WN8
1356
Recent WN8
1582
(46 Bitev)
Winrate
51.12%
Recent WR
32.61%
(46 Bitev)
Bitev
30401

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 30401 0 21 21 46
Průměrný Tier 7.58 0.0 8.14 8.14 7.11
Winrate 51.12% 0.0% 33.33% 33.33% 32.61%
Tanků odhaleno 1.2 0.0 0.76 0.76 0.7
Udělené poškození 1048.35 0 1436.95 1436.95 1216.13
Obrana základny 0.58 0 0.0 0.0 0.04
Průměrně zkušeností 597.02 0 751.0 751.0 694.0
WN8 1356 0 1380 1664 1582
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 15 0 0 15
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 60.0% 0.0% 0.0% 60.0%
Tanků odhaleno 0.27 0.0 0.0 0.27
Udělené poškození 1869 0 0 1869.0
Obrana základny 0.07 0.0 0.0 0.07
Průměrně zkušeností 886 0 0 886.0
Průměrně střel 8.93 0.0 0.0 8.93
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 5 4 0
Průměrný Tier 10 8 6 7.11
Winrate 0.0% 80.0% 100.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.2 0.25 0.0
Udělené poškození 0 599 542 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 764 858 0.0
Průměrně střel 0.0 4.4 10.5 0.0
(WG Player ID: 595885536)
Načteno za 0.54s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 11:21:48 - 17.10.2026 2:21:47)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Nevestiuk.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Nevestiuk][img]https://lab-vole.cz/Signature/Nevestiuk.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
30% (106 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1469
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1407
(26821 Bitev)
WN8 Tier VI
1140
(2807 Bitev)
WN8 Tier VII
1242
(3994 Bitev)
WN8 Tier VIII
1517
(11875 Bitev)
WN8 Tier IX
1400
(5707 Bitev)
WN8 Tier X
1465
(2438 Bitev)

Tanky (387)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x68394557757.14%554.1
Object 257912696841361.54%1268.3
GSR 3301 Setter7730463922.22%1444.9
Object 703 Version II8930728560.0%863.0
BDR G1 B53463325543.64%461.1
BZ-5879026796553.85%1110.5
T110E41017506596437.5%973.6
SU-122-44799255319646.94%1316.9
Type 89 I-Go/Chi-Ro21072043100.0%451.2
AMX M4 mle. 498116273614859.46%1422.7
KV-581164505333.33%915.4
WZ-11189296111957.89%1128.4
S-5175018481100.0%580.9
Löwe89776182142.86%776.0
T-43758837824150.21%834.0
Leo79124708151.85%1367.6
STB-11015846736546.15%1298.8
Jagdpanzer E 9091572491911.11%1069.8
Buryan950529920.0%62.1
T-54 ltwt.95835417943.04%620.0
Type 5 Chi-Ri78956326050.0%1369.9
B142652671747.06%599.5
Type T-345199208616.67%238.1
Hummel68746101241.67%1085.8
Panhard AMD 178B62664511457.14%709.5
Strv 7467425265352.83%1551.3
Cromwell66865345851.72%1375.1
GSOR 1008812836783345.45%1134.1
Tiger I710005812433.33%1066.9
SU-100684039216251.85%1669.8
40TP Habicha6830734540.0%1642.7
Rheinmetall Skorpion G8140268156754.85%1588.9
Valentine II4479210.0%0.0
T-44881062135854.19%1059.8
LT-432893276037152.29%1822.8
A-205202026660.61%207.3
T-2845516810837.96%1.1
AT 867905354944.9%1526.2
Škoda T 5099756561145.45%782.6
Kampfpanzer 07 RH89747367749.35%1124.8
Type 638137510161080.0%1698.3
T26E5810666817456.76%1313.1
STG Guard8122356910348.54%1498.2
Panther II898260319351.81%1322.2
Object 252U Defender8126262615753.5%1303.6
TVP VTU Koncept88974832748.15%1118.8
E 75 TS811146497742.86%1098.6
T56 GMC31461751145.45%293.4
Ikv 10353343642437.5%587.2
T2164395428046.25%1125.9
OCP Peacekeeper91497807560.0%1184.9
T25 Pilot Number 1813187633240.63%1514.2
AAT608164361920.0%1750.2
T698131270410856.48%2071.2
T4994686482100.0%638.1
Object 777 Version II9120110.0%0.0
E 65 Zwilling81364930475.0%1290.6
E 75910027132846.43%746.6
AMX ELC bis57715930.0%0.0
SU-100M17104050910257.84%1586.7
LTP3601741060.0%185.1
Sav m/4343044161457.14%861.3
AMX 13 7574694515657.14%932.8
LTG76605884348.84%1265.2
T 55A91173430714.29%706.6
Caernarvon Action X813308481163.64%1800.9
11088576057553.33%915.5
IS-2712567477358.9%1923.2
Comet78946647050.0%1569.9
T-34513127213553.33%197.6
M26 Pershing889453141450.72%1195.5
FV226 Contradictious810347151752.94%926.8
AMX M4 mle. 4579856369862.24%1469.3
Pudel67055052458.33%1287.8
IS-5 (Object 730)89695421346.15%953.1
Tiger-Maus915097933447.06%1103.0
AMX 65 t8691494333.33%475.2
Type 4 Chi-To6535475837.5%722.5
Crusader63953441020.0%901.7
T1 HMC21561731353.85%974.2
Bat.-Châtillon 155 55989661317842.7%663.4
TBT91986746250.0%1285.7
AMX ELC 9016458385250.0%951.9
Vz. 58 Medvěd91967683250.0%1289.2
AT 776345692254.55%639.8
STA-1810357063148.39%1166.9
FCM 50 t8104164310948.62%1249.1
StuG IV51084710.0%0.0
Valentine AT41651671127.27%192.7
XM57814257555350.94%1223.8
M40/M4387835487042.86%654.1
Char de transition61097863560.0%2331.0
SU-101894953513847.1%994.0
TNH T Vz. 51910656964143.9%725.8
TS-58280688683.33%264.1
T328124558615649.36%1526.3
Type 3 Chi-Nu54763785050.0%1389.8
XM66F8747576366.67%697.8
Char Murat916377285743.86%1506.4
T6754953373551.43%1124.3
E 50 Ausf. M10174265311651.72%1551.8
Bat.-Châtillon 25 t AP9129358323451.28%1259.4
KV-2 (R)68854839148.35%1368.2
T-100 LT108766591942.11%735.8
Bat.-Châtillon Bourrasque814628793868.42%1863.6
M4A2E4 Sherman53112992646.15%683.7
Object 590915708733759.46%1540.8
IS-410179968216655.42%1490.6
Vickers Medium Mk. I1185161333.33%980.1
Object 430916327877050.0%1490.6
Centurion Mk. I89437265754.39%1202.1
Hotchkiss EBR76105153946.15%1251.9
Type 68913258054452.27%1129.5
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28656628340.0%1162.5
T-8328941662540.0%671.3
Object 14010156962231646.2%1288.3
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41142721540.0%114.8
DZT-1599164881514150.35%1470.9
FV217 Badger10164276110752.34%1077.4
Progetto CC55 mod. 548258377110.0%3205.9
Škoda T 245239320955.56%564.9
Object 430U101076684955.56%741.7
SDP wz 66 Grom8564601666.67%507.6
Sturmpanzer I Bison324320710.0%596.3
Lorraine 39L AM33662331855.56%1360.3
Object 268 Version 4101459565933.33%793.4
Object 265T918721048771.43%1930.8
VK 30.01 (H)544036212747.24%954.5
M7517123114644.52%387.2
Bisonte C45812988097950.63%1350.1
IS763738837942.48%690.0
E 77911157113250.0%847.1
TL-7916077444148.78%1314.6
T25 AT78955494858.33%1186.7
T25/279575615257.69%1384.1
LT vz. 383762581181.82%284.8
T30916637717347.95%1405.6
FV227 Conceiver81291840850.0%1521.1
Centurion Mk. 5/1 RAAC86454642040.0%526.3
Maus10827833666.67%569.3
Caliban811076551030.0%1132.6
VK 168.01 (P)8576747475.0%598.8
T4041852113542.86%236.7
AMX 4041563041163.64%537.6
Vz. 44-1710626663246.88%1257.1
Dicker Max63312611723.53%280.0
Leichttraktor11873944.44%34.0
105 leFH18B254573226651.52%776.7
Type 5 Ka-Ri8947529633.33%561.3
WZ-120-1G FT89365052245.45%854.1
ARL 44677645613954.68%1541.8
T29784154222951.09%997.5
Churchill Crocodile6969836966.67%1640.3
SU-76M41241751266.67%327.3
Centurion Mk. 7/19133575212254.92%1327.8
KJPZ TIII Jäger914206782548.0%1094.9
ST vz. 3942882241338.46%646.0
M8A142522201747.06%436.6
KV-85628129425742.8%215.6
TS-6913107152948.28%1041.5
T92866164714847.97%1319.8
T-109158157682148.36%1647.7
Type 4 Ju-To710057615560.0%1323.6
Carro d'assalto P.88710026592544.0%1292.7
AMX 13 105 AM mle. 5053783092552.0%727.5
D231391771741.18%320.5
CS-52 LIS8137574322549.78%1631.9
Black Prince II7171611901100.0%2523.7
M-VII-Y9179010321181.82%1435.7
Char Mle. 759538682580.0%678.3
IS-27125268412962.02%1882.2
Nashorn68634911030.0%1200.9
VK 30.01 (P)67194916553.85%1468.6
E 2577946432860.71%1116.5
Renault UE 573136109425.0%190.6
Ikv 65 Alt II64285383100.0%753.2
T-5051453429749.48%334.6
Bat.-Châtillon 12 t86926003458.82%1235.0
WZ-111 model 1-495734992055.0%411.5
AT 255875302661.54%1511.6
M5A1 Stuart4456299333.33%1466.7
AMX 13 F3 AM64954842759.26%684.0
T1 Cunningham1211065644.64%29.5
Stridsyxa815308245150.98%1530.6
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2504351100.0%261.0
Prototipo Standard B916988297452.7%1663.9
Panzer 58 Mutz811677889455.32%1695.1
M4A3E8 Sherman625140617350.87%312.9
45TP Habicha712298432552.0%1727.8
Pz.Kpfw. III Ausf. E31552102661.54%454.3
leKpz M 41 90 mm GF86705331250.0%1185.3
SPHT91245649728.57%687.9
Gonsalo812616892638.46%1106.6
SU-85B42422265846.55%423.7
Strv fm/211187315250.0%845.0
M12799952323847.48%1306.3
M2 Light2711943847.37%101.0
Type 2597 Chi-Ha3777510.0%7.7
Type 97 Chi-Ha3357504475.0%1348.2
SU-85I5288304850.0%420.2
Pz.Kpfw. II2123263540.0%299.1
M48A5 Patton1016196389343.01%1239.7
Chrysler K GF812176654456.82%1515.9
TNH 105/100087016142653.85%693.6
Cromwell B67325916353.97%1449.9
VK 45.03749133910.0%307.8
Emil I813267156858.82%1537.5
Renault FT 75 BS2161155650.0%885.8
M41580439233650.89%1446.8
Progetto M35 mod. 468134667229752.19%1615.1
CS-5388855475440.74%989.0
AE Phase I9155084317052.35%1369.0
Tetrarch226030215955.97%1567.4
LT vz. 352253294250.0%1468.5
Bofors Tornvagn81237710540.0%1374.2
Grille 15101479721366.67%975.0
BZT-7010466750250.0%134.4
T1E6290155450.0%279.2
Marder II31621702352.17%378.9
T3 HMC2137129540.0%383.7
UDES 16913207435246.15%1183.5
Konštrukta T-34/10079096185651.79%1529.7
Object 274a810768122564.0%1366.2
FV42028155010581100.0%1780.6
T28 Prototype811826764748.94%1140.7
SU-100Y6398469366.67%620.0
T 54D911367402853.57%1014.6
T-54 first prototype896959819651.53%1302.9
M7 Priest332626917543.43%813.7
Renault FT1142121333.33%562.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H55414142356.52%1587.4
Char Futur 491074507425.0%717.9
T71 DA767053013644.85%1316.8
Type 97 Te-Ke201701100.0%261.0
Škoda T 27810436774450.0%1314.6
SU-85551635932352.01%1256.5
T-5491365644124652.33%1541.2
T-34-85633437525055.6%520.7
P.44 Pantera88665273033.33%806.0
T1 Heavy54213959047.78%776.3
T-34-2882760112156.2%1057.1
M56 Scorpion77904342948.28%968.0
ARL V3966624523953.85%1226.4
FCM 36 Pak 40368121333.33%0.0
T28 Concept7715526250.0%855.5
Heavy Tank No. VI65773631040.0%692.4
Renault Otsu196339366.67%426.5
M1039152670726251.91%1411.3
T34 B811275886543.08%1151.1
DS PZInż5537371933.33%957.2
IS-3A814128095349.06%1671.7
T54E19163869824449.59%1574.5
Type 95 Heavy455282250.0%112.8
Covenanter52002791957.89%618.9
Lorraine 155 mle. 51889367110349.51%841.2
SMV CC-64 Vipera89797842161.9%1078.2
Churchill I5461440250.0%965.6
Churchill VII68225531216.67%1455.4
Lansen C8130284216656.63%1736.5
ASTRON Rex 105 mm8136347310.0%1011.1
Leichter Kpz. 70 (K)81249722540.0%1879.2
T-34-85M6012810.0%0.0
UDES 03 Alt 3914317954153.66%1410.9
T-50-26779768366.67%2459.9
Rambo913469701361.54%1314.8
Fantôme925342910.0%0.0
FV4201 Chieftain Proto91201644837.5%847.6
AMX Canon d'assaut 1058156870025156.18%1874.7
T57 Heavy1018126805536.36%1215.2
M36 Jackson63683003663.89%565.2
Type 3 Ju-Nu68626813148.39%1299.6
Ares 75865238710.0%392.9
Tiger (P)78815418545.88%1143.5
Lago43444562751.85%1113.1
ELC EVEN 90891474025457.87%1914.0
M18 Hellcat610096294156.1%2282.8
SU-130PM8108039430.0%898.9
Alecto42572572334.78%527.6
CS-59912066623836.84%881.3
D12151223450.0%530.3
Super Hellcat77705042839.29%913.5
Type 64649953211953.78%1251.2
Cruiser Mk. IV493221666.67%261.4
LTTB85794673537.14%770.9
Chi-Ni22224531100.0%1322.2
B.U.G.I.65674161338.46%703.5
M664394479348.39%513.8
T78699971521750.69%1491.8
BT-74191395444.44%52.5
53TP Markowskiego89567185058.0%1034.7
BZ-176812218692564.0%1234.3
Object 168 German8752528837.5%603.4
M54 Renegade89075151020.0%673.7
ISU-122S76743831154.55%866.8
O-I66544871942.11%934.8
MS-11431153040.0%0.7
Prototipo 6816017182040.0%1370.3
Excelsior53673601250.0%582.5
Type 91 Heavy3133173966.67%447.5
IS-3899552238647.15%1090.2
T-34-1711468298959.55%2260.2
M3 Stuart3991981747.06%211.1
AMX AC mle. 4677294046952.17%965.5
GSOR 1010 FB81035783366.67%1120.6
Panhard EBR 75 (FL 10)874663010647.17%1163.0
Toro9130910152100.0%1015.6
122 TM812497223053.33%1264.5
1128116476330254.97%1529.1
Strv m/4254225024156.1%1113.8
M46 Patton KR8886699250.0%1017.4
AMX 50 1008138665414454.17%1576.5
Bat.-Châtillon 25 t10166463419550.26%1460.9
T-34-85 Rudy692264614053.57%1938.1
Pz.Kpfw. III/IV52642735851.72%585.0
AMBT8152479220150.75%1788.0
M3742061576640.91%487.8
KV-1517924515448.05%161.3
S35 CA55703153650.0%1234.4
Mitsu 10856475681060.0%1365.1
M5 Stuart4802076248.39%80.6
Renault NC-311562341100.0%297.1
M2 Medium Tank3901411546.67%129.4
AT 1589656496656.06%920.0
Kolohousenka161158333.33%48.2
T-34-38114462922948.03%1485.1
AMX 13 57 GF773861640152.37%1430.0
Coccodrillo1020418713354.55%1575.1
Škoda T 2567464608947.19%1441.6
50TP prototyp812827719957.58%1487.9
Type 62710407561060.0%2330.0
VK 30.02 (D)75605262875.0%865.4
T110E5101593751966.67%1236.2
Projet Louis9998645944.44%1112.9
Type 57811878034757.45%1353.6
AT-122182551100.0%970.0
Škoda T 56810807192454.17%873.2
FV224 Chopper711228681573.33%1449.7
Somua SAu 404250219650.0%561.8
M4A3E8 Thunderbolt VII68865771154.55%1949.1
Strv m/42-57 Alt A.2687757410155.45%1627.6
MT-2564514644259.52%1466.5
AT 15A77494671346.15%857.3
E 509122265326553.96%1144.2
Object 752913767634250.0%993.5
50TP Tyszkiewicza914108311957.89%1270.7
Panhard EBR 9094915553148.39%513.8
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger88526013240.63%843.9
Lorraine 155 mle. 5076685384344.19%631.9
Panzerjäger I2941001233.33%102.0
Lorraine 40 t8123751916947.34%1392.0
T26E3 Eagle 77118169112759.06%2001.5
Cobra914657499252.17%1206.3
T-463681455448.15%93.9
T-262841356145.9%224.5
BT-22341061838.89%0.0
IS-710202662671049.01%1843.2
Somua SM8689383633.33%385.7
Vickers Mk. E Type B21161961100.0%529.7
M6A2E18111371327950.9%1286.2
Udarniy8021310.0%0.0
Pz.Kpfw. III Ausf. J41432513941.03%125.1
CS-4477356531353.85%1157.6
Type 61915057708052.5%1559.3
Kpz. Erich Konzept I91610972580.0%1407.8
T26E4 SuperPershing8103971026258.02%1452.1
M10 Wolverine52952835052.0%520.6
Type 5981243750291154.96%1914.2
M3 Lee42772852748.15%970.9
AMX 13 909111668651851.35%1759.3
T20763252330353.14%911.0
AMX 13 10510107362911245.54%1084.6
P.435196212333.33%232.2
Panther782455811454.39%1374.0
AMX Chasseur de chars8891508333.33%939.7
Progetto M40 mod. 651016547002548.0%1181.3
Type 58670656814750.34%1511.7
Tortoise912877168048.75%862.0
Primo Victoria810225756650.0%1356.3
IS-6811956577454.05%1368.5
T-62A10165559432446.6%1393.3
Object 263911405814235.71%747.5
SDP 44 Burza67455181145.45%1070.3
M46 Patton9129464915152.32%1307.4
AMX 12 t63274363951.28%705.1
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41431643554.29%231.5
UDES 14 Alt 5810996386339.68%1255.6
Renault FT AC2161157333.33%445.2

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved