eu Hráč Mr_Missclick


WN8
1760
Recent WN8
1749
(648 Bitev)
Winrate
53.14%
Recent WR
52.93%
(648 Bitev)
Bitev
29740
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 29740 151 0 351 648
Průměrný Tier 7.92 7.56 0.0 7.32 7.51
Winrate 53.14% 51.66% 0.0% 49.86% 52.93%
Tanků odhaleno 2.01 2.01 0.0 1.83 2.12
Udělené poškození 1298.48 1424 0.0 1279.86 1292.11
Obrana základny 0.48 0 0.0 0.01 0.21
Průměrně zkušeností 728.3 797 0.0 789.0 814.0
WN8 1760 1855 (-1) 0 1603 (-2) 1749
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 16 24 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.8
Winrate 0.0% 56.25% 45.83% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 1.94 0.63 0.0
Udělené poškození 0 1167 505 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 1.88 0.0
Průměrně zkušeností 0 682 314 0.0
Průměrně střel 0.0 6.75 4.25 0.0
(WG Player ID: 551454234)
Načteno za 0.45s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (1.10.2026 16:28:37 - 15.10.2026 17:26:24)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
T7861322172373.91%2305.0
Object 2611015295955.56%1235.0
Pz.Kpfw. V/IV515052366.67%2713.0
Prototipo 681775142458.33%1862.0
Char de transition6956132748.15%1428.0
Manticore107701250.0%785.0
Gonsalo894733100.0%1017.0
Bat.-Châtillon 25 t102641010.0%1612.0
Bisonte C458115811100.0%1233.0
Bat.-Châtillon Bourrasque813412540.0%1328.0
DBV-1521016892922.22%889.0
Bretagne Panther6106311100.0%2333.0
T110E5101657010.0%828.0
Leopard 11024621425.0%1718.0
Churchill Crocodile6178511100.0%4088.0
Vz. 60S Dravec101321030.0%478.0
Predatore9187162030.0%1430.0
T57 Heavy1065611100.0%434.0
AMX 13 (FL 11)589081266.67%4819.0
Black Rock11827010.0%195.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Mr_Missclick.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Mr_Missclick][img]https://lab-vole.cz/Signature/Mr_Missclick.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very good
1600+ WN8
53% (160 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1754
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1794
(28256 Bitev)
WN8 Tier VI
1671
(3208 Bitev)
WN8 Tier VII
1866
(3806 Bitev)
WN8 Tier VIII
1854
(13283 Bitev)
WN8 Tier IX
2007
(3161 Bitev)
WN8 Tier X
1516
(4773 Bitev)

Tanky (258)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
SU-76G FT43243131258.33%655.6
Charioteer Nomad813877471464.29%1470.6
T78611558978563.53%2030.5
Pz.Kpfw. III Ausf. K5620510742.86%1907.1
P.43 ter710298065464.81%1941.2
STA-2813717217450.0%1983.8
IS-3A8162282625652.34%1937.0
Object 26110116661543950.11%865.5
Object 703 Version II89967272857.14%977.7
Pz.Kpfw. V/IV5106395111657.76%1875.8
Kampfpanzer 50 t9196580610656.6%1918.1
ISU-122S712017176253.23%1875.9
Jagdtiger Prototype81192728837.5%969.2
UDES 15/1610177172110055.0%1365.6
Prototipo 6816248767856.41%1618.2
Schwarzpanzer 58818101156771.43%3134.1
Char de transition69096583246.88%1375.9
T110E410258887017258.14%2078.2
SU-122-447102151659451.52%1419.5
Lorraine 155 mle. 5187976784951.02%745.9
TS-5814327751457.14%1631.7
T-602647220.0%23.3
T-15066214821442.86%873.5
Jagdpanther7106862310947.71%1485.0
GSOR 1010 FB89185801553.33%917.5
Lorraine 50 t9229811331080.0%2825.5
AMX M4 mle. 49890964912150.41%1034.5
GSOR 1008816038553056.67%1961.8
T 55A91594912683.33%1616.8
VK 75.01 (K)8105830120.0%783.2
Panhard EBR 75 (FL 10)81089704120354.7%2141.9
Prototipo Standard B9209684942853.04%2418.2
Manticore10160995614259.86%2157.5
Bat.-Châtillon 12 t8103870616055.0%2299.7
T288137875215554.84%1466.9
Kanonenjagdpanzer 105814486721346.15%1438.0
BZ-58-2919919451656.25%1702.8
S-51789661820755.56%1162.9
Pz.Kpfw. III Ausf. E328918010.0%655.5
leKpz M 41 90 mm GF810276121435.71%2069.3
T-28E with F-3044724412152.38%1158.5
Strv m/4255395813865.79%1822.1
121B1016897772250.0%1363.0
Gonsalo8171998438659.07%2113.9
Bat.-Châtillon 25 t10185470111040.0%1417.7
T-34-85 Rudy68426862365.22%1761.4
Turán III prototípus542713710.0%693.6
SU-1018112354113747.45%1200.7
Škoda T 4064653041145.45%691.3
Löwe8177110196056.67%2258.6
Sturer Emil7229228520.0%14.4
Jagdpanzer IV681462211747.86%1623.0
Bisonte C45817159604055.0%1896.7
EMIL 1951814796864245.24%1756.6
T-4378329631100.0%1604.7
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2866976848263.41%2001.8
SU-1822292031957.89%1546.8
SU-2631991321631.25%344.5
Maus1024097612733.33%1722.6
Leo792273018953.97%1569.7
ISU-152K8143177811551.3%1610.7
KV-155054785050.0%1110.8
G.W. Panther7643726875.0%723.7
S35 CA5930546366.67%2808.8
P26/4044986451070.0%1785.5
T110E31014576584348.84%898.2
Bat.-Châtillon Bourrasque81659900143855.42%2294.7
Pz.Sfl. IC439832110.0%869.9
Cromwell B67486875255.77%1561.4
Emil I8138380714254.23%1711.5
Type T-3456106495100.0%2271.9
Leopard Prototyp A9205779414344.06%2026.0
Concept 1B9198091316049.38%1712.1
MS-116378540.0%73.1
T-7032553052100.0%1203.8
M3G FT32573131258.33%726.4
212A98817452100.0%784.6
Matilda IV527830730.0%469.8
E 50 Ausf. M1017276354035.0%1109.9
M4154183822556.0%580.9
Progetto M35 mod. 468154378896152.76%2055.4
Panhard AMD 178B65694698655.81%1823.1
Strv S18129847441650.0%1340.5
Valiant5691512333.33%1147.8
DBV-15210228377711754.7%1561.5
Jagdtiger920605795150.98%1872.8
Durchbruchswagen 243693781346.15%911.5
DZT-159918858837953.16%1783.2
Strv 7467846907160.56%1613.6
Hotchkiss EBR77844932254.55%2006.8
AE Phase I917226348647.67%1603.5
Emil II91331485837.5%869.9
Tetrarch23254981100.0%1966.1
Marder 38T43463861957.89%899.8
T95916237327456.76%1411.6
Pz.Sfl. IVc55424573464.71%1363.1
M4A1 FL 1068897411952.63%1579.8
50TP prototyp815019016759.7%1949.9
Bofors Tornvagn814987924843.75%1815.0
SU-10064983983237.5%621.5
Object 14010177676431547.3%1398.1
M40/M4387875974344.19%628.0
Pz.Kpfw. T 2556906592365.22%2258.8
FV217 Badger1021678584050.0%1809.5
Type 62779567121051.43%1871.1
VK 30.02 (M)67874562955.17%1761.2
Grille 1510166135870.0%777.0
Rheinmetall Skorpion G8134557413056.92%1654.0
Marder II3613624475.0%2905.5
Valentine II4192185714.29%372.5
Strv 818854620728.57%920.2
BT-7 artillery3441432366.67%2102.2
Bretagne Panther67465831060.0%1409.5
Škoda T 56817959308652.33%1924.3
UDES 16912016891957.89%1079.3
Object 268 Version 410168067916045.0%1085.6
LT-4328102665783751.25%2034.9
VK 30.01 (H)5337336540.0%510.1
Indien-Panzer812595013256.25%1780.5
M24 Chaffee57295182857.14%3191.3
T-2841832602860.71%496.8
IMT8152683312950.39%1773.6
M24E2 Super Chaffee6530603742.86%1474.5
Object 274a81488828450.0%1717.5
FV4202879961012849.22%958.2
Tiger 131610558447566.67%2129.7
IS76965395145.1%779.6
SU-100Y660432427146.13%944.4
Strv m/42-57 Alt A.2686063917455.75%1624.9
T25 AT774854212549.6%894.2
T-54 first prototype8120269313556.3%1753.2
T110E51022978999654.17%1806.5
Type 63811597592050.0%1213.0
T30920668303053.33%1972.8
Waffenträger auf Pz. IV9229287615356.21%2211.1
122 TM815739088952.81%1997.2
ShPTK-TVP 100869333270.0%390.2
Char Futur 49209091836057.5%2165.2
Centurion Mk. 5/1 RAAC811647973259.38%1735.8
T71 DA793276131952.04%2325.5
AltProto AMX 308162897220956.46%2208.0
Tiger II8185310351566.67%2404.8
Object 252U Defender8149474020550.24%1767.7
E 75 TS8145163910051.0%1799.0
SU-8554093855646.43%772.4
Leopard 11018826649450.0%1451.8
T404118202333.33%24.8
Dicker Max67905668154.32%1514.7
T-34-8568947977964.56%2373.9
P.44 Pantera8146488111060.0%2346.7
T-50-2674577114955.7%2219.2
M56 Scorpion79306211957.89%1579.4
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger8127457925547.84%1491.8
Pz.Kpfw. B2 740 (f)4155450250.0%212.7
T28 Concept71128561933.33%1444.1
AAT60813838005747.37%1572.1
105 leFH18B25704413742.86%1354.4
Heavy Tank No. VI67954805056.0%1390.8
KV-8566565399552.63%1090.9
M10 RBFM58247243557.14%1850.9
SU-85I58445733046.67%1979.6
TKS z n.k.m. 20 mm27417310.0%130.9
E 65 Zwilling815859008747.13%1418.4
Churchill Crocodile610777951040.0%1696.0
Cobra9206388244553.26%2154.2
T34 B814497124156.1%1769.9
HWK 30899068617152.63%1807.6
T-4632882643345.45%1438.2
T-2622012641866.67%1246.6
AMX ELC bis552065810062.0%2535.3
Type 95 Heavy405610.0%0.0
Panzer 588165210971291.67%2599.9
SU-100M17101073520560.0%1635.5
M4A3E2 Sherman Jumbo6494334850.0%826.7
T-103813728263259.38%1644.3
Caliban891432310.0%634.8
T-293377316650.0%1431.0
SU-76M4182124333.33%277.3
Somua SM814138403161.29%1487.7
Sav m/434269245450.0%599.1
AMX 13 7578738086963.77%2324.7
STB-110207170515146.36%1624.1
KV-1S63824531353.85%578.2
Jagdpanther II8116663510743.93%1108.7
60G FT54814401952.63%1012.6
Pz.Kpfw. IV Schmalturm61009817540.0%2264.8
Lansen C815866874946.94%2029.6
Škoda T 2789916111442.86%1050.0
WZ-111 model 5A1018607194242.86%1300.7
KV-2655541015646.15%839.4
T92862562521353.05%1111.5
SU-54248159450.0%459.1
Kunze Panzer9210494212255.74%2356.0
T-34-85M696165049655.44%1779.7
Vz. 60S Dravec1021358318645.35%1328.4
SU-130PM8160877137053.24%1810.9
Caernarvon Action X8886601955.56%1025.9
King Tiger (Captured)7719757560.0%802.5
Predatore9209094723454.27%2005.0
Kranvagn1017048081957.89%1397.9
T-8042963832560.0%1167.1
FV225 Collector915907411844.44%974.4
T-34 shielded56656295858.62%1790.2
M4A1 Revalorisé813428361573.33%2054.2
Panther mit 8,8 cm L/71811426273943.59%1418.1
Kpz. Erich Konzept I9197488719958.29%1822.8
T26E4 SuperPershing812096414057.5%1569.2
T-12732562365145.1%875.9
Ikv 72342428730.0%1311.3
M10 Wolverine502041100.0%261.0
WZ-120-1G FT8130268791251.54%1444.1
AMX Canon d'assaut 105815258066456.25%1814.3
Churchill III543142310850.93%833.5
Type 5981246721109249.82%1736.3
Rheinmetall Skorpion8159672648457.44%1843.2
T57 Heavy1024169091752.94%2074.9
M36 Jackson65884385343.4%852.8
Archer54234213458.82%1011.7
StuG IV5473421875.0%1306.4
XM57816919016852.94%1710.6
T-34562856910454.81%2103.2
P.43 bis611648278460.71%2769.3
AMX 13 1051010254411346.15%1060.9
P.4355525956563.08%1740.0
Rheinmetall Panzerwagen1012338106157.38%1439.7
WZ-131G FT613069172975.86%2847.5
KV-220-257006713560.0%1469.2
CS-52 LIS814368511553.33%1856.2
AMX 13 (FL 11)56408843161.29%2940.8
Black Rock1119398052548.0%1149.4
Pudel67145245745.61%1230.4
SU-14-2810656541050.0%1049.3
Progetto M40 mod. 6510204477020652.91%1779.1
Lago45044612166.67%2067.1
Tiger-Maus922649436248.39%2097.0
ELC EVEN 90893877960754.04%2104.2
AMX 13 577965815122555.92%2271.0
M18 Hellcat66554091030.0%836.1
Panther/M10712006379966.67%2519.0
T6757585401258.33%2045.6
StuG III Ausf. B43033313151.61%667.2
Achilles66465231963.16%1217.6
A-4368237271662.5%1963.1
Object 2639174764635048.29%1624.5
M-IV-Y8131810472100.0%1442.7
StuG III Ausf. G54654404757.45%1149.5
FV215b (183)1017116626453.13%1279.8
Obsidian813251086887.5%1737.8
Nashorn66335065251.92%1012.6
AMX 12 t69237396957.97%3589.8
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4462453850.0%1418.7
Type 64666565546049.78%1837.5
IS-2 shielded711635701631.25%1513.0
Panhard EBR 105101268769219052.88%1613.8
UDES 14 Alt 5815909056764.18%2349.8
Renault FT AC2504630.0%0.0
E 257121575720349.75%1993.8
AMX ELC 90165906742751.85%1686.9

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved