WN8
694
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
46.26%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
16517
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 16517 0 0 0 0
Průměrný Tier 7.45 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 46.26% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.68 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 696.91 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.34 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 496.37 0 0.0 0.0 0.0
WN8 694 0 0 0 0
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 527231450)
Načteno za 0.38s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (1.9.2026 10:50:16 - 14.10.2026 14:46:40)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Ptigua.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Ptigua][img]https://lab-vole.cz/Signature/Ptigua.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Bad
600+ WN8
31% (94 / 300 WN8)
Další rank:
Avarage
900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
347
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
705
(13805 Bitev)
WN8 Tier VI
526
(1118 Bitev)
WN8 Tier VII
711
(2420 Bitev)
WN8 Tier VIII
696
(5528 Bitev)
WN8 Tier IX
743
(3265 Bitev)
WN8 Tier X
780
(1474 Bitev)

Tanky (185)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x682974958246.34%312.1
Renault UE 57368164850.0%88.0
53TP Markowskiego86476067055.71%626.7
SARL 4241127910.0%73.4
EMIL 195189266136251.61%934.7
StuG IV53053582060.0%713.3
Valentine AT4771741050.0%96.6
MS-11861425.0%0.0
Excelsior522935826244.27%220.9
M40/M4389825779444.68%902.4
VK 36.01 (H)63964575046.0%517.5
SU-10188305717850.0%750.3
SU-122-44765052084248.81%729.4
P.43 bis65484735042.0%825.3
AMX 13 F3 AM64483796344.44%502.1
T-15062493354037.5%126.8
M53/M559113060518947.09%989.2
Jagdpanther74794344854.17%506.0
AMX AC mle. 4673252942429.17%151.4
TKS z n.k.m. 20 mm266146250.0%192.9
Wespe31341301553.33%375.1
SU-122A52853003441.18%478.4
FV30464764072650.0%651.5
Prototipo Standard B988357916947.34%624.1
T-34 shielded5209267837.5%200.4
T28867352015447.4%496.6
null012085485549.09%0.0
45TP Habicha75285823357.58%612.5
Super Hellcat724829610.0%53.0
P.43 ter76225095253.85%961.1
SU-85B41131326735.82%12.7
Sexton II3771874100.0%307.6
M1277065534746.81%785.9
M16/43 Sahariano33203382100.0%953.1
Sturer Emil72953545137.25%111.5
Jagdpanzer IV62823496947.83%327.2
G.W. Tiger (P)811426886556.92%1466.7
SU-18267921136.36%136.5
SU-2631181378547.06%155.8
Leo77635622152.38%1128.1
ST-I998261135748.18%771.6
KV-153103283141.94%414.0
G.W. Panther78205754742.55%848.8
T110E310133857924346.5%830.5
M5 Stuart4545281100.0%261.0
Lorraine 40 t887558570147.5%902.1
L-60232205250.0%105.0
Hummel64363845752.63%538.2
IS-41010085799444.68%589.2
UDES 0385354266431.25%261.2
T-34-38636543123741.47%540.3
Vickers Medium Mk. I13087366.67%222.4
M3G FT3180224366.67%561.7
212A912006618549.41%1030.3
Panhard AMD 178B61133942100.0%280.1
60TP Lewandowskiego1018565664238.1%1194.9
Renault G150231250.0%107.4
Durchbruchswagen 241682791540.0%228.1
Strv 7464695722576.0%952.2
Hotchkiss EBR73164476844.12%453.0
FV3805910446897060.0%1009.2
Tetrarch29920218744.39%283.4
LT vz. 35233155560.0%176.3
Marder 38T4932331250.0%93.5
T95993655018441.85%521.7
Pz.Sfl. IVc5671651030.0%0.0
Škoda T 2562994093354.55%450.9
Tiger I7154409650.0%114.7
50TP prototyp8011610.0%0.0
40TP Habicha63924415651.79%611.9
T3761413654052.5%212.4
SU-10061933025642.86%85.5
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41022691030.0%80.8
Rhm.-Borsig Waffenträger871147646042.39%490.6
IS-2-II87105522850.0%698.9
Škoda T 245186333862.5%440.2
Type 91 Heavy3191293560.0%578.5
VK 30.02 (M)6270333837.5%217.9
Grille 1510134651739241.33%849.3
Rheinmetall Skorpion G8102258832945.29%951.6
Marder II31081313056.67%207.6
Valentine II4801782250.0%109.8
T3 HMC2113160666.67%468.9
Sturmpanzer I Bison3104155966.67%345.7
AT-1218621338.46%0.0
Object 268 Version 41010353712334.78%475.1
VK 30.01 (H)52523871546.67%408.4
KV-4874955718643.55%661.8
Object 2681014125212638.46%734.2
Konštrukta T-34/100759853415451.3%862.3
Somua SAu 404318110.0%0.0
Pz.Kpfw. I Ausf. C3612653256.25%174.0
M24E2 Super Chaffee60208333.33%3.1
G.W. Tiger9117362123151.52%1146.8
Škoda T 50993461115448.7%716.8
SU-100Y64774672100.0%773.3
T25 AT748543413342.11%405.6
Panhard EBR 9093995063745.95%388.9
T-54 first prototype867457125246.03%727.6
G.Pz. Mk. VI (e)230761241.67%38.5
LT vz. 383491641241.67%36.9
Waffenträger auf Pz. IV998454341842.82%628.5
Pz.Kpfw. IV Ausf. H533741043049.3%820.7
Crusader 5.5-in. SP75885784744.68%733.8
Centurion Mk. 5/1 RAAC822121910.0%0.0
STG Guard87065293345.45%683.5
TVP VTU Koncept857747612538.4%474.1
SU-8552393153138.71%267.3
Object 7049119353816243.83%762.5
T4042192702142.86%357.8
50TP Tyszkiewicza99666227749.35%706.5
T56 GMC326821040.0%0.0
AMX 105 AM mle. 4740118250.0%104.4
M4A3E8 Thunderbolt VII63955468953.93%639.3
P.44 Pantera878851518550.27%888.0
T25 Pilot Number 1865162740651.48%755.0
Dicker Max62013343452.94%198.6
ARL V3963693845750.88%525.4
Leichttraktor11897250.0%82.7
Pz.Sfl. IVb42242323855.26%646.6
Somua S35301511100.0%261.0
T28 Concept77805955064.0%1163.0
TVP T 50/511089855913647.06%540.3
T54E1979848315238.16%466.6
Panzerjäger I239781435.71%0.8
M10 RBFM5135207633.33%0.0
T49942850926945.35%393.6
T1 Cunningham103110.0%0.0
T-463801272948.28%149.2
AMX ELC bis51733562045.0%381.5
VK 168.01 Mauerbrecher8315430650.0%168.2
Lorraine 155 mle. 51880354239652.27%870.4
Fiat 30001582421100.0%282.0
T-2931672481050.0%437.1
SU-76M4701193450.0%95.6
AMX 13 7573174601735.29%361.6
M41 Walker Bulldog835647015741.4%389.9
AMX 50 Foch (155)109934164139.02%423.9
M4465394853148.39%799.0
Semovente M415339211520.0%467.0
KV-2650445414745.58%695.6
SU-541131395541.82%59.5
Ikv 90 Typ B75104961850.0%560.6
T-34-85M65074161650.0%666.2
ST vz. 39411410220.0%80.8
Kolohousenka1779310.0%119.7
King Tiger (Captured)76245983956.41%728.6
T-50-26260332333.33%369.0
Bat.-Châtillon 155 55998553151146.38%874.9
Grille54143695251.92%785.8
Conqueror Gun Carriage1011616334650.0%855.5
IS-3-II916496826342.86%1454.0
SMV CC-678019210.0%0.0
KV-376775447851.28%771.3
Loyd Gun Carriage23865742.86%25.6
M10 Wolverine52383911060.0%449.6
T-284701522560.0%186.3
FV20788316854860.42%1078.5
Churchill III52394629546.32%276.1
AMX 13 105 AM mle. 5052062241735.29%155.8
SMV CC-5677866431573.33%1100.3
M36 Jackson63143942458.33%434.7
S-51765054112351.22%685.8
Birch Gun4183206650.0%512.1
Tiger (P)75094531540.0%373.6
43 M. Toldi III3881732528.0%154.1
SU-14-2810436228948.31%1089.3
Progetto M40 mod. 651023726152653.85%2345.2
VK 100.01 (P)859550812148.76%497.5
T-45217222210.0%627.9
M24 Chaffee5682191936.84%0.7
Lorraine 155 mle. 5075204474459.09%569.2
T25/274394203246.88%407.2
Alecto41462021833.33%136.2
Object 263978250813744.53%427.1
StuG III Ausf. G523126113336.84%245.9
Light Mk. VIC205610.0%0.0
Nashorn62353184845.83%195.1
AMX 12 t63725096149.18%901.1
Jagdpanzer 38(t) Hetzer427332155644.96%596.7
SU-864543912860.71%600.2
UDES 14 Alt 587025259740.21%616.8
T57 Heavy1014477121450.0%1014.3
E 25768253341549.4%828.1
Bat.-Châtillon 155 5810102851039139.64%702.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved