eu Hráč Mumik19

[_AF_] Al Fajká (Historie)


WN8
634
Recent WN8
984
(696 Bitev)
Winrate
44.51%
Recent WR
46.7%
(696 Bitev)
Bitev
17157
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 17157 0 29 361 696
Průměrný Tier 7.5 0.0 8.07 8.03 8.2
Winrate 44.51% 0.0% 58.62% 48.75% 46.7%
Tanků odhaleno 0.77 0.0 0.69 1.03 1.05
Udělené poškození 706.1 0 989.21 999.17 1007.92
Obrana základny 0.17 0 0.0 0.69 0.45
Průměrně zkušeností 525.3 0 725.0 673.0 652.0
WN8 634 0 1071 1068 (+9) 984 (+15)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 156 1259 851 30
Průměrný Tier 10 8 6 7.39
Winrate 35.9% 42.41% 40.19% 30.0%
Tanků odhaleno 0.31 0.62 0.7 0.37
Udělené poškození 1224 1031 642 1238.0
Obrana základny 0.42 0.84 0.8 0.0
Průměrně zkušeností 510 587 463 536.0
Průměrně střel 6.23 6.79 7.03 5.77
(WG Player ID: 507122353)
Načteno za 0.95s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (4.2.2023 22:37:41 - 6.2.2023 2:47:45)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Mumik19.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Mumik19][img]https://lab-vole.cz/Signature/Mumik19.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 54331 bitev


Rank:
Bad
600+ WN8
11% (34 / 300 WN8)
Další rank:
Avarage
900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
809
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
637
(15745 Bitev)
WN8 Tier VI
720
(2630 Bitev)
WN8 Tier VII
436
(2848 Bitev)
WN8 Tier VIII
707
(6571 Bitev)
WN8 Tier IX
609
(2554 Bitev)
WN8 Tier X
604
(1142 Bitev)

Tanky (174)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
T78669958525352.96%872.8
BT-742012791540.0%711.1
53TP Markowskiego874460522547.56%652.9
Object 257911376959442.55%875.7
Charioteer85024245330.19%216.5
VK 30.02 (M)640541510939.45%475.8
MS-114941471.43%261.0
VK 36.01 (H)64925352157.14%733.7
SU-101884454933642.26%704.3
LT vz. 38315618311246.43%493.9
IS-3885564127546.91%787.7
T-60201652100.0%261.0
T-15064774894946.94%593.4
M3 Stuart3200321250.0%678.5
Vz. 44-178266822846.43%922.3
AMX M4 mle. 49859053210549.52%495.8
GSOR 1008890355814440.97%631.1
VK 75.01 (K)883862026141.0%674.1
Progetto C50 mod. 669101670818250.55%756.6
Prototipo Standard B991457170541.84%548.7
45TP Habicha750743810533.33%351.8
Pz.Kpfw. III Ausf. E34502692114.29%1381.9
Strv m/4253743642445.83%825.4
M14/41274142250.0%89.6
P.43 ter750746121642.59%520.0
Strv fm/2111852521030.0%916.9
Pawlack Tank66715492634.62%771.3
M127225305742.86%58.3
Löwe886069323048.26%800.6
T-4376245953652.78%831.2
Type 2597 Chi-Ha3415220.0%0.0
Spähpanzer SP I C73545322259.09%535.2
M15/423931201145.45%59.8
Centurion Mk. 5/1 RAAC86985789541.05%562.2
TVP T 50/511098054324537.96%451.4
Leo754851712943.41%606.0
Pz.Kpfw. II2176213650.0%657.1
Object 705A1014977304247.62%981.6
VK 16.02 Leopard52843999051.11%818.5
P26/4042022036741.79%347.3
Type 5 Chi-Ri738023730.0%252.6
Bat.-Châtillon Bourrasque890662985841.72%766.7
Pz.Sfl. IC43486841100.0%1193.7
B14551582862.5%2214.8
Emil I87235662937.93%450.4
Type T-3453814572762.96%1109.2
Kolohousenka101520.0%0.0
T-703144216450.0%417.8
Object 2771018437814047.5%1458.0
M41 HMC5118157333.33%0.0
60TP Lewandowskiego10132364118440.22%676.9
E 75 TS884863249547.68%751.5
Lago42924065100.0%994.7
SU-152741540112943.41%317.9
Strv 7463753887638.16%388.3
Cromwell65405267346.58%902.5
AE Phase I9127671017142.11%880.0
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2863435112250.0%649.8
LT vz. 35269128757.14%231.3
T-50-261302724755.32%197.5
Škoda T 25633732433744.51%409.4
40TP Habicha63553763444.12%408.8
SU-100636731310550.48%455.2
Progetto CC55 mod. 54895668444648.21%868.0
Škoda T 24521022112548.0%392.4
WZ-111 Alpine Tiger88627038048.75%788.8
T1E62063250.0%83.6
14TP4541554641.3%36.3
VK 30.02 (D)74705187844.87%500.0
Strv K914017843551.43%1214.5
T-4487916473447.06%914.7
BT-7 artillery32654641070.0%974.2
UDES 1697295555446.3%455.3
Object 268 Version 41013656779749.48%794.4
VK 30.01 (H)53993842744.44%590.0
Konštrukta T-34/100743539520346.8%435.5
Matilda42823081266.67%780.8
A-205129309650.0%316.4
T-284249302475.0%752.0
ISU-152890853628442.61%709.3
M24E2 Super Chaffee62414913154.84%493.6
KV-1561453710250.98%1250.6
Cavalier5568471333.33%1204.1
IS761853918543.24%614.3
Škoda T 50974155328942.91%409.2
SU-100Y66424871040.0%858.9
Strv m/38241225410.0%1927.1
T25 AT73733842343.48%242.4
Renault NC-31101310.0%0.0
Object 7059123072912445.16%924.4
T-34-85M674265382950.3%1065.3
MT-25628343012848.44%620.1
IS-M85105616949.28%401.3
Renault FT1321362100.0%261.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H52573452450.0%489.3
Char Futur 4912926683842.11%827.4
25TP KSUST II52262736535.38%276.5
Panther II866949111134.23%532.3
Pz.Kpfw. II Luchs4259301944.44%836.8
M8A144023631457.14%1024.3
TVP VTU Koncept83644157237.5%170.0
Valiant5566787366.67%1479.8
SU-8553193394362.79%695.9
E 5095404903135.48%180.2
Object 704912865896839.71%775.8
50TP Tyszkiewicza991361418442.93%598.6
7TP2229198520.0%754.8
T-34-8566645334141.46%1012.4
P.44 Pantera880251664939.45%725.7
T1 Heavy Tank553633620.0%798.9
IS-68703722650.0%577.4
Leichttraktor18212340.0%178.2
Pz.Kpfw. B2 740 (f)4467716742.86%1050.5
M4A1 Revalorisé871532310.0%537.4
WZ-120-1G FT85924331030.0%285.6
T1 Cunningham11464837.5%0.0
Cobra910338501866.67%882.7
DS PZInż5138254450.0%114.6
SU-100M1748440715748.41%459.4
Fiat 300015411310.0%10.3
T-2937539462100.0%3120.1
SU-76M42032392951.72%491.0
LTP333125366.67%243.3
KV-1S62663643348.48%330.7
M4462503531650.0%228.6
LTG73074595639.29%315.8
Semovente M4152502941050.0%349.6
AMR 35216622110.0%456.4
KV-1SA54348191100.0%836.2
KV-264844553545.71%622.4
Vickers Mk. E Type B2842201100.0%405.0
Kunze Panzer910485547135.21%603.8
Indien-Panzer870752714334.97%582.1
ST vz. 3941011416344.44%104.7
M48A2 Räumpanzer851246849244.92%387.5
VK 28.0162764468349.4%625.9
4TP164101540.0%50.6
T-1099536689546.32%710.0
M2 Light Tank23975161100.0%1790.9
KV-375314832334.78%356.7
Loyd Gun Carriage242150.0%0.0
M10 Wolverine53743393756.76%732.1
T7 Combat Car244112333.33%2.5
M36 Jackson65134253839.47%604.1
T6 Medium4298246333.33%394.0
Comet74985117642.11%541.2
T-3452723552951.72%542.3
P.43 bis633432917439.66%329.7
P.43521922716353.99%446.6
Panther73854719145.05%355.1
CS-52 LIS8102265264343.86%939.6
AMX M4 mle. 457532560666.67%682.1
Leopard Prototyp A967051022338.57%300.9
Progetto M40 mod. 6510103656748038.96%513.6
Carro d'assalto P.88771057618241.21%694.4
Type 5865023993333.33%684.3
M4A1 FL 1060283250.0%111.1
ELC EVEN 90851756722646.46%758.1
Semovente M43 Bassotto677423610.0%836.8
M18 Hellcat631616710.0%226.3
Type 4 Chi-To66274381428.57%856.4
Challenger76225992669.23%781.9
Cruiser Mk. II2324303837.5%1131.8
Rinoceronte1011926365437.04%587.0
Object 263995460317245.93%612.5
Pz.Kpfw. II Ausf. G31832221421.43%512.1
Super Hellcat7378331106746.77%317.0
Jagdpanzer 38(t) Hetzer42692474641.3%488.1
Type 64634533510.0%473.5
10TP31311481553.33%394.7
Matilda Black Prince5320444862.5%692.1
LTTB84255254845.83%541.8
UDES 14 Alt 5872058415145.7%677.7
B.U.G.I.6517612887.5%868.6

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[AF_F] Al Fajká Fundamental1093874Vstoupil28.10.2021
[-_SVK] -_-ČeskoSlovensko-_-5051155Odešel28.10.2021

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved