WN8
3433
Recent WN8
3490
(1440 Bitev)
Winrate
66.73%
Recent WR
66.04%
(1440 Bitev)
Bitev
11892
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 11892 19 83 674 1440
Průměrný Tier 9.39 9.0 10.0 9.62 9.61
Winrate 66.73% 84.21% 68.67% 65.58% 66.04%
Tanků odhaleno 1.26 1.05 0.92 1.13 1.48
Udělené poškození 3185.39 3616 4021.42 3199.59 3032.02
Obrana základny 0.43 0 0.29 0.22 0.3
Průměrně zkušeností 1195.05 1417 1231.0 1153.0 1173.0
WN8 3433 3943 (+2) 3765 (+3) 3519 (+6) 3490 (+7)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 3 15 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.33
Winrate 33.33% 46.67% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 1.07 0.0 0.0
Udělené poškození 2665 1939 0 0.0
Obrana základny 21.33 10.2 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 615 890 0 0.0
Průměrně střel 7.67 10.93 0.0 0.0
(WG Player ID: 703827941)
Načteno za 0.27s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 20:22:42 - 17.10.2026 4:50:01)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
SPHT9332522100.0%3847.0
WZ-120G FT930605683.33%3318.0
Terrifiant9308411100.0%2978.0
Sentinelle942047977.78%4627.0
Vz. 62 Jasan9277111100.0%2701.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Paracetamolll.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Paracetamolll][img]https://lab-vole.cz/Signature/Paracetamolll.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Maximální WN8 rank byl dosažen!


Rank:
Super-Unicum
2900+ WN8
100% (3433 WN8)
Další rank:
Super-Unicum++







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
3461
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
3452
(11876 Bitev)
WN8 Tier VI
4117
(227 Bitev)
WN8 Tier VII
3778
(341 Bitev)
WN8 Tier VIII
3352
(2804 Bitev)
WN8 Tier IX
3443
(2871 Bitev)
WN8 Tier X
3216
(2340 Bitev)

Tanky (167)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Caernarvon8225212584868.75%3677.7
M48A5 Patton10348611375267.31%3503.6
T803114315132710067.0%3726.1
Bat.-Châtillon 12 t813239616456.25%3062.3
Object 703 Version II8234313069474.47%3289.9
FV601 Saladin8261413842680.77%4702.5
T54E1932771378977.78%3671.7
BDR G1 B51508897955.56%3588.3
PTZ-78114216116922562.67%3091.5
Prototipo 68257911712263.64%3219.4
FSV Scheme A7233413241776.47%5293.7
M40/M43811878219565.26%1388.4
VK 36.01 (H)627761700875.0%8826.2
M12710577233946.15%1318.4
T110E410366910916163.93%3672.8
AMX M4 mle. 5410362010857655.26%3084.5
T328292813132653.85%4602.0
Executor1136409433946.15%2642.7
M53/M55913717043053.33%1168.1
WZ-113G FT10370810658768.97%2978.9
Pz.Kpfw. Neu11457813925669.64%4012.6
Chi-To SP7203510372445.83%2718.2
Ares 758177710742860.71%2515.8
Pz.Kpfw. III Ausf. E3136810821100.0%6676.6
Type 5 Heavy10342111063161.29%2889.8
Lätt Stridsfordon 120921559371266.67%2286.7
SU-130PM824089884957.14%2634.5
SPHT920649161855.56%1791.0
AMX 50 1008293814022777.78%4606.2
Gorilla11442312348668.6%3431.9
Bat.-Châtillon 25 t10307310697471.62%3179.8
E 65 Zwilling82861135917464.94%3729.9
FV229 Contender9271711336563.08%2936.2
Sturer Emil725421290785.71%4189.2
Ashbringer1033099642360.87%2263.0
Strv 103B10355510487467.57%3117.7
Strv 107-1211377710923262.5%2621.0
Super Conqueror10369211717263.89%3362.0
Versuchspanzer 579298913214879.17%3178.3
Carro da Combattimento 45 t10316310263461.76%2573.1
Bat.-Châtillon 25 t AP9335612924965.31%4437.4
LPT-67 Šelma9215010944360.47%4268.6
BZ-79114421130839069.49%3454.2
Jagdpanzer E 90917859541376.92%1618.0
Ambassador9219611881100.0%1736.1
Buryan93464132037668.09%3708.2
WZ-120G FT9315111674065.0%3142.6
Bat.-Châtillon Bourrasque82413126980171.41%3732.6
Windhund818837801450.0%2002.1
FV230 Canopener10359610899859.18%3289.5
Emil I8202412972195.24%2870.8
M4468056343850.0%1228.3
Kampfpanzer 671025389644259.52%2277.6
Spähpanzer SP I C7176614131100.0%5277.9
AMX M4 mle. 519296211984367.44%3479.1
M4159927371100.0%1515.0
Yong Bing93224125419163.35%3473.4
AMX 13 57 GF7125511013450.0%3206.4
Vz. 64 Blesk8223013892479.17%5574.1
Ares 859273211974761.7%3173.4
AE Phase I9297713551291.67%3634.9
Emil II9259511064264.29%2868.9
Coccodrillo103642117413270.45%3307.7
Škoda T 256176410992250.0%4676.5
Tiger I7254513782968.97%4679.6
Strv 103-09333012695178.43%4001.6
FV4005 Stage II1024938724168.29%2049.0
Chrysler MTC 2TC825091008742.86%2223.8
Stridsyxa8251011831764.71%2915.1
Rhm.-Borsig Waffenträger8242910372378.26%2717.9
Vz. 63P11450613145865.52%3669.8
Grille 151031568617256.94%2525.5
BZT-70103597111812466.94%2988.9
E 1001030559683354.55%2544.6
T110E510383112236167.21%3808.2
Waffenträger auf Pz. IV9366112094770.21%4295.8
SDP wz 66 Grom82317110014164.54%2954.6
OCP Peacekeeper92235988366.67%2332.5
BZ-7510348310988162.96%3217.8
Ho-Ri 3103474101726767.04%2961.4
Concept No. 51030499846563.08%2817.9
Black Prince7172911253164.52%3120.2
Škoda T 5682414120522070.0%2852.7
FV224 Chopper7196411912965.52%3601.7
FV4004 Conway9254010621275.0%2535.7
Stone Sentinel824701367785.71%3375.9
AT 8612259382676.92%2661.1
M1039301511214158.54%3225.8
T28 Prototype8231711563772.97%3185.5
Vz. 5510373211287057.14%3283.1
T309291110694564.44%3082.5
FV227 Conceiver8211511725468.52%3200.3
KR-1114047132438972.75%3508.8
Char Futur 4931551097250.0%3629.7
Maus10317011103663.89%2720.8
Conqueror9330213606478.13%4444.8
Panther II8287913772774.07%5103.6
Tiger II8278914072676.92%4748.9
Taschenratte114559142144569.89%3813.3
E 509311112493770.27%3846.8
Projet Louis91977116322963.76%3640.7
Stitch8222010882762.96%2857.4
TS-548235412636866.18%3151.3
Type 95 Ji-Ro614948652157.14%3380.2
Vz. 44-1724501426771.43%4600.1
leKpz Borkenkäfer112909116515863.29%4071.3
Ares 90 C114622133220868.27%5040.7
Fauteur11362011438760.92%2866.1
AMX 50 B10337310328060.0%3201.2
XM69 Hacker113929118520164.68%3290.5
Type 5 Ka-Ri8261911736572.31%3309.4
GSOR 1006 Scheme 79271210935470.37%2927.4
ARL 44618021256988.89%4081.1
T297240613682070.0%4182.6
Cobra924161091862.5%2540.1
E 759321411804456.82%3805.8
Terrifiant928611362988.89%2395.4
ISU-122-28208110651464.29%2395.9
Ares 9010384611356957.97%4144.8
IS-710379512725468.52%3877.4
Husarz823401185580.0%2566.1
AMX 13 757182113043167.74%6157.5
HWK 128236313091978.95%5214.5
Ho-Ri 19308211336963.77%3358.1
Kanonenjagdpanzer 282569114216676.51%3274.7
TNH 105/10008235511992864.29%3554.6
KJPZ TIII Jäger92516969366.67%2311.5
Churchill VII6183112902272.73%5104.8
Hirschkäfer113726106921670.83%3231.1
Staghound Mk. III619361233666.67%4895.5
Pz.Kpfw. 558276913675565.45%3126.9
AMX 50 1209330212154468.18%3765.3
Ho-Ri 28205610603568.57%2830.1
UDES 03 Alt 39268310633767.57%2867.0
VK 28.01614591249666.67%6465.4
Mäuschen9277512694374.42%3151.5
Predatore93297128224369.14%3604.9
Kranvagn10342910868361.45%3342.8
AMX 67 Imbattable11443411997860.26%3694.7
Kpz. Erich Konzept I92929108810257.84%2770.4
M10 Wolverine51237813560.0%3695.2
T57 Heavy1036509573743.24%2825.2
AMX 13 9092150121410761.68%4796.9
TNH T Vz. 519273510165952.54%2808.3
AMX 13 10510272512333876.32%4562.3
Sentinelle9335711294746.81%3378.4
Rheinmetall Panzerwagen10240510299265.22%3163.3
Tiger (P)7189912102576.0%3026.3
Spähpanzer Ru 2519172410264959.18%3332.9
Vz. 62 Jasan9299713081586.67%2856.8
AMX M4 mle. 457246814112070.0%5540.0
Black Rock114379127323765.4%3609.4
FV4025 Contriver114563134528869.1%3902.9
VK 100.01 (P)8222611863562.86%3301.1
ELC EVEN 9081138110417668.75%2929.8
M18 Hellcat618591108988.89%4110.8
AMX 65 t8252111483860.53%3755.6
T25/27203410642759.26%4000.4
WZ-111G FT9314911251872.22%2747.3
IS-68213613341100.0%2640.7
M46 Patton9328411844257.14%4011.9
AMX 12 t6141610432972.41%5622.8
Vz. 58 Medvěd9269310923562.86%2785.9
M66211312801861.11%5031.5
TBT92912118927367.4%3050.2
VK 30.01 (P)6215013571361.54%5125.1
Vz. 60S Dravec104252129318169.06%3986.7

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved