WN8
2133
Recent WN8
2309
(3702 Bitev)
Winrate
53.69%
Recent WR
55.24%
(3702 Bitev)
Bitev
35737
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 35737 28 224 1100 3702
Průměrný Tier 9.16 9.14 9.7 9.67 9.8
Winrate 53.69% 71.43% 52.23% 54.64% 55.24%
Tanků odhaleno 1.32 1.29 1.02 2.19 2.12
Udělené poškození 2125.44 3064 2764.94 2150.95 2288.74
Obrana základny 0.3 0 0.02 0.07 0.19
Průměrně zkušeností 880.32 1230 961.0 937.0 959.0
WN8 2133 2901 (+1) 2385 (+2) 2299 (+5) 2309 (+23)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 67 0 0 10
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 49.25% 0.0% 0.0% 30.0%
Tanků odhaleno 0.91 0.0 0.0 0.9
Udělené poškození 2036 0 0 1418.0
Obrana základny 5.27 0.0 0.0 0.5
Průměrně zkušeností 848 0 0 554.0
Průměrně střel 7.76 0.0 0.0 6.8
(WG Player ID: 596074843)
Načteno za 0.42s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 18:11:52 - 16.10.2026 6:18:21)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
PTZ-7811555011100.0%2818.0
Ambassador93066111668.75%3049.0
Pz.Kpfw. Neu113649010.0%2492.0
Leox9275381080.0%2715.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Parzival__UA.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Parzival__UA][img]https://lab-vole.cz/Signature/Parzival__UA.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Great
1900+ WN8
51% (233 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2221
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2104
(35438 Bitev)
WN8 Tier VI
2237
(915 Bitev)
WN8 Tier VII
2095
(1928 Bitev)
WN8 Tier VIII
1996
(6116 Bitev)
WN8 Tier IX
2373
(10776 Bitev)
WN8 Tier X
1837
(11829 Bitev)

Tanky (285)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x687548343050.0%1388.6
Excalibur68886475448.15%1393.6
UDES 15/1610256110147364.38%2285.9
P.43 ter711804502040.0%1793.5
M48A5 Patton1021168028743.68%1672.9
T80311241094728650.35%1566.4
AS-XX 40 t11254286034749.28%1987.6
GSR 3301 Setter75556997247.22%1254.1
Charioteer815517087640.79%1571.4
Object 703 Version II8186310961668.75%2234.0
FV601 Saladin819029773148.39%2707.4
BDR G1 B512397991457.14%2749.3
PTZ-78113795111317462.64%2581.1
BZ-587211812422661.54%3690.8
M47 Iron Arnie8155190831656.33%2170.0
Prototipo 68194414781100.0%2106.1
AT 2561523610.0%1144.9
M103915068064654.35%1419.4
M40/M438137078810354.37%1430.2
Char de transition693148210.0%1049.9
SU-1018151655124159.75%1936.7
SU-122-447138267639151.15%2111.3
TNH T Vz. 519168366312241.8%1408.5
P.43 bis69575357850.0%1898.2
Chrysler MTC 2TC818868521100.0%1652.8
Panther713169232245.45%2393.5
T297129763514756.46%1814.1
H39238998198253.26%2364.2
AMX 13 F3 AM65365461241.67%564.4
T-34-17155310582268.18%3137.2
T32816747439353.76%2029.2
Executor1131659178047.5%2225.7
M53/M559117372825251.59%993.8
WZ-113G FT1027778828655.81%2100.0
Vz. 44-1714088233943.59%1972.4
FV229 Contender9267210705851.72%2504.7
Chi-To SP717389893360.61%2349.3
ERAC 105 Proto911688664654.35%1651.2
Progetto C50 mod. 669829655450.0%617.4
Prototipo Standard B9189982418851.06%1992.7
Manticore1081376038747.8%794.3
Bat.-Châtillon 12 t886382713358.65%1779.1
Lorraine 40 t8156180112550.4%1873.8
S-517126311053100.0%1683.7
122 TM828831044250.0%2647.1
Type 5 Heavy1021397922642.31%1207.2
Lätt Stridsfordon 12092264568333.33%1537.6
Strv m/4251286944560.0%5742.2
M14/4122106451100.0%932.9
SPHT92830110610456.73%2517.2
AMX 50 1008205711422968.97%2908.1
Bat.-Châtillon 25 t10170880042248.34%1372.4
M-II-Y7204511892657.69%3286.7
Pawlack Tank6149310122259.09%3318.6
M12711477766448.44%1387.7
Ashigaru10290385116850.6%2253.5
Sturer Emil711146317746.75%1469.2
Ashbringer1030459953250.0%2336.1
T-437211715151283.33%6019.4
Škoda T 2561030866757.14%2390.2
Vercingétorix921688461947.37%1913.6
Versuchspanzer 579286112284658.7%3423.6
Carro da Combattimento 45 t10382914211100.0%3099.0
E 50 Ausf. M10212079534552.17%1791.9
T-34-2G FT717018291850.0%2580.3
CAV mod. 711124069463756.76%1917.2
T-8328157587919153.93%1642.5
Object 2611015228693268.75%1550.7
SMV CC-64 Vipera8153085931252.24%1723.6
Leo7165910902770.37%3315.1
BZ-7911320710489152.75%1953.6
Jagdpanzer E 909228390839452.54%2073.5
Ambassador9297611495255.77%2683.8
S35 CA513168701070.0%3515.0
Cobra9202290428256.03%2030.6
P26/404478542757.14%1419.4
BZ-689265410286953.62%2711.0
WZ-120G FT92800104412858.59%2603.5
Centurion Mk. 7/19200493014951.68%2192.1
Bat.-Châtillon Bourrasque8172494421158.29%2196.2
Pz.Sfl. IC451521220.0%1622.1
FV230 Canopener1026429389650.0%2075.8
Object 2601028589051540.0%2016.3
Emil I8217512101770.59%2883.2
Type T-345860675757.14%3077.1
Hummel66934891643.75%767.2
Kampfpanzer 671022828966055.0%1696.8
Concept 1B9308612473961.54%2998.8
LHMTV882475313854.35%1620.0
60G FT510185381735.29%2350.3
212A9139079310652.83%1337.7
Chrysler K GF8139085130951.46%1693.6
Object 43092759121111069.09%3158.8
ZŤS Vz.63-1 Ogar92739107920351.23%2737.4
Chieftain Mk. 6102700990850.0%2134.9
Yong Bing92185665520.0%1383.9
Strv S181423766666.67%1478.6
M15/423144232425.0%174.3
Kame92637106522259.91%2896.2
Škoda T 278131180517952.51%1858.3
DBV-1521029418348055.0%1951.5
Vz. 64 Blesk896082329656.42%1867.8
Centurion Action X10227277854952.46%1973.5
Centurion Mk. I812818816556.92%1728.1
Strv 74614559501457.14%3164.6
AE Phase I9203487038250.26%1948.5
Type 689282811116651.52%2880.2
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28671934220.0%1322.7
Cavalier55875122958.62%1447.8
Coccodrillo10268688813246.21%2173.7
Durendal10304710036560.0%2557.6
SDT-58 Vlkodav919078392245.45%1704.7
WZ-132A98078156957.97%1104.5
Tiger I7194710301656.25%2561.5
O-Ho8240312102475.0%3580.3
FV4005 Stage II102121692204151.98%1687.8
Schwertwal10289710456065.0%2242.2
Stridsyxa82073101011659.48%2307.7
SU-14-1793862013355.64%1326.0
SU-1006104847511565.22%2132.9
Object 1401025219653256.25%2273.1
Rhm.-Borsig Waffenträger8172979941854.07%1811.2
Vz. 63P113304104714852.7%2386.3
Progetto CC55 mod. 54817149669458.51%2159.7
Type 4 Heavy922539951050.0%2420.1
VK 30.02 (M)613089954459.09%3365.1
BZ-1668210910154650.0%2769.3
BZT-70103189100725956.37%2251.8
Buryan92897111843157.54%2717.6
E 10010268788215952.83%2200.1
VK 30.02 (D)7159610202060.0%2793.7
T110E510163175511050.0%1132.2
Leopard 110281585618846.28%2332.5
SDP wz 66 Grom822201022560.0%2885.9
Type 57819619453548.57%2177.3
OCP Peacekeeper92445101531254.81%2449.9
BZ-7510324810615360.38%2659.0
T-448191410305259.62%3065.3
Concept No. 51028089425959.32%2591.9
BV-1111123377081428.57%1450.6
Škoda T 5682630123115765.61%3040.3
UDES 16925309718748.28%2769.2
Object 268 Version 410229580343954.9%1876.7
WZ-1209277111465560.0%3508.0
Konštrukta T-34/100714099833161.29%2765.0
FV224 Chopper7160110003161.29%2409.1
Type 95 Ji-Ro615459481580.0%3212.1
FV4004 Conway921458169258.7%2012.7
Stone Sentinel8239312776867.65%2968.0
P.44 Pantera8141860923354.51%2035.7
Škoda T 509295011157655.26%3519.9
Object 430U1029698632045.0%2196.1
Vz. 55103205100911056.36%2714.9
T-54 first prototype810849121369.23%1576.0
AMX 50 12092868111329061.38%3350.9
Panhard EBR 1051010157835853.45%1138.2
Ares 75814288506939.13%1745.5
FV227 Conceiver819059315042.0%2351.7
Vz. 60S Dravec10277598243952.16%2021.6
Char Futur 49214692168257.92%2228.8
T71 DA786258234747.84%2089.7
Panther II812928056150.82%1781.7
Tiger II810196782245.45%970.8
TVP VTU Koncept8213011732176.19%3362.5
Taschenratte113455109323248.71%2189.0
E 509224110089264.13%2524.2
Projet Louis99036471546.67%1150.0
CC-46 Pancernik915916351822.22%1107.1
Vz. 71 Tesák10139577725746.3%1611.6
T-34-85611849041266.67%2792.5
ARL V39614049051668.75%3416.7
Predatore92692104324355.14%2801.3
Saryuda922069064151.22%2243.6
T1 Heavy58544551643.75%2122.7
T-34-28215211673265.63%3721.4
WZ-13179939052650.0%2558.4
leKpz Borkenkäfer11173310078361.45%2074.6
M-VI-Y9267310846352.38%2990.7
VCS 6x6 TS 9096808136556.92%951.6
Pz.Kpfw. B2 740 (f)426625810.0%371.7
Ares 90 C113083101816352.76%2825.1
T28 Concept710286554148.78%1417.2
Ho-Ri 31031099237352.05%2609.3
AMX 50 B10323498113253.79%2865.0
XM69 Hacker11276692717350.87%1888.5
T69814617718355.42%1992.3
KV-8569204898560.0%1814.7
Windhund81720733616.67%1910.1
GSOR 1006 Scheme 7927099956457.81%2673.0
Pz.Kpfw. Neu1126087871136.36%1379.9
ARL 44613969961283.33%3149.4
TNH 105/1000812767648549.41%1405.5
FV4025 Contriver11299110206353.97%2027.8
SFAC 1058223310951181.82%2272.0
Type 3 Ho-Ni III5777611771.43%2107.0
E 759188285826548.68%1804.2
Terrifiant9186566610.0%1318.0
T54E19176277213748.91%1624.2
SU-100M1712384735550.91%1931.0
Ares 901026069608653.49%2296.2
Fiat 30001483001100.0%264.1
T-116331918010.0%1465.3
Husarz81416740560.0%1187.8
AMX 13 75710289393455.88%2870.5
HWK 12811099673161.29%2347.4
Ho-Ri 1924729045050.0%2375.8
Leox92720105867957.73%2818.9
WZ-1328118610674772.34%2704.8
M4467245454235.71%1008.1
KJPZ TIII Jäger9247689426546.79%2360.9
Churchill VII613868944040.0%2853.2
Nashorn611747115644.64%2161.3
Hirschkäfer11310785235851.68%2337.8
Cromwell610738902470.83%2788.1
Semovente M415858691977.78%2343.3
Lorraine 120 Alby822309616149.18%2042.5
T 55A9160086827352.38%1710.2
Pz.Kpfw. 558225811184854.17%2342.2
Object 279 early10256394435352.97%1755.5
Kunze Panzer9137669412645.24%1215.8
T-34-85M69757791546.67%1839.7
Ho-Ri 2818719464953.06%2426.8
Fantôme917759082161.9%1830.5
T-549287412583265.63%3895.8
M-III-Y8305514601968.42%5087.4
AMX 67 Imbattable113524104853755.12%2757.9
FV225 Collector92410861933.33%1484.4
59-1669178831464.29%3053.6
E 7792538103622452.68%2514.2
TS-691981835650.0%1629.6
T92845364318851.06%715.6
Kpz. Erich Konzept I93000109030555.08%3174.9
SU-868205971952.63%1096.4
Type 4 Ju-To7190712131788.24%2898.8
Carro d'assalto P.88711497663348.48%1633.0
Kampfpanzer 50 t9219210913759.46%2150.0
Achilles614548893759.46%3431.3
Indien-Panzer816838914050.0%2346.7
T57 Heavy10259590644454.95%2085.5
AMX 13 909136890612154.55%2458.7
T6 Medium46403462352.17%1723.2
Comet79838363652.78%1841.2
Type 3 Ju-Nu61547936944.44%2870.9
T20711968061957.89%1881.4
AMX 13 105101463789134252.01%1886.2
Sentinelle92928115918662.9%3035.6
M26 Pershing818209803847.37%2743.7
P.4357264286355.56%2198.0
Rheinmetall Panzerwagen10159393210159.41%2182.4
WZ-131G FT612908371275.0%2792.6
Spähpanzer Ru 251911129126256.45%1939.1
Vz. 62 Jasan922099444544.44%1935.3
AMX M4 mle. 45716349563652.78%2579.8
Black Rock113247106488154.14%2482.3
Leopard Prototyp A9253599810358.25%2702.8
WZ-111-1G FT819268954443.18%2781.6
Progetto M40 mod. 6510218283764153.2%1971.6
Type 586170412441973.68%4677.3
M-VII-Y93156120935758.26%3004.5
Semovente M43 Bassotto610667271861.11%2052.8
E 65 Zwilling82294936425.0%2151.8
MBT-B103338104815561.29%2631.4
Wz. 64GC Bzyg1026779466759.7%2035.0
T67511677997564.0%3116.5
Challenger718419485453.7%3051.1
WZ-111G FT9258510894472.73%2593.3
WZ-2191117789759056.67%2175.2
Rinoceronte10221469810644.34%1551.9
T-62A10174484218261.54%1601.4
Object 2639201857730651.31%1861.5
Ho-Ri Shugo113157100510657.55%2419.4
StuG III Ausf. G534418210.0%473.0
FV215b (183)10265284536854.89%2169.0
Crusader65476233450.0%1705.2
M46 Patton920209204153.66%1935.3
AMX 12 t68968491764.71%3212.4
null01315654560.0%0.0
WZ-132-110125379518847.87%1412.6
T92 HMC10129564133948.38%1010.8
Chimera8171190410052.0%1830.0
UDES 14 Alt 58219811642479.17%3282.3
AMX 50 Foch (155)10198671430452.3%1472.1
M669884855446.3%1570.7
SU-130PM8194188079653.52%2051.2
Vz. 58 Medvěd92691105827753.43%2577.7

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved