eu Hráč Mr_Boulito

[G0LDN] Golden Noob Campers (Historie)


WN8
1542
Recent WN8
3928
(500 Bitev)
Winrate
50.52%
Recent WR
54.6%
(500 Bitev)
Bitev
34300
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 34300 0 0 317 500
Průměrný Tier 7.88 0.0 0.0 6.45 7.39
Winrate 50.52% 0.0% 0.0% 56.15% 54.6%
Tanků odhaleno 1.84 0.0 0.0 2.31 2.31
Udělené poškození 1189.12 0 0.0 1827.93 1871.52
Obrana základny 0.4 0 0.0 0.0 0.01
Průměrně zkušeností 598.79 0 0.0 891.0 874.0
WN8 1542 0 (+12) 0 5229 (+20) 3928 (+24)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 556 128 0 684
Průměrný Tier 10 8 6 9.63
Winrate 37.41% 39.84% 0.0% 37.87%
Tanků odhaleno 2.59 2.93 0.0 2.65
Udělené poškození 1459 800 0 1335.0
Obrana základny 0.72 1.02 0.0 0.77
Průměrně zkušeností 601 581 0 598.0
Průměrně střel 7.1 7.34 0.0 7.14
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 640 242 259 150
Průměrný Tier 10 8 6 8.67
Winrate 56.72% 43.8% 47.1% 44.67%
Tanků odhaleno 2.53 2.62 1.61 1.6
Udělené poškození 1721 1017 626 1669.0
Obrana základny 3.55 2.11 1.71 0.31
Průměrně zkušeností 856 592 389 640.0
Průměrně střel 7.23 7.76 7.71 7.52
(WG Player ID: 527724514)
Načteno za 0.84s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.6.2024 19:05:51 - 12.6.2024 19:05:51)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Mr_Boulito.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Mr_Boulito][img]https://lab-vole.cz/Signature/Mr_Boulito.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 855 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
83% (292 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2735
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1519
(29466 Bitev)
WN8 Tier VI
1200
(3121 Bitev)
WN8 Tier VII
1417
(3157 Bitev)
WN8 Tier VIII
1460
(7814 Bitev)
WN8 Tier IX
1632
(5385 Bitev)
WN8 Tier X
1637
(9989 Bitev)

Tanky (331)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
SU-76G FT42562641947.37%365.1
Panhard AML Lynx 6x6875657447450.21%1386.4
Renault UE 573631211952.63%102.2
Sexton I3664595250.0%2682.9
Pz.Kpfw. III Ausf. K515818520.0%104.8
Concept 1B9219195616459.15%1870.8
T348108451942147.74%1212.1
null013906583036.67%0.0
Bat.-Châtillon 12 t870345418847.34%1222.7
Charioteer811686718752.87%1269.2
Excalibur68675836850.0%1433.4
Object 703 Version II8137280915850.0%1598.5
T54E19172452826145.98%1674.5
Kampfpanzer 50 t9204895334656.94%1915.9
BT-741541961952.63%652.4
StuG IV53132165738.6%529.9
Panhard EBR 105101218758144053.26%1568.5
Valentine AT41801932857.14%542.6
MS-1159140250.0%140.1
UDES 15/1610217976626152.11%1785.0
AT 252912685446.3%527.6
G.Pz. Mk. VI (e)24876333.33%11.9
SU-122-44772736524040.0%826.1
null04345313056.67%0.0
M4A3E2 Sherman Jumbo64353804259.52%830.9
IS-3811176062835.71%1067.0
M5A1 Stuart42522642642.31%812.3
AMX 13 F3 AM6709686475.0%1047.5
T-15065104438541.18%658.6
Type 89 I-Go/Chi-Ro297129450.0%243.3
M53/M55910385974652.17%873.1
Jagdpanther76473903435.29%602.2
T7861226832366.67%1821.5
AMX 13 10510173687423249.57%2234.8
TKS z n.k.m. 20 mm20881100.0%261.0
AMX M4 mle. 498116166217751.98%1388.7
Vickers Medium Mk. III31851971560.0%677.4
Black Prince76194758548.24%699.1
KV-58142081818754.01%1695.5
Panhard EBR 75 (FL 10)81043813102855.64%2086.3
T-34 with L-1146836351100.0%2052.8
Manticore10113473030747.88%1353.6
GSR 3301 Setter7414452650.0%743.7
Renault R3522754621100.0%1558.1
P.4352792624555.56%654.6
S-517626572560.0%669.3
Pz.Kpfw. III Ausf. E31211383125.81%141.0
Lätt Stridsfordon 120918937573551.43%1666.9
T-2933422922540.0%1235.4
SU-130PM8138661671149.37%1385.4
Cruiser Mk. II21912382100.0%869.8
AMX 30 B1016286495650.0%1267.8
GSOR3301 AVR FS97564673658.33%1041.3
IS-2 shielded710206312857.14%1236.8
Churchill I559439939953.88%1400.7
Bat.-Châtillon 25 t10181671323548.94%1585.9
SU-85B41761542638.46%185.6
Crusader63642877243.06%908.4
Turán III prototípus55516102100.0%1730.6
M1277263974546.67%788.6
Löwe89946034438.64%851.8
Fiat 300012254101100.0%1478.1
Jagdpanzer IV64722412433.33%576.4
WZ-131G FT632611620.0%260.2
M10 RBFM55283835945.76%926.8
AT 15A711720310.0%0.0
M2 Light Tank243048121859.17%2567.4
Škoda T 256928763862.5%2079.9
Krupp-Steyr Waffenträger7207330333.33%3.1
Type 2597 Chi-Ha345821810.0%1423.0
Spähpanzer SP I C774544756746.74%1384.5
Spähpanzer Ru 251989044374344.41%1327.0
E 50 Ausf. M10199176510249.02%1652.9
M41 Walker Bulldog859440028545.26%972.1
L6/402117139742.86%185.9
MKA24516461457.14%2152.3
Bat.-Châtillon 25 t AP912355939348.39%1197.6
Monkey King10196180213052.31%1652.9
LT-432890666249453.64%1712.6
KV-220-254694982050.0%851.7
Leo76815401553.33%908.5
ST-I911395823834.21%774.5
Panzerjäger I294168785.71%388.2
Pz.Kpfw. II21462901154.55%555.1
KV-153743991861.11%744.8
VK 16.02 Leopard525928830848.38%747.4
S35 CA54452895248.08%897.6
P26/4042512201957.89%616.4
T2 Medium Tank2183310580.0%1137.3
T-54 ltwt.912826499751.55%2116.9
T-100 LT10118773529947.16%1458.1
Jagdpanther II8833437450.0%646.5
M5 Stuart41131935238.46%219.7
Pz.Sfl. IC4486448366.67%2011.7
M2 Medium Tank3801271936.84%36.6
Super Conqueror10209175551150.29%1635.9
Emil I815048234553.33%1842.4
Type T-3453674511450.0%983.1
Hummel65983252339.13%634.7
Kolohousenka11123571100.0%630.9
null0158698210261.76%0.0
LHMTV86755413243.75%1066.5
60G FT52481852828.57%265.9
M3G FT3911551346.15%62.4
Object 27710202077026951.3%1657.8
Object 430919258627757.14%1969.6
M41 HMC52552127050.0%262.2
null021748273148.39%0.0
Panhard AMD 178B632930711946.22%861.0
Strv S18118752835252.27%1215.3
M15/4232071951040.0%421.5
BT-42 Jatkosota HS57527903759.46%1919.2
Durchbruchswagen 242282455750.88%537.6
Centurion Mk. I88254853857.89%1069.4
Strv 7466985523138.71%1225.5
Hotchkiss EBR759539421450.0%1239.5
AE Phase I9161175113352.63%1490.9
Emil II915516845046.0%1337.8
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2867366577051.43%1921.7
LT vz. 3521673042100.0%907.7
Marder 38T44763171040.0%1403.0
null021748804254.76%0.0
Pz.Sfl. IVc51361931100.0%274.5
WZ-132A9870784862.5%1335.2
Tiger I713996752240.91%2029.3
AMR 3522533051145.45%1086.5
Sherman Firefly64903871566.67%1013.5
FV4005 Stage II1012945072441.67%755.0
null016218066041.67%0.0
VK 72.01 (K)1031869849453.19%2281.3
SU-14-171083805966.67%1721.6
TVP T 50/511017657688955.06%1436.0
Bat.-Châtillon Bourrasque814568583046.67%1695.7
Panther/M10710237176045.0%1818.0
Pz.Kpfw. T 2555825956657.58%1732.1
Pz.Sfl. IVb42602073336.36%609.3
Type 6273945053748.65%671.2
VK 30.02 (M)656535711051.82%996.9
Object 14010222485720256.93%2135.8
Rheinmetall Skorpion G8142666326552.08%1548.3
Bishop53972372846.43%782.5
Object 430U10201771321546.51%1602.2
Marder II31331322339.13%157.0
Valentine II4113216366.67%359.9
null024097495442.59%0.0
Object 452K1023899144864.58%1844.0
XM551 Sheridan10115561944845.09%1233.6
AT-12170156250.0%569.7
Ikv 10353052282638.46%518.1
T57 Heavy Tank10189059213746.72%1525.8
BT-7 artillery322826814348.95%805.9
Bretagne Panther67307462470.83%1339.4
AM 39 Gendron-Somua23053341723.53%1190.5
Patton the Tank91435820366.67%1463.3
T1456996182441.67%1455.6
VK 30.01 (H)543429712845.31%762.6
E 10010228981429754.21%1963.8
Matilda42512374143.9%515.3
A-2051081753141.94%190.1
Somua SAu 40423139862.5%205.6
FV4004 Conway916277065350.94%1510.3
M24E2 Super Chaffee65596413256.25%1834.4
T-452462811100.0%261.0
P.44 Pantera811836855657.14%1562.6
Ram II55025721457.14%1374.0
AT 8672187944.44%43.9
SU-100Y69386202070.0%1674.8
Strv m/3821063231100.0%514.4
K-91-PT918108007248.61%1845.2
Kampfpanzer 07 RH8113175411047.27%1345.9
Renault NC-3113523781100.0%1941.9
T25/274873581450.0%539.6
LT vz. 3832072281450.0%863.4
M48A5 Patton10184863622048.18%1450.2
MT-2563933199338.71%1060.4
Vickers Medium Mk. II21081501266.67%510.8
Leopard 110211868792548.97%1695.7
Renault FT155157475.0%321.0
Char Futur 49210589121755.3%2191.5
Pz.Kpfw. II Luchs430729717653.98%1176.2
Centurion Mk. 5/1 RAAC82556010.0%8.3
Maus10296411193265.63%2631.2
Conqueror9167277417659.09%1632.7
Panther II89624329041.11%1063.3
Tiger II88265565846.55%773.3
M8A142242124047.5%435.9
SU-8551752121250.0%215.9
E 50912787922259.09%1220.2
VK 28.01619226913446.27%343.9
M3 Stuart31352241963.16%548.9
Type 1 Chi-He433218830.0%811.2
T56 GMC31821531330.77%399.3
King Tiger (Captured)712046601580.0%2028.7
L-602133194728.57%430.8
M56 Scorpion793447834953.3%1429.0
T-34-8564093013754.05%693.0
ARL V3962262341070.0%371.8
Super Hellcat7786337714.29%761.7
TS-60917616963033.33%1310.2
T25 Pilot Number 1884851515043.33%962.1
WZ-131772546913147.33%1504.8
Cruiser Mk. IV4192248771.43%725.5
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger811036108254.88%1297.5
Pvlvv fm/422771824100.0%300.9
FCM 36 Pak 4032642325547.27%605.4
Sexton II31282072100.0%560.0
Leichttraktor167115837.5%45.2
AMX 50 B1023998016149.18%1953.4
Heavy Tank No. VI656234811338.05%752.5
T6988304715641.07%825.5
KV-8567395085662.5%1369.1
MTLS-1G1433343534544.44%1564.1
T71 DA779445932353.56%1984.0
T49985745641944.39%1246.6
Object 777 Version II917396863231.25%1311.1
T29712547783050.0%1718.8
Dicker Max661135033448.5%1044.5
Kampfpanzer 07 P(E)10219986116250.62%1769.3
E 75911316809650.0%916.7
T-463652112100.0%264.1
T-262158195666.67%837.7
AMX ELC bis537334810852.78%1360.9
UDES 169167874015748.41%1701.6
Covenanter52252643360.61%871.2
Lorraine 155 mle. 5189215081827.78%802.5
T28 Concept78694984753.19%1318.0
AltProto AMX 30815009653759.46%2116.8
BT-221211561435.71%347.6
Grille53842805856.9%743.4
AMX 383143177944.44%391.8
T-1163516610728.57%2465.0
Churchill Gun Carrier6133163425.0%0.0
Sav m/4343713093256.25%1189.7
AMX 13 75783347114751.7%2065.9
HWK 12863075410955.05%1092.6
STB-110201183215952.83%1655.4
KV-1S63213681353.85%552.0
WZ-132865651218444.57%922.5
M4 Improved5441482450.0%1031.1
T-34-85M678355113554.07%1267.4
Churchill VII64122976643.94%522.4
Pz.Kpfw. IV Schmalturm6493511366.67%874.5
LTG769844316850.6%1578.7
Cruiser Mk. III31602351957.89%832.2
Pz.Kpfw. T 1531452249852.04%490.6
Vickers Mk. E Type B293139742.86%170.7
T 55A9184877035850.84%1995.8
null010797514247.62%0.0
Indien-Panzer876842617848.88%865.9
ST vz. 394168219560.0%513.6
M48A2 Räumpanzer8107069411147.75%1290.0
IS-41020577459339.78%1538.8
T-549149268221746.08%1525.9
Prototipo Standard B917637746349.21%1762.6
Kranvagn10241083525358.5%2072.2
A46656352110450.96%1752.6
T-50-264796261656.25%1247.9
Object 279 early10278299444757.05%1970.7
Bat.-Châtillon 155 5591479794366.67%1512.9
212A914197175754.39%1270.0
Pz.Kpfw. I26611110.0%3.7
Aufklärungspanzer Panther77006057150.7%1666.0
T9286085611100.0%1156.6
Type 61913586892040.0%1136.7
M44656438010151.49%896.0
T1 Cunningham1961653056.67%494.4
Ikv 7231591871631.25%229.9
59-16669958522156.56%2300.5
Universal Carrier 2-pdr2941561471.43%425.0
Carro d'assalto P.8877826261250.0%991.5
Strv m/40L301911100.0%261.0
Vickers Medium Mk. I15555520.0%29.2
M41D815623410.0%0.0
M4A1 Sherman53372666746.27%758.9
M3 Lee41401664942.86%275.3
Caernarvon Action X8116665927348.72%1338.8
Chimera8149578519052.63%1549.3
Type 3 Chi-Nu Kai53462575641.07%720.0
Comet764943411050.0%985.1
T-34531229312257.38%851.4
P.43 bis68995907353.42%1901.6
D2359148650.0%76.9
FV42028125872616749.1%1831.7
Birch Gun4152124250.0%365.1
Rheinmetall Panzerwagen10112853087545.94%1273.3
Sherman VC Firefly67587681163.64%1500.9
114 SP210228570913753.28%1532.4
Panther788248633150.76%1528.4
Carro da Combattimento 45 t10236678142853.97%1789.9
UDES 14 Alt 5810516892568.0%1357.0
AMX 13 (FL 11)55837742759.26%2372.3
Panhard EBR 90982051328250.71%1171.4
Leopard Prototyp A9182862188550.85%1947.4
SU-14-2811516054544.44%1095.0
Progetto M40 mod. 6510211077341252.43%1910.4
VK 100.01 (P)811127913958.97%1377.7
122 TM814668247951.9%1781.7
M4A1 FL 10669424010.0%740.7
Renault FT AC2131183887.5%553.1
ELC EVEN 90883975948453.51%1724.1
T37632532217844.94%651.4
M22 Locust345337150.0%1645.2
Sherman III54193293652.78%1130.1
M18 Hellcat668942819653.57%1221.0
M24 Chaffee528832628451.41%949.2
T6753822737047.14%778.4
Object 283919019419658.33%2209.8
Churchill III53133837051.43%527.8
Alecto42132123762.16%543.9
Jagdpanzer E 10010154759210051.0%1028.3
IS712418682065.0%2131.9
T-62A10167872912754.33%1480.2
StuG III Ausf. G54152986660.61%1063.1
Pz.Kpfw. II Ausf. G31732463154.84%643.6
Obsidian8950737944.44%987.9
Light Mk. VIC24246612356.52%2696.8
D1275125560.0%256.0
Wespe31121332759.26%346.2
Cromwell674650929250.68%1627.5
AMX 12 t651836915348.37%1412.0
Jagdpanzer 38(t) Hetzer42462286251.61%549.4
Waffenträger auf E 10010195310443100.0%1333.6
WZ-132-110116681015957.86%1391.2
Matilda Black Prince5599443955.56%1422.5
LTTB871552221355.4%1322.4
IS-2M79917791163.64%1145.6
Grant4341268366.67%1190.3
Strv m/42-57 Alt A.265583901631.25%677.3
Lago445018110.0%1152.1
null020289803863.16%0.0
43 M. Toldi III3210281862.5%1128.5

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[G0LDN] Golden Noob Campers11321210Vstoupil12.8.2020

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved