eu Hráč Need_Crack


WN8
1296
Recent WN8
1377
(27 Bitev)
Winrate
49.86%
Recent WR
59.26%
(27 Bitev)
Bitev
25174

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 25174 0 11 24 27
Průměrný Tier 8.73 0.0 10.0 10.0 10.0
Winrate 49.86% 0.0% 72.73% 62.5% 59.26%
Tanků odhaleno 1.46 0.0 1.45 1.33 1.22
Udělené poškození 1299.59 0 1791.64 1457.38 1466.44
Obrana základny 0.28 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 629.32 0 860.0 767.0 752.0
WN8 1296 0 1580 1231 1377
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 1
Průměrný Tier 10 8 6 9.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 1.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 36.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 9 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.36
Winrate 0.0% 55.56% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.22 0.0 0.0
Udělené poškození 0 830 0 0.0
Obrana základny 0.0 2.22 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 664 0 0.0
Průměrně střel 0.0 6.44 0.0 0.0
(WG Player ID: 596525483)
Načteno za 0.81s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 11:17:11 - 16.10.2026 2:42:57)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Need_Crack.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Need_Crack][img]https://lab-vole.cz/Signature/Need_Crack.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
13% (46 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1336
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1278
(24330 Bitev)
WN8 Tier VI
852
(1316 Bitev)
WN8 Tier VII
1099
(1116 Bitev)
WN8 Tier VIII
1232
(7318 Bitev)
WN8 Tier IX
1264
(3680 Bitev)
WN8 Tier X
1383
(10855 Bitev)

Tanky (237)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Charioteer Nomad821819466157.38%2681.6
D12115285366.67%496.3
53TP Markowskiego81091774333.33%1068.1
Ikv 65 Alt II67195384245.24%1284.0
FCM 36299212366.67%430.7
AMX 30 B101621627170147.56%1331.4
Object 168 German81362886580.0%1467.4
White Dragon8113255220.0%1388.5
Charioteer8828568633.33%587.7
T-22 medium1018528413551.43%1503.2
AMX ELC bis5923289461.7%242.5
WZ-111 model 1-4913567098847.73%1123.0
StuG IV533423010.0%488.1
O-I67656185850.0%1258.9
UDES 038618527560.0%605.8
M47 Iron Arnie812899062564.0%1510.4
G.Pz. Mk. VI (e)2091250.0%113.4
M40/M438118747430252.65%1481.1
Type 91 Heavy3189286757.14%552.3
T110E41018196593844.74%1159.5
Type 63811396591428.57%973.1
TNH T Vz. 51916848044353.49%1546.9
AMX 30 1er prototype9160667947054.47%1818.0
M4A3E2 Sherman Jumbo63983775052.0%682.7
IS-38100852936850.27%1119.9
M5A1 Stuart483186366.67%250.9
T-34-1784051510755.14%1460.7
Type 89 I-Go/Chi-Ro22194311100.0%992.6
M53/M559122654443553.1%1277.3
BZ-176811667363444.12%930.5
GSOR 1010 FB86215411050.0%498.6
T1 Cunningham1275910.0%0.0
Stridsyxa81486958850.0%1648.6
T 55A914136501233.33%967.4
SU-540130250.0%135.1
Prototipo Standard B915757703158.06%1497.4
Manticore1087672917250.0%881.0
XM66F8585570757.14%499.4
Pz.Kpfw. III Ausf. E3995333.33%0.0
Type 5 Heavy1023698799252.17%1761.8
T-29315719810.0%257.9
T675107243955.56%159.8
ShPTK-TVP 1008209010464257.14%2718.8
SPHT91030615250.0%542.2
Coccodrillo101374464812.5%636.0
GSOR 3301 AVR FS94276652454.17%501.4
IS-710152662050950.29%1172.9
Gonsalo8181012423100.0%2000.1
Object 703 Version II811437697545.33%1127.2
Bat.-Châtillon 25 t101839674242351.38%1642.9
SU-85B42072194740.43%301.4
T-34-2863243710740.19%575.7
M12790849320345.81%1193.9
AMBT812457701752.94%1266.4
Strv 103B1012934681822.22%571.5
M2 Light21012591100.0%424.0
M3741562162454.17%431.3
BDR G1 B5372571580.0%821.3
Archer5300522683.33%678.1
M15/423216229425.0%479.3
Bat.-Châtillon 25 t AP9125774019551.28%1328.3
SU-26311576616.67%61.4
ISU-152K8299434850.0%146.6
Object 705A1017987003138.71%1034.4
Ares 85918741002966.67%1882.4
P26/404228378425.0%404.9
Fantôme9609539333.33%286.5
Projet Louis912678375453.7%1933.2
Type 5 Chi-Ri7496503450.0%638.0
M5 Stuart4110323650.0%139.9
M2 Medium Tank3229265742.86%817.4
FV230 Canopener1015868251844.44%983.7
B14160280425.0%174.1
Type 2597 Chi-Ha3217177333.33%576.6
Type T-3453803004948.98%1036.2
Type 5981173557520.0%1095.8
43 M. Toldi III36213210.0%12.9
M3 Stuart31543451145.45%475.5
AMX M4 mle. 51915498584254.76%1365.8
T-34-3896458745146.12%1119.0
T-7031222242748.15%290.1
Object 27710143167114948.99%969.4
Object 430914487882751.85%1188.2
Renault FT 75 BS201520.0%0.0
M41536829810152.48%509.9
Vickers Medium Mk. III323614110.0%652.4
Progetto M40 mod. 6510199971583951.37%1666.1
Strv S18120564118351.37%1250.9
60TP Lewandowskiego10199375512548.0%1359.1
SU-152774841817149.71%959.9
Centurion Action X109835763336.36%421.0
DZT-1599939553742.86%516.5
Hotchkiss EBR71773392133.33%72.2
SU-122A5169315250.0%205.9
Emil II915938077352.05%1346.0
Tetrarch298187540.0%247.1
LT vz. 352343110.0%0.0
Marder 38T4444525944.44%1179.4
Pz.Sfl. IVc55293724160.98%1292.9
Škoda T 2566255458452.38%1273.3
KV-154083843754.05%782.6
T-83289176301241.67%767.0
Strv 103-0911466331758.82%868.8
FV4005 Stage II10139258143848.17%968.7
Bofors Tornvagn811957771662.5%1252.4
T18 HMC394177450.0%258.9
T3762433642236.36%381.3
SU-10065314226746.27%861.2
Bat.-Châtillon Bourrasque811167179447.87%1165.6
Rhm.-Borsig Waffenträger812586484450.0%1230.6
FV217 Badger101852703944.44%1134.8
Progetto CC55 mod. 54814347961450.0%1507.6
Škoda T 2454615722360.87%1502.1
Grille 151022827207647.37%1728.3
Type 4 Heavy9138975112048.33%1168.4
BZT-701020868191838.89%1177.7
Rheinmetall Skorpion G865732850.0%375.9
E 10010184580410550.48%1316.5
Object 430U10177774436752.04%1429.8
Marder II3183219250.0%404.6
Waffenträger auf Pz. IV914806585547.27%1197.9
T3 HMC2467720.0%0.0
OCP Peacekeeper989035910.0%397.2
ST vz. 39468265560.0%187.6
Škoda T 568163089412559.2%1654.6
LT-43284284801154.55%653.5
Konštrukta T-34/10078776028454.76%1446.8
TVP T 50/5110168564740147.88%1319.7
M24 Chaffee5114387475.0%343.4
AMX M4 mle. 5410191776130049.67%1383.8
ISU-1528100550419556.41%1012.5
Bisonte C45812037294443.18%1066.4
Jagdpanzer E 90939931234250.0%3989.6
IS781550021251.42%1124.5
Ikv 90 Typ B76654094250.0%864.9
Škoda T 50913757049446.81%1145.5
Miel8160610271471.43%2050.0
T57 Heavy1019167696648.48%1270.8
T-60276230.0%0.0
Type 4 Chi-To658922420.0%754.9
LT vz. 383283457366.67%1326.6
M7 Priest333314430.0%662.6
KR-111258810063754.05%1927.5
Centurion Mk. 5/1 RAAC886574713253.03%1063.0
Conqueror915778425853.45%1512.3
TVP VTU Koncept8014130.0%0.0
E 75 TS812247745759.65%1321.0
SU-8552672583345.45%427.0
Valentine3391433742.86%1694.6
Object 752918849021650.0%1748.6
T56 GMC3105125837.5%99.0
P.44 Pantera815577985938.98%2079.4
Vz. 44-17716684666.67%887.0
M10 RBFM503321100.0%261.0
T28 Concept74703172548.0%451.5
105 leFH18B252914261100.0%522.3
AMX 50 B101853669133048.27%1407.1
Heavy Tank No. VI649744659051.36%744.0
KV-85660740114654.11%1073.1
Type 5 Ka-Ri817077921752.94%1750.7
M-IV-Y815618032245.45%1692.5
TNH 105/10008840526633.33%601.6
IS-279957334757.45%1476.2
E 75915166791936.84%1123.6
AMX 50 1008125971517345.66%1379.5
T54E191277603425.0%796.4
Type 95 Heavy4196197425.0%361.0
Covenanter51152065248.08%185.8
Ares 90101004550825.0%441.0
AMX 383744313100.0%263.9
SU-76M458124837.5%3.1
Somua SM810866372334.78%844.0
AMX 13 75745961111046.36%831.8
SMV CC-64 Vipera812838733871.05%1477.1
STB-11014887029947.47%1031.0
KV-1S65246045862.07%1078.1
AMX 50 Foch (155)1015126633847.37%927.1
L-6021693621100.0%1121.1
Nashorn65163701442.86%679.3
WZ-111 model 5A10172774957053.51%1324.4
KV-2669159250.0%113.8
Turtle Mk. I81236880333.33%1176.8
Super Conqueror10165473953953.8%1206.7
AMX 50 1209175175323149.35%1751.9
Vz. 60S Dravec102362922862.5%1385.0
M8A141952371973.68%519.7
1108869714966.67%956.8
Udarniy8592610250.0%358.8
Kranvagn1017196775036.0%1007.3
Pz.Kpfw. III Ausf. J4211171353.85%124.7
T-8041152262035.0%161.0
STG81132568333.33%927.4
IS-68108656892446.86%1187.2
O-Ni79977003850.0%1224.6
M4A1 Revalorisé812617847256.94%1676.0
Rambo91165625540.0%702.4
T-109127958132447.84%1151.6
M4464163293450.0%539.8
T26E4 SuperPershing8888616127948.87%1109.0
Ikv 723179140425.0%282.5
Achilles6616444250.0%986.7
T92 HMC1014516219150.55%1172.9
M3 Lee42132221747.06%606.9
Pz.Kpfw. III/IV5686527366.67%2574.5
FV4004 Conway915036913250.0%1294.3
XM57814146891546.67%1183.2
Toro914949201163.64%1585.8
D2324196250.0%74.1
FV226 Contradictious810244921020.0%620.6
AMX Chasseur de chars8963591178548.18%1298.8
Black Prince II71515863540.0%2141.4
Lago4257273714.29%550.8
Type 5864534547755.84%889.2
Tiger-Maus911676501540.0%749.7
ELC EVEN 9084246348653.49%692.7
Vz. 68 Squall85185376246.77%699.5
Cruiser Mk. I1256447771.43%1589.8
M18 Hellcat62173571346.15%152.5
AMX 65 t81295642933.33%1322.3
Tortoise91290805850.0%1007.8
SU-130PM8143474621451.4%1454.1
T25/276073924045.0%705.8
Char Mle. 7594695452138.1%306.4
Rinoceronte1017007151747.06%1099.1
AMX M4 1949 Liberte09066994454.55%934.3
AT-FV230 Breaker111171866862.5%707.5
Crusader6123146812.5%64.4
T1 HMC24596540.0%13.9
AMX 12 t62833754445.45%600.1
Cruiser Mk. IV4502181100.0%261.0
Panhard EBR 105104996397345.21%379.8
Renault FT AC2662521100.0%261.0
E 25762521310.0%522.1
TBT9104837050.0%501.7
AMX ELC 9016151352333.33%94.8
AMX 13 909687655112751.46%965.9
Vz. 551017186856144.26%1033.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved