eu Hráč PvtDesmondDoss


WN8
563
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
46.22%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
582
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 582 0 0 0 0
Průměrný Tier 5.46 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 46.22% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.56 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 395.64 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.24 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 355.09 0 0.0 0.0 0.0
WN8 563 0 0 (-880) 0 (-1) 0 (-1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 590596301)
Načteno za 0.18s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (7.10.2026 2:38:52 - 13.10.2026 15:25:18)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/PvtDesmondDoss.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=PvtDesmondDoss][img]https://lab-vole.cz/Signature/PvtDesmondDoss.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very Bad
300+ WN8
87% (263 / 300 WN8)
Další rank:
Bad
600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
281
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
516
(324 Bitev)
WN8 Tier VI
572
(162 Bitev)
WN8 Tier VII
510
(132 Bitev)
WN8 Tier VIII
427
(14 Bitev)
WN8 Tier IX
87
(16 Bitev)
WN8 Tier X
0
(0 Bitev)

Tanky (40)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
FCM 362107128250.0%306.4
M8A14276185728.57%473.1
Mitsu 108547157520.0%0.0
Renault NC-311216198450.0%1060.4
Renault FT11862201100.0%1081.2
M4464813655937.29%581.3
MS-113052401100.0%1838.0
FSV Scheme A73804122944.83%347.4
Renault Otsu15015941100.0%2928.4
Valentine3545494633.33%2319.5
M40/M4384114791163.64%406.3
Type 1 Chi-He43272391947.37%848.7
T6 Medium4315178825.0%497.7
Comet74374725341.51%469.4
M3 Stuart389188666.67%327.9
Centurion Mk. I8378460250.0%298.1
Pz.Kpfw. III Ausf. E3174266666.67%539.3
Pudel63955101070.0%679.6
Cavalier54333053237.5%818.9
Cruiser Mk. II23925761100.0%2257.6
Cruiser Mk. I1285252250.0%1391.6
AMX 4043695232100.0%1482.3
M54 Renegade89148631100.0%924.1
M1275815385054.0%649.2
BT-221372931100.0%658.0
AMX 3831391401338.46%198.5
Patton the Tank93233851643.75%87.8
Staghound Mk. III63623503237.5%379.9
Pz.Kpfw. III Ausf. J42192272147.62%400.3
Type 95 Ha-Go2204212425.0%729.1
Type 2597 Chi-Ha3164149616.67%332.5
Matilda46643392045.0%1926.2
Cruiser Mk. IV42962782157.14%939.1
Type 97 Chi-Ha33262481163.64%1204.2
Cromwell63993834854.17%634.7
Cruiser Mk. III3112213333.33%265.1
VK 30.01 (H)53033012944.83%471.1
Tiger 13166303751338.46%689.6
Vickers Mk. E Type B21261172100.0%551.0
AEC Armoured Car54173002445.83%791.8

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved