eu Hráč MuHyc_2


WN8
2250
Recent WN8
1829
(481 Bitev)
Winrate
54.16%
Recent WR
51.98%
(481 Bitev)
Bitev
10203
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 10203 3 26 312 481
Průměrný Tier 8.42 0.0 10.0 10.0 10.0
Winrate 54.16% 33.33% 53.85% 51.6% 51.98%
Tanků odhaleno 1.31 1.0 1.27 1.11 1.06
Udělené poškození 1980.0 2579 2531.46 1997.48 2044.05
Obrana základny 0.55 0 0.0 0.1 0.09
Průměrně zkušeností 868.71 619 923.0 882.0 895.0
WN8 2250 2301 1320 (-3) 1767 (-17) 1829 (-22)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 275 0 0 275
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 59.64% 0.0% 0.0% 59.64%
Tanků odhaleno 0.37 0.0 0.0 0.37
Udělené poškození 1746 0 0 1746.0
Obrana základny 0.88 0.0 0.0 0.88
Průměrně zkušeností 613 0 0 613.0
Průměrně střel 10.97 0.0 0.0 10.97
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 493 348 3047 142
Průměrný Tier 10 8 6 6.62
Winrate 54.36% 79.02% 74.79% 42.96%
Tanků odhaleno 0.69 1.12 1.48 0.61
Udělené poškození 1831 1002 775 1587.0
Obrana základny 2.9 0.55 1.12 0.56
Průměrně zkušeností 811 715 594 672.0
Průměrně střel 6.83 8.95 13.0 8.42
(WG Player ID: 594957519)
Načteno za 0.38s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (16.10.2026 4:59:13 - 17.10.2026 2:19:31)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
null025791333.33%2301.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/MuHyc_2.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=MuHyc_2][img]https://lab-vole.cz/Signature/MuHyc_2.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Great
1900+ WN8
77% (350 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2039
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2349
(9771 Bitev)
WN8 Tier VI
3754
(912 Bitev)
WN8 Tier VII
2758
(211 Bitev)
WN8 Tier VIII
2402
(3160 Bitev)
WN8 Tier IX
2185
(2484 Bitev)
WN8 Tier X
2058
(2187 Bitev)

Tanky (242)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
53TP Markowskiego8155010381376.92%1827.5
Object 257919188543647.22%1853.8
T803112879106312057.5%2264.4
Object 168 German81385748650.0%1432.6
Object 703 Version II81982105713253.03%2398.3
null021339091457.14%0.0
T54E1915215921631.25%1119.7
WZ-111 model 1-4918669102369.57%1900.3
O-I61455890757.14%2932.7
BZ-58716649231450.0%2172.6
Prototipo 68199310206061.67%2277.5
P.43 bis613056522864.29%3519.0
AMX M4 mle. 5410233781313145.04%1846.9
M4A3E2 Sherman Jumbo6545504966.67%1153.7
IS-3815037835955.93%2046.7
H3918958751855.56%1647.9
T32813578583363.64%1592.9
63TP Rycerski922189802458.33%2157.7
Char Mle. 7599237543661.11%1245.3
Lorraine 50 t9188050630.0%1411.2
Löwe81340742650.0%1564.1
FV30468934641030.0%1583.2
Progetto C50 mod. 66918688622751.85%1773.5
Prototipo Standard B9240610575666.07%2760.7
Object 9071020477531643.75%1496.1
BZ-58-291621947862.5%1435.3
Toro918879524459.09%1809.9
FV227 Conceiver810235261315.38%996.4
Type 5 Heavy1027769492356.52%1866.3
FV215b101635638633.33%917.7
SPHT907371100.0%261.0
M-VI-Y (120)919298811250.0%1598.3
AMX 50 100811936932147.62%1249.2
null015408142552.0%0.0
P.43 ter71099643450.0%1532.4
M-II-Y71184759955.56%1549.7
E 65 Zwilling8228311589960.61%2568.2
FV229 Contender913746911233.33%882.2
Ashigaru1019306863743.24%1135.3
CS-63102760986862.5%2508.6
AMBT82052895850.0%2540.0
ZŤS Vz.63-1 Ogar918308791650.0%1594.4
Versuchspanzer 57919418262138.1%1529.6
PGZ-70917267704040.0%1376.2
null020738645166.67%0.0
SMV CC-64 Vipera818079153348.48%1962.0
null023488405451.85%0.0
M3A3 Stuart3518595250.0%1668.0
Jezevec920558895343.4%1856.4
Jagdpanzer E 90914018042065.0%1124.7
Ambassador9249610652560.0%2276.3
Buryan920008054141.46%1363.8
M-V-Y1016878223351.52%1203.9
Bofors Tornvagn81292894475.0%1469.6
T110E31028949981573.33%2167.3
Fantôme92225884850.0%2151.1
Husarz812907532454.17%1339.2
Lorraine 40 t82181101229855.7%3303.7
FV230 Canopener1025049209157.14%1919.6
Super Conqueror1019637751637.5%1409.1
Kampfpanzer 671023058903652.78%2043.8
Object 4168225593613061.54%3753.9
GSOR the TANK912877371060.0%1110.2
Headshaker922569292458.33%2055.4
Object 2771022118883354.55%1978.0
Großtraktor - Krupp33854562665.38%1871.5
AHT-71021847622941.38%1583.9
Progetto M35 mod. 4682221110321759.45%3383.5
Strv m/3135649171100.0%2175.2
Yong Bing9200410231968.42%1790.6
60TP Lewandowskiego1020996353627.78%1293.4
Kame915898692263.64%1572.9
Taschenratte112728100912549.6%1600.1
T-44-100 Igrovoy8201311171560.0%2964.9
null021229252161.9%0.0
FV3805910926935242.31%855.4
Nemesis818941048850.0%2707.4
Coccodrillo1024678955954.24%1956.9
Durendal1020037665244.23%1479.0
Tiger (P) Leoponsan612299671275.0%1564.7
Tiger I7104042060.0%1035.4
O-Ho8232011611369.23%3288.0
null0263410562748.15%0.0
M48A5 Patton10320086037251.34%3372.0
WZ-120G FT930781170862.5%3369.6
Schwertwal10208984911754.7%1433.4
SU-14-179547581450.0%1316.9
null0201311171560.0%0.0
DZT-159919618787146.48%2033.0
ELC EVEN 90857579612952.71%1089.0
40TP Habicha61179640633.33%2361.2
null019169033953.85%0.0
Type 4 Heavy9214310092564.0%2366.0
BZT-7010242785514052.14%1622.2
Rheinmetall Skorpion G817608063756.76%2209.2
AltProto AMX 3081566969683.33%1742.8
T110E51020669472360.87%1788.2
Vickers MBT Mk. 310376612373100.0%4216.5
Object 452K1023838407045.71%1648.8
SDP wz 66 Grom812537111850.0%1082.2
Cromwell Applique57588403100.0%1654.1
OCP Peacekeeper917578011050.0%1623.4
BT-7 artillery3603680450.0%2893.1
Škoda T 56819479652450.0%1990.6
AM 39 Gendron-Somua280812181100.0%3885.3
LT-43286028204757.45%1125.7
T-131023989355257.69%1810.6
FV224 Chopper71230884875.0%1623.8
Windhund81039459333.33%770.2
T-2846504783060.0%2684.9
null019628143745.95%0.0
AMX 65 t8882599250.0%765.7
SDT-58 Vlkodav914647201250.0%1117.4
Tiger 1316114064613359.4%2252.5
null0532617862.5%0.0
E 7791030645742.86%708.5
SU-122V918288973369.7%1682.7
T 54D9917629933.33%635.3
Miel8157784617146.2%1796.1
T26E5 Patriot817069655547.27%2175.1
T-54 first prototype811839231060.0%1752.7
Object Veles10226710262564.0%1690.5
null02705957955.56%0.0
AT 15A7159811311181.82%3283.9
Vz. 60S Dravec1024779062250.0%1592.6
Char Futur 4920378751258.33%2047.0
null02546021100.0%0.0
Crusader 5.5-in. SP7773671850.0%928.6
Maus1019359012352.17%1426.9
Conqueror920108451435.71%1841.7
Leox916658561553.33%1405.4
AMX 13 57 GF710999581540.0%2647.6
Strv m/42-57 Alt A.26114970411551.3%2466.6
Object 75291706949862.5%1432.3
50TP Tyszkiewicza9204610161675.0%1942.5
Projet Louis910477729350.54%1588.7
CC-46 Pancernik920668762240.91%1673.6
IMT81805922250.0%2140.9
P.44 Pantera810206413145.16%1191.6
SZDV Vz. 508712517333.33%425.8
Saryuda9250110502466.67%2663.6
IS-6812508152560.0%1477.7
Chi-Se810106231241.67%805.9
leKpz Borkenkäfer1110447632240.91%965.9
M-VI-Y919658203336.36%1902.8
VCS 6x6 TS 9099977127237.5%1495.5
Ares 90 C11224983612544.0%1575.2
Fauteur1122328613545.71%1348.5
AAT608217810912272.73%2668.6
Ziqiang912556582133.33%884.9
AMX 50 B10249583817352.6%2103.9
XM69 Hacker1121867794037.5%1212.3
T698923607333.33%905.9
KB-52921819662948.28%2022.2
TS-58114435710.0%770.3
T26E3 Eagle 771678891450.0%2936.7
Pz.Kpfw. Neu1130541011742.86%2010.5
Krazownik8196010213759.46%1885.6
ARL 44634516120.0%275.5
Object 777 Version II920007881250.0%1869.5
FV4025 Contriver11290594016450.61%1980.5
Yongshi1025039102152.38%1864.9
Cobra919469242458.33%1834.2
K-2814718273847.37%1480.8
Terrifiant9243910743164.52%2116.5
ISU-122-281790825450.0%1544.2
Ares 901023479309462.77%2051.4
T-103813657743053.33%1563.4
T-2931552412100.0%535.2
IS-71024459355050.0%2161.2
Pike9261710482152.38%2272.0
Somua SM81996985666.67%2074.8
T77821019061442.86%2512.3
Cromwell B611561108977.78%2911.7
null022087091241.67%0.0
Ares MTB915117636946.38%1253.7
P26/4046015912060.0%2037.8
AMX 50 Foch (155)101306702650.0%825.2
KJPZ TIII Jäger928781070333.33%3335.7
TS-6922489521855.56%2088.7
FV226 Contradictious816958545442.59%1632.7
WZ-111 model 5A1010028973100.0%654.0
Object 265-II913917291546.67%1229.4
Lorraine 120 Alby8235711014057.5%2538.9
Turtle Mk. I817528633138.71%1816.6
Pz.Kpfw. 558190312011580.0%2116.0
KR-1112639101812456.45%1859.3
110814357161040.0%1287.9
M-III-Y814671226785.71%2153.9
AMX 67 Imbattable1120596821931.58%1124.4
A-4361376986250.0%3851.4
FV225 Collector922919202842.86%1781.4
Serpente916218003751.35%1171.8
O-Ni716139731361.54%2199.9
A-447165811074372.09%3473.0
Type 5 Ka-Ri818306912231.82%1546.4
Rambo9223910213154.84%2374.3
T-10922108221553.33%2210.6
Kpz. Erich Konzept I920668037548.0%1650.3
FV4201 Chieftain Proto91518721933.33%1176.5
Carro d'assalto P.887162910631464.29%3104.6
FV20788726814353.49%928.2
M47 Chevalier917228902259.09%1735.2
Rheinmetall Skorpion8215896720755.56%2700.3
T-44-100811736731442.86%1308.3
XM57813718025054.0%1191.7
T20719007774866.67%3699.6
Bisonte C458163610205461.11%2029.7
Sentinelle914026782240.91%959.8
M26 Pershing8220381330460.86%3721.0
P.4358766753073.33%4013.6
Rheinmetall Panzerwagen109888103360.61%1253.1
Carro da Combattimento 45 t102358600911.11%1504.3
WZ-111 model 6815297821040.0%1603.3
Vz. 62 Jasan919848885052.0%1687.2
Black Rock1123368923641.67%1531.2
Progetto M40 mod. 651023938973855.26%2137.2
Šotek819347972441.67%1938.5
Tiger-Maus9164910031283.33%1451.1
LTC II96185351040.0%523.0
M-VII-Y918998921258.33%1371.4
Vz. 68 Squall8101975725049.6%2195.4
MBT-B1021987992857.14%1535.4
Wz. 64GC Bzyg10268491811751.28%2050.7
Chieftain Mk. 6101637797850.0%1258.5
Lätt Stridsfordon 12091440737944.44%1023.6
Object 430 Version II920315572948.28%2395.7
FV1066 Senlac85247085650.0%922.7
AMX M4 mle. 51922119702657.69%1962.4
M10392299946450.0%2181.4
Rinoceronte10266710651070.0%2392.0
T-62A1017727575149.02%1574.3
Predatore919749227163.38%1886.5
CS-59919478412650.0%1900.6
Obsidian814609994759.57%1934.8
121B1019597584744.68%1679.0
M46 Patton9295091555361.66%3859.4
Type 646119676557962.35%4539.5
T57 Heavy1029779733151.61%2771.8
T959302556610.0%1915.3
TBT918228983452.94%1526.2
Vz. 58 Medvěd913516861442.86%879.9

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved