WN8
1576
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
50.86%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
44243
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 44243 0 0 0 0
Průměrný Tier 7.9 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 50.86% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.77 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1244.85 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 1.0 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 574.81 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1576 0 0 0 (+1) 0
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 5 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 40.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1621 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 454 0 0 0.0
Průměrně střel 7.6 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 620252168)
Načteno za 0.52s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 7:59:33 - 17.10.2026 2:21:33)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/PARAPAKS8.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=PARAPAKS8][img]https://lab-vole.cz/Signature/PARAPAKS8.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Good
1250+ WN8
93% (326 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
788
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1597
(40617 Bitev)
WN8 Tier VI
1494
(3841 Bitev)
WN8 Tier VII
1412
(4146 Bitev)
WN8 Tier VIII
1751
(16297 Bitev)
WN8 Tier IX
1530
(11193 Bitev)
WN8 Tier X
1484
(5140 Bitev)

Tanky (256)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6881065211750.43%1620.7
Carro d'assalto P.88710107143652.78%1411.2
BT-74941383135.48%53.6
53TP Markowskiego813427375653.57%1465.2
P.43 ter79856226561.54%1760.1
Ikv 65 Alt II68454857858.97%1885.3
Object 257915747232759.26%1698.5
T-50515436912646.83%347.2
GSR 3301 Setter7224505666.67%474.2
Charioteer8114859827854.32%1249.5
Object 703 Version II8138577323952.72%1502.4
AMX ELC bis53393713043.33%1180.0
WZ-111 model 1-49169372319250.52%1584.4
Caernarvon8157678510852.78%2127.9
StuG IV5410265650.0%907.4
MS-1128103560.0%166.4
Comet787257510561.9%1648.2
M40/M438121056722250.0%1448.0
VK 36.01 (H)654248219955.28%957.1
TNH T Vz. 519128768813048.46%1087.1
T20711557517463.51%2136.8
M4A3E2 Sherman Jumbo67556083860.53%1774.1
IS-38121463351650.0%1479.6
M5A1 Stuart42173263548.57%696.3
AMX 13 F3 AM6116942019554.36%2244.8
T328143888415959.12%2029.9
M53/M559121653437951.98%1239.3
Jagdpanther79926095154.9%1327.5
AMX 13 105108395171957.89%917.7
Type 3 Chi-Nu55323845851.72%1639.5
T1 Cunningham1661112626.92%154.4
Progetto C50 mod. 66911555984641.3%783.1
Super Hellcat77824051163.64%1234.1
Bat.-Châtillon 12 t882564411653.45%1740.7
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28628316920.0%354.1
S-517119454348550.31%1642.2
STA-18119153324751.42%1754.6
T-2932424734100.0%900.2
Strv m/4254174264257.14%1165.9
Hotchkiss H352961731457.14%355.5
Archer54792984151.22%1082.7
AMX 50 1008142355525248.41%1741.5
IS-710166353837246.24%1334.1
Bat.-Châtillon 25 t10187356871143.88%1630.0
SU-85B451836129457.14%1565.1
M12784852310555.24%1128.2
Löwe8678347450.0%595.8
Sturer Emil780737222747.14%1046.5
Jagdpanzer IV68805546950.72%1606.3
T-43768057614154.61%1032.6
M3742362011060.0%735.6
BDR G1 B55643397054.29%1125.3
SU-1821491243050.0%826.0
M2 Light2711251735.29%29.8
MKA2197217425.0%574.4
Bat.-Châtillon 25 t AP9108660837450.0%1049.0
Object 26110147946883947.79%1445.4
AMX 4041162674245.24%238.9
Leo794656013250.76%1598.0
Panther II8125874323753.16%1842.7
STB-110167650612744.88%1300.4
KV-1545736745050.44%855.9
M48A5 Patton101943743977.78%1616.3
T2 Medium Tank21422051464.29%792.8
T-54 ltwt.9102062029051.72%1777.9
T-100 LT1010156448856.82%1334.9
TNH 105/1000810405674843.75%1072.4
Renault NC-311152238475.0%917.7
M2 Medium Tank31421701145.45%354.7
B143284551471.43%1070.9
Super Conqueror1015306801668.75%1181.0
Emil I8141860215248.68%1596.9
Type T-3455414234551.11%1764.7
Type 5981301723614052.0%1975.9
IS-410186958246146.85%1469.6
UDES 038134559317752.54%1507.0
AMX M4 mle. 51915377184553.33%1375.9
Vickers Medium Mk. I11743682100.0%1085.7
Object 2771018456115143.14%1380.0
Type 2597 Chi-Ha378711621100.0%5752.2
Object 4309153462421748.39%1423.5
E 50 Ausf. M10193460534450.87%1645.8
M4153842906251.61%540.5
Panhard AMD 178B62573454456.82%667.2
60TP Lewandowskiego1014315221250.0%886.7
T25/271226857785.71%2183.3
Type 619164951433951.92%1695.1
SU-152776350314956.38%1086.4
Centurion Action X10184855815750.96%1560.8
CS-538112753220242.57%1445.6
Centurion Mk. I8126453321848.17%1844.3
Strv 74674348318652.69%1584.2
Hotchkiss EBR75485626650.0%1203.9
AE Phase I917745981735.29%1511.9
Emil II9160274911250.89%1382.6
Tetrarch2117257475.0%634.6
Marder 38T45465112272.73%1953.4
Pz.Sfl. IVc56253928651.16%1501.3
Škoda T 25667446910150.5%1387.9
Tiger I7139064816056.88%2228.7
Strv 103-09158148912044.17%1288.7
40TP Habicha6825651757.14%1670.0
SU-100671243738652.33%1281.3
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.47318010646.23%58.4
Rhm.-Borsig Waffenträger8146645127147.6%1523.8
Progetto CC55 mod. 54814457863056.67%1652.0
Grille 1510198456716246.91%1535.4
Black Prince711518005749.12%1837.6
T1E62226256450.0%1077.6
50TP Tyszkiewicza9192773015044.67%1808.5
VK 30.02 (D)78476019555.79%1392.6
Marder II35797504100.0%2789.7
Waffenträger auf Pz. IV9153349531645.25%1203.9
45TP Habicha710076692751.85%1218.7
T3 HMC294241333.33%173.1
Sturmpanzer I Bison382137475.0%281.4
AT-121271332646.15%320.9
T-44899164436555.34%1469.8
BT-7 artillery353152560.0%209.6
Lorraine 39L AM35362854355.81%2324.5
UDES 169167563613856.52%1689.2
Pz.Kpfw. II Ausf. D2120273250.0%409.0
Object 26810194350655846.06%1367.2
Konštrukta T-34/100797768310050.0%1675.1
TVP T 50/511020006152853.57%1749.0
M754194034454.55%1553.0
A-205652533450.0%110.6
T-28416918610449.04%356.9
ISU-1528161452163050.0%1984.9
M24E2 Super Chaffee610517010.0%0.0
P.44 Pantera8128171711154.05%1705.7
IS762845627843.17%706.2
Škoda T 509176859032045.94%1749.9
SU-2632811574841.67%715.2
T26E5 Patriot8101568214348.95%1163.8
T110E510188153930048.33%1526.5
T309153352214246.48%1217.9
MT-25620038810939.45%327.7
Renault FT13070425.0%0.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H522821823446.58%429.5
Char Futur 4917435818554.12%1546.9
T71 DA769249828949.83%1435.6
T-150647337419744.67%576.7
Conqueror9166063913052.31%1570.9
Type 97 Te-Ke22307110.0%856.3
Tiger II8136058335648.6%1721.0
TVP VTU Koncept899650918748.66%1221.1
Kanonenjagdpanzer 1058136671138255.24%1554.4
SU-8554143676960.87%1055.2
E 509167866970553.9%1823.2
Object 7049215561134047.35%1912.4
Type 1 Chi-He44283713050.0%1424.9
T56 GMC349199683.33%261.0
Ikv 10353873255759.65%948.8
T-34-85671951865858.51%1622.1
T2164144915738.6%1009.5
T-50-263144781040.0%671.7
T1 Heavy55744503857.89%1152.4
Vz. 44-1710506996144.26%1229.6
Panhard EBR 90982564910049.0%1208.7
Leichttraktor1421091145.45%43.8
Pvlvv fm/4221073621100.0%436.0
Type 5 Chi-Ri792646815950.94%1562.9
T28 Concept71289592366.67%2358.3
AMX 50 B10185155511345.13%1386.3
T698124659018256.04%1623.7
Panzerjäger I21721583250.0%570.6
M10 RBFM54483051435.71%703.4
TKS z n.k.m. 20 mm2482241100.0%264.1
Pz.Kpfw. 35 (t)21311774647.83%590.8
Renault FT 75 BS22231521346.15%1567.7
T297149385015960.38%2279.0
M1039171067152153.55%1800.6
E 759148851428351.24%1328.4
T-463771365050.0%151.4
T-262193187862.5%988.7
T54E19168656843252.55%1715.6
SU-100M1712097188860.23%1858.6
Lorraine 155 mle. 518113238037648.4%1321.8
BT-2297179475.0%468.5
AMX 383901942152.38%146.6
SU-76M41831925450.0%384.2
LTP32002591258.33%943.2
Sav m/4342582003740.54%491.2
AMX 13 75734744413952.52%628.8
Churchill I56974692254.55%1650.9
Centurion Mk. 7/19142855235745.66%1313.8
M44669251717056.47%1322.3
Churchill VII68976173545.71%1723.6
Crusader63773023748.65%1186.6
Cromwell670943614451.39%1535.8
WZ-111 model 5A1018216172450.0%1363.3
KV-267663702638.46%1136.7
Vickers Mk. E Type B21243031100.0%600.5
T 55A911555323240.63%872.7
Ikv 90 Typ B79244907751.95%1359.8
AMX 50 1209159259724351.44%1558.3
M8A14210214366.67%513.1
110810866874050.0%1101.4
T-549143370587051.72%1629.9
Prototipo Standard B9181958433546.87%1756.9
Kranvagn1018936632161.9%1477.5
A466417515366.67%1502.3
IS-279085565343.4%1170.3
Bat.-Châtillon 155 559122846785350.29%1345.3
212A9143051645952.94%1484.7
T-109150862864048.59%1494.7
KV-3712616256154.1%1839.4
Ikv 723188149728.57%329.4
T7 Combat Car2161181100.0%261.0
Achilles668645010949.54%1329.6
AMX 13 105 AM mle. 5057274249862.24%2024.2
M4A1 Sherman55155483855.26%1507.9
Indien-Panzer8114950724253.31%1624.5
M3 Lee44816265100.0%2172.3
AMX 13 90990455878650.51%1466.3
ARL 4467374086753.73%1357.3
FV4004 Conway9153655518351.91%1387.5
Pz.Kpfw. 38 (t)31051445843.1%154.6
T-3452793238351.81%654.3
P.43 bis69205339257.61%2061.6
D233073614450.0%1361.8
M26 Pershing8109455219749.24%1413.5
P.4353933642948.28%932.9
Tiger (P)710205334751.06%1335.4
Panther773357313554.81%1155.2
AMX M4 mle. 457100548919351.3%1399.6
Leopard Prototyp A9169658511352.21%1510.1
CS-44711347503951.28%1699.7
Progetto M40 mod. 651020024654535.56%1397.2
VK 100.01 (P)8127565713746.72%1469.1
Type 5868234774252.38%1948.0
M18 Hellcat6104146613351.88%1974.0
Tortoise9195865913751.82%1721.0
Lorraine 155 mle. 50780338518852.66%1071.8
Type 4 Chi-To67744397851.28%1559.8
Challenger711125227846.15%1609.4
Cruiser Mk. II22482141833.33%1043.0
T-62A10173457552548.38%1570.0
AMX M4 1949 Liberte011346488646.51%1306.8
StuG III Ausf. G557440721753.0%1490.3
CS-59918317245561.82%1957.2
Light Mk. VIC201910.0%0.0
Nashorn68194338558.82%1624.1
M46 Patton9165266918046.11%1646.5
T1 HMC21501322937.93%762.6
AMX 12 t661049832354.49%2125.3
Jagdpanzer 38(t) Hetzer415116311651.72%236.7
T28 Prototype812677136254.84%1300.3
LTTB875952521456.07%1635.1
UDES 14 Alt 5812645459450.0%1715.6
T57 Heavy10192856815847.47%1460.6
B.U.G.I.610236363751.35%1851.4
M667505367452.7%1198.2
SU-130PM81513681279050.54%1677.6
VK 30.01 (P)68014824951.02%1574.8

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved