eu Hráč None66

[] (Historie)


WN8
661
Recent WN8
0
(1 Bitev)
Winrate
46.23%
Recent WR
0.0%
(1 Bitev)
Bitev
40728








×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 40728 0 0 0 1
Průměrný Tier 6.88 0.0 0.0 0.0 10.0
Winrate 46.23% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.51 0.0 0.0 0.0 1.0
Udělené poškození 634.19 0 0.0 0.0 432.0
Obrana základny 0.55 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 447.17 0 0.0 0.0 206.0
WN8 661 0 0 0 0 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 5 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 20.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 642 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 276 0 0.0
Průměrně střel 0.0 3.8 0.0 0.0
(WG Player ID: 507824865)
Načteno za 0.92s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (5.2.2023 18:09:43 - 6.2.2023 3:08:04)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/None66.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=None66][img]https://lab-vole.cz/Signature/None66.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Bad
600+ WN8
20% (61 / 300 WN8)
Další rank:
Avarage
900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
330
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
689
(31229 Bitev)
WN8 Tier VI
795
(7454 Bitev)
WN8 Tier VII
699
(6602 Bitev)
WN8 Tier VIII
695
(7120 Bitev)
WN8 Tier IX
615
(7470 Bitev)
WN8 Tier X
558
(2583 Bitev)

Tanky (265)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Carro d'assalto P.8875355506555.38%603.9
Caernarvon88447046960.87%942.6
53TP Markowskiego886158827746.21%748.8
Ikv 65 Alt II65414315754.39%849.7
AT 7744345213243.18%300.6
Object 25797085013033.33%348.3
Bat.-Châtillon 12 t84935087548.0%649.1
Charioteer896158717448.28%897.0
T54E1999744771742.82%699.2
BDR G1 B552546012749.61%979.9
Jagdtiger9129452426939.41%850.4
Strv m/4252763224252.38%584.8
MS-111141551546.67%459.2
M40/M43887247524244.21%855.3
VK 36.01 (H)636231115842.41%388.2
T110E4108715734548.89%441.7
Object 705989656710138.61%535.2
TNH T Vz. 519105360410939.45%602.4
IS-3888146723444.44%781.5
T30980050429741.08%407.1
AMX 13 F3 AM64624567353.42%535.0
Strv 7464594376346.03%661.3
T-15063423747742.86%316.6
Type 89 I-Go/Chi-Ro280196333.33%107.0
M53/M55983153923744.3%616.4
Jagdpanther781442317941.34%1004.3
Ferdinand897354622145.7%820.9
TKS z n.k.m. 20 mm2140396366.67%820.2
T1 Cunningham116117955.56%123.7
Vickers Medium Mk. III3171137616.67%456.7
AltProto AMX 30873957650642.09%576.0
Vickers Medium Mk. II230811752.94%113.4
Indien-Panzer85024578540.0%347.9
Prototipo Standard B990255529442.52%558.5
T3763014489944.44%543.9
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286027510.0%0.0
45TP Habicha75354885345.28%459.4
Pz.Kpfw. III Ausf. E3811835556.36%142.1
P.43 bis645144314853.38%660.8
T-2933693802147.62%1191.6
T67513218118544.32%56.6
M14/4122832899157.14%1094.6
T7 Combat Car215106933.33%0.0
AMX 50 100886855148245.44%738.3
P.43 ter756950615446.1%671.0
M-II-Y76695786550.77%665.0
Strv fm/2111468010.0%638.1
Pawlack Tank65574952646.15%683.2
M12765634629247.6%766.7
Škoda T 40652748215646.15%774.3
Sturer Emil770138732547.08%860.9
Matilda429132320451.47%758.8
Jagdpanzer IV642630413650.74%641.3
T-4374124634742.55%400.5
M3742042207651.32%584.4
Super Conqueror108845669140.66%385.4
M2 Light Tank249180475.0%261.0
TVP T 50/511076348220536.1%271.0
M24 Chaffee52033729037.78%398.8
StuG IV5207292540.0%232.7
Leo754751121049.05%666.2
Pz.Kpfw. II2341861464.29%206.3
KV-15498380122249.18%1025.1
G.W. Panther75915344544.44%543.0
M48A5 Patton109465979850.0%579.1
M-V-Y107204611729.41%209.2
4TP1173252366.67%924.7
Type 5 Chi-Ri74374407443.24%414.2
M5 Stuart4792107252.78%177.7
Pz.Sfl. IC4266275425.0%575.7
M2 Medium Tank3661762450.0%86.5
B141902945446.3%419.4
Tiger II885353424445.49%789.1
AT 1586525804748.94%502.4
Hummel63923845839.66%316.4
Kolohousenka1272730.0%0.0
UDES 03856142618343.17%344.3
AMX M4 mle. 5197225246140.98%301.7
Vickers Medium Mk. I154117475.0%294.1
Object 4309103263212142.98%692.5
M41 HMC533225233247.89%390.3
M15/42338829921937.44%1050.8
Centurion Mk. I859654710946.79%546.6
VK 30.02 (D)768957259046.27%904.2
AE Phase I988061814146.1%548.8
Emil II999761616845.24%637.9
Tetrarch21572462045.0%560.5
LT vz. 352291681100.0%261.0
Marder 38T42142177943.04%357.2
Pz.Sfl. IVc531330019146.6%596.2
Škoda T 2563924208741.38%476.6
Tiger I778946043245.14%897.7
SU-122A53022852941.38%441.8
Cromwell B66274481030.0%828.5
Progetto CC55 mod. 5484614373339.39%194.1
Rhm.-Borsig Waffenträger81144505107146.78%1077.5
FV217 Badger1090259118247.8%446.2
IS-2-II84764526136.07%218.9
Škoda T 2452392868251.22%500.3
Grille 15109894717642.11%447.0
VK 30.02 (M)63812708140.74%460.8
Type 62738350055450.72%623.8
Black Prince75605714753.19%585.2
AMX 404891505540.0%117.5
14TP41483133568.57%563.0
Object 430U10103963218846.81%585.4
Marder II31741853450.0%386.3
Waffenträger auf Pz. IV9127950937648.94%1015.1
T3 HMC2481281353.85%118.4
SU-85B445737687851.25%1301.3
T21619835017444.25%301.5
AT-1267911650.0%81.7
T-4486975966549.23%757.3
T57 Heavy Tank10112756842345.86%648.6
BT-7 artillery31592861533.33%321.2
Type 4 Chi-To6572468944.44%866.6
VK 30.01 (H)528723639341.98%359.2
Konštrukta T-34/100752548117745.2%582.9
M7524427941454.35%792.7
T-2841991939751.55%489.8
FV4004 Conway98625117038.57%455.8
M24E2 Super Chaffee63064596546.15%578.4
TOG II*662449955949.91%976.1
Object 705A1091754011642.24%418.9
FV4202861154537942.74%513.4
G.W. Tiger986763211154.95%786.4
Tortoise994264217150.88%607.6
IS767941140346.4%766.6
Škoda T 50987955786443.4%553.6
T28 Prototype866548421146.92%518.8
SU-100Y66074221040.0%734.4
Primo Victoria85735551838.89%457.9
Vz. 5510115357521443.46%550.8
T26E5 Patriot86385358333.73%466.9
T25/2763146015746.5%759.2
LT vz. 3831141351136.36%204.0
M7 Priest31441608052.5%305.7
IS-M87566084951.02%729.1
Leopard 110115257622441.96%647.2
Renault FT161145333.33%105.3
Hotchkiss H3521241881163.64%565.9
Char Futur 49105658718041.11%615.2
25TP KSUST II53033162646.15%537.7
T71 DA736040030147.51%506.7
Conqueror996961922944.54%666.9
Type 97 Te-Ke211422124647.15%417.8
Pz.Kpfw. II Luchs41182092030.0%160.4
TVP VTU Koncept856649032441.98%512.2
Valiant5133437580.0%261.0
Durchbruchswagen 241272078144.44%149.8
TNH 105/100089456719748.45%949.3
Strv m/382128129922.22%341.8
50TP Tyszkiewicza964450110539.05%256.7
T56 GMC311916926950.93%234.6
Ikv 10354073682755.56%961.0
7TP22282253154.84%778.9
T-34-8562983571540.0%282.6
P.44 Pantera858351329444.56%484.2
T-50-262113584040.0%264.2
T1 Heavy Tank540433456450.35%749.4
Vz. 44-172803981844.44%104.0
Dicker Max662249610250.98%998.7
M-VI-Y977658516045.0%516.1
Leichttraktor116213230.0%625.8
Somua S353206220850.0%451.7
T28 Concept77076383467.65%1000.4
Strv m/40L32692683360.61%914.9
Heavy Tank No. VI658354915351.63%860.2
T69869743741043.66%654.9
KV-85649932120653.88%757.7
M4A1 Revalorisé86114041020.0%402.3
T49951550120444.12%515.9
Object 777 Version II911246822045.0%789.0
T29776350778146.99%789.1
Cobra9100259722241.89%588.8
E 75976249025541.18%423.8
T-4631101681369.23%481.6
M3 Stuart31231582937.93%291.5
DS PZInż52952983745.95%411.6
T-262131128683.33%690.6
AMX ELC bis521426714445.83%495.4
Type 95 Heavy41492852050.0%341.6
Lorraine 155 mle. 51859648810639.62%392.6
Fiat 30001189157333.33%838.0
T-10387855678944.94%575.2
G.W. E 1001010515911947.37%737.4
VK 30.01 (D)6547444127548.16%930.0
AMX 383911373641.67%142.7
SU-76M41731635042.0%329.5
LTP36514865646.19%87.6
Sav m/4343073125660.71%856.6
AMX 13 75727542727345.79%334.0
M41 Walker Bulldog836147318246.15%411.3
Churchill I534037614740.82%516.3
P26/4042792754143.9%549.9
Centurion Mk. 7/1994860436245.58%680.8
M44649133014747.62%652.9
Churchill VII64894774647.83%678.3
D1225114633.33%0.0
Leopard Prototyp A996656756543.72%636.5
Cromwell65214623933.33%735.9
Semovente M4152032363040.0%151.0
Pz.Kpfw. II Ausf. D21303274843.75%436.5
Emil I876458913247.73%647.1
Ikv 90 Typ B752443613248.48%547.1
Kunze Panzer993640311636.21%506.3
ST vz. 3941832085349.06%488.2
M8A14661544254.76%127.0
M-III-Y85445234942.86%347.8
Kranvagn10109860025540.78%520.7
Renault Otsu17515520.0%196.8
Panzerjäger I2811301258.33%209.4
AC 4 Experimental657449142343.97%835.0
Super Hellcat755746640548.4%601.8
Grille53642641816.67%494.7
T-10983155745844.32%566.3
SMV CC-67882956914845.95%690.1
KV-3758548711043.64%511.2
SU-862642502025.0%78.6
WZ-114998062719645.41%657.9
Somua SAu 4041301663839.47%80.2
O-I Experimental54873835352.83%875.2
Achilles648143711349.56%735.3
AMX 13 105 AM mle. 5052742676344.44%369.3
M3 Lee41031434141.46%102.7
Pz.Kpfw. III/IV512018610836.11%44.6
ARL 44662749834154.55%1052.1
Type 3 Chi-Nu Kai532839412547.2%759.1
Comet75245793745.95%615.5
T2077586473754.05%1027.5
D23922361861.11%272.0
M26 Pershing856552412638.89%440.4
P.4353924068052.5%1001.7
AMX M4 mle. 45766450918845.21%709.3
Pudel63934413351.52%503.5
Lago42732804050.0%730.5
T-4522773482623.08%1178.1
Cavalier5235292450.0%355.1
Semovente M43 Bassotto64153896643.94%449.8
M18 Hellcat648936681245.44%669.8
AMX 65 t84434342147.62%299.5
Controcarro 1 Mk. 29103664012049.17%715.9
Lorraine 155 mle. 5075004808547.06%466.5
StuG III Ausf. B41832156654.55%345.1
40TP Habicha64373762245.45%560.0
Challenger77295479944.44%752.7
Jagdpanzer E 1001011295308445.24%585.5
StuG III Ausf. G53592419349.46%687.1
Pz.Kpfw. II Ausf. G311319145846.29%269.2
Churchill Gun Carrier61983077846.15%140.8
Nashorn668838982748.73%1193.2
M46 Patton976755014140.43%453.3
Pz.Kpfw. III Ausf. J4941867358.9%199.3
T1 HMC242931361.54%210.5
AMX 12 t631835319345.6%623.5
G.W. Tiger (P)87826254151.22%795.6
Waffenträger auf E 10010138550827045.19%758.8
10TP32202244250.0%709.6
T92 HMC1010095907648.68%780.9
Type 91 Heavy31211821631.25%155.0
UDES 14 Alt 5881058717345.09%782.7
SMV CC-56765452410148.51%687.7
B.U.G.I.645540810345.63%520.0
M6638038614654.79%518.6
Strv m/42-57 Alt A.2657554220752.66%895.6

Historie klanů



Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved