eu Hráč Mister_Heisenberg_


WN8
1505
Recent WN8
1492
(863 Bitev)
Winrate
49.7%
Recent WR
49.25%
(863 Bitev)
Bitev
58041
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 58041 36 36 556 863
Průměrný Tier 8.09 9.92 9.92 9.33 8.97
Winrate 49.7% 61.11% 61.11% 46.94% 49.25%
Tanků odhaleno 1.19 1.75 1.75 1.66 1.41
Udělené poškození 1277.37 1252 1252.53 1295.37 1442.34
Obrana základny 0.36 0 0.0 0.22 0.23
Průměrně zkušeností 609.88 732 732.0 735.0 760.0
WN8 1505 1107 1289 1339 (-2) 1492 (-1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 2 0 0 5
Průměrný Tier 10 8 6 9.4
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.5 0.0 0.0 1.0
Udělené poškození 786 0 0 1293.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 105 0 0 131.0
Průměrně střel 2.0 0.0 0.0 5.4
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 1 5 3
Průměrný Tier 10 8 6 7.53
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 3.0 0.4 0.67
Udělené poškození 0 1025 403 925.0
Obrana základny 0.0 0.0 4.8 1.0
Průměrně zkušeností 0 91 79 119.0
Průměrně střel 0.0 2.0 7.4 3.67
(WG Player ID: 595677515)
Načteno za 0.81s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 13:06:23 - 16.10.2026 2:06:22)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
leKpz Borkenkäfer119502366.67%1026.0
WZ-132-1109733933.33%825.0
M48A5 Patton10200211100.0%1677.0
M47 Iron Arnie86362366.67%674.0
Panhard EBR 105108505683.33%1007.0
Vz. 71 Tesák102942010.0%2618.0
Ares 9010165591369.23%1307.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Mister_Heisenberg_.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Mister_Heisenberg_][img]https://lab-vole.cz/Signature/Mister_Heisenberg_.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Good
1250+ WN8
72% (255 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1498
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1487
(54807 Bitev)
WN8 Tier VI
1119
(5032 Bitev)
WN8 Tier VII
1235
(8023 Bitev)
WN8 Tier VIII
1634
(17722 Bitev)
WN8 Tier IX
1466
(13878 Bitev)
WN8 Tier X
1649
(9857 Bitev)

Tanky (405)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6852548225845.74%778.0
Caernarvon89856958754.02%1087.4
Pz.Kpfw. III Ausf. K5303290366.67%745.8
Object 257912964242240.91%1133.0
SU-152768738137547.47%842.9
Charioteer8134467710942.2%1431.0
Excalibur6579489366.67%928.9
EMIL 1951814918499452.13%1716.0
Kampfpanzer 50 t916908573354.55%1431.9
VK 45.02 (P) Ausf. A8124765111253.57%1532.6
BZ-58711476799758.76%1627.3
FSV Scheme A710637536841.18%1911.6
K-911015957371050.0%1274.5
SU-122-4478253748839.77%898.8
1211024088277550.67%2088.4
T-15066814147553.33%1189.2
Type 89 I-Go/Chi-Ro291144425.0%111.6
Jagdpanther7113249018948.15%1681.7
T-505101251145.45%59.2
T37636738314650.68%837.3
S-51775642717354.34%883.3
CS-631024308869551.58%2126.6
T-43749633533546.57%611.7
Leo788148014646.58%1334.9
BZ-791179146110.0%133.8
M2264157333.33%40.0
M-V-Y1019017882748.15%1411.8
T-54 ltwt.992776528654.55%1421.6
AMX 50 Foch (155)10207162012045.0%1544.6
Windhund812746261050.0%1166.5
FV230 Canopener1025368431747.06%1734.7
B142352562748.15%527.3
Type T-34541532810550.48%1141.4
Kampfpanzer 6710291112991100.0%2465.8
AMX M4 mle. 519185375811140.54%1714.4
Panther/M10779046110.0%840.1
Panhard AMD 178B62453419646.88%485.9
Strv 7466324039347.31%1117.4
Durendal1026287872245.45%2058.8
Tiger I7105258723652.12%1376.7
FV4005 Stage II10193161858249.14%1501.9
SU-100653031818352.46%896.3
BZ-166813325927343.84%1441.1
E 10010189256680852.72%1541.7
Waffenträger auf Pz. IV9164450041653.61%1509.5
T110E410239876618749.2%1706.3
Ho-Ri 31024457288847.73%1727.3
Patton the Tank916057635246.15%1857.9
A-2051401698938.2%196.0
AT 8611278451752.94%2280.2
Škoda T 509159668325947.1%1449.9
IS-M897849423752.32%1088.2
Tiger II8101549333950.74%1167.2
TVP VTU Koncept85154051947.37%483.0
E 75 TS8143872072150.21%1662.7
Object 7049198053335050.0%1720.4
Ikv 10354873108454.76%1307.6
Pz.Kpfw. I Ausf. C32502241136.36%1095.3
Saryuda9136234030.0%722.9
WZ-131761056455047.82%1280.7
leKpz Borkenkäfer119267186646.97%863.0
Pvlvv fm/42286219560.0%331.1
AMX 50 B10236380122351.57%1967.1
T49970850761646.75%868.3
Object 777 Version II919378693948.72%1765.0
SDP 40 Zadymka59345652045.0%2296.7
E 759141465934448.26%1231.4
AMX ELC bis526828514649.32%812.2
SU-100M1710086346939.13%1299.7
AMX 38340100728.57%2.2
Sav m/4342822382352.17%719.9
AMX 13 75740536917943.58%639.2
Ho-Ri 1924989508962.92%2365.0
Leox918357739346.24%1631.0
Jagdpanther II8119242125646.88%1158.6
LTG76146134060.0%1371.9
T 55A916698177542.67%1698.4
Pz.Kpfw. 55817707779847.96%1598.2
Ikv 90 Typ B769235810345.63%846.2
Indien-Panzer810006438248.78%1249.2
KR-11123389329748.45%1586.8
M-III-Y812556477441.89%1462.8
Ikv 7231621931376.92%485.4
Comet776845918351.37%1229.8
T-34529825242546.12%688.5
P.43 bis66263935536.36%973.4
Rheinmetall Panzerwagen10107570615042.67%1192.4
AMX M4 mle. 457106244928045.0%1486.4
Black Rock1119787401330.77%1039.5
Semovente M43 Bassotto68154371625.0%1219.4
AMX 65 t8108149417751.41%1242.0
Controcarro 1 Mk. 29197290110457.69%1824.2
T25/277973082231.82%918.3
Object 430 Version II913525705040.0%1120.5
WZ-111G FT9251410281855.56%2330.4
A-4363643711145.45%518.8
CS-67 Szakal111700538520.0%1010.8
Bat.-Châtillon 155 5599647023154.84%872.7
Vickers Mk. E Type B2138185366.67%588.9
SDP 60 Gonkiewicza921358658547.06%1982.5
AMX ELC 9016914949450.0%3624.1
VK 30.01 (P)645432715753.5%706.6
STA-188445308939.33%872.1
Jagdtiger913665646656.06%1180.9
Type 7110209880015444.81%1585.8
UDES 0388694031136.36%656.5
Pz.Kpfw. 38 (t)3781564443.18%39.7
M40/M438102541243752.86%1183.0
Char de transition6958601250.0%1208.3
M12779133335345.61%948.0
LT vz. 383821731471.43%311.6
AMX M4 mle. 5410231886322349.78%1809.6
T32811987317145.07%1234.8
WZ-113G FT10253880612750.39%1819.3
Kirovets-1814088633548.57%1660.0
Manticore10125276336651.09%1576.1
BZ-58-2921879591346.15%2188.7
T-28E with F-304301341955.56%674.8
SU-130PM8175980817347.98%1991.2
P.43 ter710986311850.0%1833.2
SDP 58 Kilana816098035050.0%1836.8
SU-182611051172.73%355.1
Strv 103-0917097096749.25%1373.6
Archer54312655149.02%890.9
Object 705A10201469125146.22%1573.7
K-91-PT91862803944.44%1730.7
T2 Medium Tank2129145837.5%417.8
T-100 LT1099576530748.53%1222.6
WZ-13285907572458.33%1047.8
Versuchspanzer 57918959319451.06%1620.9
IS-41022578948552.94%1813.3
Vickers Medium Mk. I101120.0%0.0
Object 2771021818717750.65%1892.6
Object 4309155769616546.67%1413.0
T-34-2G FT712216936662.12%1816.8
Vz. 64 Blesk894763113648.53%1628.2
Centurion Mk. I884445517445.98%981.1
Hotchkiss EBR742442213847.83%765.6
Type 68921259559557.89%2154.4
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286591483250.0%1345.5
Marder 38T42942294346.51%650.0
Pz.Sfl. IVc53702498145.68%717.9
SU-263991121353.85%158.2
Object 14010185176110249.02%1499.8
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.48318010049.0%91.5
FV217 Badger1021087073641.67%1449.7
Progetto CC55 mod. 548136573113144.27%1577.2
Škoda T 2454963456750.75%1641.3
Black Prince77174883246.88%874.7
Object 430U10200677314947.65%1695.9
Object 452K1087044010.0%341.7
SDP wz 66 Grom8184384539648.74%1902.6
Object 780102779861825.0%2364.2
Object 268 Version 410261393033459.28%2166.2
VK 30.01 (H)55915121752.94%1491.6
Bisonte C458173194443552.87%2004.5
IS778345563050.0%999.7
Object 7059146154715348.37%1291.7
T309198884515853.8%1910.5
Maus10218685010350.49%1663.3
Conqueror9180175821747.47%1596.9
Durchbruchswagen 242672523243.75%625.1
Valentine33142662751.85%1197.7
AMX 4041972565156.86%758.6
Vz. 44-1710306795044.0%1250.4
Dicker Max667137956247.15%1142.7
M-VI-Y916108214050.0%1588.7
WZ-111-1G FT813486553839.47%1363.3
Fauteur111909664520.0%909.8
ARL 44686543911748.72%1615.0
T297103649714452.78%1386.2
Kampfpanzer 07 P(E)10219687310454.81%1867.2
HWK 308884751143750.45%1760.4
T-1038151572258248.8%1771.7
T-116336418810.0%1200.7
TNH 105/1000813397218641.86%1538.2
60G FT57424552737.04%1795.6
KV-2676542318251.1%1350.2
AMX 50 1209169077210250.98%1626.5
ST vz. 3943063771163.64%1081.1
59-1663913359645.83%1029.5
O-Ni79725958451.19%1186.5
T-109163054644252.26%1718.1
IS-3-II9213292610847.22%2024.4
SMV CC-67812605827147.89%1355.9
T26E3 Eagle 7713718623148.39%2130.3
IS-6 B8142278133251.51%1707.7
Carro d'assalto P.8879076112955.17%1172.2
LTTB853943711844.92%795.6
CS-52 LIS8160885067552.89%2119.9
StuG III Ausf. B43012733450.0%660.3
Jagdpanzer E 10010195760729851.01%1427.6
Rinoceronte1023948444856.25%2009.8
StuG III Ausf. G54933364652.17%1209.6
Nashorn649829912451.61%718.5
Staghound Mk. III67146571656.25%1290.0
WZ-132-1109136598339.76%821.3
E 257964529207849.52%1477.2
SU-76G FT4440261966.67%999.7
Renault UE 573218220862.5%751.0
Ikv 65 Alt II669435215350.33%1255.2
T80311263010292556.0%1870.1
Bat.-Châtillon 12 t8524295425.0%633.0
WZ-111 model 1-4913177702055.0%1047.4
Centurion Action X1021858739958.59%2011.9
PTZ-781125007775738.6%1311.0
UDES 15/1610230685713354.14%2003.5
AMX 30 1er prototype91624552115048.0%1638.2
M5A1 Stuart42872695451.85%1015.7
T1 Cunningham14198666.67%219.2
Pz.Kpfw. IV Ausf. F253216372100.0%766.9
Prototipo Standard B9151162815745.86%1314.0
45TP Habicha710816844757.45%1642.3
Pz.Kpfw. III Ausf. E391180771.43%278.0
M-II-Y79035091741.18%1116.9
Strv fm/2111232271100.0%670.6
SU-1018149966322053.64%1912.5
Sturer Emil779237116650.0%1072.0
M2 Light284199742.86%109.8
Type 2597 Chi-Ha3295920.0%0.0
Object 416812095789048.89%1502.8
M15/4232642701100.0%792.1
TVP T 50/5110207670514545.52%1588.4
StuG IV5462292728.57%1118.5
Škoda T 17710566511353.85%2416.5
LPT-67 Šelma98106637350.68%1064.2
VK 16.02 Leopard54463528658.14%1739.6
M48A5 Patton10197475311644.83%1407.8
Chrysler K GF8155786331746.06%1868.2
Centurion Mk. 7/19148880813647.06%1403.5
VK 45.037100844710.0%1283.7
Emil I8127571810354.37%1469.8
43 M. Toldi III3216345250.0%1194.1
SDP 57 Gowika711026015333.96%1324.2
212A911526313644.44%880.3
M4152622209045.56%240.2
M4A3(76)W Sherman646021210.0%428.0
60TP Lewandowskiego10232075515549.03%1769.7
Ares 85913718497557.33%1345.7
CS-538106258913452.24%1392.1
AE Phase I9181175019451.55%1762.8
LT vz. 352172239757.14%805.5
KV-1374783537945.57%610.0
WZ-132A96367362450.0%689.1
Cromwell B654436530.0%814.5
Rhm.-Borsig Waffenträger8149755687551.09%1692.9
IS-2-II8118658912148.76%1321.5
Grille 1510244976194854.11%1980.2
VK 30.02 (M)68576564351.16%1794.3
Marder II31181481258.33%252.3
Leopard 110205574212651.59%1764.9
T3 HMC21281411127.27%331.0
BZ-7510198479310648.11%1407.6
Concept No. 510210174719346.63%1673.7
Pz.Kpfw. 35 (t)2801381450.0%242.0
Konštrukta T-34/100779744529451.7%1285.6
FV4004 Conway9212187411458.77%2195.5
Object 274a8141386230150.83%1839.7
FV42028128874163152.14%1965.9
T28 Prototype87673999642.71%592.4
Pz.Kpfw. IV Ausf. H53083549643.75%695.7
Char Futur 4919528746361.9%1837.0
25TP KSUST II51882802544.0%222.8
Taschenratte1121778202638.46%1081.2
SU-85525021314547.59%405.4
M53/M559116047169543.45%1077.4
T-34-856531354106950.14%1002.0
P.44 Pantera8124659911149.55%1718.3
T1 Heavy54113512770.37%825.2
ARL V3966674015850.0%1264.8
T28 Concept77303851250.0%1033.1
T-44872142348749.49%903.9
M4A1 Revalorisé8128864530351.49%1648.9
M1039140073113246.97%1206.0
IS-3A81149640742.86%976.6
T54E19147852335946.24%1391.6
Type 95 Heavy417417540.0%280.6
Covenanter52002501936.84%416.6
Fiat 30001100181250.0%362.5
Churchill I54793445554.55%1084.5
Churchill VII66574067147.89%1062.1
Cromwell683252323857.14%1964.2
WZ-111 model 5A1021567643743.24%1730.2
T-34-85M69897554748.94%1801.1
VK 28.0163713914259.52%1115.9
T-50-262283751457.14%495.4
Fantôme91424644333.33%929.7
KV-377434654763.83%1023.6
O-I Experimental55333911850.0%868.4
T57 Heavy10261684910245.1%2014.1
M47 Iron Arnie8154884579052.78%1937.5
TNH T Vz. 519197668415745.22%1758.8
Tiger (P)774844512056.67%957.5
WZ-131G FT69345095054.0%1629.7
Carro da Combattimento 45 t101360671450.0%788.3
AMX 13 (FL 11)510420710.0%43.0
Leopard Prototyp A9191769319248.96%1948.9
M18 Hellcat66003315648.21%924.3
M24 Chaffee520229018353.01%587.1
T6755573914753.19%1242.4
Challenger7107951212449.19%1463.2
CS-59913017553053.33%1090.7
Super Hellcat78335362254.55%1150.7
Panhard EBR 10510109073770851.41%1289.8
SMV CC-56710657262250.0%1522.6
M6660934913946.76%837.8
Bat.-Châtillon 155 5810940553742.86%608.5
BT-741041264434.09%86.8
53TP Markowskiego8146960812948.06%1651.6
FV601 Saladin811967948251.22%1661.7
O-I68917144060.0%1726.7
MS-11117194560.0%626.6
Type 91 Heavy3081728.57%0.0
IS-38118652431651.9%1340.5
NC 70 Błyskawica1022587534050.0%1575.0
M3 Stuart3751453046.67%96.1
AMX AC mle. 4675996232277.27%847.3
Ho-Ri 2814739251872.22%1786.9
Progetto C50 mod. 669187288212049.17%1951.8
Ares 75813378158250.0%1533.2
Strv m/4253543166352.38%920.4
M14/41265158540.0%0.0
AMX 50 1008142452125951.35%1691.1
Bat.-Châtillon 25 t1021918537757.14%1968.0
Jagdpanzer IV67804214753.19%1655.8
Super Conqueror1025179099150.55%2121.7
Object 26110132370415451.3%1121.6
KV-155024714942.86%984.9
S35 CA54963074459.09%1084.8
BZ-689183683411154.95%1703.4
M5 Stuart4711717247.22%67.3
Lorraine 40 t81627837161650.25%2084.1
M2 Medium Tank3445010.0%0.0
M44654933729641.22%764.1
Kolohousenka178164366.67%370.1
T-34-38152280845851.09%2087.3
STB-110218880511051.82%2038.2
DBV-1521022237936962.32%1696.3
AMX AC mle. 488118759917246.51%1217.6
Emil II9216385117350.29%2132.3
Škoda T 25666339115045.33%1262.5
Bat.-Châtillon 25 t AP9132048846949.89%1299.3
14TP41402661464.29%488.4
VK 30.02 (D)78357244858.33%1463.7
T110E510213980422346.19%1598.0
Type 578194510683164.52%2508.5
OCP Peacekeeper9200188612055.0%1866.1
BT-7 artillery31431653438.24%271.1
Bretagne Panther610528572360.87%2322.5
Matilda42112512356.52%504.2
Somua SAu 4041801732433.33%214.1
ISU-1528111644339048.72%1063.0
M24E2 Super Chaffee65705283452.94%1909.3
Strv m/42-57 Alt A.2675646610755.14%1392.2
Vz. 5510240980716750.3%1873.2
MT-25609520.0%0.0
Pz.Kpfw. II Luchs44544393363.64%2267.8
Kanonenjagdpanzer 105815158687561.33%1839.2
E 509159373828252.48%1501.8
50TP Tyszkiewicza9207392017659.66%2098.0
Vz. 71 Tesák10134876613144.27%1548.8
TS-54815537612231.82%1415.4
Panhard EBR 90966674514456.25%944.7
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger88966304047.5%852.8
GSOR 1006 Scheme 7919228166541.54%1732.1
Cobra9205682918349.73%2025.0
T-463991174930.61%152.3
T-262991281650.0%342.2
Ares 901015308262259.09%1165.4
BT-221061461450.0%348.8
T-293281275250.0%1009.1
IS-710184457543048.37%1463.5
M41 Walker Bulldog856741425151.0%933.6
P26/4042602801050.0%580.2
KV-1SA5580486837.5%827.4
TS-60920037352944.83%1747.7
Vz. 60S Dravec1021269433050.0%1366.1
Concept 1B919049115352.83%1408.7
T-549130453479747.68%1333.3
Renault Otsu1130295333.33%415.0
STG8131563616846.43%1636.6
CS-44711085977953.16%1787.1
Type 619161764518452.17%1639.9
T26E4 SuperPershing8120074942646.95%1630.5
10TP3110223757.14%351.3
Achilles64573304843.75%623.2
AMX 50 Foch9206567021949.77%1954.9
AMX 13 909770562196348.9%1105.9
P.4353863135448.15%1010.1
Panther78596166142.62%1258.3
AMX Chasseur de chars813288265558.18%1836.3
SU-14-289535019446.81%865.3
Progetto M40 mod. 6510201274512751.18%1699.4
Controcarro 3 Minotauro1025548704652.17%2095.3
Type 58659740912549.6%1220.5
Chi-Go71061659944.44%1230.0
Tortoise923837508660.47%2355.3
Object 2639189168019248.96%1696.7
SDP 44 Burza610376782657.69%2099.6
M46 Patton915507939748.45%1384.5
AMX 12 t636333019348.19%807.5
Jagdpanzer 38(t) Hetzer401332100.0%261.0
Chimera817319268952.81%1894.5
UDES 14 Alt 58110461511247.32%1353.1
Stuart I-IV3697720.0%5.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved