WN8
647
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
45.73%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
48371
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 48371 0 0 0 0
Průměrný Tier 7.15 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 45.73% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.53 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 666.63 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.47 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 469.43 0 0.0 0.0 0.0
WN8 647 0 0 0 0 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 5 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 20.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 642 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 276 0 0.0
Průměrně střel 0.0 3.8 0.0 0.0
(WG Player ID: 507824865)
Načteno za 0.62s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (27.10.2026 7:54:52 - 1.11.2026 10:16:13)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/None66.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=None66][img]https://lab-vole.cz/Signature/None66.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Bad
600+ WN8
15% (47 / 300 WN8)
Další rank:
Avarage
900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
323
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
674
(38425 Bitev)
WN8 Tier VI
791
(8107 Bitev)
WN8 Tier VII
708
(7028 Bitev)
WN8 Tier VIII
686
(8704 Bitev)
WN8 Tier IX
626
(8862 Bitev)
WN8 Tier X
526
(4482 Bitev)

Tanky (332)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Carro d'assalto P.8875355506555.38%623.5
T7865774608843.18%581.5
Caernarvon88447046960.87%961.7
53TP Markowskiego886860431847.8%806.5
P.43 ter756950615446.1%691.9
Ikv 65 Alt II65414315754.39%859.9
AT 7744345213243.18%312.4
Object 25797085013033.33%362.8
T80311106162815236.18%386.9
AS-XX 40 t11109164023440.17%539.0
Bat.-Châtillon 12 t847851711947.9%640.2
Charioteer894960120350.25%923.2
Vickers MBT Mk. 310110457316540.0%602.9
FV601 Saladin810496763246.88%1224.6
T54E1999744771742.82%715.4
BDR G1 B552546012749.61%942.9
Jagdtiger9129452426939.41%871.1
Strv m/4252763224252.38%582.8
MS-111141551546.67%435.5
M-II-Y76695786550.77%699.2
UDES 15/161010136515747.37%564.7
FSV Scheme A78786546040.0%1141.0
M40/M43887247524244.21%883.9
VK 36.01 (H)636231115842.41%374.2
B.U.G.I.645540810345.63%554.0
T110E410101763618248.35%524.7
Object 705989656710138.61%549.6
TNH T Vz. 519105360410939.45%656.4
AMX M4 mle. 541098658719240.1%427.3
Ares 901074060318944.44%330.5
IS-3888146723444.44%792.6
T30980550429840.94%418.2
AMX 13 F3 AM64624567353.42%555.4
T32870155914036.43%483.9
Type 89 I-Go/Chi-Ro280196333.33%65.0
M53/M55982253824244.21%623.1
Jagdpanther781442317941.34%1021.7
Ferdinand897354622145.7%842.7
M4-855235331250.0%349.4
TKS z n.k.m. 20 mm2140396366.67%844.7
T1 Cunningham116117955.56%123.4
Chi-To SP77155136540.0%552.2
AltProto AMX 30873058057543.13%609.8
IS-M87566084951.02%736.1
FV3046174302955.56%176.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2578308366.67%261.0
Prototipo Standard B990155830542.95%589.8
T3763014489944.44%551.6
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286027510.0%0.0
59-1663104753447.06%685.6
Ares 75847553611137.84%243.6
Pz.Kpfw. III Ausf. E3811835556.36%158.8
P.43 bis645144314853.38%678.1
T-2933693802147.62%1156.0
T67513218118544.32%59.7
M14/4122832899157.14%1053.3
T7 Combat Car215106933.33%0.0
AMX 50 100886855148245.44%758.8
AMX 404891505540.0%61.9
Bat.-Châtillon 25 t10108664013444.78%646.9
SU-85B445537391151.26%1294.5
Strv fm/2111468010.0%613.2
Pawlack Tank65574952646.15%709.3
M12765634629247.6%785.5
Škoda T 40652848416046.88%788.4
Gabler’s Destroyer5180344944.44%286.8
Sturer Emil770138732547.08%866.8
Matilda429132320451.47%738.2
Jagdpanzer IV642630413650.74%642.3
D1225114633.33%0.0
Leox9117863012443.55%733.2
T-4374124634742.55%397.9
AEC Armoured Car54573453531.43%741.2
M3742042207651.32%594.0
Super Conqueror1088558010241.18%399.6
M2 Light249180475.0%261.0
Bat.-Châtillon 25 t AP911146655947.46%935.8
TVP T 50/511075550626238.17%303.1
M24 Chaffee52033729037.78%396.9
StuG IV5207292540.0%231.0
Leo754751121049.05%681.8
Škoda T 1773895664553.33%669.3
LPT-67 Šelma961857112544.8%644.3
Pz.Kpfw. II2341861464.29%210.7
KV-15497380125448.88%992.6
G.W. Panther75915344544.44%565.3
VK 16.02 Leopard54675422560.0%1762.2
M48A5 Patton10101162527847.12%588.4
M-V-Y107204611729.41%210.2
Projet Louis95846623259.38%684.9
4TP1173252366.67%925.2
Type 5 Chi-Ri74374407443.24%422.1
M5 Stuart4792107252.78%117.5
Pz.Sfl. IC4257258714.29%532.3
M2 Medium Tank3661762450.0%87.1
B141902945446.3%358.0
Tiger II885353424445.49%799.0
AT 1586525804748.94%510.8
Hummel63923845839.66%330.0
Kolohousenka1272730.0%0.0
UDES 03861044825542.75%401.7
AMX M4 mle. 51980757716443.29%431.0
Vickers Medium Mk. I154117475.0%287.3
Leopard 120 Verbessert1111736418541.18%593.3
M4A1 Revalorisé86114041020.0%421.2
M41533225233247.89%405.2
Vickers Medium Mk. III3171137616.67%449.6
M4A3(76)W Sherman65685217234.72%672.5
M15/42338829921937.44%1040.3
T25/2763146015746.5%766.5
Vz. 64 Blesk847756514948.99%612.3
Ares 85965455614040.0%317.9
Centurion Mk. I859654710946.79%557.7
Strv 7464594376346.03%672.7
LTG74485496947.83%696.8
AE Phase I988562115845.57%577.4
Emil II999761616845.24%673.9
Tetrarch21572462045.0%554.8
LT vz. 352291681100.0%261.0
Marder 38T42142177943.04%355.5
ShPTK-TVP 10087395727041.43%527.5
Škoda T 2563874179041.11%478.3
Tiger I778946043245.14%899.8
Object 432U11100865415443.51%463.4
SU-122A53022852941.38%449.6
Cromwell B66274481030.0%835.8
Progetto CC55 mod. 5484614373339.39%211.1
ARL 44662749834154.55%1053.0
Rhm.-Borsig Waffenträger81135507109347.12%1105.7
FV217 Badger1084659436745.5%369.7
IS-2-II84764526136.07%232.5
Škoda T 2452392868251.22%500.9
Grille 151094852118841.49%428.7
VK 30.02 (M)63812708140.74%462.6
Type 62737549760850.16%608.6
Black Prince75605714753.19%589.4
Rheinmetall Skorpion G876755710446.15%574.8
50TP Tyszkiewicza964450110539.05%270.8
14TP41483133568.57%517.6
VK 30.02 (D)767857164146.02%893.7
Marder II31741853450.0%390.5
Waffenträger auf Pz. IV9127950937648.94%1032.5
45TP Habicha75354885345.28%472.5
T3 HMC2481281353.85%115.8
T21619835017444.25%302.8
AT-1267911650.0%77.7
ST vz. 3941832085349.06%442.3
T-4486975966549.23%755.2
T57 Heavy10112756842345.86%652.5
BT-7 artillery31592861533.33%323.6
Object 4309103263212142.98%728.9
UDES 16991160312442.74%606.9
Type 4 Chi-To6572468944.44%876.3
VK 30.01 (H)528723639341.98%468.4
Konštrukta T-34/100752548117745.2%594.6
M7524427941454.35%794.0
A-205269383955.56%890.3
T-2841991939751.55%476.8
Type 95 Ji-Ro64663942347.83%599.0
FV4004 Conway996757610841.67%632.9
M24E2 Super Chaffee62884467646.05%581.5
TOG II*662449955949.91%977.6
Object 705A1091754011642.24%426.0
FV4202863556557843.08%561.4
Tiger 13167176502762.96%1181.6
Controcarro 1 Mk. 29101362517846.07%691.4
IS767941140346.4%771.0
Škoda T 50987755590142.95%572.5
T28 Prototype866548421146.92%524.1
SU-100Y67055432245.45%993.7
Lorraine 155 mle. 5075004808547.06%479.6
Vz. 5510113257828441.9%592.2
T26E5 Patriot86385358333.73%475.4
T110E510104665013342.11%541.5
LT vz. 3831141351136.36%188.6
M7 Priest31441608052.5%310.9
Vickers Medium Mk. II230811752.94%116.4
Leopard 110115657737539.73%642.5
Renault FT161145333.33%92.5
Hotchkiss H3521241881163.64%544.2
Char Futur 49103159519442.27%662.1
Object 430U10106564033646.43%612.1
25TP KSUST II53033162646.15%503.1
T71 DA736040030147.51%516.4
T-15063423747742.86%312.0
Conqueror996961922944.54%681.1
Type 97 Te-Ke211422124647.15%415.0
Pz.Kpfw. II Luchs41182092030.0%160.6
TVP VTU Koncept856649032441.98%512.0
Valiant5133437580.0%261.0
Durchbruchswagen 241272078144.44%128.5
Pz.Sfl. IVc531330019146.6%594.3
TNH 105/100089456719748.45%985.1
Strv m/382128129922.22%308.7
Type 1 Chi-He4314307250.0%971.4
T56 GMC311916926950.93%241.2
Ikv 10354073682755.56%939.9
Vz. 71 Tesák106965928236.59%458.8
TS-5486055447835.9%325.2
T-34-8562983571540.0%283.3
P.44 Pantera858351329444.56%502.5
T-50-262113584040.0%287.0
Predatore994061110342.72%528.7
T1 Heavy540433456450.35%706.1
Vz. 44-172803981844.44%117.9
Dicker Max657148313651.47%877.7
M-VI-Y977658516045.0%505.9
Leichttraktor116213230.0%576.8
Somua S353206220850.0%413.4
Fauteur11127069717641.48%585.5
T28 Concept77076383467.65%1005.9
Strv m/40L32692683360.61%914.7
Heavy Tank No. VI656853716050.63%807.9
XM69 Hacker11113963620540.0%488.0
T69869743741043.66%665.0
Panzerjäger I2811301258.33%199.5
Windhund85874984143.9%384.0
T26E3 Eagle 777386312152.38%906.4
T49951550120444.12%500.9
Object 777 Version II911246822045.0%841.7
T29776350778146.99%807.7
T-4522773482623.08%1159.4
SDP 44 Burza6272222616.67%143.5
Cobra999059622642.04%630.7
Type 3 Ho-Ni III5643441333.33%1139.7
E 75976249025541.18%432.5
T-4631101681369.23%463.0
M3 Stuart31231582937.93%245.1
DS PZInż52952983745.95%436.3
T-262131128683.33%682.2
AMX ELC bis521426714445.83%497.1
Type 95 Heavy41492852050.0%322.0
Lorraine 155 mle. 51862550715641.67%455.5
Fiat 30001189157333.33%814.6
T-10387855678944.94%621.2
G.W. E 1001010195752045.0%698.2
VK 30.01 (D)6544445135347.97%924.1
AMX 383911373641.67%56.7
SU-76M41731635042.0%260.0
LTP36514865646.19%89.2
Sav m/4343073125660.71%825.1
AMX 13 75727542727345.79%344.4
M41 Walker Bulldog836147318246.15%413.3
SMV CC-64 Vipera88287591100.0%775.6
Churchill I534037614740.82%511.6
P26/4042792754143.9%538.9
Centurion Mk. 7/1993960140744.72%671.8
M44649133014747.62%668.1
Churchill VII64894774647.83%678.5
Pz.Kpfw. IV Schmalturm64214141936.84%481.5
M103972056914040.0%379.8
Cromwell65214623933.33%747.1
Semovente M4152032363040.0%159.6
Cruiser Mk. III31168530.0%275.8
M46 Patton976755014140.43%457.3
Emil I876458913247.73%670.2
Ikv 90 Typ B752443613248.48%552.1
Kunze Panzer998050121440.19%630.2
Jagdpanzer E 1001011295308445.24%589.2
Vz. 60S Dravec1013366614736.17%570.2
Leopard Prototyp A996556960643.89%664.7
M8A14661544254.76%132.7
M-III-Y85445234942.86%361.0
Kranvagn10108761227842.81%574.7
KB-52911436964647.83%810.1
Pz.Kpfw. III Ausf. J4941867358.9%172.5
KV-85649932120653.88%766.7
AC 4 Experimental657749551643.99%847.3
Super Hellcat755646643047.44%616.7
Grille53642641816.67%510.9
SMV CC-67882956914845.95%722.9
TS-69834468837.5%378.4
T-10983155745844.32%573.7
Bat.-Châtillon 155 5596095411942.11%352.7
KV-3758548711043.64%515.6
SU-862642502025.0%88.0
Pz.Kpfw. II Ausf. D21303274843.75%400.8
WZ-114998062719645.41%674.7
Somua SAu 4041301663839.47%79.7
O-I Experimental54873835352.83%888.1
Achilles648143711349.56%742.9
AMX 13 105 AM mle. 5052742676344.44%376.6
Indien-Panzer85024578540.0%358.5
M3 Lee41031434141.46%101.6
Pz.Kpfw. III/IV512018610836.11%34.9
7TP22282253154.84%746.2
Type 3 Chi-Nu Kai532839412547.2%752.5
Comet75245793745.95%625.9
Type 3 Ju-Nu6013110.0%0.0
T2076625977248.61%798.3
D23922361861.11%256.6
M26 Pershing856552412638.89%439.7
P.4353793959851.02%905.0
Ares 90 C11103873118347.54%570.8
AMX M4 mle. 45766450918845.21%701.2
Pudel63934413351.52%507.4
Black Prince II731114910.0%100.3
Lago42732804050.0%691.4
Controcarro 3 Minotauro108986149543.16%363.6
Cavalier5235292450.0%374.9
M4A1 FL 106467380825.0%448.6
ELC EVEN 9083914842343.48%484.9
Semovente M43 Bassotto64153896643.94%465.3
G.W. Tiger986763211154.95%798.5
M18 Hellcat648936681245.44%677.4
AMX 65 t84434342147.62%294.9
Tortoise994264217150.88%619.3
Primo Victoria85735551838.89%471.9
StuG III Ausf. B41832156654.55%328.8
40TP Habicha64373762245.45%571.6
Challenger77295479944.44%776.4
SFAC 105878349812036.67%444.1
M-IV-Y89396427247.22%803.6
StuG III Ausf. G53592419349.46%692.5
Pz.Kpfw. II Ausf. G311319145846.29%247.0
Churchill Gun Carrier61983077846.15%141.6
Nashorn668838982748.73%1199.5
Staghound Mk. III66206103161.29%1086.4
Renault Otsu17515520.0%87.2
T1 HMC242931361.54%212.3
AMX 12 t631835319345.6%627.3
G.W. Tiger (P)87826254151.22%818.5
null0138550827045.19%0.0
10TP32202244250.0%724.0
T92 HMC1010095907648.68%805.3
LTTB843451511540.87%497.4
Type 91 Heavy31211821631.25%147.1
UDES 14 Alt 5880658717545.14%805.9
SMV CC-56765452410148.51%717.0
AT-FV230 Breaker119075935330.19%264.8
M6638038614654.79%457.4
Strv m/42-57 Alt A.2655552530050.33%825.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved