eu Hráč Na_Gi_Ba_Sh_Ka_1


WN8
2561
Recent WN8
2973
(1165 Bitev)
Winrate
57.96%
Recent WR
57.6%
(1165 Bitev)
Bitev
50160
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 50160 24 87 462 1165
Průměrný Tier 8.82 9.79 9.7 10.0 10.0
Winrate 57.96% 79.17% 64.37% 54.98% 57.6%
Tanků odhaleno 1.23 0.58 1.31 1.42 1.48
Udělené poškození 2183.05 3093 2594.99 2850.02 2798.6
Obrana základny 0.51 0 0.0 0.28 0.66
Průměrně zkušeností 894.88 1267 1083.0 1031.0 1029.0
WN8 2561 2738 2731 2914 (+3) 2973 (+10)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 38 0 0 38
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 52.63% 0.0% 0.0% 52.63%
Tanků odhaleno 0.89 0.0 0.0 0.89
Udělené poškození 2237 0 0 2237.0
Obrana základny 0.66 0.0 0.0 0.66
Průměrně zkušeností 754 0 0 754.0
Průměrně střel 10.71 0.0 0.0 10.71
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 13 0 3
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 53.85% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.92 0.0 1.0
Udělené poškození 0 1089 0 1210.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 618 0 164.0
Průměrně střel 0.0 9.92 0.0 5.33
(WG Player ID: 595456172)
Načteno za 0.76s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 1:28:03 - 16.10.2026 2:13:27)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
CS-6310466811100.0%5248.0
FV4005 Stage II10513020.0%70.0
AMX 67 Imbattable11450222100.0%3005.0
PTZ-7811391455100.0%2803.0
Taschenratte11427433100.0%3142.0
T786209644100.0%3950.0
Hirschkäfer11271611100.0%1849.0
Progetto M40 mod. 651026743650.0%2207.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Na_Gi_Ba_Sh_Ka_1.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Na_Gi_Ba_Sh_Ka_1][img]https://lab-vole.cz/Signature/Na_Gi_Ba_Sh_Ka_1.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Unicum
2350+ WN8
38% (211 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2767
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2528
(48427 Bitev)
WN8 Tier VI
2448
(3731 Bitev)
WN8 Tier VII
2403
(1971 Bitev)
WN8 Tier VIII
2509
(11020 Bitev)
WN8 Tier IX
2622
(8650 Bitev)
WN8 Tier X
2444
(20267 Bitev)

Tanky (354)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x68115262316450.61%2458.2
Caernarvon815919892669.23%2246.8
Object 2579195269456355.24%2059.6
SU-1527174175510557.14%3196.0
AS-XX 40 t113241108921659.26%3369.8
FV215b (183)10287586260456.62%2533.4
Charioteer8137151031654.11%1645.4
Object 703 Version II8221711923658.33%2894.2
BDR G1 B515761202683.33%4746.7
Jagdtiger Prototype82281107017061.76%2970.5
K-911025019163253.13%2126.7
T-150611067602055.0%2316.3
Pz.Kpfw. Neu11349012912470.83%2725.9
AMX M4 mle. 498136372845652.63%1743.9
KV-5816979024250.0%1967.3
FV30469856524765.96%2074.2
S-51711467088453.57%1356.5
Löwe82066113228259.22%3120.1
CS-6310245291312457.26%2184.4
Strv 103B10293985349354.16%2402.5
T-43711049431758.82%2168.8
Kampfpanzer 50 t92559110111564.35%2707.7
O-Ho8171786311153.15%2207.8
BZ-79114367112016549.7%3148.1
Jagdpanzer E 9093057110723663.98%2971.1
KV-1S67144646756.72%1449.5
Type 5 Chi-Ri713669111464.29%2815.1
Windhund8259912294100.0%3226.7
FV230 Canopener103584109117257.56%3256.0
Kampfpanzer 6710333710966858.82%2959.4
Panhard AMD 178B66755253363.64%2396.2
Strv S18221185813852.9%2545.0
T959297310776560.0%3223.6
FV4005 Stage II102389703302752.99%2018.8
40TP Habicha610037401361.54%2241.6
Type 4 Heavy9198589820059.5%2221.6
E 10010286996016160.25%2598.4
T110E410354099714559.31%2994.4
Ho-Ri 310315097510464.42%2520.2
Patton the Tank920027881145.45%2115.3
T-2843344362665.38%1150.4
Tiger 13168337771100.0%1581.8
KPz 3 Projekt 07 HK924208514452.27%2317.8
Škoda T 509222376810953.21%2424.5
Kampfpanzer 07 RH8184511194667.39%3129.4
Type 638205011235863.79%2734.9
IS-M819309863652.78%2435.4
Gorilla113523106811659.48%2820.6
Crusader 5.5-in. SP713449343754.05%2339.6
Tiger II8176010013863.16%2224.4
AMX 13 57 GF71338129213770.07%3842.1
Ikv 103511256832759.26%3671.4
Pz.Kpfw. I Ausf. C35406781675.0%3553.7
Saryuda9303710806459.38%3102.7
leKpz Borkenkäfer112148103513754.01%2656.8
Ares 90 C113850116236559.45%3842.3
AAT608218611713974.36%2799.9
AMX 50 B10294094650060.4%2670.3
XM69 Hacker11421313882080.0%3564.4
T69813458709260.87%1971.7
M10 RBFM57986012458.33%1895.2
Object 777 Version II92788116314163.12%3340.4
SFAC 1058262210556157.38%3261.1
E 75924439796755.22%2626.0
VK 168.01 Mauerbrecher81257770850.0%1264.1
AMX 13 757113869513761.31%3269.6
M-V-Y1028129287748.05%2344.7
AMX 50 Foch (155)10292391715861.39%2641.3
Semovente M4151510961944.44%6201.7
T 55A9206110092766.67%2389.8
Ikv 90 Typ B7188910192263.64%4194.4
KR-1113699116722357.4%3056.6
Mäuschen920848099151.65%2049.2
M-III-Y8187310814768.09%2584.6
Comet79056413040.0%1472.9
Rheinmetall Panzerwagen10227610948660.47%3518.1
Black Rock114027120717157.31%3651.5
Tiger-Maus9272311018663.95%2897.9
Semovente M43 Bassotto61515989977.78%3598.9
Sherman III55493989254.35%1614.8
MBT-B103549107228463.38%2944.6
Controcarro 1 Mk. 29261711109569.47%3078.6
Type 4 Chi-To6824737955.56%1800.9
AMX M4 1949 Liberte016939485858.62%2362.3
Crusader68107328868.18%3276.9
T1 HMC22602431172.73%1679.4
Bat.-Châtillon 155 559139262212652.38%1348.3
IS-2 shielded713337253650.0%1779.9
AMX ELC 90169189826561.54%3555.3
VK 30.01 (P)610587212240.91%2321.1
Charioteer Nomad820388907157.75%2416.2
STA-1819189913154.84%3072.0
Type 7110320111065461.11%3387.5
UDES 03813726931855.56%1486.0
XM578275812145166.67%3234.2
M40/M43814316806346.03%1465.9
Char de transition6147110415166.67%3038.5
AMX M4 mle. 54103271103625660.16%3084.6
TS-582403125121568.37%3309.3
Ferdinand817159242070.0%1879.2
WZ-113G FT10376910735667.86%3347.3
Chi-To SP7175410467166.2%2689.7
Kirovets-18219811706162.3%3259.0
Manticore1020001011111558.92%3007.9
BZ-58-29283611378365.06%3392.8
XM66F81483633333.33%1240.6
Type 5 Heavy10262587427550.55%1967.4
SU-130PM822519996159.02%2509.1
121B1021737955253.85%1886.9
Pawlack Tank612639091070.0%2854.2
ST-II10276296828760.28%2392.6
Strv 103-09208481811457.89%2083.0
Object 705A10286997820060.5%2534.7
K-91-PT926269781457.14%2668.7
Bat.-Châtillon Bourrasque82088109029259.59%3046.3
Object 26010276794933858.28%2342.5
IS-410311710605257.69%2773.6
SU-2-122593073310465.38%2593.6
Vz. 64 Blesk8123085111249.11%2416.2
Centurion Mk. I811927228554.12%1600.3
Hotchkiss EBR79127322665.38%2385.6
Type 6892793115420662.62%3172.6
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286106584415362.75%3414.0
T-8328240712228161.73%3466.6
Object 432U11316810385856.9%2734.0
Sherman Firefly679750414750.34%1623.7
FV217 Badger10288095613053.85%2397.4
Black Prince76946721266.67%904.1
Bishop59555282070.0%2512.1
Object 430U10318310876659.09%3037.2
Object 452K10343010225455.56%3158.7
SDP wz 66 Grom8267711242560.0%3198.1
T2166446233154.84%2353.2
Object 268 Version 410295398735864.53%2652.8
VK 30.01 (H)59227782560.0%2761.5
M754175071457.14%1588.2
IS7108156621063.33%1663.3
E 779288911106756.72%3247.5
T25/2711649511485.71%2323.3
Object 7059234310735664.29%2898.5
T309264589156555.4%2691.8
Maus10268586618151.38%2497.7
Conqueror9231893310551.43%2337.2
Leox9284211067558.67%3057.1
Durchbruchswagen 246875022762.96%2419.9
AMX 4045725473158.06%3125.3
CC-46 Pancernik9261310809362.37%2746.9
Vz. 44-17195511372751.85%3524.4
Dicker Max617091152977.78%3928.5
Leichttraktor15354513053.33%3452.2
Fauteur11361113852882.14%2736.3
VCS 6x6 TS 9091094946862.5%1813.3
Type 5 Ka-Ri82473107217159.65%3166.3
ARL 44612879251369.23%3198.7
FV4025 Contriver1132289982751.85%2448.4
Churchill Crocodile6148811462785.19%3046.1
HWK 308100570118452.17%2018.5
G.W. E 10010178079710956.88%1503.6
T-11636558311586.67%3506.9
Centurion Mk. 7/1918538076553.85%1909.2
SDP 57 Gowika716058984459.09%2740.8
Pz.Kpfw. IV Schmalturm6147111331070.0%4161.9
KV-26973580125357.7%1906.5
AMX 50 1209252710433161.29%3144.1
M8A1411097183554.29%4266.1
King Tiger (Captured)7161810084057.5%2594.0
AMX 67 Imbattable113700110212361.79%2825.4
O-Ni716118344065.0%2467.4
T9283825361533.33%416.7
IS-3-II9236392814659.59%2710.2
IS-6 B8186610393759.46%2337.9
Rheinmetall Skorpion8202293919559.49%2810.0
Grant46034905675.0%2443.7
114 SP210304387363755.89%2514.9
CS-52 LIS822689094461.36%3578.2
T29717109782962.07%2810.0
Black Prince II7193112571580.0%3227.9
Šotek821861191250.0%2525.1
Char Mle. 759179294372556.41%3176.1
FV1066 Senlac8117789919951.76%2658.0
Jagdpanzer E 10010314087545060.22%2685.0
Rinoceronte10289595121955.71%2688.9
M-IV-Y82259116328961.94%3101.3
Ikv 65 Alt II615349104070.0%3618.2
T80311332910645750.88%2480.7
Bat.-Châtillon 12 t894355637353.35%1970.7
PTZ-78114092114322262.61%2989.5
H39280710752055.0%2829.6
AMX 13 F3 AM682847613948.92%1224.6
T-103820169769655.21%2561.3
VK 75.01 (K)81969109310960.55%2964.7
Indien-Panzer8186410682576.0%3211.4
45TP Habicha71244862955.56%1910.3
Pz.Kpfw. III Ausf. E35205142050.0%2179.1
Ho-Ri Shugo11336510134858.33%2886.7
M-II-Y7176210882962.07%2850.0
M12711137024763.83%1628.6
M2 Light26115778062.5%3435.9
TVP T 50/5110256389186257.66%2636.2
Škoda T 17710137501250.0%2477.1
LPT-67 Šelma911148942171.43%1750.5
VK 16.02 Leopard51143103919474.74%5914.5
M48A5 Patton10329510358558.82%3133.4
Chrysler K GF816288946656.06%2108.5
TNH 105/10008215111415459.26%3506.2
Pz.Kpfw. VII103087100013954.68%2827.7
Emil I820639527848.72%2743.5
GSOR the TANK922161053875.0%2699.7
60TP Lewandowskiego10299992843055.35%2678.3
Type 61923899026149.18%2739.1
Centurion Action X10242790414465.28%2253.5
AE Phase I92683114142266.59%3145.0
IS-2-II8144267613856.52%1849.4
Grille 1510306588311960.5%2421.2
VK 30.02 (M)611258214663.04%2653.1
Leopard 110283788314153.19%2514.1
BZ-7510353510687560.0%3134.6
FV4004 Conway9175055936353.17%1689.5
Object 274a8191210173154.84%2543.7
FV42028137995314868.24%2325.8
T28 Prototype814778131361.54%1663.3
SU-100Y612909237970.89%2684.2
122 TM8180010312968.97%2306.6
Pz.Kpfw. IV Ausf. H590776913770.8%3274.5
Char Futur 4924539228558.82%2613.3
M24 Chaffee No. 59458679251770.59%3105.0
Taschenratte114153135911966.39%3081.4
M53/M559197482983654.78%2098.8
T-34-85612727893847.37%3159.6
Panhard EBR 9099708017550.67%1590.4
T28 Concept711014621030.0%1335.7
KB-52933441321475.0%3549.9
M4A1 Revalorisé8182310375964.41%2967.3
Object 252U8213811166465.63%2830.4
IS-3A82275122022766.52%3176.6
T54E19246593919459.28%2662.3
Lorraine 155 mle. 518113852120954.55%1218.2
SMV CC-64 Vipera8216110938066.25%3038.8
Churchill I51168787757.14%2909.1
Churchill VII612458921586.67%3005.0
Cromwell67975146957.97%1858.5
Convert. Medium Tank T334926171040.0%1659.1
T-34-85M6127089310560.95%2625.2
T-50-26106796911359.29%3947.3
Object 279 early103069106339262.76%2405.4
Fantôme921678481650.0%1962.4
KV-3714138002556.0%2060.1
FV4201 Chieftain Proto92368108713966.91%2901.1
O-I Experimental5663621977.78%1303.7
T57 Heavy10276192127058.15%2515.6
M47 Iron Arnie8200611143565.71%3099.1
TNH T Vz. 519296212717669.74%3674.7
Tiger (P)713418852850.0%2270.6
Carro da Combattimento 45 t1030639668458.33%2675.4
AMX 13 (FL 11)58979602369.57%4264.4
Leopard Prototyp A925639765152.94%2963.7
VK 100.01 (P)818238706753.73%2235.3
M4A1 FL 1061272862850.0%2779.2
ELC EVEN 908988881138657.5%2400.7
M18 Hellcat612548452958.62%2960.9
M24 Chaffee54063693641.67%1122.7
Challenger7135974813155.73%2365.0
AT 86171612811471.43%4462.7
CS-59923399975358.49%2664.0
Super Hellcat715309753473.53%2769.1
Type 646122096311868.64%3633.7
Panhard EBR 10510131270830050.0%1635.9
KV-1 shielded59809002458.33%2086.5
M66192713822100.0%4859.1
A25 Harry Hopkins I47189284963.27%2712.6
Bat.-Châtillon 155 5810157177130952.75%1360.2
T7861571101412762.99%3073.6
53TP Markowskiego8198310983366.67%2785.2
BZ-17682413116853360.79%2930.8
O-I610667489461.7%2272.5
Schwarzpanzer 58812807624456.82%1794.8
IS-38130853524254.96%1546.4
M3 Stuart35525831369.23%3119.9
GSOR 1010 FB82048102612861.72%3217.8
Progetto C50 mod. 669260611684266.67%3189.6
ShPTK-TVP 10082108102516162.11%2952.0
AMX 50 100817869313458.82%2256.9
Bat.-Châtillon 25 t102492919152256.96%2548.9
M54 Renegade81944989104658.41%2429.0
Gabler’s Destroyer5107211505974.58%5240.1
AMBT820029831752.94%3144.4
Strv 107-12113434102710560.95%2765.5
Super Conqueror10276996928159.07%2390.9
Object 26110191068538154.33%1672.7
KV-1565351510048.0%1441.2
T110E310272093614765.31%2485.3
M5 Stuart43233365050.0%896.4
Lorraine 40 t821169473148.39%2999.2
Mars82178113510066.0%3017.6
Vercingétorix9305612622268.18%3428.6
M44611037643271.88%2278.5
STB-11023738755154.9%1957.1
Yong Bing9270611693265.63%2951.5
FV3805916677636040.0%1498.1
Emil II9264511116867.65%2969.0
Škoda T 25614629562759.26%4029.4
50TP prototyp8200510436657.58%2792.5
Bat.-Châtillon 25 t AP9144260821552.09%1633.8
ARMT511179252552.0%3200.4
VK 30.02 (D)71504962757.14%2893.6
T110E5103180107820159.2%3042.2
BT-7 artillery35407262770.37%2696.2
Škoda T 5682544119924063.75%3218.6
FV224 Chopper7178011127071.43%2693.0
Vz. 55103389103862658.15%3171.6
AT 15A7160910192365.22%2799.9
Kanonenjagdpanzer 1058185785410355.34%2359.6
50TP Tyszkiewicza924159227445.95%2620.5
Vz. 71 Tesák10169993262456.57%2449.8
TS-548241312034955.1%3176.3
SZDV Vz. 508240711332166.67%2990.6
KV-85691655910352.43%1593.0
T26E3 Eagle 771047824475.0%1402.9
Cobra92792106353860.04%3189.6
T-4636166551573.33%4190.1
Ares 90103244108513860.87%3602.3
AltProto AMX 30818399707750.65%2381.4
T-2936566902055.0%2456.8
IS-710251788516060.0%2442.0
Somua SM8205810451553.33%2361.8
Hirschkäfer11356092956457.09%2944.6
AMR 3524886712360.87%3158.8
KV-1SA510731057771.43%2952.3
Turtle Mk. I8229311841758.82%2728.7
Kunze Panzer922009922657.69%2721.9
TT-130M920511021966.67%2098.3
Vz. 60S Dravec10381412484866.67%3577.1
Concept 1B92586113616365.64%2573.2
Kranvagn10273292324855.24%2527.1
Conqueror Gun Carriage10168372262254.82%1429.5
T26E4 SuperPershing8191010504358.14%2963.7
FV207813217856248.39%1718.7
SMV CC-567128210441190.91%1892.9
AMX 13 909122171032149.53%2104.2
AMX 13 10510178789851154.6%2490.0
IS-3A Peregrine8208411727169.01%2511.5
Panther7110477919254.17%2034.7
SU-14-2812696009042.22%1196.3
Progetto M40 mod. 651029419949560.0%2809.1
Controcarro 3 Minotauro1029479436852.94%2320.9
AMX 13 577139412053956.41%3781.5
Tortoise93258131526367.3%3760.8
Lorraine 155 mle. 50791744015349.02%1179.3
AMX 12 t681463045557.14%2932.8
Jagdpanzer 38(t) Hetzer499266310469.23%3537.0
null029218085350.94%0.0
T92 HMC10182962427049.26%1486.0
56TP818529251553.33%2342.9
Stuart I-IV3395552580.0%1909.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved