eu Hráč MissterMack


WN8
2007
Recent WN8
1992
(269 Bitev)
Winrate
54.53%
Recent WR
51.3%
(269 Bitev)
Bitev
43211
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 43211 15 39 237 269
Průměrný Tier 8.56 10.0 10.0 9.8 9.81
Winrate 54.53% 40.0% 46.15% 50.63% 51.3%
Tanků odhaleno 0.92 0.53 0.49 0.68 0.65
Udělené poškození 1822.21 1816 2355.97 2208.75 2187.16
Obrana základny 0.57 0 0.0 0.28 0.25
Průměrně zkušeností 808.21 588 757.0 825.0 812.0
WN8 2007 1261 1817 1867 (-1) 1992
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 1 0 0 1
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 100.0% 0.0% 0.0% 100.0%
Tanků odhaleno 4.0 0.0 0.0 4.0
Udělené poškození 2708 0 0 2708.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 1407 0 0 1407.0
Průměrně střel 22.0 0.0 0.0 22.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 4
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 75.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 1.0
Udělené poškození 0 0 0 3249.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 775.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 10.5
(WG Player ID: 595768401)
Načteno za 0.83s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 20:08:06 - 17.10.2026 2:44:09)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
FV215b (183)10193061442.86%1352.0
Bat.-Châtillon 155 5810218010.0%0.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/MissterMack.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=MissterMack][img]https://lab-vole.cz/Signature/MissterMack.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Great
1900+ WN8
23% (107 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1999
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1998
(41324 Bitev)
WN8 Tier VI
1472
(1464 Bitev)
WN8 Tier VII
1682
(2324 Bitev)
WN8 Tier VIII
1895
(15081 Bitev)
WN8 Tier IX
2270
(8949 Bitev)
WN8 Tier X
2032
(12628 Bitev)

Tanky (383)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Caernarvon81876928333.33%2345.7
Charioteer818758752661.54%2243.1
Object 703 Version II81760104018758.29%2181.3
BDR G1 B57526203548.57%1660.1
VK 45.02 (P) Ausf. A814907922748.15%1728.4
T110E410276887711560.87%2279.3
T-15067375555150.98%1226.1
Jagdpanther711697038158.02%1706.1
AMX M4 mle. 49813708286949.28%1729.3
T3763585491361.54%1011.8
Matilda LVT43316754100.0%719.1
Löwe8171298084553.25%2197.2
Strv 103B10255385711756.41%1941.9
T-4378786795749.12%1393.9
Kampfpanzer 50 t926111113666.67%2442.2
Leo710356723441.18%1459.5
BZ-7911373211699760.82%2506.4
Jagdpanzer E 909200588911656.03%1725.9
Type 5 Chi-Ri7108477012953.49%2027.8
FV230 Canopener10272911653479.41%2192.3
B14554463333.33%2135.8
Type T-3455746124963.27%2049.9
Hummel66155361136.36%685.1
AMX M4 mle. 5192513107236659.02%2816.1
T-703234220.0%0.0
Strv S18132766511348.67%1362.0
Lansen C81225646333.33%1184.1
SU-122A53492557447.3%618.1
T959255310439967.68%2642.0
Tiger I713628038542.35%2089.4
FV4005 Stage II102160714152153.78%1861.2
SU-100684358112451.61%1685.0
Type 4 Heavy9197482511845.76%1951.7
Rheinmetall Skorpion G816557101346.15%1771.7
E 10010295192686758.02%2733.3
Waffenträger auf Pz. IV9206170430157.48%2153.9
Ho-Ri 310187344620.0%934.2
Patton the Tank91298841771.43%1473.0
Pz.Kpfw. II Ausf. D2231991100.0%261.0
KV-487726005050.0%724.0
T-2842513455865.52%816.0
AT 8614961036977.78%4104.5
Škoda T 50919889409061.11%2095.8
Type 63812447512737.04%1114.0
IS-M813658147451.35%1748.2
AMX 50 Foch B1016656641838.89%1111.3
Tiger II813358236956.52%1636.2
M3 Light31723158756.32%828.9
E 75 TS8165989514452.78%2197.4
Object 7049224982559554.12%2026.5
T56 GMC33724371100.0%1293.6
Ikv 103529718820.0%409.6
Pz.Kpfw. I Ausf. C3150248812.5%478.0
Strv K921139396855.88%2308.6
OCP Peacekeeper9243713951100.0%2712.0
AMX 50 B10209266784751.24%1894.4
Alecto477130250.0%89.6
T698148282416855.95%2216.6
E 759179788711761.54%1857.1
AMX ELC bis5233369650.0%590.2
SU-100M1710086645655.36%1463.9
LTP31242491250.0%422.1
Sav m/434398307520.0%923.5
AMX 13 75772767410156.44%1612.2
Ho-Ri 19249010038961.8%2749.2
Leox9191082412347.97%1611.3
Jagdpanther II8149171320347.78%1574.4
T 55A92019822633.33%2027.8
KR-1113262109127555.64%2415.2
Caernarvon Action X816088041330.77%1788.3
1108123877711454.39%1546.6
Mäuschen918888279847.96%1758.9
IS-27119277813053.85%1737.0
XM578196999629562.03%2073.3
T-3455495486756.72%1779.9
AMX M4 mle. 457102464515351.63%1455.1
Tiger-Maus9203792614959.73%1952.8
AMX 65 t813688087159.15%1786.6
Controcarro 1 Mk. 292476104015060.67%2661.3
Type 4 Chi-To686867514448.61%1851.8
A-4366335833652.78%1341.1
Crusader64745392972.41%1770.0
Vickers Mk. E Type B21269425.0%0.0
IS-2 shielded7188769610.0%1889.3
TBT9235199516256.79%2078.9
VK 30.01 (P)65914475152.94%1016.7
AT 7711309422475.0%1707.2
SU-85B43303244852.08%783.8
STA-18119869212548.0%1664.9
Pz.Kpfw. 38 (t)3119128540.0%181.6
Jagdtiger9240595735363.17%2502.6
Type 711026529803259.38%1966.7
UDES 03818807817550.67%2138.8
Comet7104979114250.7%1923.4
M40/M4389887143154.84%1062.2
M1279399097100.0%1184.6
AMX M4 mle. 541025349293655.56%2147.1
TS-5816348619346.24%1856.8
T328196010906959.42%2600.6
WZ-113G FT1030579599358.06%2355.0
Type 3 Chi-Nu55635455860.34%1753.6
STK-21128019355149.02%1954.8
SU-544573295453.7%1139.9
VK 45.02 (P) Ausf. B919349861172.73%2063.7
Manticore10114179482251.46%1473.5
XM66F813597713844.74%1328.0
Type 5 Heavy103292106518856.91%2680.0
T67510477112661.54%3197.7
SU-18265901060.0%304.1
ST-II1024538205648.21%1872.5
Strv 103-09192581911456.14%1806.8
Object 705A1018758123259.38%1554.7
G.W. Panther712228178762.07%1602.7
T2 Medium Tank21603701100.0%996.4
T-100 LT10114676017349.13%1518.8
Bat.-Châtillon Bourrasque8162990329057.93%2102.1
Object 26010267410172968.97%2074.9
IS-410301488011253.57%2734.6
Vickers Medium Mk. I11079210.0%354.2
Object 27710252687224451.64%2273.9
Object 430922148911947.37%2219.8
SU-152712537468754.02%2025.4
Centurion Mk. I8129674919549.74%1921.2
Marder 38T44474121330.77%1131.2
Pz.Sfl. IVc54974117051.43%1095.4
T-83281910106918761.5%2375.0
SU-2631942285446.3%386.6
Object 1401020857451136.36%1551.9
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4109360366.67%334.9
DZT-1599207410462065.0%2336.2
FV217 Badger10270691918155.8%2293.4
Progetto CC55 mod. 54818929792661.54%2357.8
Škoda T 24534918910.0%624.6
Type 1 Chi-He44675342470.83%1809.9
Object 430U1020778432759.26%1543.2
T2164285553450.0%1228.8
Object 268 Version 41026659567361.64%2309.6
M755655775851.72%2369.8
Bisonte C4581811100129755.89%2110.7
G.W. Tiger913866782650.0%1200.6
IS7101269924454.1%1457.2
T25/2714709541758.82%2756.1
Object 7059217696523858.4%2377.8
T309252292427058.89%2571.9
Maus10265293455658.45%2440.8
Conqueror92423104612960.47%2600.3
Caliban811397081855.56%1250.5
Durchbruchswagen 244134081428.57%1122.6
Leichttraktor1208136250.0%943.4
Type 5 Ka-Ri819399237761.04%1979.9
WZ-120-1G FT815298819361.29%1868.5
ARL 4468105599353.76%1490.9
FV4025 Contriver11299810271752.94%2342.9
HWK 3089577685455.56%1995.1
T-103818789777463.51%2396.0
SU-76M4193201837.5%313.6
Centurion Mk. 7/19169382518253.85%1735.8
L-6021614371100.0%1022.8
KV-26867609742.86%1561.7
AMX 50 1209182183024257.44%1981.3
ST vz. 3942443224100.0%821.7
M8A144404231346.15%1205.1
King Tiger (Captured)717421115366.67%3434.5
T92807021100.0%261.0
T-109191482527855.04%2115.4
IS-3-II92521106725761.87%2893.9
SMV CC-678196510205064.0%2389.8
Loyd Gun Carriage20821100.0%261.0
Rheinmetall Skorpion8188889793854.48%2382.4
T71 CMCD7655585742.86%1167.5
CS-52 LIS831023310.0%37.6
T297211912045466.67%3740.6
Char Mle. 7591236866450.0%1955.2
Jagdpanzer E 10010255181659957.1%2149.4
Rinoceronte1023108421154.55%1996.4
Valentine AT488010.0%0.0
M-IV-Y815458222744.44%1651.8
StuG III Ausf. G56405153548.57%1551.0
Nashorn666450110946.79%1021.6
Renault UE 573226254540.0%484.2
T8031126198491136.36%1817.6
Bat.-Châtillon 12 t868867513654.41%1312.5
WZ-111 model 1-49195788628557.19%2067.2
Centurion Action X10167257320446.08%1426.5
PTZ-781129309109347.31%1721.9
AT 255696451060.0%1583.1
Object 26810184459712445.16%1293.5
AMX 30 1er prototype915307096440.63%1438.5
M5A1 Stuart42015101662.5%695.4
T1 Cunningham146762213.64%9.7
Stridsyxa886511491100.0%878.3
VK 75.01 (K)8156085310547.62%1947.2
FV226 Contradictious817489272650.0%1802.0
M-II-Y714801006966.67%2212.8
Sexton II30710.0%0.0
Strv fm/211489510.0%0.0
SU-101813527405750.88%1531.2
Sturer Emil795059915251.32%1323.8
Type 2597 Chi-Ha3186222520.0%447.8
Versuchspanzer 579231510132152.38%1979.6
Type 97 Chi-Ha372197333.33%0.0
TVP T 50/511027651108580.0%3093.6
StuG IV57467921100.0%2201.5
ST-I9225099537857.67%2422.4
M48A5 Patton102013705450.0%1315.4
Pz.Kpfw. VII1027139607656.58%2252.2
Emil I8187610016860.29%2571.2
GSOR the TANK920889241361.54%2517.4
212A9147847239450.0%1325.3
M4156154973145.16%991.5
Progetto M35 mod. 46815249393560.0%2111.6
60TP Lewandowskiego10292595439058.21%2643.8
Type 6191366773862.5%1513.5
Ares 859159710441275.0%1820.3
AE Phase I9208810034961.22%2255.2
Bofors Tornvagn8175110097064.29%2166.6
IS-2-II812056953237.5%1283.3
SU-14-1794454526046.54%1381.3
Rhm.-Borsig Waffenträger8175980726154.41%2078.8
Pz.Sfl. IVb42452622850.0%629.7
Grille 1510191352548847.34%1462.4
BZ-16681348690933.33%1299.9
BZT-7010342311112065.0%2363.1
T1E622113701100.0%1185.3
Marder II32202521361.54%689.0
Leopard 110227273516352.76%2047.6
BZ-751023329026154.1%1708.6
Pz.Kpfw. 35 (t)21652051942.11%720.8
FV4004 Conway91792828771.43%1580.8
Object 274a816109683754.05%2386.0
FV42028110270621649.54%1610.7
T28 Prototype813728145759.65%1424.6
T-54 first prototype8789830666.67%1035.4
G.Pz. Mk. VI (e)295149250.0%423.1
Renault FT141122250.0%86.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. H54554504643.48%1115.1
Char Futur 4919739902968.97%1882.2
25TP KSUST II58506743455.88%2654.7
T71 DA770962610253.92%1472.6
Taschenratte113353113430454.61%2208.9
SU-85569741610650.0%1813.4
Udarniy8185311003268.75%1841.8
T-34-8567176266858.82%1567.8
T1 Heavy57356023444.12%1652.0
ARL V3966305454759.57%1280.5
T28 Concept7712612366.67%927.6
T-448128080013851.45%1859.7
Object 252U81364772650.0%1377.9
Pz.Kpfw. III Ausf. J45135491258.33%1667.6
M10392259101114058.57%2436.4
T54E19213482626957.25%2392.0
Covenanter54085362254.55%1539.6
SMV CC-64 Vipera8205610247953.16%2904.8
Churchill I5531631887.5%1235.9
Cromwell676066010149.5%1645.6
WZ-111 model 5A1026238895549.09%2227.4
Object 279 early1029239568451.19%1973.4
Rambo918418175048.0%1608.7
KV-379816247048.57%1258.8
GSOR 1008816079021968.42%1770.0
T57 Heavy10233481115355.56%1936.8
Pz.Kpfw. III/IV55644591323.08%1485.2
M47 Iron Arnie81818108811067.27%2682.0
TNH T Vz. 519259211491080.0%3621.6
FV215b10264997110560.95%2485.4
Tiger (P)7120572315754.14%1736.4
Carro da Combattimento 45 t1027191016366.67%2213.7
Leopard Prototyp A919848106651.52%1815.8
VK 100.01 (P)812647276443.75%1545.8
ELC EVEN 90874685731353.99%1731.6
M18 Hellcat610115791338.46%1611.0
SU-130PM8171283672755.3%1926.9
Object 28391662704333.33%1400.4
Challenger716878812864.29%2590.7
FV215b (183)10226478546955.65%1857.6
Super Hellcat71019426333.33%1182.5
Panhard EBR 10510105569612049.17%1195.2
Chi-Ni296164333.33%203.8
M3 Lee42642943545.71%872.5
AMX 50 Foch (155)10244677923054.78%2051.4
Bat.-Châtillon 155 581013058093860.53%1325.8
53TP Markowskiego884610921100.0%930.6
T3481188643121051.24%1493.4
BZ-17682113110529459.18%2433.2
White Dragon813928811361.54%1911.7
MS-1175137666.67%371.3
IS-3898851839445.94%994.2
M53/M55914487535855.17%1456.5
AMX AC mle. 467796613862.5%1074.4
GSOR 1010 FB813897022740.74%1524.1
Wespe31772881457.14%593.3
Progetto C50 mod. 669273910912759.26%3501.8
T288185210204665.22%2353.6
Toro9205610351573.33%1925.7
122 TM816339696163.93%2203.3
1128195912411275.0%3145.7
ShPTK-TVP 100819818611154.55%2585.0
AMX 50 1008130468420243.07%1443.5
M54 Renegade8186597225354.15%2242.0
Jagdpanzer IV68926166744.78%1749.5
AMBT819219813256.25%2399.6
Strv 107-121123876811233.33%1457.1
M3744243723842.11%1435.9
Super Conqueror10285192649554.75%2685.1
Object 26110154571241954.18%1390.4
ISU-152K8176783844656.73%2112.9
KV-1550845312360.16%1094.0
S35 CA53404071070.0%743.1
T110E310285491234858.33%2360.7
BZ-689237610227163.38%2531.9
M5 Stuart41894062259.09%497.9
Renault NC-311831561100.0%460.5
Kolohousenka1107220.0%3.1
STB-11023118872958.62%2257.1
T-44-100 Igrovoy812268277861.54%1512.1
T-452941641100.0%431.1
AMX AC mle. 488138770713350.38%1621.8
Emil II921288583237.5%2099.4
Coccodrillo1016658231163.64%1161.3
50TP prototyp81160727650.0%1216.1
Lion1024687542955.17%2359.2
14TP4189252333.33%406.7
T110E510265485313450.75%2179.0
Projet Louis9822701450.0%1004.0
AT-121239620.0%249.8
Bretagne Panther64585282100.0%716.5
Škoda T 5682126105039258.16%2393.4
Somua SAu 4044945941100.0%1485.1
ISU-1528190280131356.87%2387.2
Vz. 5510284090339754.66%2447.2
T26E5 Patriot81651945250.0%2384.6
AT 15A713559681376.92%2170.5
SMV CC-56714339171560.0%2314.9
Kanonenjagdpanzer 105815257741154.55%1766.0
Object 7529251410638555.29%2417.6
50TP Tyszkiewicza926439934355.81%2887.9
TS-54822850310.0%0.0
IS-681438749192153.15%1813.1
KV-85662953916948.52%984.4
Lorraine 40 t8142469810.0%1441.8
T-4631442113455.88%544.3
T-262144167560.0%673.8
BT-226582540.0%44.2
IS-710192565629642.57%1489.7
Somua SM81980106624360.49%2606.0
Hirschkäfer1124636841838.89%1526.7
TS-6092918961333.33%2672.1
Vz. 60S Dravec1022688262544.0%1487.4
Concept 1B9240710366157.38%2122.5
T-549157073446454.74%1773.3
Kranvagn10257293410856.48%2471.0
Renault Otsu163155333.33%26.1
4TP1325610.0%0.0
STG812967478248.78%1609.0
Grille5638392633.33%1064.7
Panther mit 8,8 cm L/71884353464745.44%1004.6
G.W. Tiger (P)813877456155.74%1761.4
Kpz. Erich Konzept I919668711250.0%1702.0
T26E4 SuperPershing817621138366.67%2457.3
null0211763311753.85%0.0
Universal Carrier 2-pdr2128147837.5%314.8
Achilles61614161100.0%261.0
AMX 50 Foch921249106353.97%2101.3
AMX 13 909100482722555.11%1684.5
AMX 13 10510137880417149.12%1772.4
Sherman VC Firefly685034040.0%1208.8
Panther7919655540.0%1372.7
SU-14-28138858828762.72%1705.6
Progetto M40 mod. 6510223387615860.13%2170.2
Controcarro 3 Minotauro10261289825654.3%2272.7
Type 58678969010056.0%1644.3
Vz. 68 Squall87824642020.0%1208.1
Tortoise928301175104164.94%3113.6
T-62A10142554212646.83%1161.3
Object 26392504101014360.84%2654.5
Light Mk. VIC2355810.0%0.0
AMX 12 t67797047761.04%2981.7
Jagdpanzer 38(t) Hetzer43433681145.45%778.6
SU-8654244210449.04%651.3
T92 HMC1010646163850.0%834.5
T-505942187251.39%156.1
UDES 14 Alt 5826124510.0%4.9
Renault FT AC238101333.33%1.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved