WN8
305
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
43.97%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
51815
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 51815 0 0 0 0
Průměrný Tier 7.06 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 43.97% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.51 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 414.14 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.26 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 327.15 0 0.0 0.0 0.0
WN8 305 0 0 0 0
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 2 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 50.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 394 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 481 0 0.0
Průměrně střel 0.0 1.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 596059349)
Načteno za 0.35s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (16.10.2026 13:21:31 - 17.10.2026 4:16:24)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Portos_161.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Portos_161][img]https://lab-vole.cz/Signature/Portos_161.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very Bad
300+ WN8
1% (5 / 300 WN8)
Další rank:
Bad
600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
152
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
303
(41923 Bitev)
WN8 Tier VI
239
(6937 Bitev)
WN8 Tier VII
304
(12209 Bitev)
WN8 Tier VIII
293
(9149 Bitev)
WN8 Tier IX
342
(8031 Bitev)
WN8 Tier X
341
(5597 Bitev)

Tanky (170)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
M601066742281639.83%262.4
Ikv 65 Alt II63112339938.38%262.9
WZ-111 model 1-4962946520442.65%346.5
O-I630826454245.2%297.5
Straussler V–4/403121204580.0%407.1
Comet727129784345.31%199.9
M40/M438739372102044.02%668.6
VK 36.01 (H)616822616645.78%64.0
FCM 2C32632751450.0%709.9
M5A1 Stuart4631509044.44%44.7
Type 89 I-Go/Chi-Ro234191560.0%162.5
M53/M559725372101942.39%506.1
TKS z n.k.m. 20 mm264131250.0%177.8
T1 Cunningham1441931145.45%38.5
Pz.Kpfw. IV Ausf. F25264379837.5%315.9
Prototipo Standard B92993102931.03%0.0
Lago4831626442.19%30.1
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286711581030.0%0.0
45TP Habicha747537778342.78%392.6
Type 5 Heavy105884707632.89%86.9
Strv m/4259716816549.09%103.4
M14/4121001364544.44%135.3
121B1061143223836.55%168.8
AMX 50 1008471349144240.64%251.1
P.43 ter746437742843.22%470.1
Strv fm/211771811136.36%171.1
M12746330245145.45%427.9
M16/43 Sahariano324329682054.63%518.1
Gabler’s Destroyer518730112145.45%330.0
Sturer Emil74843587240.28%386.5
Strv 103B105573917635.53%73.8
T-437345331122045.98%320.0
M3741832606543.08%411.9
BDR G1 B515917714742.18%53.4
M15/4231121529048.89%144.7
L6/402881931376.92%308.9
MKA21111763756.76%322.0
Strv 103-096294566944.93%305.1
TVP T 50/511066541478840.36%260.5
Leo7327300130543.3%255.4
Pz.Kpfw. II2381001030.0%0.0
Panzerwagen 3931212061020.0%215.9
Fantôme95843933636.11%236.5
4TP11288560.0%165.2
Pz.Sfl. IC416322790846.59%287.7
B14611446845.59%60.6
Type 2597 Chi-Ha3621613638.89%0.0
Emil I838530640140.15%146.7
Type T-3459317217146.78%79.0
Kolohousenka11243543100.0%712.6
MS-11492622100.0%264.1
GSOR the TANK954242617445.4%292.3
Vickers Medium Mk. I1451381060.0%165.6
M41523921333546.57%208.6
TVP VTU Koncept837031165539.54%196.8
Strv m/313141173933.33%110.5
T-804531989650.0%94.9
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4701897251.39%103.2
Centurion Action X1070341567040.45%282.6
Centurion Mk. I844437879643.47%317.5
Strv 74618221128440.85%70.3
Emil II9603406146143.26%280.5
Tetrarch276151540.0%115.7
LT vz. 35274247683.33%342.7
T-50-261912043429.41%204.5
KV-137339333118444.26%308.5
Škoda T 25618722425642.19%101.5
Tiger I7455346270644.75%355.8
O-Ho840437097142.33%190.1
Cruiser Mk. III31312101127.27%409.6
ARMT52552989645.83%355.8
Rhm.-Borsig Waffenträger83493598141.98%101.9
40TP Habicha62142205650.0%209.3
Škoda T 24514118765446.33%167.8
Grille 151055043410943.12%150.0
Type 4 Heavy957751910951.38%349.4
T1E6213159250.0%94.1
14TP48015511843.22%54.9
Strv m/382811761844.44%131.9
Waffenträger auf Pz. IV93243929140.66%48.7
Pz.Kpfw. 35 (t)2641431729.41%65.7
AM 39 Gendron-Somua253141425.0%0.0
Patton the Tank956438757138.88%274.4
Konštrukta T-34/100730927152541.9%213.9
E 1001078148032637.42%291.7
Strv m/40L3492252669.23%261.0
M24E2 Super Chaffee617025636745.78%232.0
KPz 3 Projekt 07 HK957641343143.16%270.9
Škoda T 50958139798740.73%257.7
T-602602111369.23%238.2
Renault NC-311109164812.5%363.0
Crusader611316943642.43%77.3
LT vz. 383371593351.52%129.6
M7 Priest3591813751.35%165.0
Renault FT153172475.0%302.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H58716116744.91%59.4
Char Futur 4980044366043.79%443.1
25TP KSUST II518919120246.53%236.7
Maus103884613438.24%17.7
Type 97 Te-Ke216324066948.58%644.3
Tiger II8477363154742.47%288.7
M24 Chaffee No. 59452142888137.04%284.8
Valiant566192837.5%0.0
7TP291177650.0%151.9
Ikv 10351841766338.1%154.0
T-34-85621922965044.31%177.3
P.44 Pantera849741219545.64%399.8
Leichttraktor1522472100.0%261.0
M10 RBFM52442936435.94%186.4
T26E3 Eagle 77329397560.0%332.1
BT-7 artillery32232121838.89%639.2
Churchill Crocodile637639428848.61%375.7
Cobra95804144141.46%231.8
E 75973548446246.54%458.9
MTLS-1G1431121541250.0%265.5
Type 95 Heavy41011675754.39%201.0
Covenanter5571668743.68%39.0
Fiat 30001831301070.0%415.1
T-293260290101852.36%814.0
T-1163891625251.92%217.9
Sav m/4341501521752.94%252.3
P26/40414917512945.74%198.2
Centurion Mk. 7/1966041087141.33%353.6
L-602241211145.45%62.9
D1247218862.5%196.4
Cromwell6273278129946.57%309.8
AMR 35215521178241.18%510.1
KV-1SA524526929042.41%246.5
WZ-111 model 5A1058545717042.94%203.5
Vickers Mk. E Type B2591892751.85%95.9
Ikv 90 Typ B741231935143.59%347.6
Kunze Panzer966041081641.79%349.6
ST vz. 394581348141.98%25.6
UDES 03850037240546.17%323.8
110840935076940.57%187.6
Kranvagn1078046026939.41%298.9
Renault Otsu1104256366.67%438.8
IS-2733328940444.55%196.3
O-Ni737331234442.44%211.0
M44627423922948.47%274.8
Universal Carrier 2-pdr2521261250.0%78.2
O-I Experimental514419920548.29%87.4
Cruiser Mk. IV4641981540.0%0.2
ARL 44624121833638.69%124.5
Pz.Kpfw. 38 (t)3501672850.0%81.8
T-3459816427040.74%18.0
P.43 bis635230188245.12%420.3
D23321602548.0%56.9
P.43515518911244.64%174.1
Tiger (P)7284333728.57%68.2
AMX 13 (FL 11)518125952642.78%320.4
AMX M4 mle. 45731528237645.21%189.8
Black Prince II7269562475.0%311.6
VK 100.01 (P)8432314333.33%162.3
T-452167190560.0%706.2
Type 58618420928538.25%57.4
AMX 65 t844636086439.58%235.4
M4A3(76)W Sherman636436931345.05%376.1
A-43616320728541.05%48.4
T3E2 Medium Tank312324115050.0%331.6
A7E331952557945.57%567.8
Nashorn62722806842.65%215.1
T1 HMC228113955.56%157.4
Super Hellcat7326306120146.54%250.6
10TP3881473951.28%193.8
T92 HMC10750431202548.2%505.2
Type 91 Heavy3501952166.67%261.0
T-703641743237.5%0.0
AMX ELC 90162023214544.44%278.8
VK 30.01 (P)6418333728.57%393.9

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved