eu Hráč MrBubllesUa


WN8
1226
Recent WN8
1938
(90 Bitev)
Winrate
49.32%
Recent WR
56.67%
(90 Bitev)
Bitev
13220

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 13220 0 0 0 90
Průměrný Tier 7.5 0.0 0.0 0.0 6.92
Winrate 49.32% 0.0% 0.0% 0.0% 56.67%
Tanků odhaleno 1.07 0.0 0.0 0.0 0.96
Udělené poškození 1104.64 0 0.0 0.0 1292.01
Obrana základny 0.13 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 609.36 0 0.0 0.0 795.0
WN8 1226 0 0 0 1938 (+4)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 171 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 45.03% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.75 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1634 0 0 0.0
Obrana základny 3.82 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 699 0 0 0.0
Průměrně střel 6.35 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 595031803)
Načteno za 0.43s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 23:10:54 - 17.10.2026 1:51:57)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/MrBubllesUa.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=MrBubllesUa][img]https://lab-vole.cz/Signature/MrBubllesUa.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 462 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
93% (326 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1582
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1243
(11140 Bitev)
WN8 Tier VI
821
(1538 Bitev)
WN8 Tier VII
1083
(1748 Bitev)
WN8 Tier VIII
1235
(3570 Bitev)
WN8 Tier IX
1440
(3005 Bitev)
WN8 Tier X
1525
(1244 Bitev)

Tanky (215)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
FCM 36260156683.33%264.5
Caernarvon817279567652.63%2190.7
Ikv 65 Alt II64433621546.67%601.0
Object 2579104249627947.67%811.5
T-5051612523762.16%506.9
FV601 Saladin8111576511455.26%1331.4
WZ-111 model 1-49188084312244.26%1653.7
Valentine AT41135719560.0%4251.6
VK 45.02 (P) Ausf. A814049014459.09%1751.3
BZ-58712968339053.33%1760.2
FSV Scheme A774161010447.12%944.0
AT 259707072060.0%2733.7
T-34533627316144.1%750.0
VK 36.01 (H)6174911501770.59%4040.1
Type 6386816711353.85%611.6
TNH T Vz. 51919758814946.94%1750.7
IS-38107055056646.11%1080.2
T-602160219633.33%579.1
T32818169955356.6%2214.6
M3 Stuart3212568250.0%846.8
M4-85550932310.0%805.0
TKS z n.k.m. 20 mm2106167450.0%399.9
T1 Cunningham195135425.0%343.2
Emil II919768896852.94%1802.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. F255615611100.0%1203.5
M4A3E8 Sherman612186511323.08%2200.4
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286231430955.56%409.4
Pz.Kpfw. III Ausf. E31242592853.57%264.2
T-29302210.0%0.0
T67531233410944.04%500.8
M14/412148221475.0%597.6
Coccodrillo102579696425.0%1405.7
Strv fm/2112854191100.0%1907.8
FV229 Contender9199690311049.09%1664.4
Gabler’s Destroyer503741100.0%261.0
VK 45.02 (P) Ausf. B917518914955.1%1512.5
Matilda42682974045.0%586.4
Strv 103B10166275322450.89%1071.5
M2 Light2128263250.0%357.0
AEC Armoured Car54103852842.86%702.3
Super Conqueror10289110286254.84%2266.6
SDP 58 Kilana815077665444.44%1498.1
E 50 Ausf. M102247827450.0%1741.5
T-34-2G FT712197493655.56%1736.0
Lorraine 40 t89516974454.55%1043.6
SU-26362124771.43%261.0
STG Guard89163954928.57%832.8
Leo77725593040.0%975.2
ST-I920949245150.98%1954.1
Panzerjäger I2106161742.86%172.5
Pz.Kpfw. II285158560.0%274.9
Jagdpanzer E 90921269226857.35%1755.7
KV-1S630827910941.28%301.5
Conqueror9224594813850.0%2064.2
BZ-68920188929648.96%1843.6
4TP17613810.0%104.4
Panther II871753213841.3%652.0
M2 Medium Tank31852062152.38%592.2
Pz.Kpfw. VII1027069107048.57%1924.1
Object 590912547362955.17%1053.6
Type 7110249389621949.32%1901.7
Type T-3456294863243.75%1593.5
Leopard Prototyp A9150674313848.55%1246.3
IS-41023648373941.03%1657.3
MS-11110150633.33%352.0
60G FT57215162263.64%1791.8
Object 27710277710671764.71%2571.9
SU-182225245333.33%1371.5
M15/423287263560.0%906.5
Taschenratte11330110683548.57%1903.7
Pz.Kpfw. T 25537434442351.3%851.5
Strv 7466376183764.86%1236.7
Vickers Medium Mk. III3163266450.0%459.9
Type 689122773212047.5%872.9
Tetrarch2314298560.0%2150.5
LT vz. 352103135837.5%238.8
Marder 38T43262475947.46%698.7
Pz.Sfl. IVc52081863148.39%278.2
Škoda T 25640032025142.23%539.1
O-Ho818188516140.98%2109.1
TVP T 50/511016356941643.75%1130.9
Object 1401016467989251.09%1226.2
DZT-159915598377458.11%1372.7
Škoda T 24527424112144.63%541.4
Type 4 Heavy920349109349.46%1958.8
VK 30.02 (M)654145613247.73%844.3
BZ-166815488298652.33%1778.3
Black Prince784864310447.12%1011.7
E 100103101993650.0%2229.7
VK 30.02 (D)79927485848.28%1492.8
Marder II31331622941.38%168.2
T3 HMC2581381060.0%169.6
Type 57813298465756.14%1487.2
AT-121421281050.0%426.4
T-44873844437941.42%753.8
Concept No. 51020387719848.98%1446.8
UDES 16915997996651.52%1524.3
VK 30.01 (H)51401783948.72%138.7
KV-4814338553565.71%1648.2
Konštrukta T-34/100755744821151.18%701.3
FV224 Chopper712689065865.52%1592.1
T-2842152295350.94%526.8
H39964574333.33%475.3
M24E2 Super Chaffee61853931145.45%262.2
KV-153732869248.91%607.8
FV4202878154846047.39%886.5
AT 8610437582454.17%2073.5
Škoda T 50915017986756.72%1326.4
Strv m/3822105143100.0%1042.9
Vz. 551025669571464.29%1953.7
M5A1 Stuart41792382147.62%484.3
T110E51019737571546.67%1306.0
LT vz. 3831623151662.5%682.9
Vickers Medium Mk. II2243314250.0%1099.2
FV227 Conceiver8129884310756.07%1452.7
ST vz. 3941893344353.49%492.1
FV230 Canopener1022648831346.15%1509.0
Maus1024159238950.56%1870.1
T-15064413454746.81%528.8
T2 Medium Tank262102728.57%54.7
Type 97 Te-Ke25077521100.0%3948.1
Tiger II81917100910159.41%2491.0
Caernarvon Action X8153395710953.21%1868.4
TVP VTU Koncept884260914845.95%901.5
Valiant5628421333.33%1240.9
Durchbruchswagen 24151172450.0%237.3
E 50915288684761.7%1477.7
AMX 404932043655.56%223.5
T56 GMC31271541643.75%196.4
Centurion St. Gloriana714911156250.0%2985.5
TS-54864236830.0%332.0
T-34-85642531327048.52%650.9
SZDV Vz. 5088935931442.86%613.4
T1 Heavy513909481163.64%3513.6
Leichttraktor116516020.0%678.3
WZ-111-1G FT813917712751.85%1374.2
Pvlvv fm/42253100616.67%0.7
T69812996843336.36%1456.2
KV-85651634225848.84%744.2
Type 5 Ka-Ri89147581100.0%748.7
GSOR 1006 Scheme 79136367711742.74%1047.4
Object 252U812927869246.74%1219.4
T29712557922944.83%1369.7
Kpz. 3 GST Turm81712825944.44%1550.6
IS-2712027875354.72%1602.2
E 759224210096358.73%2258.1
T-4631702253571.43%748.8
T-2621111241526.67%315.1
AMX ELC bis59223610446.15%98.8
Covenanter51902593050.0%434.6
Fiat 30001561511100.0%271.7
AltProto AMX 30813558547652.63%1632.1
AMX 383722071662.5%203.7
IS-710169569823946.86%1175.4
T-116314113430.0%334.8
Sav m/434237222922.22%411.3
AMX 13 7574235237945.57%673.9
SMV CC-64 Vipera85708142100.0%529.0
Churchill I52782808148.15%386.5
P26/4043062182433.33%555.5
TNH 105/1000814588224353.49%1700.4
L-602127260683.33%781.9
KJPZ TIII Jäger911656662650.0%764.7
Churchill VII67775914060.0%1414.2
Cruiser Mk. III3146326771.43%704.1
WZ-111 model 5A10197622510.0%1043.2
Emil I812607515743.86%1270.7
Indien-Panzer810876737846.15%1284.7
Vz. 60S Dravec1026691209785.71%1904.2
M8A142453103850.0%494.7
1108147283411850.0%1631.3
T-54987747438947.04%691.3
Kranvagn1024979601546.67%2031.4
T-50-26556711250.0%1461.7
Kolohousenka1982051100.0%509.8
Super Hellcat767346216454.88%903.9
O-Ni715859973762.16%2274.9
Pz.Kpfw. I241188450.0%110.7
Windhund861120110.0%353.3
T-10919758785947.46%1915.2
Fantôme918979211100.0%1590.9
Matilda LVT44557581100.0%1098.1
Type 4 Ju-To710437702157.14%1268.0
WZ-11492324100515154.3%2403.6
Strv m/40L3821741741.18%31.5
Vickers Medium Mk. I155136250.0%112.7
SFAC 1058979569450.0%725.0
M4A1 Sherman57685691258.33%2156.0
XM578140075821847.71%1118.9
Type 3 Ju-Nu64994881747.06%523.9
T20712137706445.31%1799.0
Sentinelle9170583418853.19%1331.7
P.435315398650.0%688.4
T-43752740723243.97%629.5
WZ-131G FT69986962466.67%1943.7
Panther763342712745.67%781.6
WZ-111 model 6812647794050.0%1113.1
E 65 Zwilling815878863447.06%1267.3
Lago42623411566.67%822.6
T-4526416671100.0%3782.5
Type 5869156605945.76%1701.1
Tiger-Maus9194990724654.88%1721.5
M18 Hellcat61552103253.13%144.3
Strv m/4254313981637.5%868.5
M103923009763060.0%2366.9
IS790052424954.62%1242.3
Staghound Mk. III68126885058.0%1511.2
AMX 12 t629031811145.95%568.3
Cruiser Mk. IV4135335633.33%179.4
UDES 14 Alt 5813057482650.0%1497.4
T-70383188560.0%219.0
SDP 60 Gonkiewicza919889401963.16%1712.8
M6619501113742.86%3421.9
TBT920569844965.31%1897.9
AMX ELC 90167420030.0%0.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved