WN8
1725
Recent WN8
1959
(147 Bitev)
Winrate
54.43%
Recent WR
60.54%
(147 Bitev)
Bitev
7845
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 7845 1 2 10 147
Průměrný Tier 8.11 10.0 10.0 9.2 8.78
Winrate 54.43% 0.0% 50.0% 80.0% 60.54%
Tanků odhaleno 0.89 0.0 0.0 0.5 0.78
Udělené poškození 1520.44 1498 876.5 1684.4 1895.27
Obrana základny 0.4 0 0.0 0.0 0.38
Průměrně zkušeností 786.26 437 437.0 1022.0 984.0
WN8 1725 657 (-1) 833 2226 (+1) 1959 (+5)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 2 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 50.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 2212 0 0 0.0
Obrana základny 4.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 865 0 0 0.0
Průměrně střel 8.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 613640203)
Načteno za 0.47s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.10.2026 16:59:06 - 16.10.2026 2:42:56)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
T110E3101498010.0%657.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/PiKaChY_7.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=PiKaChY_7][img]https://lab-vole.cz/Signature/PiKaChY_7.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 23270 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
41% (125 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1842
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1714
(7049 Bitev)
WN8 Tier VI
1688
(687 Bitev)
WN8 Tier VII
1478
(902 Bitev)
WN8 Tier VIII
1570
(1805 Bitev)
WN8 Tier IX
1784
(1643 Bitev)
WN8 Tier X
1857
(1685 Bitev)

Tanky (201)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
SU-76G FT4773539862.5%2114.8
FCM 362342325250.0%1390.6
BT-742323901275.0%926.8
AT 779745657541.33%1098.3
Charioteer8115560610040.0%1077.7
Object 703 Version II8143810372568.0%1583.3
BT-535575484100.0%1478.9
AMX ELC bis54495272259.09%1664.8
WZ-111 model 1-4918799715954.24%1988.1
Ares 85916479484259.52%1680.3
Fantôme916279991100.0%1632.5
Valentine AT4611473771.43%1903.0
MS-115333861100.0%3307.5
BZ-58713489532770.37%2022.9
AT 255584544850.0%1342.3
VK 36.01 (H)610637521050.0%1865.3
LT vz. 3833334363100.0%1577.5
T20710497918957.3%1755.9
T-602481310250.0%2030.1
T328202311493868.42%2739.9
M3 Stuart34333921040.0%1756.9
Hotchkiss EBR73985425350.94%734.4
Type 3 Chi-Nu54853384946.94%1227.4
AMX M4 mle. 498435429425.0%179.4
Indien-Panzer88095331533.33%721.8
M4A3E8 Sherman68386052748.15%1671.8
T28814627918444.05%1499.5
Ares 758167110053956.41%2244.1
FV227 Conceiver812848664450.0%1395.4
Ashbringer102557111100.0%261.0
SU-130PM815547273363.64%1640.5
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5411417742.86%864.0
SU-76M42192291833.33%361.4
P.43 ter78656605250.0%1268.1
M-II-Y715259801553.33%2249.4
Strv fm/2114704141100.0%4007.3
Pawlack Tank69308351275.0%1753.7
FV229 Contender9188290210150.5%1780.7
Gabler’s Destroyer570011091100.0%2557.3
CS-631023369915966.1%2214.1
M2 Light220417910.0%587.8
Versuchspanzer 57918539553658.33%1624.9
T-34-2G FT713888072268.18%2216.4
Type 97 Chi-Ha3410342757.14%1585.2
TVP T 50/511023088486355.56%1995.8
ST-I9179392012256.56%1693.1
BZ-7911210410361566.67%1369.5
Stone Sentinel888511361100.0%903.1
Panzerwagen 3935076361100.0%2033.8
ST vz. 394304376977.78%1056.0
P26/4044743732544.0%1249.2
T110E31020787049147.25%1418.9
BZ-68921759838256.1%2165.5
T-54 ltwt.98918589367.74%1528.1
T-100 LT1012499316663.64%1906.5
Type 95 Ha-Go22283691100.0%1024.2
M5 Stuart4541653560.0%1687.5
Lorraine 40 t81478846771.43%1867.3
FV230 Canopener1020958969159.34%1746.8
B145915131136.36%1981.1
Stinger1024288803554.29%1689.1
Type T-3457154614165.85%2206.5
IS-41024419647067.14%2248.3
GSOR the TANK9413891510.0%4123.9
T-703359371450.0%1536.0
Object 4309180891910756.07%1731.1
M4154663461233.33%503.3
Progetto M35 mod. 46816238273351.52%1891.9
M4A3(76)W Sherman6721762250.0%1124.8
Panhard AMD 178B66416144050.0%2090.4
Strv S181102760366.67%1139.2
M15/423368350450.0%1122.8
VK 168.01 (P)81398783250.0%1519.9
Lago44162792544.0%1222.9
Centurion Action X1022969835671.43%2174.2
Centurion Mk. I811346736952.17%1540.2
Cromwell6782799862.5%1681.1
AE Phase I92004800366.67%1667.5
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286326546250.0%632.2
Type 5867636336061.67%1604.8
T959175179514353.15%1415.0
Škoda T 2568286585848.28%1673.7
Tiger I721341179977.78%3294.7
50TP prototyp81632886450.0%1900.5
Object 432U1125459588363.86%2330.6
FV4005 Stage II10173961615451.95%1278.7
Panhard AML Lynx 6x683344624339.53%341.0
Škoda T 2456565721855.56%1888.8
BZ-166815419105657.14%1935.0
VK 30.02 (M)69026614445.45%1684.0
AMX 4043433961070.0%1434.9
14TP44063942050.0%1579.3
Object 430U10204489711355.75%1780.0
T110E510226810247068.57%1919.0
Leopard 110227879014951.01%1843.5
BZ-7510234393010256.86%1931.5
T-4488636402352.17%1077.9
Škoda T 568186795439454.57%1927.2
Ikv 10354182861040.0%713.0
VK 30.01 (H)54734472860.71%1165.5
KV-4811508065757.89%1350.3
Turtle Mk. I81392892862.5%1308.1
Konštrukta T-34/10078106384553.33%1300.9
FV224 Chopper711268712462.5%1578.4
A-2052022512142.86%491.8
Somua SAu 4045634052450.0%1665.8
FV4004 Conway9152862712039.17%1169.8
KV-158406392454.17%1869.9
AT 869056365448.15%1924.6
Škoda T 50918078958853.41%1742.0
VK 30.02 (D)710448833871.05%1889.6
T25 AT712657563953.85%1981.0
Gryphon1032431193333.33%2836.9
MT-2564224564537.78%1071.9
Renault FT12554801100.0%1488.6
Type 1 Ho-Ni II4206317101100.0%7382.5
Maus10257010556262.9%2238.1
T-150612128732055.0%2445.7
King Tiger (Captured)78726868949.44%1008.2
Pz.Kpfw. II Luchs43894261145.45%1366.6
UDES 03 Alt 391413864875.0%1219.1
TVP VTU Koncept811358271866.67%1583.5
Taschenratte11305011686968.12%2256.9
Strv m/382641313333.33%3158.0
Type 1 Chi-He44353762454.17%1424.4
Mitsu 1085493493955.56%945.7
T-34-85610247564654.35%2162.9
Vz. 44-17802768966.67%1050.3
M-VI-Y918829118851.14%2045.5
WZ-111-1G FT812527174652.17%1362.3
T54E19219798515560.0%2338.5
T698159010091361.54%2535.3
Object 252U814898996561.54%1752.8
Renault Otsu12945041100.0%1865.1
T297148710033259.38%2424.1
Churchill Crocodile6850792425.0%1039.9
KR-1112706107711564.35%2072.2
Cobra9110912021100.0%1036.7
SDP 40 Zadymka56044152853.57%1282.9
Char de transition62364731100.0%320.8
ISU-122-281604654742.86%1512.1
Ares 901022309697268.06%2089.9
AMX 383363467560.0%1385.8
IS-710228894613455.22%1904.6
Sav m/4344352621822.22%1107.2
T77813596759242.39%1437.8
M-V-Y10232310095768.42%2002.5
Centurion Mk. 7/1917669866764.18%1980.1
AT 15816039126347.62%1722.9
SDP 57 Gowika7797608955.56%938.9
M103918659456955.07%1861.4
LTG77667364153.66%1688.5
Convert. Medium Tank T33395480650.0%1345.4
Pz.Kpfw. 558199511093053.33%1976.4
T-34-85M6821624757.14%1377.1
Vz. 60S Dravec1027411000366.67%2098.8
M8A147105812166.67%2178.6
11089806084632.61%843.9
Mäuschen9171710155367.92%1855.0
M-III-Y815298796845.59%1802.1
Pz.Kpfw. III Ausf. J43112871127.27%642.5
IS-279736368038.75%1050.7
M4464593942638.46%492.9
T1 Cunningham1268237366.67%2096.2
KV-37730656944.44%694.4
T26E58816796666.67%942.6
M10 Wolverine54874213644.44%989.0
T-284678518650.0%2423.5
Achilles68204769261.96%1681.5
M4A1 Sherman55414412638.46%1250.4
T57 Heavy10244487017055.29%2001.0
M36 Jackson69256032347.83%1480.0
T6 Medium45905542065.0%1726.7
Comet77627102259.09%1239.6
P.43 bis68125556753.73%1551.3
M26 Pershing812638702564.0%1728.2
P.4354864322540.0%1155.9
Tiger (P)713439372259.09%1948.8
T-43710977163240.63%1673.3
WZ-131G FT610646682369.57%2252.7
Carro da Combattimento 45 t1020598105750.88%1668.2
Leopard Prototyp A9180782013751.09%1756.9
VK 100.01 (P)812048426261.29%1529.3
122 TM815408254456.82%1799.7
Cavalier56305381346.15%1636.7
Cruiser Mk. I1444510.0%0.0
Tortoise921579786058.33%2053.4
Primo Victoria87956323943.59%876.5
StuG III Ausf. B4873587966.67%3000.3
Challenger711246656939.13%1590.1
M14/412897428333.33%4484.7
CS-67 Szakal1122067044562.22%1904.7
FV215b (183)101694697757.14%1204.3
M46 Patton91600822757.14%1573.9
Strv m/40L3269287955.56%928.9
null01625810.0%0.0
10TP3525435475.0%2303.2
Cruiser Mk. IV4758829580.0%3393.5
LTTB85686179943.43%848.6
Strv m/42-57 Alt A.26914405425.0%1192.9
VK 30.01 (P)612209001258.33%2537.1

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved