eu Hráč Pilka_pobeditel


WN8
3093
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
60.15%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
2306
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 2306 0 0 0 0
Průměrný Tier 6.73 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 60.15% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.91 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1593.31 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.7 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 803.44 0 0.0 0.0 0.0
WN8 3093 0 0 (-1) 0 (-1) 0 (-2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 597594996)
Načteno za 1.99s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 22:00:03 - 15.10.2026 23:53:44)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Pilka_pobeditel.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Pilka_pobeditel][img]https://lab-vole.cz/Signature/Pilka_pobeditel.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Maximální WN8 rank byl dosažen!


Rank:
Super-Unicum
2900+ WN8
100% (3093 WN8)
Další rank:
Super-Unicum++







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1546
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
3358
(1546 Bitev)
WN8 Tier VI
2953
(167 Bitev)
WN8 Tier VII
4390
(185 Bitev)
WN8 Tier VIII
2609
(678 Bitev)
WN8 Tier IX
3877
(325 Bitev)
WN8 Tier X
4490
(191 Bitev)

Tanky (59)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
M48A5 Patton1011747981100.0%793.4
T26E58206812011861.11%3372.2
M5 Stuart42023883053.33%477.9
SU-85B43252161030.0%574.2
Renault FT11403611100.0%890.3
Pz.Kpfw. I2212323366.67%1034.1
Leopard Prototyp A92955114810561.9%3465.3
T328260313822479.17%4071.6
Kolohousenka1701151100.0%344.7
T-12733112973647.22%1206.2
MS-111592912100.0%975.1
Loyd Gun Carriage2293710.0%0.0
Excelsior53774263100.0%755.4
Vickers Medium Mk. I120213810.0%846.5
Churchill III580178723463.25%2240.6
Panther/M1071383844366.67%2587.3
Strv S1813854772857.14%1570.2
M4A1 Sherman56095224264.29%2046.0
Pz.Kpfw. I Ausf. C33333674247.62%2109.9
T57 Heavy10424611508165.43%4461.4
T1 Heavy518161112650.0%5238.7
Type 3 Chi-Nu Kai54883512544.0%1324.4
M3 Stuart32053661338.46%699.0
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger8122663711853.39%1515.4
M26 Pershing814098282941.38%1938.2
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286152010831566.67%5487.0
T1 Cunningham1206030.0%0.0
Leichttraktor1130282250.0%550.2
Matilda IV54414271100.0%1036.2
Type 5 Heavy1039639172777.78%4015.5
Pz.Kpfw. B2 740 (f)48757761464.29%2588.0
Indien-Panzer81459996955.56%2132.4
T698286713741973.68%5238.1
T37677257911451.75%2647.2
M10 RBFM569335110.0%1343.7
Renault R352786520.0%85.4
leKpz M 41 90 mm GF8108371230356.11%2462.0
T297254714642277.27%4474.5
VK 30.02 (M)615279691656.25%3713.9
M1039322312256963.77%4335.2
M24 Chaffee55154894948.98%1925.0
VK 30.02 (D)7190412833070.0%4311.0
T110E510453713255265.38%5686.6
Leopard 11031767662846.43%3031.1
T54E19369913372871.43%4633.6
M46 Patton92941111812370.73%3800.9
Hurricane103672741250.0%3250.3
T-10382281111811565.22%3618.8
T-293140125450.0%315.7
SU-76M42632243568.57%873.8
Obsidian8237110431540.0%3387.1
M2 Light234149114468.75%2150.5
VK 30.01 (H)511778681258.33%3498.3
Super Hellcat7188110723066.67%3777.3
T71 CMCD7134074110062.0%4633.1
Pz.Kpfw. S35 739 (f)33753511850.0%1058.5
M3 Lee43642682544.0%1239.4
Tiger 13169134411643.75%1513.2
M6619621153666.67%4261.5

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved