WN8
647
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
45.73%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
48371
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 48371 0 0 0 0
Průměrný Tier 7.15 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 45.73% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.53 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 666.63 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.47 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 469.43 0 0.0 0.0 0.0
WN8 647 0 0 0 0 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 5 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 20.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 642 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 276 0 0.0
Průměrně střel 0.0 3.8 0.0 0.0
(WG Player ID: 507824865)
Načteno za 0.77s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (4.10.2026 8:05:14 - 18.10.2026 9:51:45)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/None66.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=None66][img]https://lab-vole.cz/Signature/None66.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Bad
600+ WN8
15% (47 / 300 WN8)
Další rank:
Avarage
900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
323
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
674
(38425 Bitev)
WN8 Tier VI
791
(8107 Bitev)
WN8 Tier VII
709
(7028 Bitev)
WN8 Tier VIII
686
(8704 Bitev)
WN8 Tier IX
626
(8862 Bitev)
WN8 Tier X
525
(4482 Bitev)

Tanky (332)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Carro d'assalto P.8875355506555.38%623.5
T7865774608843.18%581.4
Caernarvon88447046960.87%961.8
53TP Markowskiego886860431847.8%806.9
P.43 ter756950615446.1%691.9
Ikv 65 Alt II65414315754.39%859.9
AT 7744345213243.18%312.3
Object 25797085013033.33%362.8
T80311106162815236.18%385.7
AS-XX 40 t11109164023440.17%538.3
Bat.-Châtillon 12 t847851711947.9%640.0
Charioteer894960120350.25%923.2
Vickers MBT Mk. 310110457316540.0%602.4
FV601 Saladin810496763246.88%1225.3
T54E1999744771742.82%715.3
BDR G1 B552546012749.61%943.0
Jagdtiger9129452426939.41%871.1
Strv m/4252763224252.38%583.0
MS-111141551546.67%435.9
M-II-Y76695786550.77%698.8
UDES 15/161010136515747.37%564.9
FSV Scheme A78786546040.0%1141.5
M40/M43887247524244.21%883.9
VK 36.01 (H)636231115842.41%374.2
B.U.G.I.645540810345.63%553.9
T110E410101763618248.35%524.6
Object 705989656710138.61%549.6
TNH T Vz. 519105360410939.45%656.4
AMX M4 mle. 541098658719240.1%427.1
Ares 901074060318944.44%329.9
IS-3888146723444.44%792.7
T30980550429840.94%418.2
AMX 13 F3 AM64624567353.42%555.3
T32870155914036.43%483.8
Type 89 I-Go/Chi-Ro280196333.33%64.6
M53/M55982253824244.21%623.1
Jagdpanther781442317941.34%1021.5
Ferdinand897354622145.7%842.7
M4-855235331250.0%349.5
TKS z n.k.m. 20 mm2140396366.67%845.2
T1 Cunningham116117955.56%123.5
Chi-To SP77155136540.0%551.7
AltProto AMX 30873058057543.13%609.2
IS-M87566084951.02%736.3
FV3046174302955.56%176.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2578308366.67%261.0
Prototipo Standard B990155830542.95%589.6
T3763014489944.44%551.6
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286027510.0%0.0
59-1663104753447.06%685.6
Ares 75847553611137.84%243.0
Pz.Kpfw. III Ausf. E3811835556.36%158.8
P.43 bis645144314853.38%678.1
T-2933693802147.62%1155.8
T67513218118544.32%59.6
M14/4122832899157.14%1055.5
T7 Combat Car215106933.33%0.0
AMX 50 100886855148245.44%758.9
AMX 404891505540.0%63.9
Bat.-Châtillon 25 t10108664013444.78%646.7
SU-85B445537391151.26%1293.2
Strv fm/2111468010.0%614.0
Pawlack Tank65574952646.15%709.0
M12765634629247.6%785.4
Škoda T 40652848416046.88%788.5
Gabler’s Destroyer5180344944.44%286.5
Sturer Emil770138732547.08%866.9
Matilda429132320451.47%738.3
Jagdpanzer IV642630413650.74%641.9
D1225114633.33%0.0
Leox9117863012443.55%731.6
T-4374124634742.55%398.1
AEC Armoured Car54573453531.43%742.2
M3742042207651.32%593.5
Super Conqueror1088558010241.18%399.6
M2 Light249180475.0%261.0
Bat.-Châtillon 25 t AP911146655947.46%935.9
TVP T 50/511075550626238.17%303.0
M24 Chaffee52033729037.78%397.0
StuG IV5207292540.0%231.0
Leo754751121049.05%681.9
Škoda T 1773895664553.33%672.9
LPT-67 Šelma961857112544.8%645.7
Pz.Kpfw. II2341861464.29%210.7
KV-15497380125448.88%992.7
G.W. Panther75915344544.44%565.3
VK 16.02 Leopard54675422560.0%1761.7
M48A5 Patton10101162527847.12%588.2
M-V-Y107204611729.41%210.1
Projet Louis95846623259.38%683.6
4TP1173252366.67%926.4
Type 5 Chi-Ri74374407443.24%422.2
M5 Stuart4792107252.78%117.6
Pz.Sfl. IC4257258714.29%532.2
M2 Medium Tank3661762450.0%87.0
B141902945446.3%360.5
Tiger II885353424445.49%798.9
AT 1586525804748.94%510.7
Hummel63923845839.66%330.0
Kolohousenka1272730.0%0.0
UDES 03861044825542.75%401.7
AMX M4 mle. 51980757716443.29%430.9
Vickers Medium Mk. I154117475.0%288.1
Leopard 120 Verbessert1111736418541.18%592.2
M4A1 Revalorisé86114041020.0%421.2
M41533225233247.89%405.1
Vickers Medium Mk. III3171137616.67%450.0
M4A3(76)W Sherman65685217234.72%672.4
M15/42338829921937.44%1039.7
T25/2763146015746.5%766.5
Vz. 64 Blesk847756514948.99%614.2
Ares 85965455614040.0%317.3
Centurion Mk. I859654710946.79%557.7
Strv 7464594376346.03%672.9
LTG74485496947.83%696.8
AE Phase I988562115845.57%577.4
Emil II999761616845.24%674.0
Tetrarch21572462045.0%555.2
LT vz. 352291681100.0%261.0
Marder 38T42142177943.04%355.7
ShPTK-TVP 10087395727041.43%527.2
Škoda T 2563874179041.11%478.3
Tiger I778946043245.14%900.4
Object 432U11100865415443.51%463.0
SU-122A53022852941.38%449.1
Cromwell B66274481030.0%835.8
Progetto CC55 mod. 5484614373339.39%211.2
ARL 44662749834154.55%1053.0
Rhm.-Borsig Waffenträger81135507109347.12%1105.4
FV217 Badger1084659436745.5%369.5
IS-2-II84764526136.07%232.6
Škoda T 2452392868251.22%501.0
Grille 151094852118841.49%428.6
VK 30.02 (M)63812708140.74%462.8
Type 62737549760850.16%608.6
Black Prince75605714753.19%589.4
Rheinmetall Skorpion G876755710446.15%574.8
50TP Tyszkiewicza964450110539.05%270.8
14TP41483133568.57%519.3
VK 30.02 (D)767857164146.02%894.1
Marder II31741853450.0%390.1
Waffenträger auf Pz. IV9127950937648.94%1032.5
45TP Habicha75354885345.28%472.5
T3 HMC2481281353.85%115.8
T21619835017444.25%302.6
AT-1267911650.0%77.9
ST vz. 3941832085349.06%445.2
T-4486975966549.23%755.3
T57 Heavy10112756842345.86%652.4
BT-7 artillery31592861533.33%323.7
Object 4309103263212142.98%728.8
UDES 16991160312442.74%607.0
Type 4 Chi-To6572468944.44%876.1
VK 30.01 (H)528723639341.98%468.4
Konštrukta T-34/100752548117745.2%594.6
M7524427941454.35%794.0
A-205269383955.56%892.5
T-2841991939751.55%476.4
Type 95 Ji-Ro64663942347.83%599.0
FV4004 Conway996757610841.67%632.8
M24E2 Super Chaffee62884467646.05%581.1
TOG II*662449955949.91%977.3
Object 705A1091754011642.24%425.9
FV4202863556557843.08%561.4
Tiger 13167176502762.96%1181.9
Controcarro 1 Mk. 29101362517846.07%691.6
IS767941140346.4%771.2
Škoda T 50987755590142.95%572.5
T28 Prototype866548421146.92%524.0
SU-100Y67055432245.45%993.5
Lorraine 155 mle. 5075004808547.06%479.4
Vz. 5510113257828441.9%592.0
T26E5 Patriot86385358333.73%475.5
T110E510104665013342.11%541.3
LT vz. 3831141351136.36%188.7
M7 Priest31441608052.5%310.8
Vickers Medium Mk. II230811752.94%116.8
Leopard 110115657737539.73%642.3
Renault FT161145333.33%93.2
Hotchkiss H3521241881163.64%544.3
Char Futur 49103159519442.27%662.0
Object 430U10106564033646.43%612.3
25TP KSUST II53033162646.15%503.9
T71 DA736040030147.51%516.4
T-15063423747742.86%312.1
Conqueror996961922944.54%681.3
Type 97 Te-Ke211422124647.15%414.4
Pz.Kpfw. II Luchs41182092030.0%160.8
TVP VTU Koncept856649032441.98%512.1
Valiant5133437580.0%261.0
Durchbruchswagen 241272078144.44%129.1
Pz.Sfl. IVc531330019146.6%594.4
TNH 105/100089456719748.45%985.1
Strv m/382128129922.22%308.9
Type 1 Chi-He4314307250.0%973.3
T56 GMC311916926950.93%241.3
Ikv 10354073682755.56%940.2
Vz. 71 Tesák106965928236.59%459.5
TS-5486055447835.9%325.1
T-34-8562983571540.0%283.3
P.44 Pantera858351329444.56%502.5
T-50-262113584040.0%286.8
Predatore994061110342.72%527.8
T1 Heavy540433456450.35%706.2
Vz. 44-172803981844.44%118.0
Dicker Max657148313651.47%877.6
M-VI-Y977658516045.0%505.8
Leichttraktor116213230.0%577.8
Somua S353206220850.0%412.9
Fauteur11127069717641.48%583.3
T28 Concept77076383467.65%1006.1
Strv m/40L32692683360.61%915.6
Heavy Tank No. VI656853716050.63%808.0
XM69 Hacker11113963620540.0%486.7
T69869743741043.66%665.0
Panzerjäger I2811301258.33%199.7
Windhund85874984143.9%383.0
T26E3 Eagle 777386312152.38%906.2
T49951550120444.12%501.4
Object 777 Version II911246822045.0%841.6
T29776350778146.99%807.7
T-4522773482623.08%1160.6
SDP 44 Burza6272222616.67%143.1
Cobra999059622642.04%630.5
Type 3 Ho-Ni III5643441333.33%1139.5
E 75976249025541.18%432.5
T-4631101681369.23%463.2
M3 Stuart31231582937.93%245.5
DS PZInż52952983745.95%436.4
T-262131128683.33%681.8
AMX ELC bis521426714445.83%497.0
Type 95 Heavy41492852050.0%323.8
Lorraine 155 mle. 51862550715641.67%455.6
Fiat 30001189157333.33%815.5
T-10387855678944.94%621.0
G.W. E 1001010195752045.0%698.1
VK 30.01 (D)6544445135347.97%924.2
AMX 383911373641.67%61.4
SU-76M41731635042.0%260.3
LTP36514865646.19%89.4
Sav m/4343073125660.71%827.4
AMX 13 75727542727345.79%344.4
M41 Walker Bulldog836147318246.15%413.4
SMV CC-64 Vipera88287591100.0%775.5
Churchill I534037614740.82%511.5
P26/4042792754143.9%539.0
Centurion Mk. 7/1993960140744.72%671.7
M44649133014747.62%667.9
Churchill VII64894774647.83%678.6
Pz.Kpfw. IV Schmalturm64214141936.84%481.2
M103972056914040.0%379.7
Cromwell65214623933.33%747.0
Semovente M4152032363040.0%159.7
Cruiser Mk. III31168530.0%275.6
M46 Patton976755014140.43%457.2
Emil I876458913247.73%670.3
Ikv 90 Typ B752443613248.48%552.1
Kunze Panzer998050121440.19%630.1
Jagdpanzer E 1001011295308445.24%589.2
Vz. 60S Dravec1013366614736.17%567.9
Leopard Prototyp A996556960643.89%664.6
M8A14661544254.76%132.7
M-III-Y85445234942.86%361.1
Kranvagn10108761227842.81%574.7
KB-52911436964647.83%807.3
Pz.Kpfw. III Ausf. J4941867358.9%172.5
KV-85649932120653.88%766.8
AC 4 Experimental657749551643.99%847.3
Super Hellcat755646643047.44%616.7
Grille53642641816.67%510.6
SMV CC-67882956914845.95%722.8
TS-69834468837.5%378.4
T-10983155745844.32%573.7
Bat.-Châtillon 155 5596095411942.11%352.7
KV-3758548711043.64%515.6
SU-862642502025.0%87.9
Pz.Kpfw. II Ausf. D21303274843.75%402.1
WZ-114998062719645.41%674.6
Somua SAu 4041301663839.47%79.4
O-I Experimental54873835352.83%887.7
Achilles648143711349.56%742.7
AMX 13 105 AM mle. 5052742676344.44%376.6
Indien-Panzer85024578540.0%358.6
M3 Lee41031434141.46%101.9
Pz.Kpfw. III/IV512018610836.11%34.9
7TP22282253154.84%747.6
Type 3 Chi-Nu Kai532839412547.2%752.8
Comet75245793745.95%625.9
Type 3 Ju-Nu6013110.0%0.0
T2076625977248.61%798.3
D23922361861.11%256.7
M26 Pershing856552412638.89%439.7
P.4353793959851.02%905.4
Ares 90 C11103873118347.54%569.0
AMX M4 mle. 45766450918845.21%701.2
Pudel63934413351.52%507.1
Black Prince II731114910.0%101.0
Lago42732804050.0%692.4
Controcarro 3 Minotauro108986149543.16%363.5
Cavalier5235292450.0%374.7
M4A1 FL 106467380825.0%448.4
ELC EVEN 9083914842343.48%484.9
Semovente M43 Bassotto64153896643.94%465.0
G.W. Tiger986763211154.95%798.4
M18 Hellcat648936681245.44%677.3
AMX 65 t84434342147.62%294.9
Tortoise994264217150.88%619.2
Primo Victoria85735551838.89%471.9
StuG III Ausf. B41832156654.55%329.2
40TP Habicha64373762245.45%572.0
Challenger77295479944.44%776.2
SFAC 105878349812036.67%443.8
M-IV-Y89396427247.22%803.3
StuG III Ausf. G53592419349.46%692.5
Pz.Kpfw. II Ausf. G311319145846.29%248.0
Churchill Gun Carrier61983077846.15%141.4
Nashorn668838982748.73%1199.2
Staghound Mk. III66206103161.29%1087.9
Renault Otsu17515520.0%90.2
T1 HMC242931361.54%212.5
AMX 12 t631835319345.6%627.3
G.W. Tiger (P)87826254151.22%818.5
null0138550827045.19%0.0
10TP32202244250.0%723.8
T92 HMC1010095907648.68%805.2
LTTB843451511540.87%497.3
Type 91 Heavy31211821631.25%147.0
UDES 14 Alt 5880658717545.14%805.9
SMV CC-56765452410148.51%717.0
AT-FV230 Breaker119075935330.19%264.0
M6638038614654.79%457.0
Strv m/42-57 Alt A.2655552530050.33%824.9

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved