eu Hráč Patrik26_2017


WN8
2206
Recent WN8
2479
(1014 Bitev)
Winrate
54.17%
Recent WR
53.94%
(1014 Bitev)
Bitev
35294
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 35294 37 58 268 1014
Průměrný Tier 7.79 10.59 10.0 10.0 9.87
Winrate 54.17% 45.95% 48.28% 52.99% 53.94%
Tanků odhaleno 1.18 0.97 0.98 1.1 1.81
Udělené poškození 1753.27 3216 3360.93 3222.36 2503.51
Obrana základny 0.39 0 0.05 0.01 0.15
Průměrně zkušeností 642.05 871 934.0 1017.0 885.0
WN8 2206 2263 (+1) 2640 (+1) 2706 (+6) 2479 (+11)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 545701069)
Načteno za 0.51s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.10.2026 14:26:01 - 16.10.2026 2:44:29)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
AS-XX 40 t11384010.0%0.0
PTZ-7811349311100.0%2661.0
NC 70 Błyskawica1026983560.0%1949.0
Strv 103B10120911100.0%737.0
UDES 15/161042571250.0%4309.0
AMX 13 57 GF7186211100.0%5572.0
Ho-Ri 3103247010.0%2328.0
Jagdpanzer E 10010401822100.0%3480.0
Black Rock11331571936.84%1921.0
FV4025 Contriver1139441425.0%2660.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Patrik26_2017.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Patrik26_2017][img]https://lab-vole.cz/Signature/Patrik26_2017.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 39398 bitev


Rank:
Great
1900+ WN8
68% (306 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2342
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2266
(29900 Bitev)
WN8 Tier VI
1446
(3505 Bitev)
WN8 Tier VII
1767
(3126 Bitev)
WN8 Tier VIII
2281
(6120 Bitev)
WN8 Tier IX
2294
(6079 Bitev)
WN8 Tier X
2642
(10390 Bitev)

Tanky (309)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6810557138353.01%2117.4
Excalibur6670343250.0%789.0
M601028767368949.44%2737.6
Concept 1B9317399334961.6%3485.5
Object 257924938309358.06%3255.6
AS-XX 40 t1128889188953.93%2299.9
Bat.-Châtillon 12 t88315408248.78%1543.8
Charioteer8125058010759.81%1496.6
T78612347411070.0%2313.0
T-22 medium10244184218954.5%2271.4
Kampfpanzer 50 t9296712324360.47%3636.8
Jagdtiger9192953928346.29%1754.8
O-I673042020854.81%1301.1
PTZ-78113587100812759.06%2375.8
MS-111332101546.67%633.6
Comet788150110955.05%1500.6
M40/M438124966610050.0%1514.6
VK 36.01 (H)65503397640.79%714.0
M1279484893655.56%1295.1
T110E410280777526358.17%2386.3
LT vz. 38321826213949.64%897.0
FCM 2C38147562100.0%3616.9
P.43 bis67044047345.21%1239.1
12110259973113355.64%2512.9
IS-3815117745257.69%1987.9
M5A1 Stuart42533687943.04%721.5
AMX 13 F3 AM657732513441.79%736.2
NC 70 Błyskawica1025207908763.22%2074.8
T32892849022151.58%940.8
Type 89 I-Go/Chi-Ro22032292857.14%843.0
M53/M559152355425054.8%1540.7
Jagdpanther785140823550.64%1167.8
Ferdinand8119347829154.3%1255.1
WZ-113G FT1030727147156.34%2304.2
Pz.Kpfw. Neu11374211956459.38%2831.6
T1 Cunningham12683581060.0%2074.8
KV-582041911650.0%2392.6
Indien-Panzer814867384938.78%2137.8
Manticore10125858611050.0%1521.3
Aufklärungspanzer Panther796659645853.71%2527.7
Lorraine 40 t8217981521256.6%3213.9
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28699257515648.08%3337.3
BZ-58-2928357731643.75%3052.8
Pz.Kpfw. III Ausf. E3199292616.67%453.6
leKpz M 41 90 mm GF8166257430.0%3447.6
T-2933192573237.5%1067.7
T67545827010839.81%846.4
Cruiser Mk. II2219274650.0%979.0
121B1030608005056.0%3180.6
Bat.-Châtillon 25 t10312184833760.24%3208.9
Strv fm/211358553650.0%2780.5
FV229 Contender9261093110555.24%2875.9
Löwe820227601060.0%3291.7
Jagdpanzer IV659136215247.37%1025.5
Strv 103B10306480327356.41%2789.4
P.43 ter710295231100.0%1701.9
M2 Light21872871172.73%830.7
Škoda T 25666244912153.72%1267.7
M3743002084052.5%970.9
Super Conqueror10329786823264.66%3486.9
T30918597961546.67%1430.2
M41 Walker Bulldog870141932147.98%1182.8
MKA2271260425.0%821.4
Strv 103-0916725141258.33%1436.3
Archer54242546250.0%826.3
StuG IV54212627451.35%917.1
Leo7104349522353.81%1832.9
Super Hellcat714745801952.63%2416.8
BZ-79113959114019453.61%2951.9
KV-154423206240.32%747.9
K-91-PT9236080726359.7%2887.4
M48A5 Patton1029659017352.05%3000.3
T23E3714397805969.49%2831.1
P26/4043933283151.61%1150.3
T110E310315483214461.11%2815.8
4TP11382241100.0%676.4
WZ-132885344626349.05%1446.2
M5 Stuart42633126752.24%740.1
Pz.Sfl. IC4582362757.14%2081.6
M2 Medium Tank31001802055.0%240.8
FV230 Canopener10315388818155.25%2972.8
Type 2597 Chi-Ha32022694971.43%806.4
Object 26010334589625457.09%3237.0
Emil I8123650719345.08%1353.1
Type T-3452702579347.31%569.8
Leopard Prototyp A9238473211163.06%2685.4
Kampfpanzer 6710307310227660.53%2632.5
43 M. Toldi III3361392366.67%1646.1
GSOR the TANK9261213303100.0%2999.3
Vickers Medium Mk. I12042551450.0%1141.5
Object 27710282275331656.33%2624.6
E 50 Ausf. M10321010743663.89%3845.5
M4154332916453.13%607.1
UDES 15/1610306677819151.83%2969.8
Panhard AMD 178B64283102740.74%1109.3
M15/4232743391070.0%1029.2
Valiant536643120.0%478.6
Lago425232811961.34%814.3
Centurion Action X1026568055259.62%3020.0
Strv 74667140822050.45%1280.9
Hotchkiss EBR76816177557.33%1702.3
Emil II915467076949.28%1382.3
Tetrarch2175179560.0%784.5
LT vz. 3521832222755.56%939.3
T-50-269896871060.0%3350.7
T95912825671323.08%753.1
WZ-132A9104646037945.65%1421.8
AMX 13 57 GF711078203056.67%2333.4
FV4005 Stage II10217656122051.36%1884.4
Cromwell B69918411070.0%1992.2
40TP Habicha6670453955.56%1303.1
T37649636213252.27%1408.6
Lion10302278051857.53%3021.1
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.42022537742.86%494.9
Rhm.-Borsig Waffenträger820918152268.18%2581.8
FV217 Badger10321183522661.95%3076.7
Pz.Kpfw. 35 (t)22162802955.17%1396.9
Škoda T 2454513717963.29%1359.5
Type 4 Heavy9132954716350.31%1177.1
VK 30.02 (M)612185843145.16%2929.4
Ares 85925608487860.26%3017.2
Black Prince714219382948.28%2403.5
AMX 4044343722161.9%1933.2
14TP42332521643.75%709.7
VK 30.02 (D)715496844055.0%3170.0
T110E510248678014353.15%2248.5
Waffenträger auf Pz. IV923859523562.86%2243.7
Object 78010324580252356.6%3008.1
BZ-7510320391516256.17%3110.7
Ho-Ri 310336577811563.48%3233.9
BT-7 artillery36115217842.31%2756.8
Lorraine 39L AM31021672161.9%297.8
UDES 16921659726957.97%2462.6
Patton the Tank91355506250.0%1197.5
VK 30.01 (H)5384199128.33%629.3
WZ-120912137514753.19%1136.1
Konštrukta T-34/100794048913155.73%1626.9
Chi-Go7201611662060.0%3736.2
Strv m/4254203237450.0%1106.9
Windhund81849501742.86%1522.5
T-28429030914857.43%947.3
FV4004 Conway9194257213247.73%2001.1
M24E2 Super Chaffee6778522650.0%2206.7
Object 705A10305679835260.8%3077.3
Tiger 131615438411030.0%2827.3
IS7118654816656.02%1859.8
Škoda T 50912577084852.08%1096.2
T28 Prototype815699005966.1%2019.8
SU-100Y6013410.0%0.0
TL-79251387377655.8%2952.0
Vz. 5510307575345454.85%2795.8
T57 Heavy10329378523460.68%3098.2
Renault NC-3111201481040.0%467.0
T25/2791945213555.56%1381.8
Object 7059191871511338.05%1868.0
M7 Priest3192229862.5%538.4
T26E585263711936.84%329.6
IS-M8133557313954.68%1609.6
Valentine II42162941275.0%721.3
FV227 Conceiver817118095756.14%2186.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H534628615145.03%790.9
Char Futur 49252279936859.51%2900.6
Type 3 Chi-Nu56952991040.0%1877.7
25TP KSUST II53902695637.5%832.6
Maus10296589424258.26%2945.4
T2 Medium Tank21882472972.41%1217.2
Type 97 Te-Ke2264215250.0%1123.5
TVP VTU Koncept87654142646.15%874.2
VK 168.01 (P)815936418453.57%2194.2
Durchbruchswagen 242413201650.0%541.5
E 50927169617368.49%3418.4
STB-110295976526459.85%3237.4
Valentine33673343164.52%1613.4
M3 Stuart318935111254.46%770.5
Strv m/3822272753560.0%1210.1
Jagdpanzer E 10010252962781955.8%2071.8
T56 GMC31831742857.14%574.2
STG Guard8190576776455.1%2852.2
ST vz. 3942592834553.33%818.5
Saryuda9283410025354.72%2849.3
T1 Heavy54213349353.76%752.4
Vz. 44-1714168113842.11%1842.4
T25 Pilot Number 18182680920154.23%3234.0
1131025777071136.36%1938.0
Panhard EBR 909562797366.67%873.3
Leichttraktor11743102369.57%1043.2
TKS z n.k.m. 20 mm2216274475.0%1306.5
M10 RBFM57734586756.72%1895.9
T28 Concept79704495848.28%1466.8
Strv m/40L31251742548.0%268.7
TVP T 50/5110252464433349.25%2215.7
T69813077325347.17%1723.3
KV-85666238510946.79%1036.6
MTLS-1G14344743119256.25%2298.3
Type 5 Heavy10252375623354.51%2027.2
Lorraine 50 t91681770560.0%1727.4
T71 DA777840923346.35%1620.2
T499104445138947.04%1480.8
Object 777 Version II925548388960.67%3143.9
T297105650622754.63%1362.5
Cobra9257089234163.93%2908.2
HWK 308133264964050.16%2867.6
T-4631662584365.12%740.4
Renault FT11522771369.23%991.0
T-2621962635168.63%1225.0
AMX ELC bis53753299556.84%1365.3
Type 95 Heavy42382793158.06%788.3
Covenanter52363158051.25%674.9
Lorraine 155 mle. 51898843423546.81%1014.8
Fiat 300011954621100.0%1252.4
T-1038210983237454.55%3005.5
T-34 with L-11493512302100.0%4106.4
AMX 383229281850.0%744.2
IS-710313889827352.75%3174.4
T-1163384301333.33%2030.7
Somua SM824029328749.43%3169.1
AMX 13 75771441912850.78%1585.3
WZ-131773343116845.24%1557.3
Churchill I519010710.0%105.2
KV-1S65093988458.33%919.7
Centurion Mk. 7/1921518915657.14%2589.1
M44689348511453.51%1653.6
Churchill VII61216895862.5%2325.1
Renault FT 75 BS21801894932.65%976.3
Cromwell655738820550.73%1040.4
Cruiser Mk. III31571836043.33%567.1
AMX M4 mle. 519265710342157.14%2495.3
Vickers Mk. E Type B22623005345.28%1388.8
T 55A919117841100.0%1893.6
Leopard 110297179223957.74%2906.4
T-34-85M694153984155.41%1750.2
Vz. 60S Dravec1031826962250.0%2397.0
M8A143692983557.14%1024.8
Kolohousenka1276332633.33%1634.6
AMX 105 AM mle. 47427125516648.19%812.7
Kranvagn10309180317964.8%3091.0
Renault Otsu1135247757.14%539.4
T-8043503252759.26%1604.6
Object 283920616943560.0%2657.1
Bat.-Châtillon 155 559121349628348.06%1137.3
O-Ni7114055116155.9%1645.4
M4A1 Revalorisé813875691060.0%1778.0
T9287662931020.0%1163.3
T-10914105958451.19%1345.0
Fantôme9167661410.0%1629.6
Renault R35274180333.33%68.4
59-16643031918744.92%1070.3
TNH 105/1000814738295646.43%1876.1
10TP3261376580.0%1275.3
O-I Experimental552642712059.17%1058.2
Achilles67054276355.56%1274.0
AMX 13 105 AM mle. 50539428018849.47%730.8
T92 HMC10153462211253.57%1438.7
M3 Lee42572799055.56%888.6
Object 252U8212889318864.36%2878.7
Panhard EBR 10510157368845453.96%2112.4
Pz.Kpfw. 38 (t)3852112751.85%141.2
T-3454813582751.85%1255.2
TNH T Vz. 519206483610053.0%2051.9
P.4355194133551.43%1607.9
Tiger (P)711738225062.0%1893.7
114 SP210288667836157.89%2252.3
Panther71154667728.57%1800.7
CS-52 LIS81564735837.5%1592.1
Vz. 62 Jasan9326911535356.6%3258.0
AMX 13 (FL 11)512022510.0%84.3
AMX M4 mle. 45714978704245.24%2366.6
Black Rock11353010377346.58%2503.1
FV4025 Contriver11365710242040.0%2681.2
CS-631025878668051.25%2299.8
Taschenratte113725109910167.33%2857.5
VK 100.01 (P)810095153551.43%1061.7
T-45226317610.0%1141.8
Tiger-Maus9246610413360.61%2640.6
ELC EVEN 9087896257248.61%1706.1
XM551 Sheridan10134253332750.76%1595.3
Cruiser Mk. I1461041100.0%261.0
M18 Hellcat672941713351.88%1302.7
M24 Chaffee53513439359.14%1279.3
Tortoise9293612564875.0%3120.6
Lorraine 155 mle. 50782042317951.4%1018.2
Type 4 Chi-To65405251566.67%1009.2
Char Mle. 759161769819247.4%2246.3
Challenger712766386946.38%1788.2
M1039136949427145.76%1222.6
AMX M4 1949 Liberte01689806109956.6%2436.8
StuG III Ausf. G54183536653.03%898.5
Type 61922318607360.27%2749.1
FV215b (183)1023536174146.34%1888.3
Obsidian8207292635557.75%3356.9
O-Ho8134158521855.96%1631.7
Crusader63102986656.06%944.4
M46 Patton922219804065.0%2637.6
T-703154207475.0%583.1
T1 HMC23777560.0%198.4
AMX 12 t665140912653.17%1979.2
Jagdpanzer 38(t) Hetzer437528314350.35%982.9
null028727052560.0%0.0
WZ-132-110182166727757.04%2509.1
Cruiser Mk. IV41342731266.67%410.6
Chimera8228189217558.29%2952.8
Type 91 Heavy31851621838.89%417.6
UDES 14 Alt 5815678693158.06%2224.9
T-44-10082323101916261.73%3705.4
AT-FV230 Breaker1128878861241.67%1587.5
M666363938851.14%913.9
SU-130PM818057684052.5%2094.4
VK 30.01 (P)65443767846.15%812.4
Bat.-Châtillon 155 581012874151942.11%1068.9

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved