eu Hráč Mr_Missclick

[DISS] Discovery (Historie)


WN8
1640
Recent WN8
1974
(616 Bitev)
Winrate
52.95%
Recent WR
57.14%
(616 Bitev)
Bitev
18598
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 18598 3 61 254 616
Průměrný Tier 7.51 8.67 8.08 8.35 8.19
Winrate 52.95% 33.33% 59.02% 54.72% 57.14%
Tanků odhaleno 1.88 3.33 1.72 1.99 2.43
Udělené poškození 1156.19 1429 1610.98 1604.11 1410.22
Obrana základny 0.47 0 0.07 0.44 0.51
Průměrně zkušeností 656.93 889 755.0 731.0 816.0
WN8 1640 1831 1864 (+1) 1954 (+5) 1974 (+12)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 4 24 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.29
Winrate 0.0% 50.0% 45.83% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 1.5 0.63 0.0
Udělené poškození 0 1209 505 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 1.88 0.0
Průměrně zkušeností 0 523 314 0.0
Průměrně střel 0.0 9.0 4.25 0.0
(WG Player ID: 551454234)
Načteno za 0.96s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (19.9.2021 23:14:06 - 21.9.2021 3:29:47)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Object 261101031010.0%596.0
Panhard EBR 75 (FL 10)80010.0%0.0
Skorpion8325811100.0%4899.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Mr_Missclick.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Mr_Missclick][img]https://lab-vole.cz/Signature/Mr_Missclick.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 65345 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
13% (40 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1807
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1675
(17314 Bitev)
WN8 Tier VI
1523
(2523 Bitev)
WN8 Tier VII
1707
(3057 Bitev)
WN8 Tier VIII
1708
(9288 Bitev)
WN8 Tier IX
1845
(1338 Bitev)
WN8 Tier X
1458
(1108 Bitev)

Tanky (192)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
SU-76G FT43243131258.33%637.5
T78611438852958.62%1908.1
Pz.Kpfw. III Ausf. K5620510742.86%1933.8
STA-2813717217450.0%1912.8
IS-3A8162279720351.72%1847.7
Object 2611013365337846.15%931.9
Object 703 Version II810447432157.14%1039.5
Pz.Kpfw. V/IV511209244160.98%2157.8
Kampfpanzer 50 t920387477454.05%1777.8
ISU-122S712017176253.23%1841.3
MS-116378540.0%86.3
UDES 15/161015514773847.37%992.9
Schwarzpanzer 58826128510.0%17.0
SU-122-447100850155451.26%1371.1
TS-5813206541050.0%1204.3
T-602647220.0%72.8
T-15066214821442.86%883.5
Jagdpanther7111363010347.57%1543.7
TKS z n.k.m. 20 mm27417310.0%121.4
AMX M4 mle. 49891064612050.0%983.8
GSOR 1008816989831566.67%2015.1
SU-54248159450.0%455.7
Panhard EBR 75 (FL 10)81109685101255.34%2109.7
Prototipo Standard B9209684942853.04%2257.0
Bat.-Châtillon 12 t8103870616055.0%2225.6
T288137875215554.84%1418.8
Kanonenjagdpanzer 105814306721050.0%1388.1
S-51789661820755.56%1134.3
Pz.Kpfw. III Ausf. E328918010.0%763.3
leKpz M 41 90 mm GF810276121435.71%1985.2
T-28E with F-3044884251752.94%1304.2
Strv m/4255395813865.79%1834.8
121B1015938041353.85%1136.6
P.43 ter710298065464.81%1884.5
T-34-85 Rudy69007072065.0%1931.9
Turán III prototípus542713710.0%706.8
SU-1018112354113747.45%1169.5
Škoda T 4064653041145.45%682.8
Sturer Emil7229228520.0%11.0
Jagdpanzer IV681462211747.86%1627.9
Bisonte C45816549263053.33%1668.7
EMIL 1951814246052850.0%1600.2
T-4378329631100.0%1609.1
SU-1822292031957.89%1540.4
SU-2631991321631.25%325.8
StuG IV5473421875.0%1332.4
Leo792273018953.97%1521.2
ISU-152K814317849750.52%1517.6
KV-155054785050.0%1138.5
S35 CA5930546366.67%2796.0
P26/4044986451070.0%1918.1
Bat.-Châtillon Bourrasque8163377945354.08%1998.2
Pz.Sfl. IC439832110.0%792.5
Emil I8138380714254.23%1630.7
Type T-3456106495100.0%2294.7
Leopard Prototyp A9205779414344.06%1929.5
SU-85I59944931258.33%2596.2
T-7032553052100.0%1305.7
M3G FT32573131258.33%759.3
212A98817452100.0%764.8
Matilda IV527830730.0%474.7
M41 HMC54183822556.0%565.2
Progetto M35 mod. 468156378281254.31%1956.2
Panhard AMD 178B65694698655.81%1741.8
Strv S18130247541450.24%1276.2
E 75 TS814426329652.08%1689.1
Jagdtiger920605795150.98%1819.3
Durchbruchswagen 243493881250.0%989.5
Strv 7467846907160.56%1589.8
Hotchkiss EBR77844932254.55%1922.2
AE Phase I917336127251.39%1540.6
Emil II91331485837.5%829.3
Tetrarch23254981100.0%1997.9
Marder 38T43463861957.89%901.0
T95916237327456.76%1370.0
Pz.Sfl. IVc55424573464.71%1368.2
50TP prototyp815819315660.71%2004.0
Cromwell B67486875255.77%1539.5
SU-10064983983237.5%621.8
KV-220-257746822860.71%1803.7
Pz.Kpfw. T 2556906592365.22%2269.7
Type 62776762117448.28%1723.7
VK 30.02 (M)67874562955.17%1770.7
Rheinmetall Skorpion G8134557413056.92%1569.3
Marder II3613624475.0%2918.1
Valentine II4192185714.29%382.7
BT-7 artillery3441432366.67%2118.8
Bretagne Panther6733594683.33%1258.9
T 55A91346757475.0%1130.2
UDES 16912016891957.89%1045.3
Object 268 Version 410175969513445.52%1104.2
LT-4328102463975351.13%1896.6
Indien-Panzer812595013256.25%1742.3
T-2841832602860.71%518.4
M24 Chaffee57295182857.14%3239.7
FV4202879961012849.22%918.3
Tiger 131610638446765.67%2315.0
IS76945435046.0%777.1
SU-100Y660532326946.1%945.1
Strv m/42-57 Alt A.2668251013153.44%1201.1
T25 AT774854212549.6%872.5
T-54 first prototype8118768413156.49%1660.3
T30920668303053.33%1921.1
Leopard 11017726524156.1%1452.5
Char Futur 4921067948357.83%1823.4
Centurion Mk. 5/1 RAAC811647973259.38%1671.7
T71 DA711178549061.11%3230.6
Object 252U Defender8144267217046.47%1533.5
Valiant5691512333.33%1070.6
SU-8554093855646.43%773.4
T404118202333.33%23.4
Dicker Max68005688053.75%1538.7
T-34-8568947977964.56%2388.7
P.44 Pantera8146488111060.0%2261.7
M56 Scorpion79805851560.0%1592.5
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger8127557925448.03%1469.0
Pz.Kpfw. B2 740 (f)4155450250.0%225.1
T28 Concept71128561933.33%1427.6
105 leFH18B25631372540.0%1265.8
Heavy Tank No. VI67954805056.0%1420.5
KV-8566565399552.63%1079.3
M4A1 Revalorisé813428361573.33%1972.5
WZ-120-1G FT8130568589751.62%1348.7
T34 B813307073262.5%1652.7
HWK 30898366913951.8%1691.1
T-4632882643345.45%1535.4
T-2622012641866.67%1269.8
AMX ELC bis552065810062.0%2529.7
Type 95 Heavy405610.0%0.0
Panzer 588165210971291.67%2547.4
SU-100M17101073520560.0%1610.5
M4A3E2 Sherman Jumbo6494334850.0%805.3
T-293377316650.0%1554.3
SU-76M4182124333.33%369.4
Somua SM816238261855.56%1613.2
Sav m/434269245450.0%626.0
AMX 13 7578738086963.77%2296.8
STB-11021547353141.94%1546.3
KV-1S63824531353.85%711.2
Jagdpanther II8116663510743.93%1080.5
60G FT54814401952.63%1040.3
Lansen C814165543444.12%1613.9
KV-2655541015646.15%826.9
Panther mit 8,8 cm L/71811786103641.67%1425.2
VK 75.01 (K)8105830120.0%738.2
T-34-85M691259038756.59%1623.3
Caernarvon Action X8886601955.56%982.3
T-8042963832560.0%1191.7
T-34 shielded56235633458.82%1767.4
M10 RBFM5449445250.0%705.9
T92862562521353.05%1082.5
T26E4 SuperPershing812096414057.5%1536.9
T-12732562365145.1%889.7
Ikv 72342428730.0%1437.1
M10 Wolverine502041100.0%261.0
AMX Canon d'assaut 105813937424955.1%1584.5
Achilles66465231963.16%1204.9
Type 598119864879848.25%1632.6
Skorpion8154765529261.3%1709.1
M36 Jackson65884385343.4%861.9
Archer54234213458.82%1007.6
T-34562856910454.81%2140.1
P.43 bis611648278460.71%2691.0
AMX 13 1051010254411346.15%993.3
P.4355525956563.08%1780.0
WZ-131G FT613979501872.22%3261.6
Pudel67145245745.61%1232.6
SU-14-2810656541050.0%1019.6
Progetto M40 mod. 6510202776416553.94%1633.4
Lago45044612166.67%2188.6
M4A1 FL 1068497631457.14%1345.6
ELC EVEN 90897877151353.61%2051.0
AMX 13 57792575284854.95%1991.4
M18 Hellcat66554091030.0%823.3
Panther/M10712006379966.67%2462.5
T6757585401258.33%2018.6
StuG III Ausf. B43033313151.61%706.0
Churchill III543142310850.93%905.7
A-4368237271662.5%1968.4
Object 2639174764635048.29%1567.5
StuG III Ausf. G54654404757.45%1140.4
FV215b (183)1015956504452.27%1145.0
Nashorn66335065251.92%1003.6
AMX 12 t69237396957.97%3678.8
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4462453850.0%1440.4
Type 64660657532948.02%1534.6
IS-2 shielded711635701631.25%1428.2
Panhard EBR 10510136273155153.18%1638.2
UDES 14 Alt 5815909056764.18%2239.5
Renault FT AC2504630.0%0.0
E 257119671616046.88%1866.7
SU-130PM8148771120553.66%1582.2

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[DISS] Discovery8211246Vstoupil24.11.2018

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved