV CC-64 Vipera820597481435.71%2100.6
STB-110290787825354.15%2827.1
P26/4044092681747.06%1030.5
Churchill VII64693193542.86%646.7
Pz.Kpfw. IV Schmalturm66785211668.75%1335.2
Lansen C813046903847.37%1443.9
Cruiser Mk. III305910.0%0.0
KV-263425023100.0%529.1
TT-130M933491033944.44%3352.4
M6A2E1810996971145.45%1036.4
Caernarvon Action X8187795915562.58%2838.0
VK 28.0161943591060.0%464.8
T-54911145644647.83%1039.0
Renault Otsu161125366.67%283.1
T-50-263974011442.86%980.8
Grille52732284353.49%449.8
O-Ni786745716348.47%1089.0
Pz.Kpfw. I260160650.0%109.9
M4A1 Revalorisé88296751100.0%855.7
T-109229398316160.25%2573.5
SMV CC-678238712034165.85%3758.9
T1 Cunningham1301422100.0%261.0
Ikv 7231141871844.44%120.2
Object 7018195262120.0%1431.5
Universal Carrier 2-pdr2106190875.0%482.5
M10 Wolverine5448461771.43%1018.3
T2883565421154.55%223.7
AMX Canon d'assaut 1058821640250.0%747.2
Strv m/40L3153285771.43%551.2
O-I Experimental53452968149.38%514.4
VK 20.01 (D)42513791100.0%970.5
M4A1 Sherman55783771850.0%1700.1
SMV CC-567200211741369.23%3509.4
M36 Jackson66774531136.36%1001.8
T6 Medium45434192944.83%1257.5
T-345681601040.0%9.4
P.43 bis69065922259.09%1728.4
Bisonte C458210686322655.31%2622.0
P.4354032631729.41%771.0
114 SP21027948511566.67%1937.7
Pudel6654407850.0%1000.9
Carro d'assalto P.887194311783663.89%3577.7
T-4523173981100.0%1843.2
Tiger-Maus9328313095770.18%3865.5
ELC EVEN 9083914321442.86%458.3
null0303610145068.0%0.0
AMX 13 577728807988.89%1411.2
Cruiser Mk. I1209193922.22%950.5
M18 Hellcat611696322748.15%2156.8
T28 Prototype816538962065.0%2042.1
Controcarro 1 Mk. 29324312533565.71%3776.7
T25/2712956965651.79%2185.7
FV1066 Senlac88747524358.14%1747.0
Jagdpanzer E 10010303689621062.86%2642.7
Rinoceronte10394811672770.37%3954.3
Object 2639338411919765.98%4056.6
AMX M4 1949 Liberte81008759475.0%1191.7
StuG III Ausf. G52612408850.0%423.7
Pz.Kpfw. II Ausf. G31161971643.75%244.5
CS-59927259324562.22%3052.8
Obsidian8164912231593.33%2374.7
T1 HMC2514810.0%6.9
Super Hellcat797553610753.27%1474.3
Type 61922319906363.49%2523.3
Waffenträger auf E 10010442511432572.0%3797.2
IS-2 shielded713126706646.97%1647.1
Stuart I-IV3225244850.0%904.3
M664583251338.46%513.5
T 54D9307612435462.96%3843.4
43 M. Toldi III3471861100.0%261.0

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[3PX] Pixel Shot!26713177Vstoupil24.10.2023
[N00T] NOOT26863419Odešel24.10.2023
[N00T] NOOT26863419Vstoupil14.10.2023
[3PX] Pixel Shot!26713177Odešel14.10.2023
[3PX] Pixel Shot!26713177Vstoupil8.10.2023
[2DBFL] 2e Division Blindée Francaise Leclerc17591994Odešel8.10.2023
[2DBFL] 2e Division Blindée Francaise Leclerc17591994Vstoupil11.9.2023
[DR3DD] Immortals Dredd21872539Odešel11.9.2023
[DR3DD] Immortals Dredd21872539Vstoupil10.8.2023
[-BLX-] LE TERRIER21312272Odešel10.8.2023
[-BLX-] LE TERRIER21312272Vstoupil15.7.2023
Unknown clan00Vstoupil15.7.2023 18:44:45
Unknown clan00Vstoupil13.7.2023 11:31:04
[-LAM-] La-Meute12161329Odešel13.7.2023
[SK0LL] IN SK0LL WE TRUST !19982245Vstoupil11.9.2022
[-ZFS-] Zouaves Forces Spéciales15531601Odešel11.9.2022
[-ZFS-] Zouaves Forces Spéciales15531601Vstoupil5.7.2022
[-EKIP] Je remercie dieu pour chaque jour de plus19352177Odešel5.7.2022
[-EKIP] Je remercie dieu pour chaque jour de plus19352177Vstoupil27.5.2022
[-ZFS-] Zouaves Forces Spéciales15531601Odešel27.5.2022
[-ZFS-] Zouaves Forces Spéciales15531601Vstoupil27.4.2022
[TZARS] ALL HEIL THE TZAR!2067778Odešel27.4.2022
[TZARS] ALL HEIL THE TZAR!2067778Vstoupil15.3.2022
[-EKIP] Je remercie dieu pour chaque jour de plus19352177Odešel15.3.2022
[-LAM-] La-Meute12161329Vstoupil17.5.2021
[EHPAD] Le beau séjour22911892Odešel17.5.2021

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved