eu Hráč Potato_Casino


WN8
2464
Recent WN8
2943
(11 Bitev)
Winrate
55.21%
Recent WR
72.73%
(11 Bitev)
Bitev
5935

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 5935 0 0 0 11
Průměrný Tier 7.72 0.0 0.0 0.0 9.82
Winrate 55.21% 0.0% 0.0% 0.0% 72.73%
Tanků odhaleno 1.29 0.0 0.0 0.0 1.91
Udělené poškození 1715.53 0 0.0 0.0 2598.64
Obrana základny 0.57 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 832.09 0 0.0 0.0 1159.0
WN8 2464 0 (-1) 0 0 2943 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 574033024)
Načteno za 0.31s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (16.10.2026 13:22:02 - 17.10.2026 2:23:57)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Potato_Casino.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Potato_Casino][img]https://lab-vole.cz/Signature/Potato_Casino.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 60179 bitev


Rank:
Unicum
2350+ WN8
20% (114 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2703
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2421
(5332 Bitev)
WN8 Tier VI
2517
(534 Bitev)
WN8 Tier VII
2622
(724 Bitev)
WN8 Tier VIII
2288
(2241 Bitev)
WN8 Tier IX
2456
(1350 Bitev)
WN8 Tier X
2530
(483 Bitev)

Tanky (159)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Charioteer Nomad8189678610757.01%2302.3
T786255410341100.0%3993.1
Caernarvon818789804748.94%2361.6
53TP Markowskiego817079494456.82%2312.4
STA-28151184313754.74%2426.1
GSR 3301 Setter76979725160.78%2045.7
STA-1815898546053.33%2396.1
Object 703 Version II8196899110051.0%2456.8
T54E1925668969953.54%2655.8
StuG IV5106610512100.0%4296.0
Prototipo 68373618931100.0%6605.0
VK 36.01 (H)6152710621560.0%3488.4
Covenanter56455903951.28%2496.9
SU-122-44713255821241.67%1770.8
P.43 bis68925964555.56%1835.1
T328235511785056.0%3640.5
M3 Stuart3561399425.0%2743.3
Type 3 Chi-Nu510986771546.67%3826.0
Indien-Panzer813299423966.67%2227.0
Prototipo Standard B9221779819246.88%2390.1
Manticore10166477410457.69%2337.7
M4A3E8 Sherman610336552356.52%2159.9
T28817509943863.16%2139.7
45TP Habicha713798312657.69%2080.2
Pz.Kpfw. III Ausf. E310047752060.0%5144.0
1128917891475.0%1149.8
Strv m/4251376646955.56%5689.7
GSOR 3301 AVR FS911058668855.68%1929.9
P.43 ter7153992314964.43%3306.6
M54 Renegade8190989312055.83%2401.2
SU-101818289126651.52%2432.5
M16/43 Sahariano36584762100.0%1797.1
Löwe813817483250.0%1615.3
Sturer Emil716017673154.84%2449.2
M2 Light26826391100.0%3939.6
Super Conqueror10411914606100.0%3372.1
E 50 Ausf. M1027461026977.78%2447.5
T-437137911641384.62%3214.6
Type 97 Chi-Ha3864653333.33%4076.2
TVP T 50/51101869715944.44%1538.4
Leo714598463360.61%2895.3
Churchill I511456411741.18%2913.6
KV-1514019841580.0%4398.3
T110E31024638862762.96%2237.3
Chrysler K GF815826738348.19%1988.1
Type 5 Chi-Ri713276148155.56%2231.2
Pz.Sfl. IC45374814450.0%1881.6
WZ-111 Alpine Tiger82021970540.0%3039.1
GSOR the TANK92246789862.5%2639.3
LHMTV88477795657.14%1792.6
Object 430922248428757.47%2471.9
60TP Lewandowskiego1034219681560.0%3102.9
Škoda T 27813627735540.0%1799.4
Strv 74610807422070.0%2337.7
T959232410055763.16%2366.5
Škoda T 2569627633357.58%2052.2
50TP prototyp817971171785.71%2322.9
Cromwell B6861663650.0%1802.4
SU-10067644762540.0%1122.0
Rhm.-Borsig Waffenträger821379215660.71%2288.4
40TP Habicha612258082070.0%2976.8
Škoda T 2451071846862.5%4269.6
Grille 151029137803246.88%2540.3
VK 30.02 (M)614469822560.0%4118.9
Black Prince7147210731668.75%2657.2
50TP Tyszkiewicza9235610745166.67%2651.1
14TP4391287922.22%1507.7
VK 30.02 (D)7133510011353.85%2934.2
T110E5102837932875.0%2620.5
Waffenträger auf Pz. IV9278889410256.86%2799.5
BZ-75101892454728.57%1025.5
Ho-Ri 3104162963560.0%3760.5
BT-7 artillery34033732138.1%1499.5
Type 4 Chi-To612657294050.0%2967.4
Pz.Kpfw. II Ausf. D214425520.0%444.0
Konštrukta T-34/100711547723754.05%1930.3
TOG II*61172539333.33%1996.3
Škoda T 50928039767657.89%3252.6
Object 430U102248918666.67%2154.4
T25 AT712668123256.25%2078.0
T-54 first prototype8161791710749.53%2393.2
StuG III Ausf. B49765061464.29%3233.5
AMX 50 120924208765541.82%2520.7
Pz.Kpfw. IV Ausf. H510207771154.55%3233.5
25TP KSUST II57825472955.17%2302.9
Maus101925599450.0%1378.8
Conqueror924719898159.26%2596.1
Panther II816768833158.06%2493.1
Caliban818257612941.38%2242.4
TVP VTU Koncept817849495356.6%2789.8
Valiant54834501560.0%1037.9
SU-85510207041866.67%3139.4
E 50923648686248.39%2422.5
Type 1 Chi-He46944931442.86%2305.1
T-34-8569236942352.17%1884.9
P.44 Pantera815757292638.46%1989.6
T1 Heavy51456986540.0%3735.1
Vz. 44-1714779191560.0%2128.2
Dicker Max61114788785.71%2103.5
T-44816879685064.0%2624.3
AMX 50 B102046778955.56%1690.8
T69815866534247.62%2092.3
T26E3 Eagle 77890650450.0%1293.3
TKS z n.k.m. 20 mm2416420650.0%3164.3
ARL 44612047872356.52%2478.5
Object 777 Version II918951014862.5%1866.6
T297183110253253.13%2839.4
M1039230310604165.85%2500.9
IS-3A8187610673164.52%2560.4
AMX ELC bis55946863354.55%2853.7
SU-100M1714159323161.29%2395.3
T-1038184885733751.34%2419.0
T-2936385962860.71%2784.8
T-116302421100.0%261.0
Somua SM818469177052.86%2187.6
T77829081358580.0%4109.8
STB-11027239216157.38%2701.9
KV-1S69048664100.0%1938.2
TNH 105/100081470830757.14%1978.1
Churchill VII610947232040.0%2013.2
Crusader66636605954.24%2371.1
VK 30.01 (H)59665783560.0%2631.5
T-34-85M61342994580.0%3292.8
Mäuschen919357599143.96%1863.4
Pz.Kpfw. III Ausf. J411067322669.23%4678.6
T-50-268078321844.44%3071.7
T-12736046462157.14%2635.1
M10 Wolverine58025621650.0%1807.9
AMX Canon d'assaut 105816596411952.63%1949.1
M4A1 Sherman55524024254.76%1385.5
T-44-100817629726055.0%2486.2
M36 Jackson613618262152.38%3032.0
T6 Medium49324731060.0%2792.3
T-3459167371478.57%2976.8
T20713479182568.0%2348.8
Tiger (P)718139768161.73%3205.8
Panther713059021963.16%2452.5
AMX 13 (FL 11)5528603955.56%1782.8
AMX M4 mle. 457143110301978.95%2342.5
Leopard Prototyp A922208927360.27%2490.9
VK 100.01 (P)818319782365.22%2441.2
ELC EVEN 9087807348955.06%1657.6
MBT-B1028087923644.44%2166.9
AMX 65 t815228372552.0%1889.1
Stinger1048208151100.0%4281.3
Object 283920287602060.0%2703.9
Object 263923488506456.25%2565.4
M-IV-Y810905941127.27%776.4
StuG III Ausf. G58915532161.9%2363.1
KV-1227564296450.0%560.5
Obsidian813528442842.86%1807.2
Nashorn613187286759.7%2682.5
AMX 50 100815927439146.15%1832.6
Type 61919368789551.58%2096.6
null02410780955.56%0.0
Cruiser Mk. IV45903461546.67%2108.5
T57 Heavy10306787714454.86%2827.0
M66131910002075.0%2851.0
VK 30.01 (P)6165610321190.91%3654.9

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved