WN8
2509
Recent WN8
2986
(1999 Bitev)
Winrate
54.98%
Recent WR
57.88%
(1999 Bitev)
Bitev
58378
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 58378 45 129 800 1999
Průměrný Tier 8.48 10.27 10.0 9.75 9.59
Winrate 54.98% 46.67% 57.36% 57.88% 57.88%
Tanků odhaleno 1.18 1.22 0.99 1.26 1.21
Udělené poškození 2139.8 3669 3418.02 3004.69 2952.88
Obrana základny 0.43 0 0.22 0.51 0.45
Průměrně zkušeností 829.69 1105 1141.0 1092.0 1080.0
WN8 2509 3295 (+1) 3321 (+2) 3125 (+8) 2986 (+18)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 269 1 19 289
Průměrný Tier 10 8 6 9.73
Winrate 58.36% 0.0% 52.63% 57.79%
Tanků odhaleno 1.7 1.0 0.95 1.64
Udělené poškození 1587 1558 572 1520.0
Obrana základny 1.32 0.0 6.84 1.67
Průměrně zkušeností 803 120 366 772.0
Průměrně střel 9.8 7.0 7.89 9.66
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 1289 416 126 110
Průměrný Tier 10 8 6 9.25
Winrate 70.99% 59.62% 49.21% 43.64%
Tanků odhaleno 0.75 0.97 0.82 0.82
Udělené poškození 2230 1470 653 2276.0
Obrana základny 4.99 1.38 0.38 0.77
Průměrně zkušeností 1061 854 362 758.0
Průměrně střel 9.87 8.0 11.45 10.74
(WG Player ID: 594763292)
Načteno za 1.62s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 3:22:28 - 16.10.2026 6:18:33)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
BZ-791140012366.67%2844.0
Vz. 63P111695010.0%658.0
XM69 Hacker11451611100.0%4179.0
Black Rock11264711100.0%1496.0
MBT-B10880010.0%246.0
Manticore104179010.0%8365.0
Type 5 Heavy10277322100.0%2072.0
K-28382811100.0%6578.0
T80311407622100.0%3332.0
PTZ-781136002366.67%2660.0
FV4005 Stage II101067010.0%442.0
BZT-701047141250.0%2499.0
Taschenratte113671030.0%2731.0
Vz. 71 Tesák1022791333.33%3126.0
Ares 90103279010.0%2656.0
IS-710451222100.0%4379.0
IS-410413261735.29%3824.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Patronn_WoT_YouTube.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Patronn_WoT_YouTube][img]https://lab-vole.cz/Signature/Patronn_WoT_YouTube.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Unicum
2350+ WN8
28% (159 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2747
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2586
(52074 Bitev)
WN8 Tier VI
1642
(3455 Bitev)
WN8 Tier VII
1374
(1953 Bitev)
WN8 Tier VIII
2475
(13476 Bitev)
WN8 Tier IX
2836
(6714 Bitev)
WN8 Tier X
2747
(25069 Bitev)

Tanky (464)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x68136910356267.74%3299.0
Sexton I37596021752.94%2890.0
Object 257914535022138.1%1220.8
Vz. 64 Blesk811948008853.41%2264.0
AS-XX 40 t1128828963046.67%2408.0
Charioteer816947793040.0%1789.0
Object 703 Version II817549812250.0%1877.0
BDR G1 B56464182176.19%1419.8
K-9110301910366959.42%2901.5
SU-122-447103646923053.04%1456.5
T-15063482793050.0%395.2
Pz.Kpfw. Neu11338511212055.0%2462.0
AMX M4 mle. 49814859127057.14%1841.9
KV-5824271121728.57%3335.0
FV30464422868051.25%691.3
T3761973375100.0%462.3
Object 907103503112769861.32%3506.5
S-51760933810941.28%495.4
GSOR 3301 AVR FS9185910862665.38%3698.7
Löwe812344991241.67%1104.3
T95/FV4201 Chieftain103758117825860.85%3170.7
Strv 103B103476101011665.52%3092.4
T-4374683393743.24%512.9
AMX 13 75784944713449.25%2073.1
ZŤS Vz.63-1 Ogar9295612292770.37%3313.9
Object Kust810358442100.0%976.6
BZ-79114176117013360.9%3260.1
Jagdpanzer E 909284310888062.5%2940.5
Buryan93085121012165.29%2909.1
M221803242100.0%859.9
KV-1S627223617639.77%218.9
T-54 ltwt.9102349538749.61%1428.0
FV230 Canopener10349311977973.42%3236.7
Type T-345163290850.0%269.3
Kampfpanzer 6710381912125060.0%3449.5
AMX M4 mle. 519325213135466.67%3714.4
LHMTV810738693148.39%2030.7
T-7031911871241.67%507.2
BZ-72-11027627711233.33%2035.0
Panhard AMD 178B6225373540.0%330.2
Strv S18177067213242.42%1932.3
Char Murat9299911371968.42%3293.4
Vickers Medium Mk. III3346396666.67%1931.3
T959251610462450.0%2448.5
WZ-120G FT924179582552.0%2158.8
SU-10064652961266.67%776.7
Vz. 63P1128441064955.56%2157.9
Forest Spirit8289012801573.33%3463.3
Rheinmetall Skorpion G82357103133859.47%2861.8
E 1001032459999355.91%2841.5
Valentine II41592053948.72%390.9
T110E410354194515453.9%3044.8
Ho-Ri 31034819512556.0%2945.9
LT-4328148694919952.76%3398.5
A-2058015310742.99%45.4
T-2841371567440.54%151.9
Alembic8231111061464.29%2847.1
Škoda T 509238088935155.27%2636.3
Kampfpanzer 07 RH82055111925762.26%3503.3
Type 6382213118112064.17%2963.0
IS-M811016092642.31%1157.4
AMX 50 Foch B1027789483958.97%2444.7
Tiger II813928381553.33%1548.8
TVP VTU Koncept89796176749.25%1216.9
AMX 13 57 GF71413117713259.85%3878.7
Object 704929369627452.7%2852.7
T56 GMC31471692352.17%397.6
Ikv 10353562431643.75%691.5
Pz.Kpfw. I Ausf. C324533348951.53%1352.1
Saryuda928501026366.67%2799.1
leKpz Borkenkäfer111836717520.0%1833.7
Ares 90 C114154127116764.07%4203.0
AAT60825681128650.0%3794.7
AMX 50 B10329895968356.08%3019.0
XM69 Hacker114845125615957.86%4263.7
T69813648671662.5%1768.3
T49914757894951.02%2239.2
SFAC 105822469825058.0%2539.7
E 759233610183562.86%2413.3
Object 279 early103666114950563.96%3022.7
AMX ELC bis5378361137352.37%1300.1
SU-100M17847572250.0%1116.0
AMX 3831551711216.67%303.7
Sav m/434306229250.0%716.4
T7781310712250.0%1212.5
Leox93241121118659.14%3799.3
Pz.Kpfw. II Ausf. J3119615813167.74%4774.0
Škoda T 27819019156752.24%2956.1
T2 Light Tank21792557642.11%736.5
T 55A925709894250.0%2891.5
Ikv 90 Typ B77974341631.25%870.1
KR-111373711414456.82%2667.2
Mäuschen915457061833.33%1212.5
Ikv 723172207425.0%242.9
Kampfpanzer 50 t9300812372867.86%3458.1
M4A1 Sherman52782761752.94%583.1
Comet7674372250.0%825.2
T-3451842039143.96%255.3
M26 Pershing814275811241.67%1729.5
Rheinmetall Panzerwagen1021389907862.82%2884.1
Black Rock114540126025558.04%4048.6
IS-5 (Object 730)815578758153.09%2127.0
MBT-B104130115631562.22%3744.4
T25/277603749046.67%966.4
Object 430 Version II920148987452.7%2097.8
AMX 30 B1025269462268.18%2778.0
Crusader63843213756.76%1156.9
T1 HMC2136112425.0%597.9
TBT924961043666.67%2016.3
Vz. 58 Medvěd9338012534257.14%3494.1
Charioteer Nomad819309223056.67%2145.6
STA-1816255501844.44%2171.9
T-22 medium103284102110250.0%3448.5
FCM 50 t817409182846.43%2241.8
Pz.Kpfw. 38 (t)389108837.5%53.4
StuG IV54523014156.1%1268.0
Type 71103227100510459.62%2769.1
UDES 03820448972166.67%2544.3
XM5782338102311355.75%2493.5
Pz.Kpfw. IV Ausf. A302410.0%0.0
M40/M43889658413243.18%746.2
LT vz. 383354337520.0%1694.2
AMX M4 mle. 54103915112143458.06%4181.7
T-602742094100.0%332.3
T328229411482166.67%2980.6
WZ-113G FT10388710849862.24%3231.9
Type 3 Chi-Nu57166901154.55%2833.7
Ashigaru10332710624667.39%3227.8
SU-5485129250.0%135.1
Manticore10163292983755.68%2379.9
XM66F8223410987759.74%2884.5
Type 5 Heavy103542103928856.25%2822.8
BT-SV3121214991100.0%5988.5
CS-631029239848160.49%2740.1
T67555136499452.31%1281.3
121B10318895230354.13%3129.7
Spähpanzer SP I C77634851353.85%1296.0
SU-18253591118.18%39.7
Strv 103-09306110555450.0%3308.5
Object 705A10328210158156.79%3029.2
Ambassador9344812727761.04%3592.2
Conqueror919899032166.67%1798.8
Projet Louis9203910529753.61%3236.3
T-100 LT101705764134153.39%2364.4
Bat.-Châtillon Bourrasque82221112349360.45%3200.8
Object 260103594105428358.66%3375.3
Concept 1B93459132943267.13%3799.8
Vickers Medium Mk. I13660425.0%3.1
Object 27710307993558956.54%2897.9
Leopard 120 Verbessert1129118222846.43%2243.2
Object 4309269411271668.75%3490.9
SU-15278373998861.36%1121.1
Type 689358312333154.84%4617.3
Marder 38T42692231752.94%580.7
Pz.Sfl. IVc53622535846.55%671.9
T-83282381109810356.31%3007.1
SU-2631611352045.0%259.7
Object 14010289991367857.82%2853.4
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.455195450.0%90.6
DZT-159925049629750.52%2543.0
FV217 Badger103518109513862.32%3330.1
Škoda T 2455373252544.0%1358.3
Bishop54222667853.85%944.4
Object 430U10290790720857.69%2669.8
Object 452K10399010811650.0%3994.2
SDP wz 66 Grom819399169052.22%2109.9
Object 78010382111247761.04%3507.0
Lorraine 39L AM301810.0%0.0
ST-I9326811322673.08%3910.5
Bisonte C458220911749257.61%2911.2
IS767542467547.56%776.5
E 7792583107413855.07%2822.7
Miel8180510852552.0%2284.9
Gryphon10396011076058.33%3572.6
T309311711135160.78%3336.0
Hotchkiss H35270121837.5%60.3
Maus103174106935160.11%2939.3
T2 Medium Tank25997450.0%126.7
Durchbruchswagen 24289273650.0%728.4
AMX 4041402304052.5%408.8
CC-46 Pancernik926668891338.46%2248.8
Dicker Max6113110951100.0%2774.7
Leichttraktor1199177250.0%848.6
VCS 6x6 TS 909215510551844.44%3798.5
Type 5 Ka-Ri8246310654353.49%2962.2
ARL 446751375742.86%1248.8
Kampfpanzer 07 P(E)10367011803366.67%3664.3
HWK 308123474730952.75%2539.3
K-28210211201758.82%2788.9
Terrifiant9338213143562.86%3750.4
G.W. E 1001014547651861.11%1172.5
SU-76M41722261250.0%324.6
T-1163228336728.57%895.6
Pz.Kpfw. T 1531732434957.14%729.3
Emil I820868838564.71%2846.8
TNH 105/1000816938592944.83%2169.9
L-602152321955.56%799.7
Cruiser Mk. III374150966.67%299.0
FV226 Contradictious817639812365.22%1904.9
KV-26126775138557.14%2573.1
AMX 50 120917685586145.9%1698.4
ST vz. 39414913150.0%218.9
M8A141682322065.0%398.5
AMX 67 Imbattable11364211903063.33%2915.4
Panzerjäger I22985450.0%77.4
CAV mod. 7111308010024353.49%2600.5
Serpente92790106912655.56%2555.6
O-Ni711355376651.52%1493.6
T92811968261650.0%2463.1
T-109156157254450.37%1543.0
T-127334034233656.25%1476.4
Loyd Gun Carriage23762633.33%2.6
Type 4 Ju-To7182110643060.0%2710.5
Churchill III54114403745.95%705.7
Panhard EBR 10510182789239256.63%2660.0
CS-52 LIS82035105011656.03%2948.5
T95E6103186101124058.33%3001.4
Šotek824011148450.0%2405.8
M-VII-Y93338125033157.4%3464.8
StuG III Ausf. B42792616558.46%691.9
Char Mle. 759199399429361.43%3168.1
Jagdpanzer E 100103797102023562.13%3160.5
StuG III Ausf. G53082074531.11%428.9
Nashorn6496303650.0%669.9
Renault UE 5731651801650.0%404.3
M601032839876654.55%3144.7
T803114613132914263.38%4203.0
Bat.-Châtillon 12 t897459410952.29%1931.0
WZ-111 model 1-4914536991546.67%1288.5
PTZ-7811387311164761.7%2642.9
UDES 15/1610339610111369.23%2795.6
FCM 2C3892989366.67%3420.0
Object 2681030808575961.02%2475.0
AMX 30 1er prototype92888965540.0%3061.8
M5A1 Stuart42283231070.0%905.3
Lorraine 50 t92234681922.22%1689.9
T1 Cunningham11061523735.14%435.8
Stridsyxa820449441154.55%2129.7
VK 75.01 (K)81203899333.33%1341.9
Prototipo Standard B9206177912249.18%2045.1
Pz.Kpfw. III Ausf. E31512081656.25%389.7
leKpz M 41 90 mm GF811447232437.5%2012.8
Ho-Ri Shugo1130769076546.15%2235.4
Gonsalo817559221050.0%1902.9
SU-85B478119837.5%0.0
Sexton II32022041060.0%843.5
M1277155294839.58%654.7
Škoda T 4067324735455.56%1415.4
T-26G FT212496333.33%179.0
M2 Light22513325451.85%1125.3
Type 2597 Chi-Ha31451761250.0%355.8
HWK 1289266554344.19%1559.2
MKA2308390650.0%1349.7
TVP T 50/5110262073597650.51%2338.1
Škoda T 17712428913655.56%2916.6
LPT-67 Šelma916208497248.61%2713.1
Pz.Kpfw. II22533061947.37%1125.7
M48A5 Patton10295291312151.24%2719.9
FV4005 Stage II10246172869652.44%2089.8
Type 95 Ha-Go22743731573.33%1527.1
Pz.Kpfw. VII1026729462564.0%2242.9
Valentine AT4194179540.0%279.6
43 M. Toldi III3127336475.0%617.4
Renault FT 75 BS292160540.0%318.7
M4152882305154.9%377.3
Progetto M35 mod. 4682207108761355.95%3103.5
60TP Lewandowskiego103581107918261.54%3543.5
Type 619247798414259.86%2864.7
Centurion Action X1029919438855.68%2667.6
CS-53818939994158.54%3200.7
AE Phase I93281124025563.92%4188.0
ST-62 Version 2103451110017962.01%3472.7
KV-137538596742.86%660.4
Cromwell B6925733250.0%1656.8
Rhm.-Borsig Waffenträger817436969955.56%1933.4
Pz.Sfl. IVb42341982263.64%733.2
Grille 1510276576524459.02%2324.4
BZT-70103899107713554.81%2998.6
Marder II31521591747.06%264.4
Leopard 110302486098454.37%2933.2
T3 HMC21572175955.93%636.4
BZ-7510416411706060.0%3792.0
Concept No. 51033259731353.85%3450.3
Pz.Kpfw. 35 (t)2171011650.0%82.9
Konštrukta T-34/10079726332245.45%1643.7
FV4004 Conway926588974551.11%2803.7
Object 274a8189198521353.99%2896.7
SU-100Y66683805459.26%1157.0
T-54 first prototype812836936555.38%1804.7
G.Pz. Mk. VI (e)23487850.0%113.4
M7 Priest31881451145.45%350.2
Renault FT1452220.0%0.0
ShPTK-TVP 10082341110781859.17%3307.8
Char Futur 492971112614757.82%3305.6
Pz.Kpfw. S35 739 (f)3514495757.14%1778.2
Type 97 Te-Ke262147110.0%2782.3
Taschenratte114930136817558.86%3756.7
M53/M55912755704734.04%1009.7
T-34-85677849646052.61%1653.2
P.44 Pantera812296322944.83%1364.5
T1 Heavy5776396250.0%1632.4
M56 Scorpion7115153314347.55%1649.0
Panhard EBR 909151710847569.33%2984.7
T28 Concept710514762458.33%1542.5
M4A1 Revalorisé81522986366.67%2610.6
Object 252U8228511784566.67%2935.7
M1039327911686254.84%3836.8
T54E1926939894045.0%2680.1
Type 95 Heavy4114166425.0%84.6
Husarz81928992862.5%2297.2
SMV CC-64 Vipera82131105210458.65%2830.0
Churchill I54252811330.77%706.1
T1452192682948.28%261.9
Cromwell669742722351.57%1534.8
WZ-111 model 5A10328696726959.48%3094.3
Leichter Kpz. 70 (K)814769971758.82%2870.3
UDES 03 Alt 39287710454751.06%2940.9
T-50-266764378442.86%1866.5
FV225 Collector9266510024040.0%2237.9
Pz.Kpfw. I2521201050.0%111.5
Rambo9229310271553.33%2100.1
Fantôme92165978366.67%1818.2
O-I Experimental57114135556.36%1536.1
T57 Heavy103707107829560.0%3502.9
M47 Iron Arnie819198511241.67%2250.6
Type 3 Ju-Nu614488531145.45%2086.2
TNH T Vz. 519292010952552.0%3106.0
Sentinelle9284911051662.5%2790.5
FV215b10271786424755.47%2511.0
IS-6 B817149031050.0%2051.5
Carro da Combattimento 45 t10354110787263.89%3276.1
Vz. 62 Jasan9266511203060.0%2489.0
Leopard Prototyp A9257689023658.47%2749.8
VK 100.01 (P)817098972050.0%2059.5
ELC EVEN 908116680072450.55%2582.9
Cruiser Mk. I1296347540.0%1984.4
M18 Hellcat672239427851.44%1209.8
M24 Chaffee529134130545.25%875.9
SU-130PM82289101112661.9%2730.7
Object 2839273511653066.67%3323.1
Alecto4103175366.67%241.6
Pz.Kpfw. II Ausf. G32092621952.63%756.5
FV215b (183)10237070651450.19%1857.5
Super Hellcat712766774459.09%2195.2
Type 64677556991451.42%2181.0
LTTB863841238747.03%1024.2
M3 Lee42402141533.33%688.6
Bat.-Châtillon 155 5810130570921249.06%1019.2
BT-74559612633.33%0.3
BZ-17682390116841161.31%2729.7
O-I685947318251.65%1569.5
MS-11191177944.44%877.8
Type 91 Heavy3189168366.67%643.3
IS-38101646547647.27%1098.0
NC 70 Błyskawica1026948727655.26%2259.0
M3 Stuart31532141163.64%592.5
Wespe31771642254.55%583.3
Panhard EBR 75 (FL 10)8199911126855.88%4513.4
Toro9254012011384.62%2576.1
Cruiser Mk. II2155197742.86%559.3
AMX 50 100810916341442.86%1050.5
M-V-Y10359111658465.48%3563.0
Bat.-Châtillon 25 t10275487966455.72%2586.6
M54 Renegade821481060163658.56%2697.0
AMBT819819782045.0%2477.0
Strv 107-1211329910472955.17%2736.4
Vercingétorix930481072742.86%3070.1
WZ-111 model 6826431410887.5%3276.6
Object 261101600722209952.41%1343.8
KV-1537330016949.7%640.4
Projekt ION82284111111558.26%2436.6
CS-59925009557648.68%2618.9
T110E3103585106320164.68%3352.5
M5 Stuart41602763852.63%333.4
Renault NC-31132629710.0%2567.1
Super Conqueror103690109652760.15%3735.6
Pz.Kpfw. 38H 735 (f)2109215001100.0%4618.7
STB-110314297259755.95%3293.0
E 50 Ausf. M10345410147653.95%3101.7
Chieftain Mk. 6103776113015259.21%3663.8
Valiant56509391100.0%1724.4
DBV-152104083100240360.05%3681.5
T-452227413757.14%1278.0
Emil II92796110710452.88%3009.5
Coccodrillo10365311585070.0%3203.1
50TP prototyp8227811452060.0%2862.0
Bat.-Châtillon 25 t AP9134458912351.22%1235.5
VK 72.01 (K)104067118418167.4%3357.8
Pz.Kpfw. T 255528518771.43%1713.2
T18 HMC31197420.0%266.8
T110E5103806117422062.27%4103.8
Vickers MBT Mk. 310275584212544.8%2459.6
Type 578246711295152.94%3468.3
AT-123389771.43%258.3
BT-7 artillery319828218653.23%722.8
Škoda T 5682284112122758.15%2781.3
Matilda44633783860.53%1552.8
Somua SAu 4042279510.0%331.1
ISU-15289904188045.0%833.2
M24E2 Super Chaffee6116375910.0%4004.5
TOG II*61155782560.0%2151.6
Durendal10362097811751.28%3021.9
Vz. 55103464101765256.9%3104.0
K-91-PT92460946944.44%2720.7
SPHT9278811911361.54%2870.7
MT-2561852565438.89%254.5
Pz.Kpfw. II Luchs4314445771.43%1273.9
E 509358114094665.22%5361.5
Object 7529261111382369.57%2449.8
Vz. 71 Tesák10185987620651.46%2481.8
TS-548228311741361.54%3564.8
Lansen C82175112616956.8%3308.4
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger88166641866.67%960.5
Type 59 First Warrior8194710397556.0%2741.0
KV-85627924422041.82%214.6
Lorraine 40 t8212097830652.94%2948.1
Cobra92730105016158.39%2881.7
T-463271161040.0%5.7
T-262391021450.0%81.7
Ares 90103678114014656.85%3919.9
BT-2243963444.12%33.9
T-29325927410259.8%981.3
IS-710289592783857.88%2866.5
Somua SM82210118312661.11%2817.7
11310335411157463.51%3372.2
AMR 3521303962100.0%649.6
TS-6091628881250.0%1492.6
Turtle Mk. I8203810424553.33%2321.1
Kunze Panzer92127629922.22%1801.4
Vz. 60S Dravec104261128914961.07%3730.4
IS-4103357103413354.89%3248.1
T-54915746428846.59%1490.0
Kranvagn103814115823267.67%4089.1
Renault Otsu15895742.86%12.2
Grille53532823435.29%491.7
Panther mit 8,8 cm L/718108756742548.0%1450.4
Conqueror Gun Carriage1013866537545.33%1030.1
Kpz. Erich Konzept I92950107621556.74%3080.3
T26E4 SuperPershing8212912941154.55%3857.7
null028728034050.0%0.0
Universal Carrier 2-pdr21912351464.29%898.4
T-44-10082100109114655.48%3148.9
AMX 13 90917329393964.1%3132.8
AMX 13 10510204081114855.41%2643.9
AMX Chasseur de chars81318684178251.4%1853.9
SU-14-287665072040.0%563.4
Progetto M40 mod. 6510275889929858.72%2602.7
Controcarro 3 Minotauro10349811043164.52%3129.4
Stuart I-IV3242226450.0%826.8
Vz. 68 Squall811158114447.73%2276.9
M22 Locust32292674450.0%954.0
Tortoise93900144311267.86%4660.3
Primo Victoria8166913491100.0%2655.7
WZ-2191120159362661.54%2143.8
T-62A10275293513654.41%2761.5
Light Mk. VIC255149650.0%129.6
M46 Patton931398714355.81%4178.1
AMX 12 t675257613354.89%2488.3
Jagdpanzer 38(t) Hetzer42332199946.46%463.8
SU-8610627123663.89%1708.3
T92 HMC10150763770046.0%1162.9
Chimera81755942966.67%1666.4
Renault FT AC2421291100.0%261.0
IS-2M719201178580.0%3251.7

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved