WN8
2553
Recent WN8
2554
(982 Bitev)
Winrate
55.43%
Recent WR
56.01%
(982 Bitev)
Bitev
9977
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 9977 27 27 420 982
Průměrný Tier 8.74 10.22 10.0 9.35 10.0
Winrate 55.43% 51.85% 51.85% 53.81% 56.01%
Tanků odhaleno 1.61 1.15 1.15 1.5 1.36
Udělené poškození 2222.72 2845 2845.52 2667.03 2553.69
Obrana základny 0.31 0 0.0 0.48 0.31
Průměrně zkušeností 968.49 1020 1020.0 1016.0 1019.0
WN8 2553 2064 (-1) 2300 (-1) 2699 (+5) 2554 (-1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 694823805)
Načteno za 0.24s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 22:51:40 - 20.10.2026 6:30:14)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Pz.Kpfw. Neu11333141136.36%2067.0
Vz. 551025965771.43%1951.0
Predatore918043560.0%1785.0
Ares 90 C1143151250.0%3364.0
Char Murat921781250.0%1850.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/ProsteFanda.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=ProsteFanda][img]https://lab-vole.cz/Signature/ProsteFanda.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Unicum
2350+ WN8
36% (203 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2553
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2532
(9733 Bitev)
WN8 Tier VI
2571
(462 Bitev)
WN8 Tier VII
2691
(717 Bitev)
WN8 Tier VIII
2404
(2403 Bitev)
WN8 Tier IX
2649
(3124 Bitev)
WN8 Tier X
2465
(2309 Bitev)

Tanky (127)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
T803113300109111256.25%2396.7
GSR 3301 Setter77077875250.0%1948.1
Object 703 Version II8191910259550.53%2398.3
BDR G1 B512971021580.0%3265.0
StuG IV55615320.0%0.0
Fantôme910179381100.0%845.9
BZ-58715869826556.92%2352.2
VK 36.01 (H)6155510611662.5%3384.5
TNH T Vz. 5192528105913352.63%2777.1
TS-5819159742152.38%2128.7
T328163410963275.0%2289.1
M3 Stuart3571446450.0%2542.2
Pz.Kpfw. Neu1132628881533.33%1908.5
Manticore10161694636656.83%2256.5
M4A3E8 Sherman6175110591540.0%4894.9
Ares 75816409068745.98%2080.1
Stitch820069861250.0%2316.6
SU-130PM8209295826056.54%2431.6
GSOR 3301 AVR FS9100487812658.73%1767.5
M-II-Y7242615121973.68%5381.6
Pawlack Tank619141346875.0%4802.7
Škoda T 40613069563562.86%3113.8
Ashigaru1029428137847.44%2084.2
Sturer Emil715168655162.75%2729.8
Ashbringer1035789211100.0%2921.3
Versuchspanzer 57924689659855.1%2422.6
TVP T 50/5110271493814656.16%2341.0
STG Guard815278553161.29%2144.8
BZ-7911326610898065.0%2101.7
K-91-PT9172212111100.0%1849.6
M48A5 Patton10327910795560.0%3116.7
BZ-689265210138848.86%2870.7
TNH 105/10008161685810046.0%2187.2
Lorraine 40 t8180590937955.94%2552.5
VK 45.037159096116251.85%2429.6
Kampfpanzer 6710320810367451.35%2798.5
Spähpanzer SP I C710119165550.91%2412.4
GSOR the TANK921048794856.25%2392.8
LHMTV810958396852.94%2362.3
Brennos8759679771.43%753.1
Ares 859206496711553.04%2188.1
Centurion Mk. I813318826563.08%1811.2
Cromwell69136614136.59%1705.0
Škoda T 2569776675552.73%2096.1
Tiger I7199411623865.79%3063.0
Rhm.-Borsig Waffenträger820889518160.49%2498.3
Škoda T 2459757001936.84%3941.0
Grille 1510267080416849.4%2108.2
BZ-166814658089546.32%1693.3
T110E5102878100110651.89%2310.0
Waffenträger auf Pz. IV924569425759.65%2428.9
BZ-7510301691332155.45%2567.4
VK 30.01 (H)510398473271.88%3099.6
Konštrukta T-34/100713508954955.1%2677.9
Matilda47085251758.82%2137.4
FV4202813467811030.0%1626.9
Tiger 1316144410782766.67%3030.8
Škoda T 50922369236749.25%2544.9
Vz. 551026848484540.0%1954.7
VK 16.02 Leopard58278212259.09%4263.7
T-54 first prototype811707941060.0%1604.8
122 TM8185889518550.27%2242.6
KR-1113298109821856.42%2590.9
Maus10316310686355.56%2742.0
Pz.Kpfw. II Luchs49657551346.15%5812.8
TVP VTU Koncept816568854358.14%2368.9
Taschenratte11364313324967.35%3071.2
Valentine3901850683.33%6427.0
CC-46 Pancernik9232698811354.87%2369.2
TS-5481946110010057.0%2465.1
ST vz. 394200313763100.0%12471.2
Predatore92657113615560.65%2912.3
T1 Heavy513088722055.0%3457.4
Vz. 44-17165810553161.29%2414.0
Dicker Max612609391050.0%3162.7
M-VI-Y9247110997265.28%3081.4
Ares 90 C11271310374555.56%2201.6
AMX 50 B103258103315362.09%3022.2
XM69 Hacker113357108014959.06%2792.2
ARL 44612808232055.0%2453.4
T29715649573063.33%2279.9
M103922299586450.0%2211.5
Covenanter58528401553.33%3927.0
Ares 9010265391012351.22%2266.5
IS-710313310927159.15%3118.0
Somua SM8218611473759.46%2772.8
HWK 1287397686248.39%1251.8
M-V-Y10300299113261.36%2721.8
Centurion Mk. 7/19242511015060.0%2966.7
Crusader66266315248.08%2008.0
Char Murat9232694724151.87%2486.6
Semovente M4156715541457.14%1673.7
Cruiser Mk. III3321355560.0%1539.8
Panther mit 8,8 cm L/718155538110.0%2320.1
Pz.Kpfw. 558255812785062.0%2953.7
AMX 50 1209262910767659.21%2996.0
Vz. 60S Dravec10345111225959.32%2722.4
VK 28.0167597863461.76%3006.8
M-III-Y8223211064746.81%3218.0
Pz.Kpfw. III Ausf. J4940733966.67%3232.0
FV225 Collector9289410843246.88%2661.4
Rambo921469403154.84%2051.5
Kpz. Erich Konzept I927251047113257.42%2932.7
SMV CC-67817259128958.43%2293.2
M4A1 Sherman5875770757.14%3400.0
SMV CC-56715649572962.07%2550.9
Comet714179002343.48%2528.7
T207151710327955.7%2791.8
M26 Pershing8205510946560.0%3275.7
Rheinmetall Panzerwagen10168988423353.22%2230.7
Spähpanzer Ru 2519105380113647.06%1547.5
CS-52 LIS8194497332353.56%2649.1
AMX M4 mle. 457250614203470.59%4830.5
Black Rock11266410155058.0%1838.1
Controcarro 3 Minotauro10301496611560.0%2571.7
Type 58610627774854.17%2292.6
Tiger-Maus925319656245.16%2517.2
Semovente M43 Bassotto615059374860.42%3238.9
Controcarro 1 Mk. 292458101117151.46%2542.1
StuG III Ausf. B4751510560.0%2359.8
StuG III Ausf. G510307042657.69%2900.7
Nashorn613067792166.67%2364.2
M46 Patton9273511925570.91%3415.2
AMX 50 1008220410524854.17%2976.5
Cruiser Mk. IV45674592040.0%1710.4
M6610196792934.48%1463.7
AMX ELC 9016247382333.33%329.1

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved