eu Hráč PaJersoon


WN8
1789
Recent WN8
2863
(264 Bitev)
Winrate
52.34%
Recent WR
53.03%
(264 Bitev)
Bitev
36351
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 36351 0 12 258 264
Průměrný Tier 7.52 0.0 8.92 8.52 8.52
Winrate 52.34% 0.0% 83.33% 53.1% 53.03%
Tanků odhaleno 0.91 0.0 1.67 1.21 1.19
Udělené poškození 1344.83 0 2697.75 2560.92 2549.94
Obrana základny 0.65 0 0.0 0.81 0.79
Průměrně zkušeností 623.97 0 1261.0 1103.0 1098.0
WN8 1789 0 2863 0 (-2190) 2863 (+9)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 33 0 1 37
Průměrný Tier 10 8 6 9.76
Winrate 30.3% 0.0% 0.0% 29.73%
Tanků odhaleno 0.91 0.0 0.0 0.92
Udělené poškození 1531 0 275 1436.0
Obrana základny 0.82 0.0 0.0 0.73
Průměrně zkušeností 371 0 43 348.0
Průměrně střel 6.91 0.0 2.0 6.62
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 620281607)
Načteno za 0.61s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 11:59:10 - 17.10.2026 2:26:36)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/PaJersoon.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=PaJersoon][img]https://lab-vole.cz/Signature/PaJersoon.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 4190 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
63% (189 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2326
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1780
(31257 Bitev)
WN8 Tier VI
1494
(4252 Bitev)
WN8 Tier VII
1583
(4811 Bitev)
WN8 Tier VIII
1820
(11536 Bitev)
WN8 Tier IX
1865
(6627 Bitev)
WN8 Tier X
2054
(3933 Bitev)

Tanky (211)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Renault UE 573145238366.67%434.1
BT-7493199683.33%306.3
T348131960551549.32%1572.8
T80311288610022951.72%2257.3
STA-1899352640248.26%1306.5
Object 26110154448056148.84%1445.0
BDR G1 B577145313658.82%1770.8
Jagdtiger9177058029051.38%1562.8
MS-1168162250.0%183.8
Comet794165814649.32%1592.9
AT 255083568251.22%1328.3
M40/M43813426519247.83%1528.3
T110E410340394444059.09%3046.1
Object 26810195246716347.24%1341.0
AMX M4 mle. 5410313295332951.67%2628.6
IS-38162783522049.09%2284.7
T309156563510550.48%1301.1
AMX 13 F3 AM6159066213061.54%2931.6
T-1506100575410254.9%2235.8
BZ-7911340310726955.07%2286.8
M3 Stuart3121167333.33%237.4
AMX 13 1051012265842544.0%1329.7
Type 3 Chi-Nu54454252958.62%1256.6
T-50513832918053.33%340.8
KV-58139779993752.08%1895.8
SU-546704009161.54%2222.4
Sturer Emil795242812752.76%1440.1
T37649038817048.24%1394.6
45TP Habicha712696696056.67%1789.4
Pz.Kpfw. III Ausf. E31903612050.0%515.3
Ashbringer102298549333.33%1614.8
SU-130PM820448906847.06%2289.5
Hotchkiss H3521151281323.08%299.1
Bat.-Châtillon 25 t10203875317753.67%1886.8
SU-85B45514714951.02%1743.9
M127114354613053.08%1771.5
Löwe81322683238251.43%1665.5
VK 45.02 (P) Ausf. B9145558764950.85%1529.3
Jagdpanzer IV66985555058.0%1371.2
T-43798562410352.43%1703.7
M3742862487050.0%895.7
Pz.Kpfw. T 2554683729355.91%1305.7
Type 2597 Chi-Ha31982701442.86%567.8
SU-1821911382642.31%1084.8
Bat.-Châtillon 25 t AP9137956820951.67%1460.2
SU-26363640243157.31%2628.8
StuG IV54222892540.0%875.9
Pz.Kpfw. II22093171145.45%895.2
Stone Sentinel8191490648755.65%2257.3
G.W. Panther71294565104156.48%1989.7
VK 16.02 Leopard5013310.0%0.0
Type 5 Chi-Ri782859720152.24%1365.2
M5 Stuart42012972450.0%444.4
M2 Medium Tank312020810.0%210.8
FV230 Canopener103271103513262.12%2924.2
Super Conqueror1024638994553.33%1845.0
Object 2601022348524153.66%1766.2
Tiger II8158085415354.9%2199.4
Type T-34563860310957.8%2296.5
Hummel6140660729654.73%2520.4
VK 45.02 (P) Ausf. A8131060552851.14%1833.2
AMX M4 mle. 519186488010354.37%1603.0
Vickers Medium Mk. I1449310.0%0.0
212A9177065538250.0%2043.1
E 50 Ausf. M1027659596552.31%2498.4
M415104841427648.91%1978.0
60TP Lewandowskiego1029319502556.0%2432.3
AT 77106367419457.73%1518.2
IS7119076924052.08%1906.8
SU-1527108662519054.74%1726.3
Centurion Action X10183356431350.16%1463.8
Durchbruchswagen 242032582040.0%332.7
Centurion Mk. I8110261828051.79%1453.6
Hotchkiss EBR75283712240.91%998.3
AE Phase I92456101114955.7%2547.6
Marder 38T43643531127.27%758.3
AMX M4 mle. 498144084542052.86%1858.7
Pz.Sfl. IVc55193403754.05%1389.8
Škoda T 2569066555152.94%1867.0
Tiger I786960016745.51%993.0
SU-100689557717050.59%1789.1
Object 1401020927777558.67%1889.0
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4502078161.73%195.3
Rhm.-Borsig Waffenträger815276171735.29%1441.6
FV217 Badger102475879944.44%1751.9
Pz.Kpfw. 35 (t)214520318655.38%744.2
VK 30.02 (M)665243611145.05%1275.5
T1E6298131333.33%204.5
AMX 4041782083151.61%530.8
Sturmpanzer II44543319157.14%1919.7
T110E510341795342559.29%3224.6
T3 HMC241158560.0%169.6
Sturmpanzer I Bison32542022454.17%942.0
BZ-751028449796157.38%2341.0
T-448109252114950.34%1429.7
BT-7 artillery301271100.0%261.0
Lorraine 39L AM35744014650.0%2860.7
FV201 (A45)7840504250.0%1220.2
Konštrukta T-34/1007403448366.67%571.4
E 10010178652753547.29%1429.9
A-2051062631145.45%141.1
T-2843643593158.06%1256.2
ISU-1528119546439450.76%1246.3
KV-1573062924456.56%1869.1
FV4202811756668947.19%1573.7
G.W. Tiger9128244139547.09%1246.2
AT 8662851717250.0%1110.6
T28 Prototype8121061132551.08%1383.5
M5A1 Stuart44525903164.52%2189.4
Type 4 Chi-To659654712552.0%1182.1
M7 Priest345025121342.25%1318.2
MT-25622450541650.72%532.8
Renault FT1109159250.0%542.8
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5503414103056.21%1450.9
Char Futur 49255410105754.39%2912.6
Maus10158958326745.69%1236.8
Conqueror9251093029553.22%2668.9
Panther II8127649921547.44%1689.3
Pz.Kpfw. II Luchs41081933250.0%235.8
TVP VTU Koncept8119961713237.12%1480.7
SU-8555994368547.06%1512.1
E 509187371711044.55%1738.2
Object 7049199559339652.27%1822.6
Jagdpanzer E 1001021327624057.5%1601.2
AMX 105 AM mle. 4744144261369.23%1839.7
T-34-85675146813650.0%1649.2
T-50-265463877243.06%1562.2
T1 Heavy55854926051.67%1155.7
IS-6847925320.0%222.4
Ferdinand8117554823748.1%1180.1
Leichttraktor1741621172.73%360.5
T28 Concept710935186653.03%1734.7
KV-85686563517749.15%1660.8
Object 252U815608446755.22%1881.1
Renault FT 75 BS2258265850.0%1715.1
T29713176693545.71%1760.4
Pz.Kpfw. VII10240575311855.08%2068.9
E 759144255527447.08%1339.3
T-4631892042556.0%802.2
T-2621882601752.94%971.7
SU-100M17333298771.43%414.2
Lorraine 155 mle. 51890242137848.94%1029.9
BT-22256329580.0%1703.6
AMX 383731911872.22%264.1
IS-71024538952450.0%2114.7
AMX 13 75749351117749.72%902.2
M41 Walker Bulldog847742410746.73%713.0
M-V-Y102167910666.67%1601.1
Centurion Mk. 7/19160976121652.78%1648.7
AT 158167581920846.63%2058.1
KJPZ TIII Jäger924179193847.37%2456.5
Nashorn67944489553.68%1363.7
Cromwell683351063758.08%1923.3
Object 75292638100238557.92%2535.0
VK 30.01 (H)55453805255.77%1454.4
KV-265343908948.31%814.2
Vickers Mk. E Type B2176232633.33%668.4
T 55A92312675757.14%3067.5
Pz.Kpfw. 558274112677560.0%3235.0
Vz. 60S Dravec1031019684355.81%2399.0
T-549148356558052.07%1573.8
Predatore92856104714458.33%2992.5
Pz.Kpfw. III Ausf. J44745353100.0%1571.2
IS-27121054122848.25%1755.9
FV225 Collector9202610521070.0%1922.4
59-1661462664344.19%167.3
Grille548329317251.74%1110.5
T-109205488130557.38%2606.6
T1 Cunningham1771464035.0%237.0
KV-3713017679158.24%2069.1
IS-6 B810126822240.91%909.1
Churchill III54266414452.27%775.4
AMX 13 105 AM mle. 5058075016259.68%2295.6
M3 Lee44174362857.14%1629.1
AMX 13 90972952374347.91%1033.1
ARL 44670741612148.76%1244.5
Pz.Kpfw. 38 (t)3761448057.5%155.7
T-34540335214750.34%1182.9
D23195402966.67%837.9
Rheinmetall Panzerwagen1013526681136.36%1190.2
Tiger (P)790253771751.88%1236.6
WZ-1118125662657552.17%1600.4
Panther7104853711862.71%2057.7
CS-52 LIS81785831123951.9%2411.3
AMX M4 mle. 457518276650.0%553.0
E 65 Zwilling82793118349259.55%3268.1
SU-14-28137664124753.85%1596.5
Šotek818578947042.86%2351.1
Type 58668153123649.58%1334.6
M-VII-Y9250211252864.29%2472.6
M18 Hellcat647132614450.69%688.5
M24 Chaffee52593516955.07%796.3
Tortoise92920108337858.99%3076.6
Lorraine 155 mle. 50775137317853.37%930.4
T25/2782258019352.33%1196.9
Alecto43482724751.06%947.0
M1039312811613857.89%3358.6
StuG III Ausf. G558138410853.7%1460.9
Type 619171667821153.08%1755.1
Crusader63842824245.24%1167.3
Wespe3849506366.67%4094.9
T1 HMC22982324656.52%2232.6
AMX 12 t639251011759.83%1050.8
Jagdpanzer 38(t) Hetzer431424910043.0%689.8
SU-86124261323050.43%2103.2
Brennos816017071233.33%1627.9
Renault FT AC2871311060.0%256.7
E 257106755836948.78%1661.3
M669714788650.0%1756.0
TBT92570104213057.69%2487.3
VK 30.01 (P)642131923459.4%672.4

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved